atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kustība pret G8
Kārlis sj
Iesūtīts: 2007.05.26 12:40:25
Varbūt ir laiks beigt pa virtuvi ņemties un LELB - KLB attiecību nebūtisko veļu skalot? Tā vietā piedāvāju visiem braukt uz Heiligendamm 6.-8. jūnijā, kur notiks 33. G8 samits. Ar šo vietu mūs vieno mūsu jūra, kas nozīmē arī mūsu līdzatbildību par tur notiekošo. Kaut arī ir jārēķinās ar lielu konfrontāciju ar drošību sargājošajām iestādēm, domāju, ka tas ir mūsu pienākums. Īpaši tagad, kad kļūst skaidrs par amīšu noraidošo attieksmi globālās sasilšanas rezolūcijas ziņā.

Tālākai informācijai lūdzu viens klips .
Un informācija par kustības pret G8 kultūras programmu .
Informācija par blokādēm un citiem pasākumiem .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 18:26:45
Manupraat, visvienkaarshaakais risinaajums, uz ko arii tika skaidri noraadiit attac klipaa, ir buutiski reduceet co2 emisiju un galjas konsumu.
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 18:37:45
Domaaju, ka tie ir labi risinaajumi, bet saakumaa pelnju nenesoshi lieli ieguldiijumi. Un tas kapitaalistiem nav pie sirds.
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 18:45:16
Ctulhu , tas izklausaas gandriiz peec Platona
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 18:55:23
Ctulhu , bet navaram cereet, ka tas iistenosies. Taapeec shodien ir svariigi politiski leemumi. Ko dariit?
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 19:19:09
Ctulhu , shkjeershlji ir taadi, ka saakumaa buutu jaanonaak liidz staavoklim, kad nauda vairs nav nepiecieshama, kad visas cilveekam vajadziigaas preces ir sintezeejamas. Pashlaik tikai retais ideaalists par tavu agendu balsotu, jo cilveekam vienkaarshi gan gribaas paceljot, gan nopirkt sho un to, un arvien kaut ko labaaku, kvalitatiivaaku, daargaaku. Shito tu nemainiisi.
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.28 19:20:17
Nu ta beidzot daži prātīgi vārdi! Žetonus sadaliet paši!
Kārlis sj Nu tad man ir veel labaaks priekshlikums: uz visaam Jaunzelandes aitu muguraam arii uzkabinaat atstarotaajus, lai vismaz kompensee vinju izlaisto metaanu
Ctulhu Dabiigi, praktiskie risinaajumi:
a) energetikaa - paariet no fosilaa kurinaamaa uz atomenergetiku un tajaunojamajiem resursiem
b) transportaa - pamazaam paariet uz fuel cells un uudenjraza dzineejiem, kontroleet dzineeju jaudu vieglajaam automasiinaam un to skaitu
Bet ar to tehnokrātiju tāpat nekas nesanāks...
Mulders tas ir VB viens no ateistiem! Kas ir VB ???
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 19:39:17
Ctulhu Ar tehno- vai saientokrātiju, es ceru, nekas nesanāks tāpēc, ka bez dievbijības vislabākās idejas galu galā atnes ļaunumu un piedzīvo krahu.
Jā, protams, vīriešu rotaļlietiņa auto ir laba kā transporta līdzeklis, ja tā darbojas un pilda savu uzdevumu, un vīriešiem nebūt nav jāprojicē savi muskuļi zirgspēkos un dizainā. Un jāiznieko dabas resursi jauniem niekiem.
Bet ar to dekoratīvo kosmētiku nu ir tā, kā ir... Vai nu tu esi zvērināts sausiņš vai citas orientācijas cilvēks, bet nez vai nu tā kosmētika tādus dabas resursus tērē, ka jāsāk nīdēt ar likumu?... Visu vajag lietot ar mēru un - ar pateicību! Tas ir viens no pamatpostulātiem - pateicība! Ta nes sev līdzi arī prieku un atver jaunas svētības!
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 19:59:01
Ctulhu
1. es jau atbildēju. Tieši tāpēc ceru, ka nesanāks, jo man nepatīk ļaunums un ciešanas...
2. kad cilvēks ieņem Dieva vietu, tad tiešām tā notiek.
3.tu runā kā mana vecmāmiņa, bet tā gluži nav. Saprāta robežās, ar gaumi lietota kosmētika ļauj arī ne tik glītai meitenei izskatīties gluži labi. Un vecākām kundzītem tā ļauj izskatīties drusku frišākām, tā ceļot viņu labsajūtu. Tātad rezultāts pozitīvs. Tas tāpat kā ar indēm un zālēm.
Ja tu tik dikti pret modi - vai tu pats skrien apkārt 20 gadus vecā uzvalciņā ar atlokiem bikšu galos?
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 20:39:46
Ctulhu Nu, tu tā kā biologs par pavasara pārošanos! Varen zinātniski izskaidroji! Nu, ir jau laikam pareizi. Bet vai tev pašam labāk patīk piņņaina meitene ar taisnām, pelēkām matu šķipsnām vai eleganta blondīne ar sārtām lūpiņām? Man tīri estētiski labāk patīk skatīties un glīti sakoptiem cilvēkiem (abu dzimumu), kas ar apģērbu u.c. izceļ glītāko un notušē ne tik glīto savā ārienē.
4.Vai tavi dzinsi un svīteri ir pēc 20 gadu veciem modes paraugiem gatavoti? (Jeb tev pašam knapi 25?)
2.DIEVS tāpēc ir Dievs, Radītājs, Absolūtais un Pilnīgais, ka būtu smieklīgi pat iedomāties dalīties vai salīdzināties ar Viņu. Nevaru ātrumā atrast kādu atbilstoši smieklīgu salīdzinājumu, nu, teiksim, viens trīsgadīgais sāks pamācīt astronautu, kā tas kuģis pareizi jastūrē: Brrrrrrrrrrrrrrrr!
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 20:41:19
Ctulhu , te buutu no otra gala jaasaak. Ja ieintereseesi visas sievietes nodarboties ar zinaatni, kuraa vinjas savu seksualitaati veiksmiigi sublimees, tad kosmetikas un lupatu pirkshana apstaasies pati par sevi. Bet man tas neizklausaas reaalistiski
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 20:49:59
Ctulhu, ar modi?
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 20:56:25
Kārlis sj Kosmētika un lupatas ir domātas arī jūsu, tēviņu, priekam. Jo sievietei Dievs ielicis vēlmi radīt bērnus. Bet tam vajag divus - dabīgā gadījumā, protams.
Ctulhu Interesanti parunāties tev varbūt ir arī ar Kārli un Mulderu. Un nav jau vainas matiem, nepiekasies, un neskaidro man medicīnu, pati zinu. Atbildi uz jautājumu! Uz kurām tu skaties, ejot pa ielu?
Tāpat salīdzinājumam par Dieva un cilvēka attiecībām tu pieej burtiski. Vai tev iztēles un homora izjūtas nav?
Dievam tik tiešām nav jāattīstās un jāmācās, vismaz man tā šķiet! Mācīties no kā - no saviem mazajiem ķiņķēziņiem, ko Viņš pats ir uzkonstruējis?
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:01:11
Ctulhu , lai buutu, bet kaa panaakt, lai tas visiem buutu tik pat svariigi kaa Tev? Vai redzi jeegu protesteet pret G8 politisko kultuuru?
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:03:25
Balss , par taam lupataam, tieshaam? Dara nemaz nejautaajot. Un arii izskataas, ka taa veelme readiit beernus saakusi strauji mazinaaties
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:05:22
Ctulhu nu redz kā viņš te uzradās pēc Noasveidīgā vēlmes...

