atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi ikdiena
Harry
Iesūtīts: 2008.11.27 00:06:42
nu savaa gariigajaa praksee man rodas visaadi jautaajumi,kuri daljai no jums jau sen ,noteikti,ir skaidri
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:41:20
Vajadzēja klaudzināt, meklēt, lūgt. Jo kas lūdz tam taps dots, kas klaudzina, tam atvērs, kas meklē, tas atradīs!

Bet, lai to uzzinātu (ka ir jāklaudzina), vajadzēja tak JD izlasīt. Vai - pašam dadomāties?
Tātad, iekš JD vispār varēja tās frāzes nebūt, ibo bezjēdzīgi?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.28 15:43:04
Aha, un daudzi to dara? ;-)

Daudzi! Nezinu nevienu kas nekad nebūtu šos essential jautājumus uzdevis - kas esam, kur ejam, kāda ir dzīves jēga, kas ir patiesība! Protams, daudzi sev atbild ļoti ātri un maximāli nepareizi... bet... neticība ir hedoniska...

Un tie kas dara nez kāpēc lielākoties atrod, ka tēvu tradīcija rullē!
Tad ja tu nepareizi rēķini, tad kāpēc brīnies, ka tev viss jūk un brūk un beigās tu aizej nebūtībā. Ko sēj to pļauj! Taisnīgi!

Paskaties kaut vai kultūras, nereliģiskās atšķirības. Tās ir tik dažādas, īstenībā subjektīvas, bet atrodas daudzi tādi, kas savējās uzskata par objektīvām un labākajām ("mēs, latvieši..."
Ir atšķirība starp "uzskatīt" un "būt". Līdz ar to jautājums nav par to, kurš meklē skaistus uzskatus, bet kurš meklē to kas IR... ja nemeklē, tad arī neatradīsi... un loģiski paliksi tur kur esi! Tad nav ko īdēt, ka sēdi purvā un racionalizē savu atrašanos tajā, ka te viss pazīstams un silts un labi... a tur tālumā... auksts, vējš, neziņa...

Pēc tavas versijas būtu, ka nez kāpēc kristiešu ģimenēs dzimst vairāk tādu, kuri vēlāk izvēlas pareizo ticību? Vides ietekmei, t.i. INFAI nekādas nozīmes nav? Tada nejauša sagadīšanās? Statistika točno nav tava stiprā puse. :-(
Un atkal Mulders izvelk grand pretargumentu - KN pats... Dzīvo Kristīgā vidē un ir neticīgs! Kas vēlreiz parāda... ka tu vienkārši par argumetnu uzdod kaut kādu savu no zila gaisa izvilktu statistiku, kurai nezkamdēļ būtu jāatspoguļo kaut kāda tava argumenta spēks, tik nekas no tā ko tu saki nav!

dzimuši kristieši tāpat paliek neticīgi un dzimuši muslimi konvertējas kristietībā!

Daudz interesantāks jautājums ir, kāpēc Brīvā Valstī vispār Kristieši IR, ja neviens neaizliedz viņiem konvertēties dajebkurā citā reliģijā. To kāpēc Muslimu valstīs visi ir muslimi ir skaidrs, tur ir iknubatora režīms nevis brīvība, līdz ar to normāls pašsaglabāšanās instinkts, pturēt savas pārliecības iekšā, ārēji neizrādīt nepatiku, a to bez galvas var palikt!

"Vai patiesība un dzīvība bij atrodamas tikpat bieži cilvēku vidū pirms Kristus bij nācis?"

Ir pamats to apšaubīt?
Es domāju vispār, ka pat vēl vairāk! Un pēc Kristus vārdiem, šis skaits samazināsies, līdz pasaules galā tas būs pavisam maz, ka Kristus pat uzdod retorisku jautājumu - vai es maz atradīšu ticību, kad atnākšu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:48:41
A ko viņus gaismot? Jēga kāda? Tāpat tak nekas nemainīsies, galā vieni nonāk Ftopkā. Un nonāk neatkarīgi no sludināšanas.

Nepareizi! Nonāk TIEŠI tāpēc, ka šo sludināšanu ir noraidījuši! Tas Ctulhu Dievu par Velnu sauc un Velnu par Dievu! Lūk arī manifestējas noraidīšana pilnā mērā!
Tas tā... to ka tu neciet bērnus var pamanīt tikai tad, kad tevi aizved uz bērnudārzu. Lidz tam tu pats sev un citiem šķieti labs paraugpilsonis, bet līdzko tevi konfrontē ar to, kas tevī ir ļauns, tā tas ļaunums manifestējas, un gan visiem top redzams tava neiecietība pret bērniem, gan tu pats sajuties atmaskots un iedzīts stūrī sāc ij racionalizēt kāpēc bērnus mīlēt ir kaut kādu stulbu vagaru izgudrojums, gan to, ka viņi nemaz nav jāmīl... etc. etc. etc. bet nevis atzīsti, ka jā, tevī ir šī vaina, tā ir jāsalabo!

