atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Auskari vīriešu ausīs
Grēciniece
Iesūtīts: 2009.04.01 18:31:16
Sastapu šodien miesās visai "svarīgu" vīrieti, kura ausi rotāja lēts spīgulis. No patiesas vīrišķības tur bija tik vien kā bikses kājā un garāks augums kā sievietēm, pārējais - milzīgs alus vēders un vēl auss rota. Skaties un brīnies - kas tā tāda par būtni?
Kāpēc puikas, jaunekļi, vīrieši rotā savas ausis ar auskariem? Ko nesaprotu, to nesaprotu! Man tā sķiet negantība Dieva acīs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:14:09
maziņš p.s. [87.110.12.24]
kā jau tas tagad aizsācies dažās lelb baznīcās
Ak, Diegs!!! Un kad naak no bozhnjicas laukaa, tad rauj nost tos lakatus? Nu, ja tos *******us - pasauliigos viirieshus var kardinat uz nebeedu, galvenais, lai sakraalie viirishkji nesadauzaas
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:15:43
nezinu... umerikā sievietyes uzvelk pirms baznīcas kurpes un plikām kājām... un to viņas dara nevis vīrtiešu dēļ, bet uzpucējas par godu Dievam..... un to dara tai štatā, kur sievietes peldas T kreklos un šoirtos, jo peldkostīmu uzskata par apgrēcību
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:21:34
Joks ne joks, bet vīrietis ar auskaru caurumā ir gatavs laulībai, jo, pirmkārt, spēj paciest sāpes un, otrkārt, ir pircis rotas.
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:30:09
sicilia
Man caurumi ir tikai zobā. Ausīs nav... es laikam neesmu vēl gatavs?
http://www.hopperhome.com/Attach10APetIsForLifeRabbit.jpg
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:33:05
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
nuuuu tu esi patiesss mazohists
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:34:24
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
Man liekas, ka Tluši ir gatavi jau gada vecumā!
Vai caurumu zobā dabūji no burkāniem, ko? Ak tu, cukurmīlis!!!
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:47:57
Izskatās, ka vēl viena norakta tēma...
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
# Iesūtīts: 2009.04.01 20:51:52
Grēciniece
Ja nopietni. Tiešām NOPIETNI. Ko vēlējies panākt?
Minimums?
Maximums?
Bet GODĪGI!
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.04.01 21:04:13
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
Panākt nevēlējos neko, bet parunāt gan. Parunāt nopietni, ne pārvērst par beztolkšovu. Gribēju dzirdēt argumentētus viedokļus par konkrēto tēmu, ja ir ko teikt. Ja nav, tad labāk nerakstīt, jo niekus čalot var citur, vai ne.
Mani personīgi ļoti uztrauc, ka pazūd ārējās atšķirības starp dzimumiem.
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.04.01 21:05:13
Grēciniece
paga, ja mēs izsakam savas domas, tad norakta tēma?
kas tev nepatika - tas, ka mums nav pretenziju p[rfet to, ka vīriešiem ir auksari, ka mācītājam/ priestrim ir auksri?
tev nepatika, ka mums pret to nav pretenziju?
nu tad vajadzēja augšā minēt - tēma tāda un šitāda - atbildes - man nepatīk, ka vīrietim ir auskars. tas ir perversi un netikli

turklāt auskars vīrieša ausī nav nekas moderns.... laiku laikos tie vīriešiem bijuši, vēl tad, kad cilvēce mita alās un medīja mamutus....
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 21:08:44
Grēciniece
Ja nopietni, tad man auskari vīriešu ausīs mūsu tradicionālajā kultūrā liekas diezgan pretdabīgi. Ka tie automātiski norādītu uz novirzēm citā jomā (kā tas bija agrāk), vairs it kā nav spēkā, jo šī nemode ir plaši izplatījusies.
Vīrieši jau pasākuši arī matus krāsot un citādi skaistināties, Labi, ka vēl lūpas nekrāso... (purpina tantiņa no pagājušā gadu tūkstoša...)

Pieņemu, ka rokeru vidū mācītājam ar pīrsingiem un tetovējumu varētu būt lielāki panākumi, nekā ļoti korekta izskata cilvēkam.

