atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kā tas notiek?
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.01 16:28:32
vai tikai skumstot un bēdājoties var sapraast/sastapt Dievu?
vai Dievu var atrast/saprast priekā?
-cik nu grēcīgs cilvēks to spēj saprast!

jo ir cilvēki,kas apgalvo,ka Dievu var saprast/atrast sāpēs!

pārfrazējot: Vai var atrast Dievu, ja pašam vienmēr viss ir kārtībā, un nekas slikts nenotiek?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:27:24
sicilia

disciplinēt vai atcerēties būtiskās lietas!
man patika kā mācītājs teica vakar: cilvēks var iemācīties valdīt savu miesu (pēc manām domam, tas ir jādara kristiešiem), bet cilvēku var pestīt tikai Kristus žēlastība!
es domāju: Dieva žēlastību var tikai iegūt atdzīstot: esmu grēcinieks=vainīgs, bet ja discilpīna nāk no sirds, kuru ir Dievs atjaunojis, tad tas nāk tikai par svētību... bet ja uzliek laktiņu par augstu, tad var sākties liekuļošana, vai atdzīt es to nevaru, Dievs palīdzi...

p.s.šitas ir off topiks, bet man šitādas off topika pārdomas patīk - jo liek domāt par būtisko...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:33:17
-Jona-
man jau liekas - tie cilvēki, kuri prot raudāt - prot arī priecāties!
rodas pretjautājms: kāpēc cilvēkam ir jāraud?

mana atbide: raudāt var aiz ļoti dažādiem iemesliem:
*žēlojot sevi (visbiežāk, kaut gan no šī cenšos atbrīvoties, jo man patīk, ka labāk citi mani pažēlo)
* aiz sāpēm
* par netaisnību (šitas gan ļoti reti cilvēkam gadas)
* aiz laimes (parasti veci cilvēki to dara biežāk)
* ....
nezinu, varbūt ir vēl kādi iemesli, kuus nespēju iedomāties!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:34:12
dassy: “Jo dievišķās skumjas dod atgriešanās svētību, ko neviens nenožēlos, bet pasaulīgas skumjas nes nāvi.”
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:35:25
Mulders Amen!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.03 11:41:49
Balss
pazīstu vienu ģimeni, kur arī aizgāja viens no bērniņiem 1 gada vecumā... es nespēju aiziet uz bērēm un ļoti priecājos, ka mani uzaicināja palikt mājās ar otru bērniņu... (kaut gan viņi nezināja manu nevarēšanu)
bet pēc gada viesojoties atkal šajā ģimenē apbrīnoju, ka šie vecāki runāja par šo aizgājušo bērniņu(viņi ir kristieši)... ne ar dusmām vai bēdām... jo likās es jutos neomuīgāk kā paši vecāki!
un Dievs viņiem ir devis vēl bērnus...

nāve cilvēkiem liek domāt par Dievu... bet ja cilvēks jau pazīst Dievu
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:48:38
Mulders

dievišķās skumjas dod atgriešanās svētību
es tam piekrītu, bet kā Tu to paskaidrosi ar saviem vārdiem un piemēru no dzīves, lai tas neskan kā teotija...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.03 11:57:35
p.l.dassy
Par dievišķajām skumjām - kad tu saproti, kāds sivēns tu esi, kā citiem pāri nodarījis, un īstenībā neko izlabot nevari, un ja tad tās skumjas tev liek saprast, ka Dievs ir vienīgais, kas var ko labot, kas var tavu grēka nastu paņemt un to iznīcināt, tad tās ir skumjas, kas ved uz atgriešanos.

Man, zaudējot bērniņu, bija šausmīgi žēl tos cilvēkus, kas kaut ko tādu piedzīvo, nepazīstot Dievu. Tas nu gan tad ir briesmīgi, jo mierinājuma nav. Mani un mūsu ģimeni nesa Dieva miers. Arī mēs spējām bez sarūgtinājuma akceptēt šo bēdīgo pieredzi, jo uzticamies Dievam.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.03 12:03:30
p.l.dassy
Ja prieks ir kā saule, tad bēdas kā lietus(sniegs, krusa..), nu un normālai izaugsmei vajag abus divus.. siltumnīcas apstākļos jau izaug tikai tāds, kas pie pirmās pūsmiņas uzdod.
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.03 12:05:24
Balss

ja es ir sivēns, tad Tu ir cūka

kā citiem pāri nodarījis, un īstenībā neko izlabot nevari
nepiekrītu!

