atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzimtas sakņu dziedināšana
Svilpaste
Iesūtīts: 2009.05.27 12:45:03
Šā gada 23.maija laikrakstā Svētdienas Rīts ir publicēts mācītāja Viestura Pirro sprediķis par Jāņa 15:26-16:4. Sprediķa noslēgumā ir šāds teikums: "Ar dzimtas sakņu dziedināšanu, ar deviņu mēnešu lūgšanu mātes miesās un citu dziedinošo kalpošanu, ar grēksūdzi mēs attīrāmies Patiesības Gara dzīvinošajās straumēs un aptveram - Kristus ir vienmēr ar mums." Vai kāds varētu paskaidrot, kas ir dzimtas sakņu dziedināšana?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.26 18:04:10
Tēvu grēki turpinājums [78.84.125.210]
Ielogojies, un tavi palagi netiks norauti pusvārdā!
Cerības ceļš [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.26 19:15:30
Paldies "Rudens rozes balsij" par padomu!
Tēvu grēkus jāizlīdzina, lai nostātos uz Cerības ceļa.
Cerības ceļš [78.84.125.210]
# Iesūtīts: 2010.01.26 22:22:09
Katram jātiek galā ar sevi. Manā ģimenē gadījās kāds gadījums. Bērni savstarpēji darīja kādu pārestību, ko nekādi nespēju izprast. Problēma nebija īpaši liela. Bērni samērā labi sadzīvoja, bet... Zināju par pēctecību, par atdarināšanu. Neredzēju cēloni. Taču gadījās, ka bērnu vecvecmāmiņa grēksūdzē jautāja priesterim par kādu savu senu darbību pret sevi. Gadījās, ka viņa arī man atklāja savu grēku un pastāstīja par grēksūdzi. Tad atskārtu, ka bērnos šā grēka sekas izzudušas. Pateicība Dievam! Savukārt es guvu acīmredzamu pieredzi un izpratni. Bija jānoskaidro, kā var dziedināt dzimtas koka saknes, kas ir jau mūžībā. Ja kādi nebija atgriezušies no saviem grēkiem, tad grēks turpina darboties dzīvajos (Tēvu grēki). Man atklātajā gadījumā mazmazbērnos. Dzimtas koka saknes jādziedina. Tikai nav labi, ka tas notiek masveidā, publiskā kopējā grēksūdzē. Tam jābūt konkrētu cilvēku starpā par konkrētie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 3893