atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Interesants skatījums!
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.21 11:45:15
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.02.17 15:29:14
Smagas slimības cilvēkiem uzklūp daudzu iemeslu dēļ, dzīvojam samaitātā pasaulē, paši sev kaut ko nepareizi darot kaitējam, velna uzbrukumi. Ja zinam cēloni, zinam kā rīkoties, ja esam mācīti Dieva Valstībā, jo Jēzus ir uzņēmies visas mūsu kaites un slimības uz sevis. Mēs esam no tā atpirkti, Tas pieder pie izpirkuma maksas. Tur jau ir tā lieta, ka ja nestājamies pretim velnam ( piem. uzbrukums caur slimību) , tad slimība pārvar mūs, jo velns bēg no mums nevis no Dieva. (Tātad , ja neizmantojam šo varu, ciešam no tā.Jēk.4:7)
Piedod, bet pēc plikas teoretizēšanas izklausās. Diez Tu to varētu arī pateikt cilvēkiem, kas zaudēja bērnu grūtniecības pēdējajā trimestrī. Un visa draudze neskaitot pašus par to ļoti lūdza pēc pilnas programmas, kad problēmas radās. Vai citā gadījumā piedzima ģimenē bērns ar Dauna sindromu.

tas nav tā, ka Dievs manu dzīvi kontrolē, un liek vai piespiež mani kaut ko darīt.

Dieva ģenerāļus esi skatījies vai lasījis? Nav viss tik vienkārši. Mēs reizēm mēdzam salūgt trakas lietas - piem. lai Dievs lieto un izmaina. Un citreiz vēl trakāk - gribam tikt izmainīti īsā laikā. Tad ar Dievs pieļauj apstākļus, kas piespiež mums izmainīties. Metālus tīra kausējot. Dievs nepiespiež. VBet ja Viņš būs kaut ko sadomājis, tad radīs apstākļus, kuros nonāksi līdz Viņam vajadzīgajam lēmumam. Tā tīri triviāli - cilvēki ir ar noslieci uz slinkumu. Un tendenci labas dzīves apstākļos izlaisties un mazāk meklēt Dievu. Vēl vairāk - visbiežāk cilvēku interesē paša labums un komforts nevis līdzcilvēki. Tad nu Dievs laiku pa laikam pieļauj situācijas, kas liek iespringt un pamosties. To labi var redzēt arī VD tautas vēsturē.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 15:59:22
Svētais

Piedod, lai nu kā, es nevēlos, ka šīs nevienprātības dēļ vien mēs kļūtu mazākā mērā brāļi Kristū, tikai gribēju tev atklāt to, ko es pats neesmu izdomājis, ko man liecinājuši daudzi nobrieduši kristieši, bet tikai nesaprotu vienu - kāpēc tu klaji ignorē to, ka bībele saka pavisam ko pretēju tev? Tas ir tikai tev pašam par labu, lai nenākas vilties, jo sātans ir ļoti viltīgs un tieši caur šo maldu mācību viņš manipulē ar cilvēkiem, ka viņi mēdz atkrist no ticības, nesaņēmuši dziedināšanu pat pēc ļoti ļoti stipras ticīgas lūgšanas.

Gadījumi un liecības ir neskaitāmas, likšu priekšā divas

1) Misionārs Nick Vujicic piedzimis bez rokām un bez kājām. Iekš Youtube.com var atrast daudzus video no viņa evaņģelizācijas pasākumiem un ikdienas dzīves. Viņš pats arī liecināja, ka lūdzis Dievam, lai nākamjā rītā pamostos ar visiem locekļiem, bet tā nav noticis. Vai tu gribi teikt, ka šim cilvēkam kaut kas nav kārtībā ar ticību?

2) Vēl nesen gadījums, kad vecāki nonāca uz apsūdzēto sola, jo ticībā lūdza par meitas dziedināšanu un neveda viņu pie ārstiem, kā rezultātā bērns nomira. Vai šie vecāki nezināja par to, ka Jēzus brūcēs esam dziedināti?

Es saņēmos un noklausījos to ierakstu, kura linku tu ieliki un secināju, ka tam sludinātājam nav nekādas saprašanas par to, kā Dievs darbojas cilvēku dzīvēs, viņš neatšķir to, ko saņemsim mūžībā no tā, kas mums ir tagad.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:04:44
Piedod, bet pēc plikas teoretizēšanas izklausās. Diez Tu to varētu arī pateikt cilvēkiem, kas zaudēja bērnu grūtniecības pēdējajā trimestrī. Un visa draudze neskaitot pašus par to ļoti lūdza pēc pilnas programmas, kad problēmas radās. Vai citā gadījumā piedzima ģimenē bērns ar Dauna sindromu.