saku pēc pieredzes... vienīgais, kas ar tādiem kā viņu ir intresanti ir tukši padiskutēt... viņa mērķis ir nākt un graut, iznīcināt kristīgo mācību...
labo, Ctulhu, ja tas tā nav!
Un viņa stiprā puse ir zināšanas... pat par Raktiem, bet uzsveru, zināšana , bet ne ticība, jo ticība viņam cita!!
Veiksmīgu zināšanu apmaiņu!
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:07:12
Kārlis sj Mūsdienu deformētajā pasulē, kas dzīvo bez Dieva, viss izvirst un kļūst par pašmērķi. Bauda, savtība, izprieca ņem virsroku, tev zināmā mērā taisnība... Bet oriģinālā motivācija tomēr ir apmēram tāda, kādu minēju.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:15:10
Ctulhu
1.Nesauksim šīs smieklīgās tīnītes par dāmām (mēs te citur jau drusku diskutējām par tēmu, kas ir dāma). Varbūt ar laiku pieņemsies prātiņā un kāda arī evolucionēs par interesantu sarunu biedreni - tur es tev pilnīgi piekrītu, ka primārais ir personība (bet ārējais arī nav mazsvarīgs). Un bārbijas jau arī es nedomāju, tās varbūt ir vēl tukšākas par tīnītēm.
2.Dievs ir mums neizzināms. Tikai piedzīvojams - ne tikai emocionāli, bet pavisam reāli.
Bet šodienai pietiks runāts, varbūt kaut kas no maniem argumentiem tev noder?... Lai Diev dod!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.28 21:45:13
Ctulhu [195.13.135.54] zinu, Tev patīk humānisms. Kristieši Tev patīk kā, tavprāt, piemuļķotie, bet ja nu piemuļķotais beigās iztrādies Tu

Un zini man patīk ateisti, jo viņi vismaz ir pieklājīgi un uzņemas atbildību... !!! Vienkārši tāpat iepriecina.... Un neliek justies kā pēdējam *****am. un es to saucu par vēja ķeršanu... (interesants pasāciens, ne? man kādreiz patika, bet nu cik tad var tikai smadzenes kustināt, labāk palasīšu Dieva Vārdu avi ko citu kristīgu)
jānis
# Labojis jānis: 2007.05.29 07:22:16
Prasās viena anekdote:
Skolotājs stundā māca Jānītim:
- Tu koku redzi? Jā. Tātad viņš ir.
- Tu māju redzi? Jā. Tātad tā ir.
- Tu mani redzi? Jā. Tātad es esmu.
- Tu Dievu redzi? Nē. Tātad Viņa nav.
Skolotāj ,skolotāj pieceļās Jānītis - man jautājums:
- Skolotāj vai jūs savas smadzenes redzat?
...
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.29 11:15:45
Tad nu uzradies ar Dievu cīnītājs - kas tad tu esi bez Dieva dotās dvēseles - mazliet sāļu un minerāļu un daudz ūdens. Dievs pagaidām bezdievjiem žēlīgs, lai šie atgriežas, bet Dieva tiesā dabūs pēc pilnas programmas. Dievs savējiem humānists, bet tiem kas paliek ārā - rijoša uguns.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 2318