ka Dievs ir vienīgais , kas var ko labot , kas var tavu grēka nastu paņemt un to iznīcināt , tad tās ir skumjas, kas ved uz atgriešanos.
nezinu Balss es domāju, ka cilvēks var daudz ko labot, bet uz labiem darbiem cilvēki ir kūtri.. ja reiz es kādu esmu sāpinājusi - parasti to cenšos izrunāt ar to cilvēku... - no pieredzes saku bieži tie ir pārpratumi un neizrunātas lietas, kas rūgst un no tā rodas sarūgtinājums, kas var izraisīt ļaunumu! - tā es to redzu! Bet protams Dievs ir vienīgais, kurš var grēku piedot un piedot nozīmē padarīt neesošu/dzēst!

nja.. jebkura bērna nāve ir sāpīga un it īpaši vecākiem... bet manuprt Dievs ir vienīgais,kurš zina, kāpēc tā notiek... un mēs cilvēki tik varam gudri spriedelēt - kas izrādās beigās muļķīga spriedelēšana!(kā ījaba gadījumā viņa draugi)
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.03 12:08:16
p.l.dassy
Ir jau ir pareizi labot, ko VARI izlabot. Bet aizgājušu vilcienu nenoķersi (ja neesi Bonds) un izlietu ūdeni nesasmelsi.

"tu"šai tekstā ir sinonīms "es", "mēs", "visi", ja nu kas, un nesaprati...
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.03 12:13:42
Balss
es nelaboju, bet izsaku savas domas!
piedošanu, tas nebija personīgi labots Tevis teiktais
betTu nepiekrīti manam teiktajam? tad pasaki, kur es kļūdos!
Aizdomīgais [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2008.11.03 12:33:44
-Jona-
Klau, a kāda ir Tavas dzīves jēga? Kas ir Tava autoritāte ikdienā? Uz ko Tu balsties/paļaujies nezināmās/sarežģītās dz`īves situācijās, kas jārisina? Kāda ir Tava autoritatīvā literatūra? Kas Tev pašai Rakstos fascinē vilsbāk ( kāds atgadījums/apsolījums, da jebkāda situācija, kas aprakstīta/pravietota.....?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.03 13:33:20
dassy, kad īsti sapratišu ko tu jautā, moš atbildēšu!

Kā arī nav man noskaņojums publiski apspriest savas personīgās attiecības ar Dievu! Tev pietiek zināt, ka tādas IR un tur ir gan saulainās dienas, gan krusa un lietus, kā -Jona- pareizi pateica!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 16:53:10
Trilobīte

a man patīk visu noskaidrot.. ja cilvēkas apvainojas.. ko man darīt?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.03 16:54:11
Mulders

es tač Tev neprasu savas personīgās attiecības.. bet runāt par Tēmu... bet labi jau labi... Tev drošvien tā nav gadījies, tāpē ar vienalga..
Batseba
# Iesūtīts: 2008.11.07 11:46:07
p.l.dassy pārfrazējot: Vai var atrast Dievu, ja pašam vienmēr viss ir kārtībā, un nekas slikts nenotiek?
__________
Nu, ap. Pāvilam, kad viņš vēl nebija pa-aicināts, arī šķita, ka viss ir ok. Un šajā "ok" viņš sastapa Dievu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.07 12:23:11
Batseba
Man arī nekādu krīzi nevajadzēja, lai dzirdētu Dieva aicinājumu, sajustu savu necienību un atsauktos Viņa pastieptajai, žēlastības pilnajai rokai...
Batseba
# Iesūtīts: 2008.11.07 13:10:34
Balss
Dabiski, krīze nav obligāts nosacījums. Un neviens nevar zināt, kad Dievs viņam uzsitīs uz pleca un teiks: "Paklau, Batseba, ..." Cilvēks nespēj modelēt Dieva gribu un paredzēt Dieva rīcības varbūtību. Savā iepriekšējā komentā es uzsvēru "ok". Atšifrējums: cilvēks dzīvo-dzīvo, labi vai slikti. Ir ticīgs - vairāk vai mazāk. Vai neticīgs. Vai arī nekāds. Bet šis aicinājums nāk negaidīti. Paudžu paaudzēs man visi ir bijuši kristieši. Bet, lūk, manā gadījumā uz rāmā ticības fona Dievs ieradās ar "stipru blīkšķi", apliecinot, ka ticība zināšanas un pat pārliecības līmenī ir tikai sagatavošanas posms. Jo ticība nav tikai noticis fakts, bet ceļš. Kas bija pietiekami vakar, šodien ir pārāk maz.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.08 18:29:47
[78.84.9.194]
šī diskusija vienkārši nav priekš Tevis... !!!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.10 20:26:11
Olita vai tu esi lapa vējā? kur papūš tur lido? varbūt meklē, kur ir tā labā zeme, kurā iesakņoties?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 11841