Mēs dzīvojam samaitātā pasaulē, kur notiek ļaunas lietas. Nesaku, ka es zinu cēloņus visām likumsakarībām, kas notiek saistībā ar slimībām.Tomēr Dievs ir visus dziedinājis, jo tā ir patiesība. Tas , ka nesaņemam labākus rezultātus dziedināšanās, kādus varam redzēt sev apkārt ir mūsu vaina un atbildība. Tā nav Dieva vaina.

VBet ja Viņš būs kaut ko sadomājis, tad radīs apstākļus, kuros nonāksi līdz Viņam vajadzīgajam lēmumam. Tā tīri triviāli - cilvēki ir ar noslieci uz slinkumu. Un tendenci labas dzīves apstākļos izlaisties un mazāk meklēt Dievu. Vēl vairāk - visbiežāk cilvēku interesē paša labums un komforts nevis līdzcilvēki. Tad nu Dievs laiku pa laikam pieļauj situācijas, kas liek iespringt un pamosties. To labi var redzēt arī VD tautas vēsturē.

Dievs šādā veidā nedarbojas JD ietvaros. Viņš nemotivē cilvēkus pateicoties šādai motivācijai, kādu tu aprakstīji. Motivācija kalpot Dievam nāk no sirds, kur brīvprātīgi nododamies tam, neskatoties uz apstākļiem kādi ir apkārt. Tāpēc Pāvils bija spējīgs gan trūkumā , gan bagātībā kalpot Dievam. Tie nebija apstākļi kas viņu uz to pamudināja, bet viņa mīlestība uz Kristu. tas izrietēja no attiecībām ar Dievu, nevis no ārējā spiediena.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:08:50
liepa
Es ne reizi neesmu nevienam ne uzplijies ar savām mēlēm, ne arī šeit runājis tajās, ne arī pie sevis tusiņos, kur piedalījās forumieši.

Dievs apliecina to, ka šī pieredze ir no Dieva, un ja kāds nostājas pret to, tas nostājas pret Rakstiem.

Esmu daudz par to skaidrojis citās tēmās, ja tev ir interese, tad lūdzu meklē pēc atslēgas vārdiem tu atradīsi to.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:13:35
liepa, es arii runaaju meelees... krievu un anglju meelees... un garanteeju, ka no manaam shiim meeleem cilveekiem un man ir kudii lielaaks labums nekaa harizmaatu meeleem, kuras neviens ne vinji nekaads cits nesaprot, tik pashi vinji tic, ka taas ir Engjelju meeles...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:16:16
liepa
Man ar nav žēl . Es savukārt gribēju pabrīdināt tos, kas uzstājas pret mēlēm, ka Jēzus darīja uzmanīgu, sacīdams, ka visi grēki tiks piedoti, bet grēks pret Svēto Garu ne. Turklāt Jēzus to pieminēja gadījumā ar ļauno garu izdzīšanu, ka Viņš izdzen ļaunos garus ar Dieva garu. Mums kā Jēzus mācekļiem arīdzan ir dota šī pavele izdzīt ļaunos garus. Mēles ir viena no SG gara izpausmēm un dāvanām. Ja kāds nav mācīts Dieva Vārdā, vai nav tās saņēmis, vai nesaprot kas tas ir, lai uzmanās runāt par/pret tām. Nesaku to savai vai "mēļu" runātāju aizstāvībai. Saku to, to cilvēku dēļ, gribēdams pasargāt viņus, kas izsakās par mēlēm, jo tas ir SG.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:16:22
Vēl gribētu parunāt par to, kas ietilpst Jēzus izpirkuma maksā. Es nenoliedzu, ka tajā ietilpst visi iespējamie labumi, taču mēs redzam, ka pēc nākšanas pie ticības nav tā, ka krasi uzlabotos dzīves kvalitāte visās jomās, nekļuva pirmkristieši nedz super bagāti, nedz arī izbēga no problēmām. Labklājības teoloģija noved pie tā, ka tiem, kuri slimo vai ir nabadzīgi, nav pestīšanas, bet grēku piedošanai vienmēr būtu jāseko miesas labklājības uzlabošanai visās jomās. Taču tas ir pretrunā ar to, par ko runāja Pāvils, viņš vienmēr apgalvoja, ka pilnais evaņģēlijs ir neatkarīgs no laicīgās labklājības un veselības stāvokļa. Kur ir problēma? Problēma ir iekš tā, ka cilvēki gatavi ticēt, ja vien Dievs kaut ko dod, bet īstā ticība parādās tad, kad kaut kas no laicīgajiem labumiem tiek atņemts vai ierobežots. Ne tāpēc, ka Dievam patīk mūs mocīt, bet tāpēc, ka šīs lietas mums nereti kļūst par elku un mēs tad sākam maskēties aiz labklājības teoloģijas, mēģinam Dievu šantažēt, liekot priekšā lietas, kuras Viņš nemaz nav apsolījis. Dievs mums 100% apsolīja Pestīšanu un augstāko labumu mūžībā, taču šajā dzīvē Viņš nekad nav solījis atbrīvot no laicīgām problēmām, tieši otrādi - Viņš sacīja, ka pasaulē mums BŪS bēdas. Pāvils liecina, ka trīs reizes lūdzis, lai Dievs pārtrauc dzeloņeņģeļa dūru sitienus (mēs nezinam, kā tas izpaudās, bet ir skaidrs, ka tā bija kāda laicīga problēma), bet Dievs to "rīksti" vienmēr turēja pa rokai, lai pasargātu Pāvilu no daudz bīstamāka ienaidnieka par sātanu - no viņa paša miesas prāta
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:18:50
Sveetais, par to jau bazars... ka tieshi tie, kas ir Dieva Vaardaa maaciiti tomeer speej atshkjirt valodu no auto-reflexiivas valodas centru chakareesahnas un to neuzdod par Dieva Balsi!

