atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Izvēles brīvība Nr.2
Brīvā meža govs!
Iesūtīts: 2009.10.22 09:17:13
atvainojos visiem, kuri bija iesaistījušies diskusijā nr.1. bet man tās attīstība(pareizāk teikt, nobīde no tēmas) šķita vedam prom no GJ, tādēļ to klapēju ciet.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 14:58:38
A viņš nekādu stresu nejūt.
Tā viņš saka... Kā ir īstenībā ne tu ne es nezinām!
Nu ja tā ir... lai tā būtu!

Tad kāpēc tu saki, ka cilvēks pats neko nevar izdarīt?
Kaut ko var... saku... noraidiit savu dziiviibu var... var to turpinaat... Tachu vinjsh sho dziiviibu nevar sev radiit pirms taa ir radusies... Piedzimt cilveeks nevar peec savas gribas! Jo vinja veel nav, lai vinjsh vareetu gribeet!

Vai Bībelē ir noliegta dvēseles eksistence pirms fiziskā ķermeņa?
Raksti māca, ka cilvēks sākās līdz ar ieņemšanu mātes miesā!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:00:23
EzītisMiglā Vai Bībelē ir noliegta dvēseles eksistence pirms fiziskā ķermeņa? Dievs rada dvēseli ( Cilvēku) pirms fiziskā ķermeņa un pēc tam piešķir tam Miesu.


Psalmi 139
13 Jo Tu radīji manas īkstis, Tu mani veidoji un piešķīri man ķermeni manas mātes miesās.
14 Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts, brīnišķi ir Tavi darbi, mana dvēsele to labi zina.
15 Manas būtnes veidojums Tev nebija apslēpts, kad es slepenībā tapu radīts, zemes dziļumos veidots.
16 Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.
17 Cik dārgas man ir Tavas domas, ak, Dievs, un cik liels ir to daudzums!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:02:46
Mulders
Drīzāk kristieši jūt stresu kā vainas apziņu, un uztraukumu par saviem tuviniekiem, kam draud elles mocības!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:03:55
Svētais
Kur teikts, ka dvēsele tiek radīta? Šeit ir tikai par fizisko ķermeni.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:04:49
EzītisMiglā

16 Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:05:30
Mulders
Nevar... ja Dievs pirmais nav nācis pie cilvēka!
Nu bet Dievs taču pirmais nāk pie jebkura, ikkatra cilvēka, un ieliek viņā to virzītājspēku. Un tad cilvēks tālāk jau pats izlemj, vai to pieņemt vai nepieņemt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:07:21
Svētais
Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli
Nuja, tā arī ir dvēsele. Jau eksistējoša, un tā iemiesosies ķermenī.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:09:19
EzītisMiglā Bezmiesas iedīglim nav nekādas materiālās formas, turklāt nevar saskaitīt nevienu dienu, ja nav atskaites punkta ( piem. ieņemšanas brīdis) . Bet Raksti uzsver, ka tiek skaitītas un ka cilvēks ir jau pirms tam. Vēl viens piemērs:

Jer. 1:5 "Pirms Es tevi radīju mātes miesās, Es tevi jau pazinu, un, pirms tu piedzimi no mātes miesām, Es tevi svētīju un tevi izredzēju par pravieti tautām."

Teikts pirms es tevi radīju mātes miesās, tātad Jeremija pirms tika ieņmets bija jau radīts no Dieva, un tikai tad viņam tika piešķirts ķermenis mātes miesās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:12:12
Drīzāk kristieši jūt stresu kā vainas apziņu, un uztraukumu par saviem tuviniekiem, kam draud elles mocības!

Taa... es pazaudeeju kontextu... kaadaa sakaraa shitais?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:12:44
Nu bet Dievs taču pirmais nāk pie jebkura, ikkatra cilvēka, un ieliek viņā to virzītājspēku. Un tad cilvēks tālāk jau pats izlemj, vai to pieņemt vai nepieņemt.

Aha...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:14:51
Nu bet Dievs taču pirmais nāk pie jebkura, ikkatra cilvēka, un ieliek viņā to virzītājspēku. Un tad cilvēks tālāk jau pats izlemj, vai to pieņemt vai nepieņemt.