un otra cilvēku grupa, kuri varbūt dzīvo kaut kādā ļaunā vidē, bet alkst patiesību, brīvību, dzīvību un prieku un laimi... un viņi to meklē, bet protams, nevar to ārēji parādīt... lai ļaunā sabiedrība viņu nenogalinātu... Tāds cilvēks ieraduzījis vismazāko drupatiņu patiesības sāks sekot šim pavedienam un neizbēgami atradīs Patiesību, jo tā neslēpjas tiem, kas to meklē! Un kā solīts - Patiesība tevi darīs brīvu!

Tieši divas grupas! Un šī informācija dara brīvus tos, kas Dievu meklē un iedzen ellē tos, kas Dievu nīst!

Bet, lai to uzzinātu (ka ir jāklaudzina), vajadzēja tak JD izlasīt. Vai - pašam dadomāties?
Tātad, iekš JD vispār varēja tās frāzes nebūt, ibo bezjēdzīgi?


A ka ir jāmeklē ūdens ka slāpst, to kur var izlasīt? Ka jāmeklē maize, kad salkst, to kur var izlasīt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:55:24
Mulders
Protams, daudzi sev atbild ļoti ātri un maximāli nepareizi...
ar atbildi "kā mani tēvi". Tikai kristiešu gadījumā tā nejauši izrādās pareizā atbilde?

Tad ja tu nepareizi rēķini, tad kāpēc brīnies, ka tev viss jūk un brūk un beigās tu aizej nebūtībā. Ko sēj to pļauj! Taisnīgi!
Brukšanu tak redz tik pēc nāves, līdz tam dzīvo ilūzijās!

Un atkal Mulders izvelk grand pretargumentu - KN pats... Dzīvo Kristīgā vidē un ir neticīgs!
CIK % IR TĀDI KN??? Cik reizes var nesaprast? CapaLockā jau rakstu.

vienkārši par argumetnu uzdod kaut kādu savu no zila gaisa izvilktu statistiku
Nemāki googlē atrast ASV statistiku, reliģiju % sadalījums pa gadiem? Tev palīdzēt atrast? :-)

dzimuši kristieši tāpat paliek neticīgi un dzimuši muslimi konvertējas kristietībā!
Un cik % ir tādu, par kuriem tu runā?

To kāpēc Muslimu valstīs visi ir muslimi ir skaidrs, tur ir iknubatora režīms nevis brīvība
Nu, un tad vēl dīvaināks jautājums: kāpēc inkubatora režīms nepazūd no ASV, ebt pat Latvijā ievelkās iekšā?

Es domāju vispār, ka pat vēl vairāk!
Hinduismā? Budismā? Indiāņu ticībās? Senlatviešiem? Kur?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:58:27
EzītisMiglā
kāpēc tur saglabājas ticību proporcijas? Es to skaidroju ar tradīcijām - lielākā daļa pārņem "tēvu ticību". Pēc tavas versijas būtu, ka nez kāpēc kristiešu ģimenēs dzimst vairāk tādu, kuri vēlāk izvēlas pareizo ticību? Vides ietekmei, t.i. INFAI nekādas nozīmes nav? Tada nejauša sagadīšanās? Statistika točno nav tava stiprā puse. :-(

Ezi, trešo reizi rakstu, paskaties uz plūdu stāsta statistiku - tradīcija nepalīdzēs .... tika katra konkrēta ticība.

Tad nav nekādas jēgas no sludināšanas!
evaņģēlijs - vēsts par DIeva apžēlošanos caur JK - tā ir patiesība, kas reāli uztur šo pasauli. Ja tā nebūtu, tad ar mums vienā rāvienā būtu čau!
Evaņģēlija sludināšan ir kā bagātīgs lietus. Tu nevari teikt, ka lietus ir bezjēdzīgs.
Tā zeme, kura meklēs veldzi, saņems to.
Bet tad, kad līst lietus, pa to laiku, kamēr audzē labību aug arī nezāle, un kā vēl.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:58:59
Mulders
Nonāk TIEŠI tāpēc, ka šo sludināšanu ir noraidījuši!
Bet tad nesludini. Tie, kas pareizie, tāpat atradīs pareizo ceļu.
Tātad - ja sludini, tad pareizajiem pofig, nepareizie ellē.
Ja nesludini - tieši tāpat, ar to pašu % sadalījumu?
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:59:34
mani hsodien autobusaa iereibis čalis apleeja ar alu.

un tad pukojaas,ko es taads mieriigs,ka nedodot shim pa seju
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:00:31
Rausītis
Tā zeme, kura meklēs veldzi, saņems to.
Tātad - ja lietus nelītu, zeme ietu postā.
Ja evaņģēliju nesludinātu, cilvēks ietu uz elli.
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:01:38
un veel es noskatiijos 1973. gada exorcistu.

tur normaali priesteri-visi dzer viskiju un piipee
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:04:15
EzītisMiglā
Ja evaņģēliju nesludinātu, cilvēks ietu uz elli.

nē.
ja cilvēks netic sludinātajam, tad iet uz elli. to visu laiku tev borē Mulders.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:05:01
ar atbildi "kā mani tēvi". Tikai kristiešu gadījumā tā nejauši izrādās pareizā atbilde?