Un Kristus kaareiz briidinaaja, ka staigaas frukti, kas izdziis garus Vinja Vaardaa un tomeer Kristus vinjus nepaziis! Taakaa nekaadi briinumi nav garantija, ka tevii ir Gars... veel mazaak, ja shis "briinums" ir fenomens, ko speej izraisiit jebkursh shamanis vai labs hipnotikjis jebkuram sugjesteejamam cilveekam neatkariigi no vinju ticiibas/neticiibas!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:21:21
Tas , ka nesaņemam labākus rezultātus dziedināšanās, kādus varam redzēt sev apkārt ir mūsu vaina un atbildība. Tā nav Dieva vaina.
Pag - tad kā cilvēkam būtu sava dziedināšana jānopelna. Vai sava bērna. Un vai Dievs ir tik nespēcīgs, ka nespēj atbildēt uz lūgšanu, lai dziedinātu. Vai arī ir iazmirsis mums pateikt kā tā būtu efektīgāk lūdzama, lai rezultāts būtu garantēts. Bez tam nav stāsts par to ka Dievs negrib dziedināt, bet gan to kāpēc gadās smagi saslimt un kādu laiku slimot. Sanāk, ka dzīvi ietekmēt var tikai apstākļu sekas nevis Dievs. Es tomēr vairāk ticu Viņa varenībai un spējai ietekmēt visu manā dzīvē līdz beidzamajam sīkumam.
Nu es nevarētu pateikt cilvēkam, kurš pārlūdzies par sava bērna dziedināšanu, ka jams pats vainīgs pie tā, ka to nevar saņemt.

Tāpēc Pāvils bija spējīgs gan trūkumā , gan bagātībā kalpot Dievam. Tie nebija apstākļi kas viņu uz to pamudināja, bet viņa mīlestība uz Kristu. tas izrietēja no attiecībām ar Dievu, nevis no ārējā spiediena.

Ir gana precedenti, kad apstākļi piespiež kalpot. Neaizmirsīsim, ka tas pats Pāvils bija kādu brīdi neitralizēts. Un ar mīlestību tam jau nu gan nav nekāda sakara. Tas, ka es Dievu mīlu galīgi nenozīmē, ka man automātiski gribas darīt visu pēc Viņa prāta. Mans ES no mīlestības uz Dievu nemirst. nav jau problēmas ar sirds attieksmi, bet gan raksturu.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:23:14
Kristus kaareiz briidinaaja, ka staigaas frukti, kas izdziis garus Vinja Vaardaa un tomeer Kristus vinjus nepaziis! Taakaa nekaadi briinumi nav garantija, ka tevii ir Gars
ne jau Gara trūkums ir par iemeslu nepazīšanai. Drīzāk gan kvalitatīvu attiecību. Nav iespējams nekristietim izdzīt garus un darīt brīnumus Kristus vārdā.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:26:43
Svētais
Tā kā Tev patīk klausīties audio svētrunas, tad imho laba ilustrācija tam, cik ļoti Dievs ietekmē mūsu dzīvi ir šīs svētrunas vīzijas aprakstā. Fragments no 11:25 minūtes līdz 15:45 minūtei ir par to, kā Dievs lieto katru mūsu dzīves situāciju un kā vispār viss izskatās no garīgās pasaules skatu punkta. Man viens no pašiem iecienītākajiem sludinātājiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:32:23
Adonika
paldies par viedokli.

