atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi ikdiena
Harry
Iesūtīts: 2008.11.27 00:06:42
nu savaa gariigajaa praksee man rodas visaadi jautaajumi,kuri daljai no jums jau sen ,noteikti,ir skaidri
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.27 00:13:31
vai jūs paši nenobīstaties no sevis,kad ieraugaat savas eenas puses?
ir ļoti grūti mainīt sevi.
lai kļūtu par tādu principu ievērotāju ,kādus sludināja Jēzus.

piemeeram(es gan zinu,ka tas naw iisti jaasaprot burtiski)

un tomeer,kad Jēzus saka,nepaarkaap lauliibu,bet ja tu esi jau paarkaapis to savaa galvaa,domaas,tad jau tu esi paarkaapis lauliibu.

kaa tas vispaat ir iespeejams?

jebkurš garīgs ceļš ir grūts,bet esmu sapratis,ka cilveeks jau patiesiibaa ciinas tikai ar sevi.

Dievs pieņem.

esmu daudz praatojis,vai cilveeka speekos vispaar ir kljuut par ,kaa lai to labaak pasaka,apskaidroto,tiiru,šķīstu buutni.

un esmu sapratis,ka bez Dieva paliidziibas tas galiigi naw iespeejams
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.27 01:00:03
Tu neesi sapratis apskaidrotu buutni.

Apskaidrotai buutnei,shajaaa gadiijumaa,kristus sekotaajam nepastaaw termins ``iebaazt aciis``,ir tikai veelme padaliities ar citiem un miilestiiba
piemeeram altruisma attiistiishana.

cilveeciski spriest nav adekvaati shajaa gadiijumaa.

man ,personiigi,tas ir,es nezinu, kaa lai traktee,
tāds sava veida dzīves mērķis.
Kaut kāds Dieva aicinājums.

jo ko gan citu dariit dziiwee?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 09:37:42
Ne nobīties, drīzāk dusmoties. (Dusmas ir augstāka emocija par bailēm).

esmu daudz praatojis,vai cilveeka speekos vispaar ir kljuut par ,kaa lai to labaak pasaka,apskaidroto,tiiru,šķīstu buutni.
Ne uzreiz, bet pakāpeniski, ļoti ilgā laikā, kāpēc lai nebūtu iespējams? Tā ir augšana, mācīšanās.

man ,personiigi,tas ir,es nezinu, kaa lai traktee,
tāds sava veida dzīves mērķis.

Man arī ir stipras aizdomas, ka esot "labajam", pats jūties daudz labāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 10:50:35
vai jūs paši nenobīstaties no sevis,kad ieraugaat savas eenas puses?
ir ļoti grūti mainīt sevi.

Ieraudzīt grēku nav nekas patīkami. Bet mēs pat neredzam to pilnā mērā, tas atklājas pakāpeniski. Jo dziļāk mežā jo resnāki partizāni!

lai kļūtu par tādu principu ievērotāju ,kādus sludināja Jēzus.
Bez Kristus žēlastības un palīdzības tas vienkārši nav iespējams. Jā neviens nesolīja vieglu dzīvi... tas tikai Hariki to sola!

un tomeer,kad Jēzus saka,nepaarkaap lauliibu,bet ja tu esi jau paarkaapis to savaa galvaa,domaas,tad jau tu esi paarkaapis lauliibu.
kaa tas vispaat ir iespeejams?


Tas ir jāsaprot burtiski. Tu tiešām grēko tikai iekārojot vien sievieti... Kas cilvēkam nav iespējams, tas Dievam iespējams. Tas vien parāda cik dziļš ir tas grēks... Ja cilvēks varētu pats to uzvarēt, tad nafig Kristu? Kā arī tu labi demonstrē to klasisko cilvēka reakciju uz sava grēka apzināšanos... apziņa, ka tu nevari to uzvarēt nevis vēl vairāk tevi dzen pie Kristus bet tavs grēcīgais prāts sāk izdomāt visādas atmazkas - ka gan jau ka tas nav jāsaprot burtiski, vai tad nu Dievs no mums prasītu TĀDU atsacīšanos no saviem mīļajiem grēkiem... Bet tieši ar šiem Dieva Vārdiem bauslības vārdiem Dievs panāk ka tu beidzot ieraugi cik dziļā pakaļā tu esi... un ka tev vajadzīgs ārsts!

