atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Cilvēks dzīvo no tā kas viņš ir, nevis no tā, ko viņš zin.
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.14 15:56:10
Kristietis dzīvo no tā, kam viņš tic, bet nevis no tā, ko viņš redz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:30:06
es esmu tas, ko es ticu par sevi. protams, ka es to uzzinu no Dieva vārda, caur atklāsmi Svētajā Garā, un caur psludināto atziņu no citiem Dieva kalpiem.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:32:09
EzītisMiglā
Tu strādā cietumā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:39:36
S.R.(katole)
Nē, cietumā nestrādāju. Radās tāds iespaids?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:42:13
Tāpēc jau jāpamaina apstākļi, kuros tie nezinātāji atrodas. Jebkurš īslaicīgi ieciklējies var izciklēties ārā, ja mainās apkārtējā vide. Cilvēks taču nedzīvo viens, tāds tādu atrod, līdzīgie pievelkas.

Cilveekiem ir raksturiigs nevis mainiities liidzi apstaakljiem bet censties apstaakljus pielaagot sev... Pietam dazhreiz tas ir labi un dazhreiz nee!

Cilveeks briivi var radiit sev psihologjisko kokonu, it iipashi ja mainaas apstaaklji un vinjsh saprot, ka tas izdariits taapeec, lai shamo "pereprogrammeetu", var darboties uz low-end noziedzniekiem, bet uz gudrajiem ones, nesanaaks!

Tu pareizi pateici - veel daudz kas daraams - un es savu kaarti lieku uz ticiibu, ka tai ir vislielaakie chanci cilveeku mainiit peec buutiibas, nevis darboties pavlova reflexu liimenii!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:43:59
EzītisMiglā
aha, domāju, esi kāds cietuma priekšnieks.
vai varbūt bijušais cietuma darbinieks.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 13:46:46
S.R.(katole)

... tad pareizi ir teikt - es esmu tas, ko es zinu, nevis tas - kas es esmu.

mana versija:

Es esmu tas, ko es zinu savā realitātē par sevi - un tas, ko es nezinu savā realitātē par sevi - paliek Īstenībā, Tev neatklātā daļa no paša sevis Iepazīt sevi var savā realitātē - saskaņā ar realitātes rādiusu - tas ir, jo lielāks realitātes rādiuss - jo vairāk pazīsti sevi. Versijas - par to kāds tu esi īstenībā - glabājas atmiņā, kas arī palīdz sevi vairāk pazīt savā realitātē !
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:47:37
Darbojas abos virzienos. Es esmu tas, ko es zinu. Zinu to, kas es esmu, jo ticu tam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:48:24
S.R.(katole)
Nē, es tik tāds spriedelētājs par to, kā būtu, ja būtu tā vai šitā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:49:45
Ugu, bet apstaakljus var mainiit zinosjie, kameer nezinosjos apstaaklji, taa saciit, imejut visos veidos.


Taapeec es noraadiiju, ka apstaaklju mainja var darboties uz kaadiem ne paaraak ruudiitiem noziedzniekiem, tieshaam tiem, kuriem beerniiba gruuta... Tachu tie, kas ir hard-core ljaundari ar predisponeetu noslieci kauties pretiim "sisteemai` visos veidos, tie nemaz neljausies... nu aizvediisi tu sho kaut kur citur, shams TUR ieviesiis savu dedovschinu!

Tas ir tas ko es saku, ja cilveeks peec savas buutiibas ir ljauns, caursist vinju ir ljoti gruuti nesalauzhot vispaar!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:50:23
Jošs Mulders
Cilveekiem ir raksturiigs nevis mainiities liidzi apstaakljiem bet censties apstaakljus pielaagot sev...
Nu bet tu ieliec vienu cilvēku vidē, kur visi labie, un labo ir 10x vairāk. Neko viņš viens tur nepielāgos sev. Tas būtu tā, pārāk spēcīgi, bet uzskatāmi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:51:43
Jošs Mulders
Nu tu tā runā, it kā neviens hardcore predisponētais nebūtu mainījies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:52:01
Cjota es kkur lasiiju, ka viens no kaifa veidiem paradiizee esot skatiities kaa vinji tur ellee mocaas....

Kaadaa no apokrifaalajaam graamataam apluukot elli un paradiizi ir viens no beigu stadijaam... tb tie, kas iet uz paradiizi noiet gar elli saprotot no kaa vinji izglaabti, bet peec tam par to vairs nedomaa... un otraadi tie, kas iet uz elli paiet garaam paradiizei redzot, ko vinji produlji, bet peec tam logs uz turieni aizveraas!