Pag - tad kā cilvēkam būtu sava dziedināšana jānopelna. Vai sava bērna. Un vai Dievs ir tik nespēcīgs, ka nespēj atbildēt uz lūgšanu, lai dziedinātu. Vai arī ir iazmirsis mums pateikt kā tā būtu efektīgāk lūdzama, lai rezultāts būtu garantēts. Bez tam nav stāsts par to ka Dievs negrib dziedināt, bet gan to kāpēc gadās smagi saslimt un kādu laiku slimot. Sanāk, ka dzīvi ietekmēt var tikai apstākļu sekas nevis Dievs. Es tomēr vairāk ticu Viņa varenībai un spējai ietekmēt visu manā dzīvē līdz beidzamajam sīkumam.
Nu es nevarētu pateikt cilvēkam, kurš pārlūdzies par sava bērna dziedināšanu, ka jams pats vainīgs pie tā, ka to nevar saņemt.


Neizsaku savu viedokli strīdus garā. Dievs jau ir dziedinājis visus Jēzū Kristū un pavēlējis mums saviem mācekļiem iet un dziedināt. Ja mums tas neizdodas, tā nav Dieva vaina.Par efektīvāku darbošanos Dieva valstības lietās, kā reizi mums ir daudz jāmācās. Kaut vai par to pašu lūgšanu.

Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:34:20
Svētais

Mēs dzīvojam samaitātā pasaulē, kur notiek ļaunas lietas. Nesaku, ka es zinu cēloņus visām likumsakarībām, kas notiek saistībā ar slimībām.Tomēr Dievs ir visus dziedinājis, jo tā ir patiesība. Tas , ka nesaņemam labākus rezultātus dziedināšanās, kādus varam redzēt sev apkārt ir mūsu vaina un atbildība. Tā nav Dieva vaina.

Neviens arī nesaka, ka tā ir Dieva vaina, taču tas ne vienmēr ir tāpēc, ka cilvēks netic vai pārāk maz tic. Jau citēju tās rakstu vietas, kur skaidri un gaiši pateikts, ka Dievs pieļauj problēmas, lai veidotu mūsu raksturu, labotu, audzinātu, mācītu, vadītu mūs nokļūt īstajā vietā un laikā. Anyway - nekas nevar notikt bez Dieva atļaujas

Dievs šādā veidā nedarbojas JD ietvaros. Viņš nemotivē cilvēkus pateicoties šādai motivācijai, kādu tu aprakstīji. Motivācija kalpot Dievam nāk no sirds, kur brīvprātīgi nododamies tam, neskatoties uz apstākļiem kādi ir apkārt. Tāpēc Pāvils bija spējīgs gan trūkumā , gan bagātībā kalpot Dievam. Tie nebija apstākļi kas viņu uz to pamudināja, bet viņa mīlestība uz Kristu. tas izrietēja no attiecībām ar Dievu, nevis no ārējā spiediena.

Un atkal - neviens jau arī nesaka, ka apstākļi paši par sevi ko labu dara, nē to labo dara Dievs, taču Viņš ir tas, kurš nospraudis robežas cilvēku un eņģeļu darbības iespējām. Tomēr Dieva Vārds māca cilvēkus caur apstākļiem. Ir arī rakstos minēts, ka Viņš dod vieniem vai otriem kādus impulsus, lai tie pilda Dieva gribu. Būtiskākā atšķirība starp Dieva darbību cilvēkos VD un JD ir tā, ka JD Svētais Gars mājo nevis pie cilvēkiem, bet gan cilvēkos, taču tas nenozīmē, ka svēttapšanas process notiek tikai teorētiski iepazīstoties ar Dieva Vārdu - gribējās jau gan, tik vienkārši un ērti, bet Dievs tā nedara, Viņš liek mums prkatiski mācīties darīt Viņa gribu reālās situācijās un tas, ka nevienam cilvēkam tas uzreiz neizdodas - tas vien jau apgāž tavu viedokli.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:37:04
Svētais

