atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgā meditācija muļķības?
Kaarlis
Iesūtīts: 2009.11.23 12:18:33
LKR 20. novembra raidījumā "Aktuāla diskusija" Tālbergs kristīgo meditāciju nosauc par muļķībām. Vai tas nav vandālisms, kas būtu bāla pravieša cienīgs ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.11.23 14:09:00
Kaarlis
Vēl pavisam nesen tik daudzi taču uz šo vārdu "meditācija" skatījās ar lielāāām... aizdomām, bet tagad jau aprasts. Bet vēl joprojām, īpaši evaņģēliskajās draudzēs par Džonu Meinu un maditāciju praktizēšanu ar lielajiem reliģiju līderiem vērtē neviennozīmīgi. Un diskusijas nebeidzas. Tālbergs jau pieder šai evaņģēliskai skolai un tur tiek runāts par starpreliģiju meditāciju kā apdraudzējumu kristīgai ticībai. Tāpēc šī "podiņa likšana uz uguns" eksplodēja. Tāpat vēl var diskutēt par Meditācijas centra maksām, vai 50 - 75 Ls ir pareizi ņemt no cilvēka, lai viņu iemācītu lūgt Dievu?
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.11.23 14:34:54
cien, kristieši! pirms pasludināt Evaņģēliju netradicionālā veidā - ar budistu meditācijas metodēm, smago metālu u.tt., būtu lietderīgi apskatīt šo metožu atbilstību Evaņģēlija vēstij.
kristietība ir ļoti radikāla - tā nepieļauj sēdēšanu uz diviem krēsliem - nevar būt kristīgs budists vai kristietis kurš praktizē budismu,jogu vai kādu citu atvainojiet, reliģiju.

un, ja kāds savas mantiņas vēlas mums piedāvāt kā tīru monētu, tad nepievilieties, jo velns nesnauž!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:37:05
Ctulhu
tieši tā. tādēļ arī pārbaudām.
bifri [80.232.253.110]
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:39:56
S.R... "cien, kristieši! pirms pasludināt Evaņģēliju netradicionālā veidā - ar budistu meditācijas metodēm, smago metālu u.tt., būtu lietderīgi apskatīt šo metožu atbilstību Evaņģēlija vēstij" Vo vo - labāk to darīt, stāstot ar pagānu pasaku palīdzību, rakstot visādas hagiogrāfijas
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:40:22
Ctulhu
atvaino, es šeit ne reizi esmu teikusi, ***** nav obligāti jānogaršo, lai izdarītu secinājumus, ka tas nav ēdams!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:46:03
Ctulhu
redzi, šeit iet runa par kādas reliģijas iekšēju jautājumu. tā nav izvēle, tas ir princips.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:46:20
S.R...
http://uk.reuters.com/article/idUKL1466485620080718
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:49:27
S.R...
cien, kristieši! pirms pasludināt Evaņģēliju netradicionālā veidā - ar budistu meditācijas metodēm, smago metālu u.tt., būtu lietderīgi apskatīt šo metožu atbilstību Evaņģēlija vēstij.

Pirms es kļuvu kristietis man pati kristietība un baznīcas izdarības bija eksotika.
Pirms aptuveni desmit gadiem mani ļoti spēcīgi uzrunāja Kristus, tik ļoti, ka es - tobrīd neticīgais - saviem paziņām pat sludināju Jēzus vēsti. Tas notika, kad Doma laukumā koncertēja mani uzrunājošs smagā metāla mūziķu kolektīvs "Disciple". Pēc diviem gadiem (vēl citu notikumu mudināts) es izgāju iesvētes nodarbības, mani nokristīja un iesvētīja.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:51:40
Aivars
varētu lūgt izteikt galveno domu? man ar šo svešo mēli pagrūti.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:53:38
S.R...
Nu tur ir viens kapucīnis, misionārs, kas visā savā mūka tērpā sludina metālmūzikas ietvaros.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:56:02
Ctulhu
Paklau, vai tev sekss arī nav noreducēts līdz svīšanai, gļotu izdalīšanai, paaugstinātam asinspiedienam, paātrinātai sirdsdarbībai, nepietiekamai smadzeņu apasiņošanai un infarkta riskam?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 14:57:30
Mārtiņš
cik zinu, smagais metāls ļoti graujoši ietekmē cilvēku, īpaši pusaudžu psihi - agresija, bailes, haoss. nestrīdēšos, varbūt ne visi šī žanra mūziķi kodē savos "mākslas darbos"sātanisma propagandu.
bet ļoti daudzi gan.
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.11.23 14:59:46
Aivars
zini, mums skolā(RARZI) dominikāņu tēvs arī māca repa metodes svētdienas skolas vadīšanai. es esmu par, tikai ir jāizšķir, par ko un pret ko mēs esam.

jā,jā - es esmu šausmīgi konservatīva veca piepe. neko darīt.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:04:37
S.R...
Bet, ja tā ar vēsu prātu paskaties, kaut vai viegli saprotamajā latviskajām mūzikā, vai visvairāk velns un grēks netiek daudzināts šlāgermūzikā? Uz amorālu dzīvesveidu un plītēšanu tautu kodē.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:05:39
Ctulhu
Par pašu mūziku aizmirsi. Mācies!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:06:13
Aivars
veselīgs dzīvelīgums nevienam vēl nav par sliktu nācis. kaut vai nerātnās dainas - tās tak ir foršas.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:09:07
S.R...
Tā ir ne tikai metāla problēma, bet gan visai modernajai mūzikai piemītoša. Koncertos nav lielas nozīmes kāds žanrs tiek izpildīts, pa lielam visi tīri fiziski atstāj līdzīgu iespaidu kā Ctulhu aprakstīja.

Savukārt saturiskā puse ir daudz smalkāka padarīšana. Domāju, ka vairums `sātaniskās propagandas` izpildītāju ir vienkārši nomaldījušies, apmuļķojušies cilvēki, kas ar laiku saprot savu stulbumu. Jautājums, kas ar viņiem notiek tālāk, kad maksimālisms pāriet. Ir arī starp mūziķiem tīrie sātanisti, parasti tie ir metālisti, t.i., kas sludina tiešu kalpošanu nelabajam. Bet daudz vairāk ir tādu, kas apzināti vai neapzināti sludina vienkārši "parastos murgus" - tevis pieminēto agresiju, bailes, sāpes, haosu, un tie ir vienlīdz starp visu moderno un populāro mūzikas novirzienu pārstāvjiem.
Piem., tikko Latvijā pabijušās nemetāliskās zvaigznes - kādu vēsti nes viņu mūzika? Vai pirms kāda laiciņa Tallinā uzstājusies megasuperzvaigzne? Lai arī tur nav ne smakas no metāla, manās acīs/ausīs tas ir vēl sliktāk par klaju sātanismu, jo pielavās nemanot (antikrista fenomens darbībā).
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:10:13
S.R...
Hm. Tātad tas, kas patīk Tev ir foršs un Dievam tīkams, bet tas,kas nepatīk, visticamākais sātanisks un pusaudžus traumējošs?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:13:30
Mārtiņš
mana vaina - pilnīgi neorientējos modernajā mūzikā. smago metālu pieminēju tādēļ, ka tas manuprāt visskaidrāk atspoguļo šo problēmu.
bet vispār, diskusa tēma bija par kristīgo meditāciju.
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.11.23 15:15:08
Aivars
tā no malas izskatās?
tad es atvainojos, droši vien mans tonis ir visai kategorisks.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 4949