atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi ikdiena
Harry
Iesūtīts: 2008.11.27 00:06:42
nu savaa gariigajaa praksee man rodas visaadi jautaajumi,kuri daljai no jums jau sen ,noteikti,ir skaidri
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:01:09
Mulders
Kristus tak izpildīja. Tātad principā teorijā ir izpildāmi!
Aha, izpildāmi ideālam cilvēkam, kāda reāli nav! Tas saucās - formālisms!

ir kāds pētījums, kāpēc šāds pieņēmums?
Doma bija tāda - Kristus beidzot viņiem visu pateica par baušļiem, tāpēc tādu cilvēku palika mazāk.

Loģiski būtu pieņemt, ka tādi cilvēki (kuri izglābtos, ja kāds viņiem paskaidrotu visu par baušļiem) pirms Kristus BIJA. No šejienes arī seko jautājums par to, kāpēc Kristus nenāca ātrāk.

Es tak tev rādu uz tevi pašu.
Nu un? Es vai tad esmu vienīgais cilvēks? Skaties uz visiem kopumā!
Tu ņem Ctulhu un a_masiku no vienas puses, un Ābrahāmu, ījabu no otras. Tās nav vienīgās cilvēku grupas.
Mūs interesē grupa "tie, kas izglābtos, ja kāds viņiem pateiktu, kam patiesībā ir domāti baušļi". Lūk, no šīs grupas ir dažāds skaits izglābto cilvēku pirms un pēc Kristus!
Mācies statistiku!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:01:43
Harry, lai tev tavs ceļš ir svētīgs
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:03:10
eziitis miglaa,

jā,es veel joprojaam pieljauju,ka ir iespeejams to arii apkaapeniski ilgaakos dziwes posmos veikt.

šajā gadiijumaa tu jau saproti.


Jāņa Evanģēlijā ,tur jēzus saka16-12,13

ir veel daudz ko man teikt,bet ko juus nevareesit nest.

taa kaa

varbuut varbuut

ne tikai nieka 80 gados(labaakajaa gadiijumaa)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:04:29
Harry
vai tas ir karotes naw?
Nu ja, vai tad bij grūti atpazīt?
Te sākās niku maiņa, un es ar nolēmu mainīt.
Šis man atbilst daudz labāk.

ir vnk jaaiedomaajas taads taisniigs,atbildiigs,drusku stingrs Tēvs.
...jo bērnam jau vienmer tiek piedots,aiz beerna nezinaashanas,nesaprashanas,mulkjiibas.

Jā, taču mūžīgās mokas te nekādi neierakstās.
Un, vienmēr jāatcerās, ka tas Tēvs ir visvarens un viszinošs.
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:08:41
es pieraxtiitu muuzhiigaas mokas gebreju trad mitoloģijai.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:11:47
Aha, izpildāmi ideālam cilvēkam, kāda reāli nav! Tas saucās - formālisms!

Nu lūk. Tādējādi ja jau tu līdz tam spēj aizdomāties, tad ir tik viegli saprast, ka "Es neesmu ideāls cilvēks... ko nu... "
Tad nu jautājums, vai tu saproti, ka neesi ideāls un tāpēc tev jāmeklē risinājums. Jeb tev nepatīk šī atziņa, jo vai tad tu tāds balts un pūkains vari nebūt ideāls, tātad tas mudaks te par daudz izrunājas un jāpieklapē krustā, lai beidz vāvuļot un lai citi viņa sekotāji par mācību zin, kas būs tad, ja apšaubīs manas kvalitātes!

Doma bija tāda - Kristus beidzot viņiem visu pateica par baušļiem, tāpēc tādu cilvēku palika mazāk.
Ej nū? Tb bez Kristus tu līdz tam nevari aizdomāties? Nezinu... Platons aizdomājās! Un vēl par to uzrakstīja daudz! A kā redzams tev PAT kad Kristus saka nepielec... nu esi viens no stūrgalvīgākajiem paraugiem! Bet nekas, no Sauliem vislabākie Pāvili sanāk! Kad kritīs tavs neticības vairogs... Dievs būs ieguvis spēcīgu karotāju! Ne jau es viens tāds... "salauztais"

Loģiski būtu pieņemt, ka tādi cilvēki (kuri izglābtos, ja kāds viņiem paskaidrotu visu par baušļiem) pirms Kristus BIJA. No šejienes arī seko jautājums par to, kāpēc Kristus nenāca ātrāk.
Bet tavs loģiskais pieņēmums neatbilst novērojamajai realitātei. Tač redzi, ka šāda informācija, piemēram, tevi nepārliecina. Jo tu jau saknē uzskati, ka cilvēks ir labs... jeb vismaz pietiekoši labs, lai izaugtu par baigi labo... A Ctulhu vispār kaut kur reiz teica, ka ne šis ne viņa radinieki nav grēcīgi! Nu un jēga šādiem ideāliem cilvēkiem, kas pat tumsā spīd, paziņot, ka viņi ir grēcinieki pēdējie... Nu neticēs tak... nedz šodien nedz rīt nedz pirms nedz pēc 1000 gadiem! Brīdī, kad tu uzskati, ka esi jau morāles kalngals un visu saproti, tu mirsti!

