atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Bausliba un Jezus augstakais bauslis
jautajums
Iesūtīts: 2009.08.07 15:56:43
Jezus ir teicis: mili Dievu no visas sirds, prata un speka un savu tuvako ka sevi pasu. Milet otru ka sevi pasu laikam nozime vinu nesapinat, nedarit tam pari, bet darit otram visu labu, tam palidzet, to stiprinat, iepriecinat.
Iepriecinat otru tada veida, ka tas vajadzigs otram, nevis man. Nevis ka virs uzdavina sievai bileti uz futbola speli, bet gan paklausas vina, pazelo, samilo.
Nevis ka sieva viram dod labus padomus un censas iztaujat ka vins jutas, bet gan atnes alus pudeli un lauj palikt vienatne, kad vinam to vajag.

Ja Jezus bausli izprot sada veida, tad ja dara kaut ko, ko bausliba sauc par greku, bet ja tas nevienam nenodara launu, tacu iepriecina nelaimigu cilveku, tad kura greka izpratne ir pareiza?
Bauslibas? greks ir greks un cauri?
Jeb - dari otram to, kas vinu iepriecina, un nenodara nevienam citam neko launu?

Ludzu komentet tikai kristiesus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.08.10 18:44:46
Ctulhu
Upuru vairaak, bet nezeeliibas/sadisma - varbuut arii, ka mazaak.

Kamon!!! Tavos sapņos!! Šai sakarā tad patērgā ar Jonu par ebreju jautājumu u.c.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.08.10 20:01:34
Aivars

Nu to tik vien neiedomājies, ka man zurofveidīgie sirdij tuvi būtu! (cenzēts cenzēts cenzēts!).
sensitīvs tas `ebreju jautājums` ir tikai mūsu gļēvulības pēc... šodienas Izraēla ar saviem cionistiem/mos-sadistiem vispār ir gatavā sātana sinagoga, diemžēl bezmaz vienīgais, kurš savlaik šos pēc būtības arī noraskturoja, bija Jānis Pāvils II. Un vēl mūs viedais Mārtiņš L. to postu stipri precīzi noredzēja...


Par to melošanu tomēr - tad paliekam pie tā, ka varām tik neklausīgajai JMarijai mazo Jēzu uz Ēģipti stiept/slēpt vispār melīguma virsotne bij? vajadzēja tak prasties un vislabāk pašai pie Hēroda durvīm nolikt. Tādu mazu godīgu sainiīti,ar gaišzilu baņķiku apsietu.

un neviens nevaid melojis.

.. un rezultatā Aivars šodien ne vairs gudri tērgā par kristietību, bet sēž kādā Romas alēnsūcēju forumā un nosit savu dārgo Dieva bērna laiku uz pilnu klapi..
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.10 20:12:56
???

Lai Tev laba veselība!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.10 20:24:27
visiem susļiciņiem arīdzan!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.10 21:06:31
..kas arī bija jāpierāda.
incognito
# Iesūtīts: 2009.08.10 21:47:58
es brīnos kā var nepiekrist, ka visi kristieši to vien gaida kā noslaktēt nabaga nekristiešus un vienīgais, kas viņus attur ir cieņa pret kriminālkodeksu???
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 14:54:15
Ctulhu
Kāpēc tāds jautājums?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 16:59:23
Ctulhu
Tu te drusku atkal piedzejo manis teiktajam ko klāt. Bet nezinu gan, vai vienatnē pavazājoties piektdienas vakara vēlīnā stundā pa kādu Bolderājas, Purvciema vai Maskačkas pagalmu, vai kaut vai dažu lauku ballīti, Tavas apceres par morēli ētisko progresu netiktu iztraucētas.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 17:55:25
masiks [212.93.96.2]Ctulhu
Pirms mēģināt galīgo oftopiku taisīt, atgādināšu, ka runa bija par Ctulhu naivi optimistisko, ka, lai gan upuru 20 gs. varētu būt vairāk, tie varētu būt bijuši mazāk nežēlīgi mocīti, uz ko norādīju kā uz sapņošanu. (Lūdzu, kaut vai tāda mēroga jūdu vajāšanas un sistemātiska iznīcināšana iepriekšējos gadsimtos nebija)
Attiecībā uz paniku, ka vidusslaikos pilsētās visi ļautiņi bija absolūti mežoņi, piedāvāju pārliecināties, ka bandīti ir arī šodien.
Starp citu, tās lauviņas un gladiatoru cīņas, un pat publiskie nāvessodi ar laiku tika izskausti tieši pateicoties jūsu nemīlētajai Kristietībai. Teiksim nekristīgās valstīs, kā Ķīnā, Irānā utt, publiskie nāvessodi joprojām ir baudāmi.
Bet nu, ja dikti liela pārliecība par to morāli ētisko progresu nepāriet, tad www.urlas.lv ir vietiņa kur slinkiem virtuāļiem iepazīt arī dažas mūsdienu urbanizētās vides gara virsotnes.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:09:05
Ctulhu
Aivars nav dzīvojis viduslaikos, bet pilnīgi droši atceras, ka vēl pirms 37 stundām sniedza liecību policijā, saistībā ar noziegumu tepat kaimiņos.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:17:27
maisks, tavuprāt viduslaikos šāds soda veids bij tieši Kristīgās mācības rezultātā? Pietam nekur citur pasaulē, kur Kristietība nebij, tur nekas tāds nenotika un viss bij humāni kā 21 gadsimtā?

masiks, beidz jaukt kristietības izraisītos efektus ar vienkārši viduslaiku paražām, politiskajiem uzskatiem, globālu attiexmi pret cilvēku, sodu, noziegumu!

Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:18:52
masiks [212.93.96.2]
Diemžēl Tava informācija ir nepilnīga. Bija draņķi, kas saņēma indulgences pret vērtīgu informāciju sabiedrotajiem, un par biedru Kononovu, kas paplosījās tepat mazo Batu sādžā, un viņa godināšanu laikam arī neesi neko dzirdējis.
Vispār jau šī kriminogēnās situācijas analīze šķiet ir novirzīšanās no diskusijas tēmas, tā kā ieteiktu, ja tiešām ir interese, pašam galvu pabāzt laukā un noskaidrot, kas paša apkārtnē darās realitātes sajūtai.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:22:42
Ctulhu
Es nerunāju par šiem pseidonoziegumiem, kā kaķēnu slīcināšanu, par ko histēriķēm patīk klaigāt, bet par klasiskajiem - laupīšanām, kropļošanām un slepkavošanu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:27:02
Ctulhu
Zini, skarbs sods ne vienmēr nozīmē vardarbības pieaugumu. Savulaik tieši tā pati skarbā sodu sistēma arī piespieda mainīt attieksmi kaut vai pret zīdaiņu slepkavošanu.

Tu par to 16. g.s, bet vai atceries 90os gadus? Ja biji mazs, pajautā vecākiem, kas darījās uz daža laba lauku ceļa, īpaši pierobežā.
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:27:40
Ctulhu
aha un pie taa visa veel seksists!!!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:33:09
Ctulhu
Redzi, tu kaķēnu "eitanāziju" kā dzimstības kontroli nosodi, bet līdzīgas idejas pret cilvēkiem liekas normālas. Tas man liekas absurds! Tieši tādēļ es labāk nodalu noziegumus pret cilvēku no šādiem, jo man neliekas normāli, ka par bērna izmantošanu ir mazāks sods, nekā par dzīvnieka nokaušanu.
Доначка
Tas nebija mērķēts uz sievietēm kā tādām. Ja radās tāds iespaids, tad lūgtu atvainot!
Доначка
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:37:14
Ctulhu
A lieta taada, ka daada veida darbiiba noziimee specifiskus defektus smadzenees, liidz ar to taads degeneraats ir biistams arii cilveekiem.
Pilniibaa piekriitu.
Aivars
ja,a tads iespaids radaas.
Cht , cik saprotu, vairak runaa par nezheeliigu iztureeshanos pret dziivniekiem. Un patiesham - kaada gan starpiiba vai nezheeliigi izturas pret dziivnieku vai cilveeku, tas noziimee tikai to, ka kroplis, kursh taa izturas vispar nevertee dziiviibu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:44:27
Ctulhu
Redzi, atkal tu nelietīgi ietulko savas domas otra tekstos! Es zinu dažu lauku papu, kas smagu sirdi kaķēnus maisā saliek, bet tu te brēkā par vienu gadījumu, kur varētu būt bijušas sadistiskas izklaides. (Tikai cik atceros, tad arī tur beigās īsti skaidrs nebija, kas tad īstenībā noticis, un kas izruna`ts)
Mana pozīcija īstenībā ir ļoti vienkārša. Dzīvnieks arī pieder pie Dieva radības, un tādēļ par to nedrīkst ņirgāties. Tas ir tāpat piecreiz jāapdomā, pirms kādam lopiņam dzīvību atņemt (un tad bez mocīšanas). Bet dzīvnieks nekad nav paceļams pāri pār cilvēku, tādēļ suns, kas uzbrucis bērnam ir likvidējams.
Un man liekas slimi, ka tu vari iztēloties gadījumu, kur bērna izmantošana ir pieņemamāka nekā dzīvnieka nokaušana.
Доначка
# Labojis Доначка: 2009.08.11 18:52:20
Ctulhu
ai, nu liecies mieraa, laukos tak nevar katru kakji sterilizet, tas ir pilseetaa tie muusu lopi ir izlaisti kaa taaadi cisu maisi
***
Aivars
ir tads teiciens - jo es vairaak iepaziistu cilveekus, jo vairak miilu sunjus. Teoreetiski tev ir taisniiba bet emocionaali citreiz ir pavisam citas izjuutas shai sakara.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.11 18:53:24
Ctulhu
Tu tā viegli mētājies vārdiem. Deģenerāts. Vai pats esi padomājis, ko Tu runā? Es šādi muti nebrūķēto pret šo sirmgalvi laukos.

Nu.. proķiv loma ņet prijoma. Ja tev liekas, ka pusaudžu prostitūtu pakalpojumu pirkšana ir normāla lieta... Es saku, Tu esi slims.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 194 , pavisam kopa bijuši: 12087