Manupraat tas var buut un var nebuut, svariigais ir tas, ka Raksti noraada uz apskadiriibas patiesiibas mirkli kas ir blakusesoshss naavei!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:53:12
Nu tu tā runā, it kā neviens hardcore predisponētais nebūtu mainījies.

Gan jau ka ir... dziivojam tomeer zheelastiibas laikaa un Dievs joprojaam ciinaas... iipashi kaareiz par hard-core pazudushajiem deeliem, taakaa nav ko briiniities, ka shajaa ciinjaa ir arii success stories!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:53:59
Manuprāt, katrs cilvēks sev saka, "es esmu labs, vai vismaz cenšos darīt labu". Arī noziedznieki, tāpat sevi attaisno. Tipa, viņi uzreiz tev virsū nebruks, bet meklēs "iemeslu", lai tu būtu "pats vainīgs", lai cik tas iemesls nebūtu muļķīgs.
Te lien ārā cilvēka iekšēja vēlēšanās būt labam.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:54:33
Jošs Mulders
... tas godiigais workeris knapi savelk galus, 8h dienaa worko par grashiem

Pietam workeris worko par grašiem SYSTĒMĀ - kuru ir izveidojuši tie, kas izmantojot ļauno enerģiju - ieņem ar varu vardarbīgām - melojošām metodēm vadošus amatus - veido sistēmu, kurā godīgais vorkeris worko - pietam brīžiem redzu, ka worko bes jēgas, jo pašai sistēmai jēgas nav - 2000 gadus jau worko un tā Debesu valstība - kā tālēs tā tālēs - tātad jāmaina sistēma - bet viss jau ir zināms - ja gribēsi mainīt - tevi novāks - tāpat kā Kristu - bet paliks ideja par Dieva valstību, kura iesējas un padodas tālāk !- ko nevar iznīcināt - jo ideja ir nemolekulra - eksistējoša no paša KAS IR ! Un kas ir to nevar noliegt - vienīgais var melot un teikt ka tas nav - veidot ilūziju !
Te nu visi - kas iet molekulāros KAS IR namos - un kas neiet ir vainīgi pie SYSTĒMAS izveidi ! Varbūt nav vainīgi - bet nezinoši - kā cietumnieki - grēka vergi !
Vajag atcelt dzimtbūšanu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:56:04
Jošs Mulders
redzot, ko vinji produlji, bet peec tam logs uz turieni aizveraas!
Abet tas ir pretrunā ar ko tu parasti sludini par pašīekrāsošanu stūrī! Stūrī iekrāsošana bija vismaz jēdzīgāka.
Tagad sanāk, ka viņi nožēlo, ka darīja nepareizi, bet neko mainīt vairs nevar (nez kāpēc).
Tā ir pavisam cita bilde!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 14:08:38
EM, es teicu, ka ta ir teelojums vienaa no apokrifaalajaam graamataam... taa nav Kanonaa un taadeejaadi taas modelim man nav jaatic un to arii es neziimeeju par saveejo!

Bet te veel mazliet pareflekteet...

Vai esi domaajis par to kaa labs un ljauns cilveeks redz vienu un to pashu notikumu? Starp citu... interesanti to paveerot Delfu komentos par dajebko!

Piemeeram, ja kaads cilveeks noziedo lielu savu naudu, piemeeram koku staadiishanai vinja skolas parkaa! Vienmeer atradiisies reejeeji, kas chiixtees, ka labaak buutu noziedojis tur tam un tam, droshi vien sarausa naudu zogot un tagad "teelo"... Bet ir cilveeki, kas varbuut sho cilveeku nepaziist, skolu nezin, un tomeer priecaajas ka kaads ko labu ir izdariijis!

Tas par to, ka, ja elles kandidaatam paraada Paradiizi vinjsh visticamaak redzees nevis savas kljuudas un greeku, bet redzees "apstiprinaajumu" savai neticiibai, ka tas Dievs maita tikai savus partijas biedrus stutee, bet vinju - demokraatisko briivo SB, kura neparakstiijaas zem vinja partijas manifesta, - iemet ellee!!!

Te tas neiespeejamais bet ideju uzraadoshais pretparadox buutu, ja uz elli ietu kaads labs cilveeks un skatiitos uz Paradiizi vinjsh buudams labs priecaatos, ka vismaz TIEM TUR nedraud tas kas vinjam, ko vinjsh ir pelniijis!

Mazliet shis aspekts ir redzams pie tiem laupiitaajiem pie Krusta... Abi divi principaa ir celjaa uz elli, viens neatziist savu vainu, bet veel krustaa karaajoties cer uz Kristu, ka shis sho izruchiis, jo baigi krutais fokusnjiks ir izblameejies... Otrs gan vinju apraaj, sakot, ka vinji ir pelniijushi... un luudz neko vairaak, kaa mazu aizbildinaajumu pie Dieva... un sanjem VISU Paradiizi!