Šis apgalvojums ir pareizs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:16:31
Svētais
Pareizi, dvēselei arī nav materiālas formas. Dienas tiek skaitītas tikai fiziskajam ķermenim.

"Pirms Es tevi radīju mātes miesās, Es tevi jau pazinu" tikpat labi nozīmē, ka Dievs Jeremiju kā dvēseli pazina. Nekas nav teikts, cik sen Jeremija kā dvēsele ir radies.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:17:42
Mulders
Taa... es pazaudeeju kontextu... kaadaa sakaraa shitais?
tādā, ka uztraucies, kā musulmaņi var bez stresa dzīvot. Jums pašiem sanāk tāpat stresaina dzīve.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:19:29
EzītisMiglā Dievs katru cilvēku ir radījis ar labu nodomu un ar noteiktu mērķi. Šis labais nolūks daudzu dzīvēs diemžēl nepiepildās, jo viņi neierauga to savas vainas dēļ.

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:19:42
Mulders
Aha...
Nu, tātad, tas ir cilvēks, kas padara darbiņu - pieņem vai nepieņem.
Vispār jau, cilvēkā pie piedzimšanas no sevis paša nekā nav (ja neticam dvēseles priekšeksistencei). Tas taču tad ir normāli, ka Dievs ieliek to virzītājspēku viņā iekšā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:40:34
tādā, ka uztraucies, kā musulmaņi var bez stresa dzīvot. Jums pašiem sanāk tāpat stresaina dzīve.

Aaa nea! Raksti dod cerību ģimenēm... ja ģimenē ir kāds ticīgs, tas noteikti vilks visu ģimeni... vismaz ar lūgšanām...
Kā arī... ja izrādītos, ka mans tuvs radinieks ir ļoti ļauns... es varu no viņa novērsties un uzskatīt viņu par necienīgu... To mēs bieži redzam dzīvē, kā dēli no tēviem novēršas un mātes no meitām...
Saikne ir mīlestība... un tā spēj lielas lietas paveikt...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 15:43:21
Nu, tātad, tas ir cilvēks, kas padara darbiņu - pieņem vai nepieņem.

Nu jā... Dievs jau mūsu vietā sevi nepieņem... mēs viņu pieņemam... bet PĒC tam, kad Dievs ir pieņēmis mūs... nevis PIRMS!

Tb pieņemt Dievu tas ir būtībā atzīt to, ka šamais tevi ir pieņēmis... nu tas ir hmmm... kā jaunpiedzimuša bērna brēciens! Kad tu saproti, ka visu mūžu Dievs tev ir bijis blakus un tu šamo beidzot ieraugi...

Vai tev tā dzīvē nav bijis, kad tu saproti vai ieraugi kaut ko, kas izrādās tev ir bijis līdzās visu laiku un tu vēl pēc tam brīnies, huļi to neredzēji?

Tas taču tad ir normāli, ka Dievs ieliek to virzītājspēku viņā iekšā.
Nā... garīgā piedzimšana nav ekvivalenta ar fizisko one!

Arī Garīgā piedzimšana ir ne pēc cilvēka gribas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:00:01
Mulders
bet PĒC tam, kad Dievs ir pieņēmis mūs... nevis PIRMS!
Un kad Dievs mūs pieņem? Kad tas notiek?

Nā... garīgā piedzimšana nav ekvivalenta ar fizisko one!
Virzītājspēks jau nav garīga piedzimšana, bet tikai iespēja. Piedzimšan ir tad, kad cilvēks iespēju realizē. Vai kā?
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:27:59
SvētaisMuldersEzītisMiglā
nus, beidzot tak būsiet kaut ko izrunājuši, pie kādiem secinājumiem atnākuši?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:37:06
Virzītājspēks jau nav garīga piedzimšana, bet tikai iespēja. Piedzimšan ir tad, kad cilvēks iespēju realizē. Vai kā?

*facepalm*

Nu kaa tu vari gribeet pirms tu piedzimsti!
Ari gariigi tu to nevari, pirms Dievs tevi neatdzemdina Garaa un Uudenii! Kad kur un kaa tas notiek, to mees nekontroleejam... tas ir Dieva Darbs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 11290