Uzmanīgi ar Svētā Gara zaimošanu, jo kam tā "birka" piešūta, tam nav piedošanas, kaut arī tā tiek lūgta un grēks tiek nožēlots.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:46:23
pavēlējis mums saviem mācekļiem iet un dziedināt. Ja mums tas neizdodas, tā nav Dieva vaina.
Vispār jau cilvēks nevienu pats dziedināt nevar. To dara Dievs. Un tā vienmēr paliek Viņa kompetence. Ir cilvēki, kuri dziedināšanu saņem viegli un bez ticēšanas un ir cilvēki, kam tas nāk ļoti smagi un ilgi stāvot ticībā. Un arī no otras puses - pēc kāda lūgšanas viens var viegli saņemt dziedināšanu, bet otrs (lūdzot tam pašam cilvēkam tb tā pati komplektācija iemaņu, līmeņa utt.) tik pēc ilgstošām pūlēm. Populārā karjerisma ideja neņem. Pamatā viss ir no žēlastības.

Uzmanīgi ar Svētā Gara zaimošanu, jo kam tā "birka" piešūta, tam nav piedošanas, kaut arī tā tiek lūgta un grēks tiek nožēlots.
beidz - ja nav piedošanas tad uzreiz atmet pedāļus. Ja cilvēks ir dzīvs un turpina darboties, tad SG zaimošanu jau nu gan piesiet nevar. Drīzāk pats uz tās riskē paklupt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:55:14
Adonika

Svētais bik kļūdījās, jo Jēzus mums visiem nepavēlēja iet un dziedināt, bet gan pavēlēja sludināt evaņģēliju un teica, ka dziedināšanas un citi brīnumi ies līdzi un nav teikts cik, kad, kur un kādā mērā. Ir teikts, ka jālūdz ticībā, bet nav pavēles, lai VISI ietu un dziedinātu, jo ir rakstīts, ka vieniem ir šī dāvana, citiem nav. Ir arī minēti piemēri ebreju vēstulē, ka viena daļa nesaņēma visas šīs lietas, bet citi saņēma un ka tas nav saistīts ar ticības stiprumu vai vājumu.

beidz - ja nav piedošanas tad uzreiz atmet pedāļus. Ja cilvēks ir dzīvs un turpina darboties, tad SG zaimošanu jau nu gan piesiet nevar. Drīzāk pats uz tās riskē paklupt.

Nu farizeji gan vēl kādu laiku dzīvoja.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 16:59:01
Nu farizeji gan vēl kādu laiku dzīvoja.
ir liela atšķirība starp Dieva un SG zaimošanu. farizeji nepazina SG, lai varētu Viņu zaimot. Bet Ananija un Sapfira gan pazina.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.17 17:04:45
Adonika

Bet Jēzus farizejiem norādīja, ka viņi zaimojuši Svēto Garu nosaucot par belcebulu
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.17 17:15:52
Ingars
Nebūs taisnība. Jēzus neminēja, ka viņi ir zaimojuši SG. SG vispār tika sūtīts uz zemes tik pēc Kristus aiziešanas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.18 08:54:53
Adonika
Vispār jau cilvēks nevienu pats dziedināt nevar. To dara Dievs. Un tā vienmēr paliek Viņa kompetence. Ir cilvēki, kuri dziedināšanu saņem viegli un bez ticēšanas un ir cilvēki, kam tas nāk ļoti smagi un ilgi stāvot ticībā. Un arī no otras puses - pēc kāda lūgšanas viens var viegli saņemt dziedināšanu, bet otrs (lūdzot tam pašam cilvēkam tb tā pati komplektācija iemaņu, līmeņa utt.) tik pēc ilgstošām pūlēm. Populārā karjerisma ideja neņem. Pamatā viss ir no žēlastības.

Protams, ka cilvēks pats nevar! Protams, ka tas ir no Dieva žēlastības! Protams, ka ir vajadzīga ticība , lai to saņemtu ( neviena piemera nav Bibele, kur tas butu noticis bez ticibas atbildes reakcijas). Taču Dievs ir devis pavēli mums dziedināt ( nevis Lūgt par slimajiem), tāpat devis SG, lai ar viņa palidzibu to darām. Ja nedarām to vai nemākam, tad Dievs nav vainojams pie tā, ka cilvēki netiek dziedināti. Tā ir mūsu vara un atbildība un pienākums darīt Jēzus darbus, saskaņā ar Viņa pavēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 33516