atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kas ir un kas nav okultisms
Ingars
Iesūtīts: 2009.02.28 16:10:13
Vai nodarbošanās ar austrumu cīņām, vingrošanu, meditāciju utt. ir okultisms vai nav?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:37:13
sicilis [78.84.120.59]
Nepareizi - nav ok tad, ja trennējas ar domu, ka kāds mani aizvainos un gribēšu atriebries vai arī, ka gribēšu parādīties kā asais čalis, tad nav ok, bet pašaizsardzība ir ok
sicilis [78.84.120.59]
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:40:53
man liekas, ka nav OK. bet katram savs. mani nemoka paranoja - ak man uzbruks ... bet tas tā..
es uzskatu, ka kaut ko vērts darīt tikai radji veselības
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:44:23
sicilis [78.84.120.59]
tas nav dēļ paranojas, bet gan dēļ nepieciešamības. Tavuprāt armija un policija ir pret Dieva gribu? Ko Jēzus teica kareivjiem un kā tad ar Dāvidu? Pašaizsardzība ir atļauta ne tikai LR likumos, bet arī bībelē ir atļauta samērīga un adekvāta pašaizsardzība
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:52:33
Pāvils jau raksta ka ne pret miesu un asinīm mums jācīnās ,bet pret ļauniem gariem pasaules telpā.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 18:16:27
rainars
Un tomēr valdība nes zobenu, tomēr Jēzus kareivjiem nelika pamest arodu, tomēr Dievs bij ar Dāvidu kaujās
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 18:31:12
rainars
Ok nedaudz pārfrāzēšu - un tomēr pašaizsardzība nav aizliegta. Es saprotu, ka tas ir galējais līdzeklis un uzskatu, ka piemērojams vienīgi tad, ja Dievs tā ievirza apstākļus, respektīvi - nav vairs laika lūgt vai liecināt. Nu gadās taču visādi
incognito
# Iesūtīts: 2009.02.28 21:03:00
Kas ir okultisms?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.28 21:19:11
Nenoliedzu jau pašaisardzību.Gribēju tik pateikt ka miesa jau neprichom.
incognito
# Iesūtīts: 2009.02.28 21:33:30
arī kristiešiem jau ir visādas interesantas prakses, svecīšu likšana baznīcā, ūdens svētīšana un tā izmantošana dažādās sargājošās manipulācijās, dievkalpojumi, kuros mācītājs gāž zemē dievlūdzējus un tamlīdzīgi.
incognito
# Iesūtīts: 2009.02.28 21:48:02
Kas vainas reiki?
sicils [78.84.107.124]
# Iesūtīts: 2009.02.28 21:52:58
Ingars

nu nu ja čortjiki rādās vajag pašaizsardzīboties. beidz tas jau ir smieklīgi. armija un policija tev nav jaucama iekša, jo kristieša pienākums ir dzimtenes aizsardzība.... un tas viss nav iemesla meklēšana, lai nodarbotos ar karatē jo tev liekas, ka kāds var uzbrukt
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.01 21:09:21
rainars
konkrētāk...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.01 21:13:21
sicils [78.84.107.124]
Nejauc te iekšā paranoju, katram reiz var gadīties, kad pēc LR likumdošanas jāizmanto savas tiesības, ja nav tūlītēji pieejama policijas palīdzība. Ja tu zinātu karatē filozofijas pamatus, tad saprastu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 12:19:49
Okultismu Mulders saprot kā nelicenzētu viņpasaules garu un spēku izmantošana savu mērķu sasniegšanai! Okultismā bieži ir iesaistīts tāds vai citāds vārds... apzināts vai neapzināts!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 12:26:12
Ctulhu, "čista aiz zinātniskās intereses" arī nemaz nav bieži... Tur gan tie savtīgie motīvi nereti slēpjās dziļāk un nav tik acīmredzami ārēji... Bieži tam līdzi nāk godkāre, kas ir visai izplatīta zinātnieku vidū!

Bet ja ir patiesa interese un vēlme izprast to, tad kā jau teicu - licenzi jau var dabūt... iziet attiecīgās skolas, iegūt zināšanas, tad arī tevi pie dinamīta un atomreaktora laidīs!

Es gan nedotu 2i kapeikas par kāda frukta paša mēģinājumiem pagrabā atomreaktoru uzmeistarot...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 14:06:27
Ctulhu, nu 1) Demonoloģija arī ir perifēra un nebūt ne vispārējo likumsakarību tēžu saraksts 2) Demonoloģija vairāk konverģē nevis uz fiziku bet gan uz psiholoģiju - nu tas ir no sērijas "Kā sarunāties ar seriālo slepkavu manjaku, kurš tur jūs gūstā" - Zin praktiski experimenti šādā zinātnes lauciņā var izrādīties dārgs un neētisks prieks... 3) Ja vari atrast šādu kriminoloģijas datus publiskā telpā, tad demonoloģija būs par kārtu sarežģītāk!

Protams, vienmēr var atrast visādas "receptes" un "gudrības" par demoniem, kuriem ar īstajiem dēmoniem var nebūt arī nekāda sakara... Tāpat, kā nets noteikti ir pilns ar perpetuma mobile receptēm!

