atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kristīgas filmas
vilks
Iesūtīts: 2008.09.19 09:21:12
Kas ir kristīga filma un kas to nosaka?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.10.08 13:07:04
-Jona-
nu bibliski jau visnotaļ pareizi izmocīts/sakropļots.
Ugu, tikai pie tādiem ādas bojājumiem un filmēšanā izmantotiem n spaiņiem aitu asiņu galvenajam varonim gadienā nevajadzēja izbeigties dzīvības procesiem drusku ātrāk?

vilks
Kļūda, to teica nevis telšu gatavotājs, bet gan pats galdnieks
Tiešām? Es laikam palieku vecs

Ech, man diemžēl neizdevās atrast netā fragmentu `Legolass vs. Obi Vans Kenobi`...
vasara
# Iesūtīts: 2008.10.08 13:26:36
Sheksna, hehe - Tev Sv.Raksti jāpārlasa ))
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.10.08 13:42:01
jārīko Bībeles nodarbības ateistiem , lai viņi varētu veiksmīgāk iekļauties forumā...
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.08 14:36:50
Briinumsons
Tā nu reiz ir viena laba ideja! Kā mēs viņus pievilināsim? Ar ķīniešu bistro?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.10.09 02:00:10
Sheksna
Ugu, tikai pie tādiem ādas bojājumiem un filmēšanā izmantotiem n spaiņiem aitu asiņu galvenajam varonim gadienā nevajadzēja izbeigties dzīvības procesiem drusku ātrāk?

Šis iemesls un vēl pāris par šo filmu man liek aizdomāties kā, iespējams, drīzāk nekristīgu vai zaimojošu.

Pārspīlētā spīdzināšana (tie āķi ķēžu galos taču momentāli izrautu visas plaušas) vai nu totāli nozog ticamības momentu, vai arī, kas sliktāk, Jēzu attēlo kā eksluzīvi pārcilvēku, t.i., noraida aksiomu "patiess cilvēks un patiess Dievs".

Vēl tā jocīgā fināla aina ar pretīgo kropli, kas attēlo sātanu - tā kā velk uz sātana triumfu. Var jau tur visādi filozofēties par šīs ainas nozīmi, bet to redzot visi skaidrojumi pajūk, vismaz man (arī citiem paziņām).
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.09 12:39:05
Kad pirmo reizi redzēju "Passion...", man pilnīgi gribējās Gibsonu iekaustīt... pilnīgi ieļaunojos, lai gan formāli pārmest tā īsti nav ko - pec Turīnas līķauta izpētes datiem brūces tiešām bija vairak kā šausminošas (labā acs un deguns sašķaidīti, un vēl un vēl..)

sātana noģīmis gan bij iespaidīgs- tāds absolūtais ļaunums, kam pat speciāli ļaunas grimases neprasās, bezkaislīgs profesionālis kā nekā! Spēcīgi tur, kur Jūda dabū virvi... psiholoģiski laba/precīza aina ar karakalpu un viņa nocirsto ausi... vēl Hēroda galma zaņķī aktieri bija lieliski iejutušies
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.10.09 14:31:01
-Jona-
Jā, interesanti, kāpēc tik atšķirīgas reakcijas kristiešu starpā?
Sātana noģīmis starp citu bija Adriano Čelentano (ja kāds vēl atceras) meita Rosalinda

Katrā ziņā es uztskatu šo filmu par visprecīzāko līdz šim pastāvošo Kristus ciešanu atainojumu.
Un spīdzināšanas ainas un ieroči ir ņemti no vēsturnieku un ārstu pētījumiem.
Atšķirībā no citām filmām/grāmatām, Gibsonam tik tiešām izdevies parādīt NEPĀRTRAUKTU Kristus triumfu visā filmas garumā, ne mirkli nerodas sajūta par ļaunuma varenību.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.09 14:46:21
Papucs
Nav jau nekas slikts, ka reakcijas atšķiras, trakāk būtu otrādi (kas mēs, kādi roboti?

Tad jau lieliska aktrise tā Rosalinda
ricard dislers [80.233.241.97]
# Iesūtīts: 2009.07.17 12:45:20
es ticu dievam vins man palidz visu
incognito
# Labojis incognito: 2009.07.17 16:28:33
Sakait, kādas domas jums ir par latviešu filmām. Vai tās ir kristīgas?
Piemēram Vella kalpi ar slaveno superintendanta Samsona sprediķi "Mani drebina drebuļi, Mani trīcina trīcekļi, Mani šausmina šausmas, Mana sirds gurst. Un kājas atsakās klausīt, Mana mēle kalst. Un acis asaro"
Aivars
# Iesūtīts: 2009.07.17 20:57:36
Ja neskaita "Nārnijas Hronikas", "Gredzenu pavēlnieku`, "Visuvareno Brjūsu un laikm Alanu` , domāju zemē metamas nav arī "Dogma`, "Bedazzled", "Edges of Lord" un citas.
Bet vai ir beidzot uzradies kāds, kas var pateikt, kas ir kristīga māksla un kas kristīga filma?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.07.17 21:13:28
incognito
Tev tas šķiet asprātīgi?
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.17 21:15:17
Aivars
Vispār jā. Man tā liekas diezgan izdevusies parodija par tādu patētisku sprediķošanas stilu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.07.17 21:30:25
hm. Tu tādu sprediķošanas stilu esi arī kaut kur dzīvē dzirdējis? Man kaut kā šķiet, ka Samsona laikā bija nedaudz cits sprediķošanas stils, un arī tagad, vismaz luteriskajā Baznīcā, nav nācies tādu sviestu dzirdēt. Nu bet ir jau publika, kam arī Novāja volna jociņi pagāšgad šķita gaumīgi...
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.15 23:09:24
Es domāt, kristīga filma ir tāda, kas tuvina Kristum. Gredzenu pavēlnieks man tāda nešķita. Man tā bija viena no briesmīgākajām, ko esmu redzējusi. Es pirmo daļu iekš kino skatījos.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.16 14:59:40
Tā, kas pasludina kristīgo morāli, vai jebkurus citus kristietības aspektus, kas palīdz cilvēkam ieraudzīt lietas Dieva Vārda gaismā.
Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.18 14:28:39
"Kristus ciešanas"vispār ir cilvēkiem,kam nedarbojas fantāzija.
Man personīgi šāds uzskates līdzeklis nav vajadzīgs,lai iebrauktu Pestītāja nāves mokās!
Francisks
# Labojis Francisks: 2009.11.18 14:31:10
"Gredzenu pavēlnieks" ir fantastiska filma,bet vai kristīga-man pat nešķiet tas svarīgi.
bitukas
# Iesūtīts: 2009.11.19 02:08:38
"Pirmsnāves Lūgšana" ar Mikiju Rurku un Bobu Hoskinu galvenajās lomās ieliek ne pa jokam. Var un ieteicams skatīties ar draugiem nekristiešiem!
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.01 11:12:00
Vakar noskatījos filmu Stigma. Kā jums šķiet, kādam žanram to varētu pieskaitīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 188 , pavisam kopa bijuši: 1980