jebkurš garīgs ceļš ir grūts,bet esmu sapratis,ka cilveeks jau patiesiibaa ciinas tikai ar sevi.
Tikai Kristietība pasaka vēl vienu faktu. Cilvēks šo cīņu jau ir zaudējis. Ja cilvēks izdomā cīnīties pats ar savu grēku, viņš šo cīņu agri vai vēlu zaudēs.. jeb nocietināsies savā sirdī pilnā pārliecībā, ka nu šis ir tik svēts, ka viņa svētumu pat var vēl citiem izdalīt

Dievs pieņem.
Jā Dievs pieņem tevi tādu kāds tu esi, bet viņš tevi neatstāj tādu kāds tu esi, bet tevi pārveido... un tā nav nekāda pastaiga margrietiņu pļavā.

esmu daudz praatojis,vai cilveeka speekos vispaar ir kljuut par ,kaa lai to labaak pasaka,apskaidroto,tiiru,šķīstu buutni.
Nē! Pārlasi Jāņa 15 nodaļu! 5o pantu!

un esmu sapratis,ka bez Dieva paliidziibas tas galiigi naw iespeejams
Malacis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 10:51:22
A kāds ir motīvs kļūt labam? Iespēja pēc tam ar to palepoties, ij citiem acīs iebāzt? Ja nē, tad kas? Un priekš kam?

Jo būt labam ir labi! Motīvs ir labais! Pasaule kļūst labāka, ja mēs tai uzdāvināsim vienu labu cilvēku - sevi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 10:52:21
Ne uzreiz, bet pakāpeniski, ļoti ilgā laikā, kāpēc lai nebūtu iespējams? Tā ir augšana, mācīšanās.

Skaists sapnis... kuru vēl nevienam nav izdevies piepildīt pašam ar saviem spēkiem!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:00:52
Mulders
Ja cilvēks varētu pats to uzvarēt, tad nafig Kristu?
A nafig tik vēlu? Pirms Kristus visi (nu, labi, 99.999...%) bija pagalam, līdz atnāca Kristus un paskaidroja, ka baušļiem pavisam cita nozīme?

Tikai Kristietība pasaka vēl vienu faktu. Cilvēks šo cīņu jau ir zaudējis.
Atkal - kāpēc tik vēlu pateica?

Skaists sapnis... kuru vēl nevienam nav izdevies piepildīt pašam ar saviem spēkiem!
A kur es teicu, ka tikai ar saviem spēkiem? Es tikai ar ļooti ilgo laiku...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:02:50
A nafig tik vēlu? Pirms Kristus visi (nu, labi, 99.999...%) bija pagalam, līdz atnāca Kristus un paskaidroja, ka baušļiem pavisam cita nozīme?

Atbildēts, neatkārtošu! Neesi sapratis!

Atkal - kāpēc tik vēlu pateica?
A tev jau arī tagad nepielec! Kāda šķirba kad saka, ja tāpat nepielec?

A kur es teicu, ka tikai ar saviem spēkiem? Es tikai ar ļooti ilgo laiku...
Nuja... bezgalīgā laika periodā viss ir iespējams, arī no ūdeņraža pērtiķi radīt
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:09:06
Mulders
A tev jau arī tagad nepielec! Kāda šķirba kad saka, ja tāpat nepielec?
Nu un tad? Es neesmu vienīgais. Ir daudz cilvēku. Tātad - pirms Kristus visi bija tādi kā es un tāpēc nebija vērts Kristum nākt?

Nuja... bezgalīgā laika periodā viss ir iespējams
Ļooti ilgs nav noteikti bezgalīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:09:57
NL, kas interesanti... Ja mēs sevi padarām par labu tad overall ieguvums ir īstenībā +2, jo tas nozīmē, ka pasaule iegūst +1 labu cilvēku un tieši -1 sliktu cilvēku, kas padara pasauli par 2ām "vienībām" labāku!

BTW apmēram šādi sprieda savā laikā Bills Geits, ka, nedrīxt atteikties no projektiem... jo ja projekts maxā 100 stabus, tad nepaņemot tiek zaudēti 200 stabi, jo tu neesi nopelnījis 100 stabus un esi konkurentiem atdevis 100 stabus, kas tevi no konkurentiem atmet par 200 stabiem!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.27 11:11:09
Nu un tad? Es neesmu vienīgais. Ir daudz cilvēku. Tātad - pirms Kristus visi bija tādi kā es un tāpēc nebija vērts Kristum nākt?

Protams, ka visos laikos ir bijuši cilvēki, kam šī lieta nepielec... Un ir bijuši kam pielec... citam ar pirmo reizi pasakot, citam ar otro, citam nākas mūžu nodzīvot... Cilvēki dažādi...