Domāju, ka ap.Pāvila padomu var ņemt vērā - būt visāds visiem, lai iegūtu šos cilvēkus Mūžībai.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 21:11:39
Balss
jā jā jā tie;ši tā. viņam ir arī čopers.... nu citādi tādu pūkainu sutanā rokeri neņem pierē

hmmm man jau liekas, ka par auskariem nav jāuztraucas.... vairāk vajadzētu satraukties par to, ka večiem ir tieksme vairāk sevi kopt kā sievietēm he he - kā Balse minēja - matu krāsošana, solārijs (pārspīlēti) ķēdītes,. gredzeni, stilīgas ūziņas...
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
# Iesūtīts: 2009.04.01 21:31:21
Nu, man arī bija negaidīta un laikam ne visai pozitīva reakcija, kad pirmoreizi ieraudzīju pazīstamu zolīdu veci ar auskaru ausī. Padomju laikos TĀ nebija pieņemts. A tagad ir visādi stilisti, modes tendences, stila tendences un hvz vēl kas. Ja ir kopējs stils - mazliet brutālāks imidžs, Austrālijas Dendija vai mačo stils - neuzkrītošs auskars imidžu tikai papildina.

ja mēs sākam salīdzināt ar "mūsu laikos TĀ nebija"... nūuu... tjipa - tas TEV nebija, nevis visiem tā nebija... a tagad ir. Un varētu būt arī tev, ja vien pati gribētu...
Par vīriešu stilošanos... da mī un žē! Ņemam rokā KLASIKU - visulaiki, Lope de Vegas -"Suns uz siena kaudzes" kuram tur brālēnam iestāstīja ka jāsien kurpju lentas krustiski.... da vispār paņemam tā laika apģērbu - žabo!!!!! vīrietim ap kaklu!!! Un neko... Dievs jamos lika mierā.
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
# Iesūtīts: 2009.04.01 21:32:30
visulaiki-> viduslaiki
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 22:31:56
Lieldienu Tlusis [66.232.117.243]
A tagad ir visādi stilisti, modes tendences, stila tendences
Stilisti - lieta laba. Žēl tikai, ka liela daļa ir ar citu orientāciju, un attiecīgi ar citādu gaumi, īpaši attiecībā uz vīriešu ārieni.

sicilia
Kopts vīrietis = principā laba un slavējama lieta - kārtīgi, tīri ģērbies, ar tīriem, salabotiem zobiem, smaržo, ne smird, u.t.t.
Kad sāk līdzināties viduslaiku kungam ar žabo, tad gan sāk rasties šaubas par viņa vīrišķību...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 22:35:19
Balss
neaa nea kopts vīriets ir ok trakums ir pārllieku kopts vīriets, kura kosm;ētikas krājumi ir lielāki nekā vidusmētra sievietei un kurš par sejas krēmiem, matu krāšam un smaržām zina vairāk nekā vidusmēra kopta sieviete
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 22:38:23
sicilia
Bet vai tad TIE ir vīrieši?...
sicilia
# Iesūtīts: 2009.04.01 22:40:35
Balss
aga dcaži ir saucas metroseksuāļi a daži nav...... a kurš viņus vairs atšķir
dažreiz liekas vo vīriec izrādās nevīriec.... un tad atkal vai nevīriec, a izrādās vīriec
viena no manām daudzajām priekšniecēm reiz teica - vīrietim jābūt kā vīrietim ar vīrieša balsi.... vo jā.... (tiesa viņas vīrietim ausē ir auskars un es domāt diez vai kādam ienākt prātā, ka tas ir nevīriec)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.01 22:50:47
Man ausīs dažreiz tikai sērs mēdz būt... Līdz Ferrum neesmu ticis!
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2009.04.02 08:04:43
Jā...tēma tiešām no tēmas - Ak šausmas. Mūsu laikā tā nedarīja.
Bet ja nopietni, tad viss kas ir par daudz, tas jau ir bezgaumīgi. Auskars ausī vecim mani neuztrauc. Jēzus laikos vīrieši bikses arī nevalkāja, un vēl nav zināms(varbūt arī ir) no kādiem pagāniem šis drēbju gabals ir noskatīts. Galvenais ir nepārspīlēt, nu piem. kā šis skaistulītis-http://www.images.te.ua/displayimage.php?pid=7577&fullsize=1
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 151 , pavisam kopa bijuši: 2941