atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Okultisms
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.03.01 09:56:58
kas tas ir par zvēru? ko tas piedāvā un no kā kristietim būtu jāizvairās?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:47:04
Incognito, „Ir daži visai okulti Kristus izteicieni”
Es domāju, ka nevis Kristus izteicieni ir apslēpti, un tos saprot tikai izredzētie, bet mēs vienkārši tos uzreiz nesaprotam. Tie atklājās pamazām, ar laiku. Līdzīgi kā noskatoties mākslas filmu vai grāmatu vairākas reizes atklājās dziļāka satura jēga. Kristus mācība atklājās līdz ar garīgo izaugsmi. Piemēram man un es domāju daudziem kristiešiem, tevis citētās rakstu vietas nesagādā tādas grūtības, kā Tev.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 12:53:17
Ingars

daudz ko ārēji līdzīgu iespēj gan Dieva kalps gan ragainā pakalpiņš, tas tiesa. tak šodien pat tik daudz neatšķir kā Labu no Ļauna, tb šo spēju Avotu.
ja par Dieva apsolītajām nākamajām lietām un vešanu visā patiesībā jau vairumam spriedums gatavs (ka jebkurš jaunums no velna) , tad ko tālāk vispār runāt..
pat VD cilvēki bija jēdzīgāki, vioņi vismaz praviešus atpazina.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 12:59:05
pat VD cilvēki bija jēdzīgāki, vioņi vismaz praviešus atpazina.

Rom 11:3 Kungs, Tavus praviešus viņi ir nokāvuši, Tavus altārus izpostījuši, tā ka es viens esmu palicis, un nu tie tīko pēc manas dzīvības.

Kuri bij tie, kas viņus atpazina? Viņi pat Dieva Dēlu neatpazina un krustā pieklapēja, kur nu viņa praviešus!

Lūk 11:
49 Tāpēc arī Dieva gudrība saka: Es sūtīšu pie viņiem praviešus un apustuļus, un viņi citus nokaus un citus vajās,
50 lai no šīs cilts prasītu visu praviešu asinis, kas izlietas no pasaules sākuma,
51 no Ābela asinīm līdz Caharijas asinīm, kas nonāvēts starp altāri un Dieva namu. Patiesi Es jums saku: no šīs cilts viņas tiks prasītas.

Izskatās, ka Kristum un Apustuļiem ir cits viedoklis kā -Jonai-. Kam ticēt?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:00:13
-Jona-

ja par Dieva apsolītajām nākamajām lietām un vešanu visā patiesībā jau vairumam spriedums gatavs (ka jebkurš jaunums no velna) , tad ko tālāk vispār runāt..

Es domāju, ka tāpēc vajadzētu strikti nošķirt zinātni no maģijas, šajā diskusijā runa ir par okultismu, nevis zinātni.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:01:07
es teicu - VD CILVĒKI. un nevis - tumsoņi/jadrjonie mežoņi, kādi ir visos laikos.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 13:04:23
Ingars

bet ja kādam okults ir pilnīgi viss, ko viņš gluži vnk vēl nav iepazinis? neredzu jēgu runāt, vajag mums pieaugt Jēzū Kristū un tad jau viss noskaidrosies pats
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:04:53
un mums arī derētu zināt tos avotus, no kādiem nāk okultisms. Bieži tik piemin raganu prāvas un nežēlību no kristiešu puses, bet cik daudz tiek noklusēts par maģiskajiem rituāliem, kur tika upurēti dzīvi cilvēki, seksuāli izmantoti bērni un darītas vēl daudzas citas nešķīstības. Aborigēni, daoisti piekopuši pedofīliju, hinduisti upurēja savus bērnus dieviem - šīs senās reliģijas ir par pamatu mūsdienu okultismam. Eiropieši, muļķi, iedomājas, ka var kā no zviedru galda salasīt to labāko, bet neapjēdz, ka tās visas zināšanas nāk no konkrētām reliģiskām sistēmām, kas ietver visas iepriekš minētās nešķīstības
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:05:59
-Jona-

bet ja kādam okults ir pilnīgi viss, ko viņi vnk vēl nav iepazinuši? neredzu jēgu runāt, vajag pieaugt Jēzū Kristū un tad jau viss noskaidrosies pats

Vai tuv arētu arī konkrēti izteikties, dot kādu piemēru, kas tavuprāt netaisni tiek uzskatīts par okultismu? Jo, ja tu nedod piemērus, tad tavam viedoklim nav nekādas jēgas
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:06:40
Ingars

bet tu palasi par klasiskās medicīnas pirmsākumiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:07:49
-Jona-

bet tu palasi par klasiskās medicīnas pirmsākumiem.

Sāksim vispirms ar šo

9 Kad tu nonāksi tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos, tad nemācies darīt tās negantās lietas, ko šīs tautas dara.
10 Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas savu dēlu vai savu meitu liktu sadedzināt ugunī, nedz arī, kas zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis,
11 nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs,
12 jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība, un šīs negantības dēļ Tas Kungs, tavs Dievs, tos dzen ārā, tev ienākot.
13 Tev ir jābūt bezvainīgam Tā Kunga, sava Dieva, priekšā.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.01 13:08:40
Ingars kas tavuprāt netaisni tiek uzskatīts par okultismu?

es jau teicu - tā pati hp, ko vislaik apspriežam. bet ja pat profesora - kristieša viedoklis tev neko neizsaka, tad... - man patiesi ir svarīgākas lietas darāmas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:14:08
es teicu - VD CILVĒKI. un nevis - tumsoņi/jadrjonie mežoņi, kādi ir visos laikos.

Es redzeeju, ko tu teici... Kristus un Apustulji saka ko citu! Taapeec es ticu vinjiem nevis tev
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:16:22
-Jona-

es jau teicu - tā pati hp, ko vislaik apspriežam. bet ja pat profesora - kristieša viedoklis tev neko neizsaka, tad... - man patiesi ir svarīgākas lietas darāmas.

Es jau arī neteicu, ka visas hp zāles, bet, ka ir viena daļa, kas iet caur dziednieku rokām.

Ok, ir vēl kādi piemēri?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 13:17:03
Vai hp zāles neiet caur vārdošanu?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:00:08
Ctulhu

Kristietība nav par pasīvu pakļaušanos, tieši otrādi - mēs esam aicināti aktīvi izpaust savu ticību un sludināt par to
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.01 14:10:18
Ctulhu

Nu vot okultisti tiesji taapat - aktiivi riiko visaadus rituaalus etc...

rīko gan, un tad?
Maris
# Iesūtīts: 2010.03.01 15:04:36
Jošs Mulders
Es zinu, ka Bībelē par to ir rakstīts, bet es tev vēlējos pajautāt, kāpēc tu to pieminēji? Kādā sakarā? Paldies par sapratni!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.01 15:32:16
Maris, es vienkaarshi balanseeju -Jonas- absoluutisko uzskatu... ka Kristus kalpus sauks par Velniem... un taapeec vinji ir Kristus kalpi, jo shos par velniem sauc...

Nebuut taa nav... dazhreiz kaads par Saatanu tiek nosaukts pelniiti...
Maris
# Iesūtīts: 2010.03.01 22:28:04
Paldies, Mulder, par atbildi!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 4458