Ļooti ilgs nav noteikti bezgalīgs.
Tātad tas ir galīgs!
Tātad existē laika punkts t, pēc kura paredzams ka nebūs ļaunu cilvēku! Un šajā teorētikajā punktā t tava teorija sabrūk!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:15:33
Mulders
Ja mēs sevi padarām par labu tad overall ieguvums ir īstenībā +2
Nē, vēl ir 0 vērtība, ne labie, ne sliktie. :-)

ja projekts maxā 100 stabus, tad nepaņemot tiek zaudēti 200 stabi,
A ņemot visus pēc kārtas un izgāžoties, zaudē vēl vairāk. Kā arī nekur nav teikts, ka konkurents projektu noteikti paņems. Kā arī, ja konkurents paņem un zaudē, tad viņa zaudējums ir 200.

Protams, ka visos laikos ir bijuši cilvēki, kam šī lieta nepielec... Un ir bijuši kam pielec...
Nu tad tas pats jautājums - kāpēc agrāk nepateica? To dēļ, kuriem būtu pielecis? (un kuri tagad Ftopkā, jo viņiem neviens nepateica)?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:16:28
Mulders
Tātad existē laika punkts t, pēc kura paredzams ka nebūs ļaunu cilvēku!
Tas ir, ja šie pārstās dzimt. ;-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 11:27:45
Nē, vēl ir 0 vērtība, ne labie, ne sliktie. :-)

Nav! Tādi ir beigti

A ņemot visus pēc kārtas un izgāžoties, zaudē vēl vairāk. Kā arī nekur nav teikts, ka konkurents projektu noteikti paņems. Kā arī, ja konkurents paņem un zaudē, tad viņa zaudējums ir 200.

Aha... pasaki to Billijam!

Nu tad tas pats jautājums - kāpēc agrāk nepateica? To dēļ, kuriem būtu pielecis? (un kuri tagad Ftopkā, jo viņiem neviens nepateica)?

A kāpēc tu sit savu sievu?

EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2008.11.27 11:35:27
Mulders
Aha... pasaki to Billijam!
Moš Billijam paveicās? Ja pirmie viņa projekti izputētu, tad nebūtu mums nekāda Microsofta.

A kāpēc tu sit savu sievu?
Nav analoģijas.

Uzdevums ir tāds: Katrā laika posmā mums ir cilvēki. Starp tiem ir tādi, kuri nezin, ka baušļi domāti, lai saprastu, ka tie ir neizpildāmi.
Pirms Kristus tādu cilvēku ir daudz vairāk.
No tādiem cilvēkiem, savukārt, daudzi iet uz Ftopku, jo izmisīgi cenšas pildīt baušļus.
Kas nav pareizi?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.27 12:05:31
Jā, Harry , ar šo cilvēks cīnās visu mūžu, un labi, ka saprot, ka pats no sevis nemaz nevar ne būt, ne kļut labs, Dieva labumam atbilstošs. Tēpēc jau bija vajadzīgs Kristus!
Jo mūsu iedzimtais, mūsos mītošais kārdinājums nemaz nepieļauj citus variantus kā grēkošanu vismaz domās.
Ja patiesi vēlamies no tā atbrīvoties, tikt mainīti, atjaunoti, tad laikam vienīgais ceļš ir - max tuvoties Kristum ar visu savu būtību...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 12:06:57
Moš Billijam paveicās? Ja pirmie viņa projekti izputētu, tad nebūtu mums nekāda Microsofta.

Nu hipotētiski scenāriji no hipotētiskām pseido-vēsturēm diez vai derēs kā pierādījums lai pierādītu kaut ko šodien tagad realitātē!

Nav analoģijas.

Ir tu uzdod loaded question. Es uzrādu tavu kļūdu!

Uzdevums ir tāds: Katrā laika posmā mums ir cilvēki. Starp tiem ir tādi, kuri nezin, ka baušļi domāti, lai saprastu, ka tie ir neizpildāmi.
Kristus tak izpildīja. Tātad principā teorijā ir izpildāmi!
Bauslības uzdevums uzrādīt grēku... ļaunumu. Uzrādi man to pasaules tautu, kurā cilvēkiem nav bijusi nekāda ideja par to kas ir labs un ļauns!

Pirms Kristus tādu cilvēku ir daudz vairāk.
Skaists pieņēmums! Sitīšu ar tavu kārti - ir kāds pētījums, kāpēc šāds pieņēmums?

