atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi gaidīt? (kristiešu tēma & lūdzu,pļāpāt beztēmā Ikdienas sadaļā)
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
Iesūtīts: 2009.03.04 16:50:24
kāda atšķirība ir starp gaidīt un paļauties uz Dievu?!
vai pareizāk nebūtu paļauties vai uzticēties, nevis gaidīt?! Jo Dieva domas nav mūsu domas un mūsu domas nav Dieva domas..

vispār gaidīt var mūžīgi... bet manprāt gaidīšanā ir riks... un daudzeriz mēs gaidīto nesaņemam, jo Dievam ir citādas domas/cits veids kā gaidīto iedot...

vai ir pareizi gaidīt uz Dievu?gaidīt kādas lietas?

p.s. lūdzu, pļāpāt beztēmā Ikdienas sadaļā!!! Brīnum, tas attiecas uz Tevi!!
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2009.03.04 16:52:32
Tā jau ir, ka gadīt jau pārsvarā gadījumu mēs gaidām, kad piepildīsies mūsu griba
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Labojis p.l.dassy - dzelsslēdija :): 2009.03.04 17:32:23
Zive.
nja.. daudzi cilvēki gaida, ka notiks pēc viņu prāta... un tā arī neko nesagaida! un tomēr Sv. Rakstos ir vairākās vietās minēts: gaidīt/-a uz to Kungu

kā to pareizi saprast?
p.l.dassy - dzelsslēdija :)
# Iesūtīts: 2009.03.04 17:57:29
Dyna Soar [195.13.135.54]
Tu neierosini gaidīt, bet meklēt?
vai Tu domā, ka paļauties/uzticēties Dievam tas būtu tuvāks/labāks vārds: meklēt nekā gaidīt?

Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.04 19:04:30
gaidas dara muus nelaimiigus! Kameer gaidiisi, tikmeer dziive aizies garaam!
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.03.05 06:35:11
Manuprāt ir tā, ka starp gaidīšanu un paļaušanos nav jāmēģina novilkt robežu. Piemēram, ja es gaidu pieturā autobusu es reizē arī paļaujos ka viņš atbrauks. Bet lai gaidītu vajag zināt ka viņš atbrauks. Būtu muļķīgi stāvēt pieturā un gaidīt autobusu vietā, kur tas nekad nebrauc un/vai laikā kad viņam tur nav jābūt. Jā, par gaidīšanu kā tādu! Tas nav pasīvs process, kurā nekas nenotiek! Īpaši ja runa ir par gaidīšanu uz Dievu! Paļāvība uz Viņa apsolījumiem, apredzību un palīdzību piepilda gaidīšanas laiku. Svētajos Rakstos ir sacīts, ka nevien kas uz Viņu paļaujas nepaliks kaunā!!!
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.05 08:39:13
Ivo Pavlovičs
Bet lai gaidītu vajag zināt ka viņš atbrauks. Būtu muļķīgi stāvēt pieturā un gaidīt autobusu vietā, kur tas nekad nebrauc
Aamen!
Maiga
# Iesūtīts: 2009.03.05 09:06:27
parasti jau kad noliek Dieva rokās visu savu lietu un vienkārši gaidi, kad Dievs to visu atrisinās.... paļāvībā ka Viņš labāk zin uz kuru pusi-labo vai slikto..... gaidit nozīmē nedarīt pašam, paļāvība nozīmē neiejaukties bet zināt ka Dievs grib to labāko....
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.03.05 09:40:55
p.l.dassy - dzelsslēdija
tā tas ir, bet ja tu katru dienu rāksi tos kartupeļus ārā lai paskatīties kā aug, arī diez vai kas labs no tā sanāks.... tā kā, ir lietas kuras mums jāizdara, bet ir arī tādas kur mums nebūtu prātīgi jaukties un ļaut Dievam būt Dievam... vienīgi jālūdzas pēc gudrības atšķirt vienu no otra.
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.03.05 09:52:36
p.l.dassy - dzelsslēdija
ai gan jau tu gudrāk par mani un pati visu zini
|||||
# Iesūtīts: 2009.03.05 09:53:42
p.l.dassy - dzelsslēdija Brīnums kā reiz varētu pastāstīt, kā viņš gaida un paļaujās, ka Dievs dos to vienīgo....
Maiga
# Iesūtīts: 2009.03.05 10:33:00
p.l.dassy - dzelsslēdija vispār jau bija doma, ka es izdaru visu cik manos spēkos un tad gaidu lai viss risinās tālāk
Maiga
# Iesūtīts: 2009.03.05 10:36:03
Dona Eriksone a es gaidu, piem., brīnumus nju ne jau Brīnumu , bet kautko pārdabisku man gribas kautko tadu ekstrēmu! un to nevar paredzet.
lasītājs [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2009.03.05 10:47:47
Nav brīnumu, ir manu cerību piepildijums, kuru gribas nosaukt par brīnumu, jo mana cerība liekas tik neiespējama...
maiga
# Iesūtīts: 2009.03.05 11:44:44
Dona Eriksonenju ja ka bēdas tapēc, lai es tās bēdas pārciestu man gribas ekstēmu pārdabisku Dieva darbību moš tas būs kad es miršu a moš ātrāk
|||||
# Iesūtīts: 2009.03.05 14:02:33
Dona Eriksone Dievs nekaadus iistos un vieniigos nedod, taa driizaak ir Platona maciiba, kam ar Dievu nav nekaada sakara. Brīnuma teorijā bija "Dievs deva, Dievs ņēma" - ||||| vēlējās vairāk uzzināt par nosacījumiem, kā Brīnums tos skaidro ....
p.l.dassy - dzelsslēdija ||||| kungs! Tev nebūs ||||| saukt par kungu, jo viens ir Kungs debesīs
|||||
# Labojis |||||: 2009.03.05 14:15:49
Dona Eriksone Un Dievs vinjam kaa nepieaudzee tos kuplos matus, taa nepieaudzee tamdēļ jau nevajag tiešu Dieva ietekmi, bet var sekot, piemēram, http://www.hairlosshelp.com/ ieteikumiem
princim bija sava teorija par gaidīšanu, kas speciāli paredzēta vienīgi un tikai viņam - varbūt jau kko uzlabojis tajā?!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 1097