atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vienkāršība un skaidrība, kas ir Kristū
Maris
Iesūtīts: 2010.02.26 09:06:33
2.Kor.11:3. Bet es baidos, ka čūska, kas ar savu viltību piekrāpa Ievu, tāpat nesamaitā arī jūsu domas un nenovērš no vienkāršības un skaidrības, kas ir Kristū.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Merlins
# Iesūtīts: 2010.02.27 09:31:06
Gnidrologs

Nē, gluži otrādi - es uzskatu sevi par vairāk degradējušos salīdzinājumā ar to, kāds es būtu, ja nebūtu pārkāpis 1., 2. un citus baušļus.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.02.27 11:03:28

Kas ir šī pieminētā čūska? Kā viņa var novērst no skaidrības Kristū, ja mēs paši to neļaujam? Varbūt mūsos pašos ir kaut kas no čūskas iedabas? Piemēram, sevis noliegšana, neticība labajam, neticība Dieva dotajai mīlestībai.

Kaut kad pasen gāja filma "Zvaigžņu vārti", un tur šādas čūsciņas kā parazīti iemetās cilvēkos un dzīvoja un pat sadzīvoja ar savu īpašnieku. Bija apspēlēts arī tas moments, ka savu reizi šī čūska palīdzēja cilvēkam pat izdzīvot.
*Duksis
# Labojis Mods-1: 2010.02.27 11:50:45
> ... Nu un moraale savukaart ir cilveeka smadzenju darbiibas
> produkts un smadzenju grupu darbiibas produkts....


Uz pasaules būtu daudz neskaidrību/pārpratumu mazāk, ja cilvēki prastu adekvāti izteikties:
nebūtu iebildumu, ja doma būtu noformēta sekojoši:

... cilvēku uzvedība savukaart ir cilveeka smadzenju darbiibas
produkts...

Bet, acīmredzot Ct nespēj saskatīt atšķirību starp uzvedību un morāli. Un līdz tādu jautājumu izpratnei kā morāles izcelšanās viņam, šķiet, ir tikpat tālu, cik līdz Mēnesim.
figas [71.21.174.139]
# Iesūtīts: 2010.05.05 21:59:41
vienkarsha patiesiba ir ta ka Kristus ir mus izglabis pats ar savu darbu, katru kas tic un pienjem sho brivo davanu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 166 , pavisam kopa bijuši: 11663