Nu un? Es vai tad esmu vienīgais cilvēks? Skaties uz visiem kopumā!
Nu protams ka tu neesi vienīgais, ir pilns ar tādiem kas tieši tāpat kā tu domā, spried un rāda... redz tas tur Ezītis Miglā, kāpēc Dievs viņam nedod Ticību... A kad jums pajautā - a jūs gribat ticēt - tad sākās izlocīšanās, ņerkstēšana, pierādījumu prasīšana... tā teikt, grib zināt pēc kā garšo rosols, a vot rosolu ieest negrib!

"tie, kas izglābtos, ja kāds viņiem pateiktu, kam patiesībā ir domāti baušļi"
Tb tev intersē neexistējoša grupa?

Nu sorry... Konrālos Marsa Nāpšļus Dievs nav paredzējis pestīt

Lūk, no šīs grupas ir dažāds skaits izglābto cilvēku pirms un pēc Kristus!

Pac saproti ko tu te tagad uztamborēji!

Tu man te par pierādījumu manu skaidrojumu nepareizumam un savu aplamību pareizumam izmanto "apaļus kvadrātus"

Lūdzu iepazīstini mani ar kaut vai VIENU cilvēku no šīs grupas. Tobiš tāduc ilvēku kurš "Būtu izglābies, ja zinātu šo informāciju, bet neizglābās, jo nezināja" Lūdzu vienu šādu fruktu vēsturē! Ir zināms? A to man ir aidomas... tad mēs runāsim par šādu grupu!

Pačuxtēšu kļūdu tavā sofistikā, bet tas būs koāns - Koku, no kura tev uztaisīs zārku, nevar nocirst un sadedzināt!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:12:27
taa mums vien lektors teica,mees gan neesam veel njeemushi jaunaas deriibas eksegeezi u.t.t.

tomwwr galvenais ,ir jaaizloba taa veests no taa visa kopuma.

peec tam veesi jaskataas,kultuurvide,taa laika domaashana,ticeejumi.

taapat kaa ar tiem uudenjiem.

Dievs kad vinjus atskjiira.

vistrakaakais,kas ebrejiem vareeja buut-bailes no milziiga uudens plashuma.

Uuudens saistaas ar ļaunumu,neziņu,naavi.

Te varam vilkt paraleeles ar greeku pluudiem.

Tomeer negribu iesliigt zinaatniskos petijumos.

veel jo mazaak,tieshi sho esmu maz peetijis.
mani tomeer vairaak interesee Dieva piedziiwoshana un taa

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:12:29
Harry
es pieraxtiitu muuzhiigaas mokas gebreju trad mitoloģijai.
Vai tad VD kaut kur tās mūžīgās mokas ir minētas?

Par mūžīgajām mokām ir vēl viens skaidrojums. Tās ir mokas kādā stāvoklī, kur "nav laika". (tikai neprasiet, kā tas iespējams)
Ja nav laika, tad viss IR tagad, vienmēr. T.i. mūžīgi, kaut kādā nozīmē.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:13:05
Nafig bija iespringt?

A ja neiespringtu, nebūtu uz ko ticēt
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:15:42
Vai tad VD kaut kur tās mūžīgās mokas ir minētas?

Hehe Acīgs maita! BTW incants jautājums... uz sitienu pat nevaru atminēties!

Ja nav laika, tad viss IR tagad, vienmēr. T.i. mūžīgi, kaut kādā nozīmē.

Jēdzienam "Mūžība" ir divi traktējumi - viens - Nu baigi ilgi! A otrs ir - vispaŗ ārpus laika! Vot tu jau arī pareizi to saprati! Laigan... nezinu... neplānoju to uzzināt!