Un jā, kad zinātne ir ko izpētījusi, tad to var ielikt pietiekoši kontrolētā vidē... Bet redzi, zinātne jau nav tā pa īstam izpētījusi cilvēka psihi, tad kur nu vēl exotisko SB psiholoģiju? Īpaši, kad šais situācijās nekad nevari būt drošs kurš tad kuru ir kolbā iebāzis!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.02 15:11:20
Ctulhu, nu šī "vide" ir garīgā sfērā... Idejas, Informācija... Būtībā vide ir informatīvas dabas... Tādējādi tas kas attiexies uz informāciju kaut kādā mērā var attiekties uz Dēmoniem! Nu piemēram Demona telpiskā dislokācija... tā ir tāda pati kā informācijai - tb nekāda! Tas var būt visur un nekur vienlaicīgi! Vai viņa iedarbības spēks... atkarīgs no pretēju vai līdzīgu spēku iedarbības...

Tas... eee... mana necilā izpratne par šito prikolu! Es, protams, arī neiru demonologs, tā kā iespējams ka muldu pilnīgu tuftu tagad!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 15:16:59
Ctulhu, tas jau ir jautājums par Apziņu! Kas ir apziņa, kā tā veidojas, kāds tai sakars ar tās nesēju, vai der jebkurš nesējs, vai ir prasības pret nesēja īpašībām...

Sorre... šeit laikam uz doto momentu jāpaceļ roķeles un jāsaka - nazinu!

Vienu var pateikt - Dēmoni var izmantot tos pašus nesējus, kurus izmanto tradicionālā apziņa, tikai... šamiem nākas būt parazītiem, jo pašiem par sevi viņiem nav iedalīts tāda paša formāta nesējs kā mums!

Dēmoni var būt anabiozes stāvoklī... Piemēram ierakstīti grāmatā... Izlasīji tādu, uzsēdināji uz savas Apziņas Matricas - un pošlo pojehalo. Tas tā rupji runājot varētu salīdzina`t - izlasīji Main Kampf - un panesies močīt ebrejus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 15:17:40
Tev tak tur kkaadi cjomi deva kkaadu literatuuru, pats staastiiji.

Mmmm??? Toļi aizmirsu, toļi tu kaut ko jauc! Ļiba demoni uzbruka un nodzēsa man atmiņu par šādu grāmatu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.02 15:30:19
Incanta versija. Tjipa kaa datorviruss failaa. Un tad mees ievadam to procesoraa, nospiezjot exe failu.

Gandrīz... Tb tuvāk gan bioloģiskajam vīrusam. Jo datorvīrusi parasti ir autonomas programmas. Bioloģiskais vīruss ir kā parazīts, tb paša destruktīvā uzbūve un mērķi ir savā DNSā, bet tā pavairošanas un darbošanās mašinērija no hosta tiek palienēta... Šeit varētu būt kaut kas līdzīgs!

Tb izlasiija biibeli un panesaas mocjiit kjecerus. Taatad biibelee jamie ir ieraxtiiti?

Nē, bet noteikti ir iespējami Dēmoni, kas izmanto Rakstus, lai triggerētu citas destruktīvas darbības neuzmanīgā vai paviršā ticīgajā... Jo ja aceramies Jēzus Kārdināšanu, tad Velns arī nekautrējas citēt Rakstus un ar tiem aicināt cilvēku uz nejēdzībām...

Varbuut jaucu, bet skjiet Mulders kko staastiija par maaciitaajiem, kuri intereseejas par demonologiju un savaam sarunaam ar jamiem.
Nā... nazinu nevienu demonoloģijas mācītāju. Ir gan reporti no mācītājiem, par saskarsmi ar dēmonu apsēstībām... Bet nedz es grāmatas lasījis, nedz man kāds devis, nedz kas vairāk par šādu paviršu reportu manās ausīs un rokās nav nācis...

Manu rezervēto attiexmi pret demonoloģiju varbūt tiešām tev labāk būtu saprast, ka, ja cilvēks, piemēram, apzinās, ka viņu parauj kaut kāda veida informācija, tad viņš varētu izvairīties no avotiem, kur šāda veida informācija ir lietota destruktīvā veidā, lai pats neiekristu tajos valgos...
Krieviski tas varētu būt "zobus aizrunāt" - es neesmu drošs, ka spētu visus informatīvās lamatas izķert un safe-guardus pamanīt, un mans kritiskais racionālisms var izrādīties pats mans ienaidnieks... Zin kā... uzliek man priekšā kāds skaistu formulu, kļūdu pirmajā mirklī nepamanu, pieņemu formulu par labu esam, noriju a uz tās bāzes jau nāk kaut kāds stulbums, ko nākas pieņemt par jēdzīgu, jo sākums tak bij pareizs... A izrādās, ka pietrūxt pieredzes...

Tu arī taču pats reiz esi teicis, ka nereportē sensitīvu subjektīvo infu publiski, lai to nevar izmantot pret tevīm... Tāpat ir iespējams, ka existē kaut kādi informatīvie domēni, par kuriem tu zini, ka tie tevi var ietekmēt apejot racionālās pašaizsardzības sistēmas!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 4243