Te taa buutiskaa atshkjiriiba... ka patiess greecinieks pat ellei skatoties aciis neredzees savu greeku un to iemeslu kaapeec vinjsh tur nonaak... Dveesele, kas speej ieraudziit pati savu greeciigumu jau faktiski vairs NAV tas uz ko vinja skataas... vinja jau skataas uz savu veco-es no malas, un taadeejaadi ir noshkjirta no sava ES... Tikai atshkjiriibaa no mums, tas krustaa pakaartais laupiitaajs to nezinaaja un it kaa samirinaajaas, ka nu vinja liktenis ir saistiits ar to, ko vinjsh faktiski sevii ieniist - to, greeku kura deelj vinjsh ir notiesaats!

Tieshi taapeec greekatzinja ir visai buutiska dalj cilveeka atgrieshanaas procesaa! Apjeegsme, ka tu vari nebuut tas, kas greeko... ka tu vari buut bezgreeciigs... nesaistiits ar savu veco dabu, izglaabts no greeka...

Taadeejaadi Kristus atbilde ljaunumam ir ljoti pat radikaala... nevis gangreena tiek izaarsteeta, bet cilveeks viss tiek transplanteets jaunaa veselaa kjermenii, kaameer veco gangreena turpina saeest un beigaas iet bojaa ar veco kjermeni!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 14:36:01
Jošs Mulders Tātad vienu un to pašu lietu - tomātu, katra būtne savā realitātē redz savādāk - viens kā ļaunu otrs kā labu trešais kā vienaldzīgu ceturtais, kā svētu objektu. Viens objekts tiek dažādi redzēts - uztvere dažāda. Nevienādi uztveram objektus - tas ka nevienādi uztveram - tā vēl nav problēma, problēma sākas tad, kad tiek veidotas vērtību sistēmas - piemēram, cietumniekam - labs ir tas, kurš otru pazemo, biznesmenim - labs biznesmenis ir tāds, kam daudz naudas utt. kur ir tie labie, kas saka, labs biznesmenis ir tāds, kurš naudu ir nopelnījis - nekrāpjot savus darbiniekus ? Vai labs cietumnieks, kurš vairs nenodrabojas ar vardarbību cietumā !

Cietums ir saistīts ar esošo SYSTĒMU - kurā mēs dzīvojam - TAGADNĒ !

Līdz ar to Vērtības tautā nosaka esošo SYSTĒMU !

Savā ziņā pie mums ir demokrātija - katrs var izpausties brīvi !

Tātad, tie kas grib izmantot ļauno un labo enerģiju - tie var kļūt par oligarhiem - tie kas tikai ļauno tie nonāk cietumā, tie kas tikai labo tie ir workweri labie - kas svēti - tie iet klosterī !
Tātad LAtvijā ir demokrātija !

Ja svētie iznāktu no klosteriem un labie workeri no savām darba vietām un aizietu uz Saeimu - un vismaz pasludinātu - savādākus dzīves veida principus - labie un svētie - pagaidām Latvijā ir aizņemti ar saviem darbiem - ka nav laika labos dzīves standartus ieviest SYSTĒMĀ ! Jeb tie, ļaunie ir tik daudz Saeimā - un Latvijā, ka demokrātiski tiem ir tiesības veidot SYSTĒMU - kurā labais workeris labi strādā un saņem grašus.
Tātad tāda ir tautas apziņa - un vēl jau nezina - kā ir ar ES apziņu un Civilizācijas apziņu !
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 14:37:39
Ctulhu Nu prātīgi jau viss tiek darīts - TAGADNĒ notiek tā ielikšana - tā kā viss ir pareizi Tā saucamā svētu darošā žēlastība ! Tevi neiznīcina - bet Tevi veido !
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 14:38:11
Jošs Mulders
Abi divi principaa ir celjaa uz elli, viens neatziist savu vainu, bet veel krustaa karaajoties cer uz Kristu, ka shis sho izruchiis, jo baigi krutais fokusnjiks ir izblameejies... Otrs gan vinju apraaj, sakot, ka vinji ir pelniijushi... un luudz neko vairaak, kaa mazu aizbildinaajumu pie Dieva... un sanjem VISU Paradiizi!
Šeit varbūt tieši nē, bet līdzīgos gadījumos ir viena problēma: vispārējais gadījums ir tāds, ka cilvēks briest ticības pieņemšanai (piemērā - laupītājs pie krusta briest atzīt Jēzu). Taču, viņš nepaspēj līdz tam tikt, jo viņu pārsteidz nāve. Pie kam, nāve var būt dēļ kāda cita cilvēka brīvas gribas izpausmes.
Nesanāk kaut kā tā pamuļķīgi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 33221