Un ko nozīmē "Trascendēt laiku" tas ir kaut kas, ko mēs varam pateikt, bet nevaram iedomāties un empīriski stādīties priekšā! Tas arī rada problēmas empīriķiem, jo viņi ņemdami sevi par realitātes mēru, faktiski izslēdz sevi no realitātes, ja tā ir plašāka nekā viņu uztvere to spēj pasniegt!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:16:06
teoloģiskaa fiška ir-Dievs ir aarpus laika.

miizhiigaas mokas ir arii vnk noskjirtiiba no Dieva.

sapratiisim,ka ne jau Dievs ar cilveeku ciinaas.

Bet cilveeks pats sev nespeej daudz ko piedot.

tas un tieshi tas vinju atsveshina no Dieva.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:17:03
Tak ticeeja, pirms JK bija iesprindzis? Ticeeja. Veel nebija uz ko, bet taapat ticeeja. Taa ka apgalvojums aplams.

Ticībai vienmēr ir objekts. Viemmēr ir kaut kas UZ KO tic! Un tā kā Kristus ir Mūžīgs un existēja arī pirms bij nācis kā cilvēks, tad arī viņš bija šis ticības objekts... Dievs jau trascendē laiku vai telpu... ja tu tici uz Dievu tagad, tad tu tici uz Dievu mūžībā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:18:28
Bet cilveeks pats sev nespeej daudz ko piedot.
tas un tieshi tas vinju atsveshina no Dieva.


Roc dziļāk. Cilvēks NETIC, ka Dievs viņam piedod Kristū un pieņem un atjauno. Tāpēc šī Neticība kā grand-grēks nostājas starp cilvēku un Dievu un nolemj Cilvēku šim atsvešinātībai no Dieva. Un ja būtne, kas radīta oriģināli kopībai ar Dievu tiek nodalīta no Dieva, tad tās arī ir mokas un elle!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:18:54
es vispaar aarpus alika buushanu saprotu taa

poiemeeram
iedomaasimies baltu lapu.

panjemsim vienu cilveeku kaa piemeeru.

un mees tgd redzam,kaa no baltaas lapas punkta A saakas cilveeka dziiwes celjsh,liidz puktam b kur tas beidzas.

mees esam tajaa lapaa un tas ir laiks.

Dievs ir aarpus shiis lapas,un vinjsh jau redz no pasha saakuma taisni a-b

kameer tu tiaki vinju izej.

es nezinu vai tas noziimee,ka viss jau ir nolemts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:20:17
Laikam neies cauri, jo pats JHVH arii esot tajaa vietaa - aarpus laika. Ko tad sis, mocaas?

Tu tāpat kā KN putro atribūtus un klases...

Ne jau "Ārpus Laika" nozīmē mocības. Bet gan tas, ko KN proponēja ir, ka "Mūžīgas Mokas" attiecas uz tādām mocībām, kas ir ārpus laika.

Bet atkal... bezjēdzīgs bazars, jo mēs nevaram saprast ko tas vispār nozīmē!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:21:08
Mulder,piekriitu.

Visaa visumaa ,mees ja esam no Dieva.

u tiiri dabiski buutu tur arii atgriezties.

tikai ja buutu vieglaak Dievu piedziiwot ,hehe.

bet katram jau savaadak.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:21:54
es nezinu vai tas noziimee,ka viss jau ir nolemts.

Dievs zin šo tavu ceļu tāpēc, ka tu to izej, nevis tu to izej tāpēc, ka Dievs to zin Lūk tas ir laika trascendentce... Mums tas ir cēlonis, sekas, tb secīg... bet Dievam tas ir mūžīgs "Tagad"

Ar šo "iepriekšnolemtību" cilvēki regulāri aplaužas, jo saputro cēloni ar sekām!

Cēlonis ir cilvēka dzīve, sekas ir Dieva zināšanas. Nevis otrādi!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:23:03
bet sanaak,ka Dievs šoceļu tomeer ir noteicis?lielaakaa vai mazaakaa meeraa?

shis ir baigi incanc jautaajums.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:23:54
tikai ja buutu vieglaak Dievu piedziiwot ,hehe.

Dievs atklājas katram individuāli. Te tas prikols, mēs varam Dievu pidzīvot, bet nevaram šo piedzīvojumu un pārdzīvojumu iedot citiem. Tāpēc sanāk paradox, ka ticīgie ir pārliecināti par Dievu, bet nevar pārliecināt neticīgos, jo šī pārliecība nāk no personīgā piedzīvojuma. Tāpat kā mīlestību... visi piedzīvo, bet tu nevari otram iedot šo pārdzīvojumu!
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:24:09
aaa es sapratu

briiwwaa griba.

taatad taisne pamataavar nebuut viena,bet vairaakas,tomeer mees izveelamies vienu,tas ir noteiktu,ceļu.
nu laikam es sapratu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 662