atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Eksistences jēga.
Brīvā meža govs
Iesūtīts: 2008.11.12 10:45:32
tātad mēs visi piedzimstam, augam, progersējam - kāda mērķa un idejas vadīti?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:29:03
Kristus mācība un kristietība,ir atšķirīgas lietas

Tavā galvā! Kristietības jēdziena definīcija ir "Jēzus Kristus mācība, kā tā attēlota Jaunajā Derībā"! Nevienam protams nav aizliegts pārmainīt vārdu nozīmes, taču tad nebrīnies, ka uz tevi rāda ar pirxtu pie deniņiem, jo tieši šāds ir Kristietības jēdziena semantiskā jēga!

Kristietība nav organizācija! Tā ir mācība! Aizej da kaut vai vārdnīcā izlasi! Es gan pēc pieredzes zinu, ka cilvēki, kuriem galvā ir šķība jēdzienu izpratne uz kuras tad šie ir sabūvējuši visu savu viedokli, vienkārši skatoties uz melniem burtiņiem uz balta papīra normālā vārdnīcā burtiskio nespēj paši savā valodā izlasīt!

Redzi... te parādās tas ko tu tā fano par Kristu. Kristus saka vārdus, a tu nesaproti. Es tev skaidroju vārda "Kristietība" nozīmi, bet mēs abi zinām, ka tu nedz vārdnīcā paskatīsies, nedz mani klausīsi, jo TEV vārds "Kristietība" nozīmē pavisam ko citu nekā to saprot tie, kas šo vārdu lieto tā īstajā nozīmē. Tev vārds "Kristietība" saistās drīzāk ar Pāvesta organizāciju, kas tiešām IR Organizācija, bet kas nav Kristietība!

Tālākais tavs bazars ir vispār ne pa tēmu, kur parādās tavs pilnīgais infantīlisms un ignorance gan teoloģijā gan vēsturē... tāpēc nekomentēšu! Klaviere tik nodils!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:30:26
Uzzīmē uz papīra lapas ābolu un krievam,latvietim,anglim,vācietim,somam utm būs skaidrs,par ko iet runa.Asociatīvi(empīriski) un tikai pēcāk racionāli(intelektuāli)

Nu par ko par ko iet runa... par Apple Datoru! Normāli! Kas tur nesaprotams!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:32:34
Ctulhu, nu lai tā būtu... bet redzi Sandis nodzīvojis daudzus desmitus gadus uz šīs planētas un tikai tagad uzzina, kā tas saucās! Pietam ar mazo "b" burtu... laigan nu tādus sīkumus gan būtu par daudz prasīt no tāda Intelekta!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:33:49
Steriotipi,ir drausmīga lieta.Par to jau stāstīju.man nav ļauns prāts uz tevi,ka tu steriotipus(melus)pasniedz kā patiesību.tas ir tavs krusts.Un nest viņu tikai tev.

Nuja... un tos lauzt palīdz... piemēram vārdnīcas!

Saderam, tu nepārbaudīji vārda "Kristietība" nozīmi vārdnīcā un turpināsi savā dzīvē un textos braukt joprojām ar šo aplamo vārda izpratni, tādējādi tevis sludinātās zajavas par patiesību ir 0 vērtas, jo tu pats necieni un nerespektē un neievēro Patiesību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:34:13
Trilo, ai lab paldies... man alerģija pret stulbumu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:37:22
jaunajā Derībā,ir ne vien Kristus mācība,bet arī Pāvila mācība.Tāpēc kristietību uz Kristus un Pāvila mācības bāzes,par kristietību īsti nodēvēt nevar.Te ir gan kristietība gan pāvilība.

Sandis, ej lasi vārdnīcas...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:38:49
vilks, sluhajus!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.11.12 13:40:25
vilks
Atvainojos,tiešām sanāca oftopiks!
vasara
# Labojis vasara: 2008.11.12 17:21:00
Šķiet, ka to tā 100% zina vienīgi Dievs.
Bmg , un kāda Tev pašai šķiet atbilde uz savu jautājumu par to, ko esi ienesusi?
lamby
# Iesūtīts: 2008.11.12 17:25:57
Brīvā meža govs tātad mēs visi piedzimstam, augam, progersējam - kāda mērķa un idejas vadīti?

skatamies, ko jēpis raksta par sevi:
"Un tad es esmu,
un tad es vairs neesmu,
un tad atkal es esmu"

