atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi bēdājos un pārdomāju
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.10.06 23:59:30
vot mana kristīgā dzīve...
šodien mani apbēdināja 2 cilvēki... un drošvien es viņus!!!
bet tas ir traki vienā dienā 2 cilvēki...
kā lai es zinu, ka ar mani viss ir kārtībā? varbūt esmu pavisam sabojājusies?

pēc kā jūs vadieties un zinat, ka rīkojaties pareizi?

No tā ka esam grēcinieki jau neaizbēgt šite virs zemes... un tomēr mēs tač esam atpestīti grēcinieki...
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.08 16:13:34
vasara
nee, manuprāt katoļi šito jau ir pārslimojuši, tagad tā sērga tāda kā luterāņiem vairāk piemītoša. ne visiem! bet cilvēka pareizākā pareizība ne vienmēr ir balstīta tikai reliģiskajā pārliecībā, nereti viņš tāds ir tāpēc, ka viņš tāds ir.
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.08 16:24:55
Citam viņa reliģiskā pārliecība palīdz radīt par sevi to pilnības, pūkainības un superpareizības iespaidu. Un tas ir skumīgi. It kā tam pareizākajam vajadzētu būt pazemīgākajam...
Ai, nu ko tur ar viņiem, lai pūkojas sev par prieku
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.08 16:31:18
donachga, tik vai mēs to skandinām ik pēc 5min? Jo gadās tā, ka pēc 5min izrādās, ka izdarījām nepareizi...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.08 16:52:39
donachga [213.175.125.23]
tas ir normāli, pirms pieņemam kādu lēmumu cenšamies pārliecināties par tā pareizību - protams, ja vien nemetamies kādā kaismīgā neprātā.. bet arī tad mēs šo lēmumu esam pieņēmušas kā vienīgo pareizo u.tt. vārdusakot cilvēkam par sevi ir jābūt pārliecinātam, tā ir atslēga uz panākumiem un puniem pierē.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.08 17:08:15
vasara
nu, te ir tāda interesanta lieta. Jānis Kristītājs man arī pamatīgi kristu uz nerviem... no vienas puses mēs apbrīnojam cilvēkus, kuri ir savas lietas un taisnības pārņemti, no otras puses mums tādi tipi krietni krīt uz nerviem - jo, manuprāt izcilas personības vidusmēra standartpilsonim vienmēr ir nepatīkamas. tas tā, ne pa tēmu.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.08 17:10:16
Ja kāds bērns Tev S.R visu laiku grabinātu ar grabuli, kad Tu guli, vai kāds kratītu "ķeseli" ziedojumiem, kad Tev alga kavējās, vai Tu būtu priecīga, apmierināta
PS Ar galvu skriet sienā nevajag, nav lietderīga nodarbe
Johny(Jony)
# Iesūtīts: 2008.10.08 19:26:29
S.R... Jā un iedomājies, ka Kundali visu laiku Tev piesienas ar savu pašrealizēšanos...vai Tu būtu priecīga un apmierināta
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.08 21:06:53
Zive.

Tu iebrauc citā lauciņā, bet arī laba tēma...(nu es jau īsti neiztāstīju lietas būtību, jo tie tomēr ir reāli cilvēki un nav svešinieki...)

Un redzi, kur ir tā robeža, ka mums otrs cilvēks kļūst vienaldzīgs un kur mēs sākam kļūt pašpietiekami utt.. (kaut gan es nespēju iedomāties kā cilvēks var justies pašpietiekams, jo cilvēks ir ļoti nepilnīgs, daudzreiz nesaprotot vienkāršas lietas)
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:28:04
Olita
tas arī fakts!
bet es domāju par veselīgu attieksmi...

darīt cik iespējams pareizi un pārējo atstāt otra ziņā.... bet tā kā mēs te pieskārāmies cilvēks nav absalūti pareizs, tad sanāk kļūdīties un tad ir jautājums vai mēs tās kļūdas pamanām vai tās labojam vai atstājam visu kā ir?!
Magdalēna
# Iesūtīts: 2008.10.11 20:33:15
tu vari vai no ādas līst, lai visus iepriecinātu un darītu labu, tik un tā neapmierinātie atradīsies.

Neko nevajag pārspīlēt - esi tāda, kāda esi
Un ja arī kāds nesaprot Tavus labos nodomus - tā nav Tava problēma
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.11 20:51:38
pirma tiekamies ar cilvēkiem ar kuriem bijis konflikts varam ta uzticēt Kristam būt klāt un lai Kristus asinis sadedzina sātana nodomus caur doto cilvēku.Jēzus visas lietas vērš par labu vajag tik uzticētie un ļauties viņa vadībai.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 32849