atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dieva vadība
vilks
Iesūtīts: 2009.02.04 09:34:41
Vai esat piedzīvojuši, ka Dievs jūs vada, un ja jā, tad kā?

Šoreiz lūdzu runāt tos, kam ir konkrēta pieredze vai pozitīvi jautājumi.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.27 11:56:35
Balsstiesības
Vīzijas ir kad bildītes redz ar gara acīm it kā - tb fiziski neredzi un tomēr redzi. Redzējumi latviski. Tos redz vairums un daudz, tikai ne visi pievērš uzmanību. Lūgšanas laikā parasti visvairāk.
Atvērtā vīzija ir kad redzi it kā ar fiziskām acīm. Citi redz kā filmu, bet visbiežāk tas tik ļoti saplūst ar realitāti, ka pirmajā brīdī nesaproti ka tā ir vīzija. tas jau ir spēcīgāk un bez nobīdēm. ja vīzijas var sajaukt ar savu fantāziju, tad šito ar fantāziju nesajauksi.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.27 18:23:42
Adonika, varbūt parastā vīzija ir, kad sevi redzi no malas, kā filmā. To ko Tu sauc par atvērto vīziju, tā varētu būt vīzija, kurā pats esi iekšā un ņem aktīvu dalību.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.02.27 19:43:00
armilo
parastā vīzija ir kad redz vai nu bildītes vai filmiņas. Parasti tēlainas - sevi reti tādās redzu. Tas ir kā mirkļa uzplaiksnījums.
Atvērtajā vīzijā redzēju sevi - es redzēju darbību, kuru it kā daru, kaut patiesībā to nedarīju. Tā kā tajā bija iesaistīts vēl cilvēks, tad es ļoti apmulsu un ilgi domās tinu filmu atpakaļ cenšoties saprast vai tiešām es to izdarīju, tik reāli tas bija. Tāpēc tā drīzāk sanāk gan redzi no malas, gan esi iekšā. Bet ir dzirdēts par atvērtajām vīzijām filmas veidā - reiz divi cilvēki redzēja debesīs kā uz ekrāna svētā vakarēdiena ainu. Jāpiezīmē, ka abi bija neticīgi un abi kopā to redzēja.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.02.27 20:12:40
vilks
Jā, esmu piedzīvojis.
Krīzes situācijā jautāju Dievam, ko man darīt?
Jēzus teica: "Saki patiesību, tikai Patiesību!"
Tas mani izglāba.
Mirga
# Iesūtīts: 2010.05.15 23:24:28

Pirms kāda laika atkārtoti sajutu mudinājumu aizlūgt par Agri Lēvaldu, par kura apcietināšanu nesen biju lasījusi. Brīnījos, jo viņš man bija pilnīgi svešs. - Darīju.- Turpināju tomēr arī arvien atkal brīnīties, jautāju un mēģināju saskatīt kādu sakarību.

Viņš esot piedalījies sarunās forumā, kaut kad lasīju. - Un pamazām atcerējos, ka arī man bija iznācis tur pāris reizes ar viņu ‘sastapties’, un ka viņš negribēja pieņemt Bībelē rakstīto par homoseksuālismu, bet tas arī viss.
Vēl kaut kad vēlāk kāds ieminējās, ka A.L. kādu laiku esot kalpojis mūsu pilsētā. - Un tad pamazām nāca prātā kāds vakars pirms nu jau 8 gadiem:
Biju slimnīcā, slimība nopietna. Istabiņā gulēja vēl viena paciente, paralizēta pēc triekas. Kādu vakaru atnāca katoļu priesteris ar kādu draudzes locekli, kā sapratu, kas viņu bija aicinājusi. Pabijis brīdi pie slimnieces, priesteris, projām iedams, pie durvīm vēl pavērās atpakaļ un ar krusta zīmi svētīja arī mani. Tas mani tajā brīdī ļoti aizkustināja un iepriecināja, un es atbildēju apmēram tā: `Paldies! Dievs Jums to atmaksās.` –

Un man būtu ļauts tagad vēl to piedzīvot???
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.16 09:50:59
daudzkaart esmu piedziivojusi ...

protams, bezceriigaas situaacijaas atklaasme spilgtaaka un paardziivojums lielaax ...

bet meedzu arii-kaa mana turpat 100 gadus mozhaa garaa sasniegusii krusmaaminja-par siikumiem ikdienaa gluzhi garaamskrejot vai darbos pateikties (paldies, Dievinj, ka goviitei iepleestais tesmenis neiekaisa ... ka sienu paspeejaam, nesalija ... ) tas straadaa
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.16 20:15:45
Es varbūt kaut kur piekritīšu Donai...

Tad paskatīsimies uz to no citas puses...palasot šeit šos pozitīvos piedzīvojumus, un dzirdot tādus pašus pozitīvus piedzīvojumus no cilvēkiem, kas nebūt nav kristieši, bet citu ticību pārstāvji, man rodas jautājumi...kas palīdz? vai tas ir tas pats Dievs? Jeb cilvēkam ir vienmēr ir jāgriežas pie kā augstāka?Jeb varbūt vienkārši ir skaļi vai kā citādi jāformulē sava problēma un tā jāizkliedz...moš kāds sadzird un palīdz?
Vilks protams var izdzēst manu komentāru, jo tas nav pozitīvs
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.17 08:31:34
Dzonij, tev ir buutiski, KAS tev paliidz?
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.17 09:01:45
Jā sajūtu vadību no augšienes, jo es patiešām to neesmu pelnījis, to kas ar mani un ap mani notiek Un lai es uz Dievu bieži esmu dusmojies, Viņš mani ļoti mīl un man šķiet, ka esmu Viņam īpašs
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.17 12:51:25
Rosalie Dzonij, tev ir buutiski, KAS tev paliidz?


Dažkārt jā...nav zināms ko pēc tam par to paprasīs
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.17 13:22:14
Dzhonij- abet shitas nu ir ticiibas jautaajums
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.05.17 17:34:25
Džonijs
Dažkārt jā...nav zināms ko pēc tam par to paprasīs

Vai tad tiešām tu domā, ka Dievs ir andelmanis ?...
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 33860