Kristiešu privilēģija... glābt savus bērnus jau agrā bērnībā!

Brukšanu tak redz tik pēc nāves, līdz tam dzīvo ilūzijās!

Tas tie, kas dzīvo ilūzijās tiešām ierauga braukšanu pēc nāves! Tāpēc mēs piedāvājam noņemt brilles un redzēt šo braukšanu jau tagad, lai neiebrauc grāvī!

CIK % IR TĀDI KN??? Cik reizes var nesaprast? CapaLockā jau rakstu.
Par laimi relatīvi maz! Amerikā laikam kaut kādi cik 2% Nu Latvijā es nezinu... jālien skatīties statistika cik neticīgo!

Un cik % ir tādu, par kuriem tu runā?
Pietiek ar 1 lai tavs arguments būtu miskastē! Kau viens tāds konvertīts pierāda, ka tas ir iespējams, infa ir, infa darbojas... pārējais jau ir individuāla attiexme un attiecīgi vai nu Krisus noraidīšana vai sevis noraidīšana un pakļaušanās Dievam! Tb katrs Dievu noraida aiz kaut kādiem iemesliem... arī tu... un tāpat kā tu, pasaule ir pilna ar daudziem citiem, kas Kristu noraida... a tu pats sevi izmanto par argumentu sakot, redz tā kā Dievs mani nepestī, tad tas Dievs melo, ka viņš grib visus pestīt, kāpēc tad mani nepestī... un tad kad tev jautā, vai tu to gribi... tad izrādās, ka nemaz jau arī negribi! Nu tu neesi vienīgais, visi neticīgie NEGRIB būt pestīti! Visi kas GRIB būt pestīti top pestīti. Citas grupas nav!

Nu, un tad vēl dīvaināks jautājums: kāpēc inkubatora režīms nepazūd no ASV, ebt pat Latvijā ievelkās iekšā?
Ej nū? Latvijā ir Musulmaņu Kaliāfs kaut kāds?

Hinduismā? Budismā? Indiāņu ticībās? Senlatviešiem? Kur?

Hinduismā un Budismā noteikti nav... Senlatviešiem nezinu, nepārzinu šo kultūru tik labi! Maz mums infas par šiem pirms pacmitajiem gadsimtiem, tā kā rakstības nav, tad sorre... nezinām!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.28 16:08:33
Kaapeec? Pirms JK misijas cilveeki taapat dziibvoja un nekaads cjau ar vinjiem nenotika.
Tāpēc ka arī tad pasauli uzturēja Dieva žēlastība!

Tu tāds kā jokls... māja stāv uz klints, pēc tam kad atnāk kāds un pasaka, šī māja stāv uz klints, tu saki - blefs, tā stāvēja arī pirms tu to pateici!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:08:39
Ctulhu
Kaapeec? Pirms JK misijas cilveeki taapat dziibvoja un nekaads cjau ar vinjiem nenotika.

vai tu infu savās smadzenēs visu laiku raksti tikai pa virsu un neko iepriekš lasītu nesaglabā?
Varbūt pieglabā šo, tad tev būs vieglāk - uzreiz pēc grēkākrišnas Dievs apsolīja cilvēkiem pestītāju.
Dievs šo pasauli un cilvēku radīja un uztur, lai pēc iespējas vairāk cilvēku no pirmā līdz pēdējam brīdim ticētu Viņa VD solītajai un JD piepildītajai žēlastībai. Tas ir iemesles kāpēc mēs vēl varam sarunāties un nav iestājies - čau!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:10:29
man ir viens jautājums.


Vai kāds nezin ebreju uzskatus par pēcnāves dzīvi?

tas ir,ko juudi domaaja,kas notiek ar shiem peec naawes,kameer Ješua nebija atnaacis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:11:53
Kaapeec dievs uzreiz neatpestiija tos 2 greekaa kritusos cilveekus

A viņi neticēja? Tb JA neticēja, tad nevarēja atpestīt! Ja ticēja, tad atpestīja! Pestīšana trascendē laiku!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:11:54
Mulders
Kristiešu privilēģija... glābt savus bērnus jau agrā bērnībā!
Aha, tātad parādās atšķirība! Daži vienlīdzīgāki!
Un "glābt" nozīmē ko - dot informāciju? Bet tas tak esot bezjēdzīgi!