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.12 17:28:55
lamby
Aga, Jēpis citē Jēzu Kristu... Vai pretendē uz tādu pašu statusu? Celsies augšām un dzīvos jaunā miesā un jaunā pasaulē?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.11.12 22:18:51
priekš manis dzīves jēga slēpjas iekš darbošanās Dieva lietās, resp. Pāvils (ne tas, kurš Brūveris) kaut kur raksta, ka mēs esam Dieva darba biedri. Es esmu atzinis, ka Dievs radīja cilvēku ne jau aiz gara laika, bet gan lai atjaunotu Savas Mīlestības valstību pilnīgi tiesiskā ceļā, tā teikt, jo citādi Viņš rīkoties nemaz nevar. Es jau kaut kur iepriekš to esmu rakstījis un saņēmu par to pamatīgu kritiku no Muldera. Tālab te vairs neatkārtošos. Ja kādam interese, varu uzrakstīt personīgi vai lai parakājās vecās diskusijā.
Harry
# Labojis Harry: 2008.11.13 07:20:01
dzīves jēga ir darīt to,uz ko tev ir aicinaajums.

un ,protams,dziiwot.

nevis domaat visu aliku par dziiwes jeegu(kaut šīs domas ir neizbēgamas)



protams,priekš jebkura cilvēka,kas rok dziļāk,ir vēlme saprast kādēļ tā un ne savādāk.

tā ir laba zīme.agrāk vai vēlāk tas cilvēks nonāk pie Dieva vai kādas no reliģiskiskajām/filozofiskajām sistēmām. un pieslejas taam
incognito
# Labojis incognito: 2008.11.13 08:50:27
Dzīves jēga ir ēst, gulēt, kakāt un mīlēties. Laikā, kas paliek pāri, būtu labi kaut ko iemācīties, jo liekas ka visi mēs te esam, lai mācītos.
Brīnišķīga motivācija ir - iemācīties tikt galā ar šo dzīvi, lai pēc tam palīdzētu citiem to iemācīties.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:12:12
Dzīves jēga ir atrast maksimālu baudu maksimāli ilgam laikam. :-)
Tam piekrīt gan hedonisti, gan ateisti, gan kristieši, gan ... šķiet, ka lielum lielākā daļa visu cilvēku. Tikai katrs nedaudz savādāk... ;-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:15:33
KN, tikai kristieši ir gatavi mirt par to
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:17:12
Mulders
KN, tikai kristieši ir gatavi mirt par to
Konkrētāk, par ko ir gatavi mirt kristieši?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:19:50
Mulders
KN, tikai kristieši ir gatavi mirt par to
Nuja, ar mērķi - "es nokļūšu paradīzē un tur baudīšu visādus labumus!" :-)
Dikti jau nu atšķirās no pārējo "meklēt max baudu max ilgam laikam".
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.13 11:26:54
KN, atšķiras saknē... Kristieši par to ir gatavi maxāt vislielāko cenu!

Kā jau esmu teicis, par hedonisma karogu neviens hedonists ne tikai nemirs, bet arī necīnīsies ar savām asinīm!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.11.13 11:38:32
Mulders
Kristieši par to ir gatavi maxāt vislielāko cenu!
Muļķības. Dzīvības atdošana nemaz nav vislielākā cena. Kaut vai nospīdzināšana līdz akla un kurla kropļa statusam (+ visu laiku just sāpes) ir lielāka cena.
Otrkārt, tam, kurš tic pēcnāves dzīvei, un tic, ka tā dzīve ir daudz labāka, ir skaidri redzams, kur ir labāk. Eksistence taču netiek pārtraukta! Kāda cena, un kas vispār jāmaksā, ja tu pārcelies uz labāku dzīves vietu?
Tad jau tev kristietis, no vienas puses, tic, ka paradīzē viņam dzīvosies kudī labāk, bet no otras puses, ar visām četrām turas pie šīs zemes dzīves un uzskata to par milzīgu vērtību? Ja vēl atceramies, ka jāmirst ir tā kā tā, tad vispār nav saprotami. Ja nu - ticība tikai vārdos, bet dziļākajā būtībā valda instinkti, un galvenais no tiem - dzīvot!

par hedonisma karogu neviens hedonists ne tikai nemirs, bet arī necīnīsies ar savām asinīm!
Hedonismā "visa dzīve" ir tikai šī dzīve. Tāpēc arī hedonists mēģina dzīves laiku pēc iespējas paildzināt. Kaut gan arī te tas nav obligāti.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 32634