Kas nav pareizi?
Tavi pieņēmumi!

Es tak tev rādu uz tevi pašu. Šāda veida informācija NEKO NEDOD neticīgajiem. Neticīgie ir bijuši gan pirms gan pēc gan kristus laikā, pat viens no viņa apustuļiem neticībā aizgāja bojā! Tātad pat esot seju pret seju ar Patiesību cilvēks var uzdot jautājumu "kas ir patiesība" un pat to nodot no tās novērsties par labu kaut kādai naudai vai citiem spriedumiem!

Tātad uzskatīt, ka pasludinot Kristu agrāk vairāk tiktu izglābti ir pilnīgi 0 vērts. Ābrahams nezināja Kristu, bet tomēr viņa ticība uz Dievu tika pieskaitīta par taisnību. Ījabs, kas pat Izraēlietis nebij (Ābrahams arī nebij) nāk pie Kristus atziņas...

Dieva koncepcija, labā/ļaunā koncepcija ir bijusi visos laikos un vietās. Ticība uz Dievu glābj (skat Ābrahamu) pat pirms de-facto Kristus darba... Tātad... aiz ko tev pamats taviem apgalvojumiem? Kaut kā saskaitīji!

Jo tu tač labi pats demonstrē, šī informācija nepalielina ticīgo skaitu... tevī šī informācija drīzāk pretējo efektu izraisa, ctulhu, a_masiks, 0 reakcija! Ticība nav! Tātad pricnipā... korelāciju starp šo informāciju un izglābto skaitu nemaz nav novērojama!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 12:39:16
Nu i tad jeega no sitaas informaacijas un attieciigaas misijas?

Izglābt tos, ko var izglābt! Tos, kas pretojās... nu žēl... bet pēc tam, kad māja uzcelta, par būvgružiem vairs neraud!
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.27 12:58:25
kapeec Eziitim miglaa ir Karotes naw bilzha!

vai tas ir karotes naw?

to juus uzzinaasiet naakmajaa seerijaa!

man naaca taada maza apskaidriiba,kā Dievs jaauztver par Tēvu.

es taa saaku domaat.

ir vnk jaaiedomaajas taads taisniigs,atbildiigs,drusku stingrs Tēvs.

un atd jau taas attieciibas daudz vieglaak kaartojas un naw vaireaak nekaadas ``mistikas``.

piemeeram sadari kaut ko un tad domaa-ko gan Tēvs par šito teiktu.


man pašam šķiet lielisks atklaajums ;D


un arii uzreiz saprotams,kaadelj Dievs piedod.

jo bērnam jau vienmer tiek piedots,aiz beerna nezinaashanas,nesaprashanas,mulkjiibas.

un tad jau pirmie soļi,pirmie vaardi,pirmaa sajeega.

jaa .

ir varens ceļš,kas sākas no tā,kad atzīsti,ka neko nesaproti.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.27 13:00:54
Ctulhu, nuja... jo ne jau grēkatziņa glābj. Ne jau ticība tam, ka tu esi ļauns glābj... Bet gan ticība tam, ka Dievs tev ir piedevis un dāvā tev jaunu iesākumu Kristū!

Kristus misija nebij ieborēt cilvēkiem, ka viņi nevar izpildīt Bauslību, to viņi varēja saprast no pašas bauslības. Kristus ir risinājums šim tupikam, Kristus ir atrisinājums bezizejai par kuru cilvēki zināja visos laikos un vietās! Un tie, kas tik tālu bij aizdomājušies un metās pie Dieva lai kurā laikā un vietā tas būtu noticis, saņēma šo piedošanu - šo ticības taisnību - skat Ījabs, skat Ābrahams!

Tāpat kā toreiz tā arī tagad... un Mārtiņš te citā tēmā pateica pareizi - ticamība Kristum pirms Kristus bij tik pat liela kā ticamība Kristum pēc Kristus!

Tāpat kā pirms Kristus netīcīgie teica - nu ku ta šis ir, kad nāks, kad pestīs? Tāpat šodien neticīgie saka - da nekāda Nācarieša nebij, nekur viņš nenāca un neko nepestīja - Jūdu mīti un pasakas! Tā kā tīri tehniski pofig kad tu netici!

A ja ir vienalga kad nākt, tad jebkurš laiks ir tik pat labs kā cits!

Zin kā tai teicienā - ja tev ir vienalga kur tu atrodies, tu nekad neapmaldīsies
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 86 , pavisam kopa bijuši: 2084