Tāpēc mēs piedāvājam noņemt brilles un redzēt šo braukšanu jau tagad, lai neiebrauc grāvī!
Bet to jau tu nevari parādīt. Katrs jūs tur braucat ar savām brillēm. :-)

Hinduismā un Budismā noteikti nav...
Nu bet tu tak teici, ka agrāk bija vairāk! Kur tad paslēpušies?

Kau viens tāds konvertīts pierāda, ka tas ir iespējams
Aha, 1 izbēdzis no konclāgera rāda, ka VISI pārējie arī varēja izbēgt? Individuālās īpašības un apstakļus jau neņemam vērā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:13:20
tas ir,ko juudi domaaja,kas notiek ar shiem peec naawes,kameer Ješua nebija atnaacis?

Jūdiem bij dažādas sektas un dažādi uzskati!

VD atklāj ka ir mirušo valstība "Šeol" kur nonāk visi mirušie... Nu un šķiet, ka bij vēl doma, ka šis Šeol dalās divās daļās - vieta kur atrodās godīgie labie cilvēki un zemākie Šeol slāņi kur ir ļaundari un kritušie eņģeļi, bet šo otru daļu es nezinu... Jūdaismu neiru pētījis!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:15:45
Rausītis
ja cilvēks netic sludinātajam, tad iet uz elli. to visu laiku tev borē Mulders.

OK, tātad mums ir: 1000 cilvēku.
A) Nesludinām. 50 gab paši dadomājās līdz patiesībai.
B) Sludinām. Cik gab. būs tagad? Vairāk, mazāk, tikpat? Saprotu, ka Mulders pastāv uz "tikpat".
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:20:08
Aha, tātad parādās atšķirība! Daži vienlīdzīgāki!

Protams. Tas kurš glābts, var izglābt citus. Tas kurš ir uz kuģa var izglābt citus... viņš ir priviliģētākā stāvoklī un tieši tāpēc arī atbildība no viņa lielāka, jo viņš ir sūtīts glābt citus... nevis gurķoties uz klāja! Un loģiski, ka sākam ar savējiem - bērniem!

Un "glābt" nozīmē ko - dot informāciju? Bet tas tak esot bezjēdzīgi!
Nope! Glābt nozīmē vest pie ticības! Tātad jā dot informāciju, bet pirmkārt vest pie Dieva... jo Dievs vien glābj!

Bet to jau tu nevari parādīt. Katrs jūs tur braucat ar savām brillēm. :-)
Loģiski! Kā lai es tev parādu kā es redzu pasauli caur savām brillēm, ja tu tās baidies uzvilkt? Ja negribi... tad brauc kā braukdams, tak nevaino mani, ka kokā iebrauksi!

Nu bet tu tak teici, ka agrāk bija vairāk! Kur tad paslēpušies?
Beigti jau! GLābtie glābti, pazudušie - pazuduši! Es nav pravietis, nerezdu pagātni! Tas tev kaut kādas tādas spējas, ka tu zini noteikti kur bij vairāk kur mazāk, tb tev kaut kāda pravietiskas spējas redzēt statistikas datus pāri laikam un telpai pietam pat neexistējošās aptaujas grupās! A es parasts cilvēciņš, kas zin tikai to ko pats piedzīvo un ko Dievs atklāj!

Aha, 1 izbēdzis no konclāgera rāda, ka VISI pārējie arī varēja izbēgt? Individuālās īpašības un apstakļus jau neņemam vērā?
Ņem, tāpēc no klibā neprasa lai šis pāri 3metrīgam žogam pārlec, pietiek ar viņa centieniem! Dievs jau redz un spēj godīgi saskaņot dotās dāvanas un producēto rezultātu!

Kam doti 10 talanti no tā prasīs 10kārtīgu atdevi, kam doti 5 talanti, no tā 5kārtīgu atdevi...
Tas vot TEV sanāk... ka redz visiem ir dots 3metrīgs žogs un viss... lec pāri, jo tas ir taisnīgi! Visiem vienāds starts!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.28 16:20:34
A) Nesludinām. 50 gab paši dadomājās līdz patiesībai.
B) Sludinām. Cik gab. būs tagad? Vairāk, mazāk, tikpat? Saprotu, ka Mulders pastāv uz "tikpat".


Nepareizs uzstādījums!

Ir 1000 frukti!
No tiem X tic Dievam un Y netic, kur X+Y=1000

Tagad sludinām... X apliecina ticību un top pestīti Y Dievu noraida un iet Ellē!

q.e.d.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 131 , pavisam kopa bijuši: 2390