atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēku aizbildinājumi
ziemasvilks
Iesūtīts: 2009.12.07 21:33:44
Lasīju kādā Bībeles studijā,ka cilvēki,ja nedzīvo saskaņā ar evaņģēliju, mēdz aizbildināt savus grēkus dažādos veidos. Piemēram - es tikai esmu godīgs, es tikai gribēju to labāko, tāds nu es esmu u.tml. Kādus grēku aizbildinājumus jūs zināt un kā jūsuprāt evaņģēlijs māca izturēties pret grēkiem un tikt ar tiem galā?

Jautājums kristiešiem.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
pich007
# Labojis pich007: 2009.12.08 14:22:58
Jošs Mulders

neviens tev nelika nocitēt Rom 7-20
tiec tagad galā

un šitais varētu būt labs attaisnojums visiem noziedzniekiem- es to neizdarīju, grēks vainīgs. tiesājiet grēku
Maris
# Iesūtīts: 2009.12.08 15:13:39
Ja es raugos uz sevi, es grēkoju. Ja raugos uz Jēzu, es nespēju grēkot, jo Viņš nekad negrēko. Sludiniet par grēku un jūs pļausiet arī grēka augļus, bet raugieties uz Jēzu un pamanīsiet, ka tas, kas jūs agrāk paverdzināja, tam vairs nav varas pār jums, jo grēkam nav varas pār Jēzu, kas ir jūsos.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.12.08 15:42:51
Ādams maita pie visa vainīgs
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.08 15:45:23
Vēlos vēl piemetināt, ka cīņa pret grēku ir aizliedzot sevi un izvirzot Dieva vārdu priekšgalā. Tas nav viegli. Tas notiek visas dzīves garumā.
Maris
# Iesūtīts: 2009.12.08 15:51:00
Visu, ko nedara Kristus caur mums, ir grēks. Bet grēka spēks ir bauslība, bet tagad neatkarīgi no bauslības ir atklājusies Dieva taisnība - Jēzus Kristus. Viņš IR vienīgais cilvēks, kurš spēja dzīvot uzvarā pār grēku, sātanu un pasauli un tomēr, tas nebija Viņš, bet Tēvs caur viņu, kā arī Jēzus pats ir teicis, ka no Sevis Viņš neko nespēj darīt, ja neredz Tēvu to darām.
inakentijs
# Labojis inakentijs: 2009.12.08 20:35:16
Atvainojiet lauķim, bet īsti nesaprotu, kā tas ir nedzīvo saskaņā ar evaņģēliju. Man domāt, ka kristietis iet savās ikdienas gaitās un darbos ticībā un paļāvībā uz Dievu. Bet kā tas ir ikdienas soļus veikt balstoties uz evanģēliju? Vai dzīvot saskaņā ar evanģēliju cilvēks vispār var un vai vajag?
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 36453