atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi No kā cilvēks ir atkarīgs?
Svētais
Iesūtīts: 2010.02.25 14:13:44
Nedomāju šeit par atkarībām, kuras ir kā slimības. Domāju par tādām, kādas vispār cilvēkam dzīvē ir vajadzības ( nevis vēlmes), un kā tām būtu jātop apmierinātām? Kurā brīdī vajadzību un vēlmju robeža ir ļoti grūti pārskatāma? Domāju visas sfēras-fizisko, dvēselisko, garīgo...
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.26 11:57:42
Ctulhu
Kas ir + emo avots un kas ir stabilizeejosie faktori sajaa gadiijumaa?
Es pats neesmu apgaismību piedzīvojis, tāpēc man grūti atbildēt. Apmēram tā: +emo avots ir savas īstās būtības apziņa, pieredze, pārdzīvojumi.
Stabilizējošais faktors? Kas īsti jāstabilizē?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.26 12:06:27
Ctulhu
Nu, bezgalīgums tur noteikti ir. Savas dziļākās būtības bezgalīgums, Dieva bezgalīgums, Apziņas bezgalīgums ...
Pat, iespējams, "ārpus bezgalības", tas ir, citā plāksnē, vairāk bezgalības. Kā - pētot tiec klāt tikai pie vienas bezgalīgas papīra lapas, bet apskaidrība dod pieeju visai grāmatai.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.26 13:35:54
EM, Ctulhu

Taa kaa juusu padeviigais kalps ir piedziivojis kaut ko, kas varbuut iztaalis atgaadina "apgaismiibu", laigan driizaak tas sauktos "osenjilo", bet shii buus mani 2 kapeikas par to, kas ir avots un no kaa tur kaifs kjeraas!

Manupraat Apgaismiiba ir kaut kas liidziigs padziljinaatai izpratnei, kad tu ieraugi pirms tam neredzeetas saiknes (kazuaalaas u.c.) starp entiiteem, kuraam nebiji pieveersis iisti uzmaniibu!
Eziitis tiiri labi to pateica - taa ir taada dziljaakaas buutiiabs redzeeshana...

Budistu metode - apgasmoties caur paradoxiem - ir shii metode... Tas ir ka tu zini, ka saikne ir, bet to nespeej ieraudziit... tad nu koncentreejies uz shiem objektiem un taa teikt blenz uz taisnlenkja triisstuuri tik ilgi kaameer ieraugi pitagora teoreemu skaidri un saprotami! Taapat var skatitiies uz dajebko... kriitoshu aabolu un zemes milziigo masu, beernu un maaminju, sabiedriibu un indiviidu, politiskajaam partijaam un ekonomisko situaaciju, cilveekiem un akmenjiem... dajebko... un Apgaismiiba neizpaliks!

Taa ir savdabiiga alternatiiva "izpeetei", varbuut izpeetes nepiecieshama dalja - Ne par velti Zinaatnes Triumfa laikmetu sauc par Apgaismiibas laikmetu!

Mana apgaismiiba (viena no) bij taa, kad ieraudziiju visai cieshu saikni starp lingvistiku un fiziku!
Gambler`s Horoscope 2024 [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 07:11:29
After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon! Swertehin ka Kaya Ngayon taon?
Gambler`s Horoscope 2024 [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 07:13:57
I’ll probably keep it short and sweet and link to this instead if that`s cool. Thanks Paanong ang Iyong 2024 Horoscope ay Inaapektuhan ang Iyong Gam****g Journey?
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 10734