atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kristīgas brīvdienu izklaides
Eserīte
Iesūtīts: 2009.01.28 11:19:46
jautājums sekojošs - kā jūs mēdzat izklaidēties brīvdienās? vai šīs izklaides ir kristīgas?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Eserīte
# Labojis Eserīte: 2009.01.28 11:20:50
var stāstīt arī par darbadienu vakaru izklaides veidiem.
papildjautājumi:
vai izklaides var būt kristīgas un nekristīgas?
vai spēlēt galda spēles ir kristīgi?
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.01.28 11:23:01
Eserīte

Vo... Nu darba dienu vakaros man ir laba izklaide. Via nu māsas bērns ar kuru mums ir reālais kontakts uzradies māsai un mātei par šausmām, jo mēdzam māju demolēt vai lasu grāmatas, moku suņus utt. vēl apmeklēju teātrsu vai koncertus

brīvdienās, ja labs laiks eju staigāt ar suņiem, kaut kur braucam, pēdējā laikā remontējam omes māju vai šopingojam.

jā jā.... mana izk;laide vēl ir gulēšana... ganb darba dienas vakaros gan brīvdienās....
a vēl skatos dažādas filmas
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 11:31:22
sicilia
eu, labais! Sīcim kontakts ar māsas sīci! ko vēl jūs labu darāt? skujat māsas tepiķi?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.28 11:34:49
Eserīte

nea kaujamies, es viņam mācu muļķības
hmmm vakar nelāgi sanāca.... viņš iekrita suņa bļodā....... un tad to izgāza nu jāaaa abi dabūjām pa ausēm
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 11:38:21
Trilobīte
nevar būt! Tu gaidi bērniņu?
sicilia
a piemēram bērna intelektuālo attīstību kā veicini? galda spēles spēlējat?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.28 11:39:43
Eserīte

nu es viņu pēdējā laikā redzu reti... esmu pie omes (vo tā pavadu laiku, ka palīdzu remiontēt viņai mājU) vai viņš pie aukles.
mēģinu māčit viņam runāt, jo viņam neveicas ar t5o padarīšanu un vēl mēs zīmējam. es uzzīmējusi suni, tad viņš zīmē suni
redaktors
# Iesūtīts: 2009.01.28 11:40:15
Eserīte Šāda tipa sarunas labāk piederas pie "ikdienu sarunu" sadaļas. Ja vēlaties runāt par kristīgu dzīvi, tad tēmas pieteikumam tomēr būtu jābūt šaurākam un konkrētākam.
Eserīte
# Labojis Eserīte: 2009.01.28 11:43:06
redaktors
es par to padomāšu. ja nespēšu neko labot, dzēsīšu.
tagad domāju - kā var nodalīt, kur sākas kristīga dzīve un kur dzīve kā tāda ir jānodala kristīgā un nekristīgā??? vai kristietis izklaidējoties nav vairs kristīgs un dzīvs?
Eserīte
# Labojis Eserīte: 2009.01.28 11:57:57
Džamšuds
klau, par to čigānu davai izstāsti pie sarunām, citādi vēl sakaitināsim redaktoru ! a načaļnikus kaitināt nevajag! tas nava kristīgi! un tā izklaidēties kristietis nedrīkstētu.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:21:34
Olita
jo svētdienās nevajadzēja strādāt- tad darbs nenesot svētību.
Jā, es arī tādas liecības esmu dzirdējusi. Ja es ko svētdienā strādāju, tad minimāli - citu priekam. Teiksim, izgatavoju labas pusdienas ģimenei.

Domāju, ka galda spēles ir viena no nevainīgākajām izklaides formām, ja spēles ideja nav mantas krāšana un konkurentu nogrūšana malā.
Mēs ģimenē pat kārtis reizēm uzspēlējam. Bet tā vairāk ir kopības un ģimenes sadraudzības kopšana.

Nosvinējām ar vīru laulības jubileju ārpus mājas, izjādē ar zirgiem. Kopš ši piedzīvojuma, ja mani kāds nosauks par zirga pakaļu, es to uzskatīšu par lielu komplimentu, jo skaista, brūna, apaļa, spīdīga zirga pēcpuse ir visai smuka lieta!
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:24:09
Olita
Man pēdējo mēnešu laikā vairs nav brīvdienu un pat negribas, bet tas atkal slikti, jo svētdienās nevajadzēja strādāt- tad darbs nenesot svētību.
Nez ko par to domā maiņu darbā/pēc slīdošā grafika strādājošie?
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:24:35
Balss
atvaino, Tu neizskaties pēc zirga pakaļas.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:28:14
Eserīte
Žēl gan! Jo tā tik tiešām ir skaista! Riktīgi!
Eserīte
# Labojis Eserīte: 2009.01.28 15:33:39
Džamšuds
es patiešām nespēju saskatīt Balsī līdzību ar zirga dibenu. bet nenoliedzami viņai ir gan savi apaļumi, gan smukumi.
bet ja runājam par izklaidēm - man arī patīk izjādes ar zirgiem.
vienubrīdi bērnībā pat apmeklēju jāšanas sportu. bet mana miesas uzbūve šķiet nav īsti piemērota šādai nodarbei.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:36:24
Murr-ņau...! Paldies, paldies par apaļiem vārdiņiem! Tas jau sievieša dvēsļei kā medusmaize!
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:51:23
man ljoti patiik zirgu izjaades, bet sen nebija sanaacis kaapt zirgam muguraa. es sestdienaas kad esmu maajaas censhos pastraadaat un vakaraa ko garshiigu pagatavot, sveetdien censhos nestraadaat, bet ir gadiijumi, kad arii sveetdien jaapastraada.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.28 15:57:05
Dona Eriksone
Sievietēm zirgs (pēc psihoanalīzes) esot vīrieša simbols un liecinot par viņas zemapziņas attieksmi pret vīriešiem.
Lai gan man no zirgiem kā lieliem, skaistiem un stipriem dzīvniekiem ir drusku bail, bet no vīriešiem gan nav!
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 16:01:11
Amēlija
es jau kādu brīdi domāju savējos brīvdienās palutināt ar pašceptiem pīrāgiem.
svētdienās parasti nestrādājam, ja nu kas steidzams, bet tā - baznīca, atpūta un izklaides.
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 16:02:16
Dona Eriksone
oi, man atkal tieši otrādi - labprāt kāpju virsū.
Eserīte
# Iesūtīts: 2009.01.28 16:08:54
Dona Eriksone
ir visādi, ir jau arī mazāka auguma zirgi. tāpat kā vīrieši.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 1452