atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēks
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.09.13 09:03:43
Nezinu, vai nošīs domas kaut kāda diskusija sanāks?!
Bet pēdējā laikā domāju...

kas ir grēks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.09.22 00:17:14
a_masiks
Es taču atvainojos.Man ir tāds domas pasniegšanas tonis,pamācošs.Es katrā ziņā tā saprotu.Tā spriežu par savu viedokli.Tālab,lai nekļūtu nekaunīgs cita acīs savlaicīgi atvainojos.
Vai tev ir kas papildināms?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.22 00:31:11
Sandis
šiet ka Tu lepojies ar savu pasniegšanas toni...
lieta jau nav tajā, ka Tu kaut ko saki, bet Tu to saki! Varbūt arī palasi ko citi Tev saka, nevis tikai bliez savu...(jo Tu bliez daudzreiz garam - un arī pasniedzējiem šis ir slikts un garlaicīgs tonis!)
Sandis
# Iesūtīts: 2008.09.22 00:33:44
p.l.dassy
Man gribētos,lai tu savu viedokli formulētu nedaudz plašāk un izvērstāk.Citādi tu pateici kaut ko,bet īsti nav skaidrs,ko tu sacīdams gribēji teikt.Kaut vai:"jo tu bielz daudzreiz garām."
paplašini,lūdzu savu domu.Vai es neesmu uzmācīgs ar savu lūgumu?
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.09.22 00:50:16
a_masiks
Esi lūdzu uzmanīgaks.Līdz mūsu prātiem aiznestā doma,ir jāsaprot un tikai pēcāk jāķeras klāt jaunām domām.Tālab es uzsvēru Buda,Kristus,Sokrats un Tolles līdz mūsu prātiem aiznestās domas līdzību.Tiksim skaidrībā ar to,kas labi sen ir pateikts un tad iesim tālāk.Nesteidz un neforsē notikumus.
kā ir? [87.110.141.64]
# Iesūtīts: 2008.09.22 10:17:42
p.l.dassy, ja māk ātrlasīšanas tehniku, tad nav tik traki nemaz tie "Sanda palagi", pirmais iespaids gan psiholoģiski ir graujošs, taču nav tik traki kā izskatās
sandi, vispār iesaku ``nelasīt lekcijas`` ne pazīstamiem, ne svešiem civēkiem, tā tevi nepārpratīs...es nekad nesmu uztvēris Donhikota cīņu ar vējdzirnavām, kā cīņu pašam ar sevi. es saprotu to, kā cīņu ar neuzvaramo, kas padara šo procesu absolūti bezjēdzīgu. bet interpretācijas jau var būt dažādas. īsti nesapratu, ko tu vēlies man ieskaidrot...ka, ja es nejūtu vēlmi skriet kuram katram palīgā vai arī vienkārši nespēju palīdzēt+rūpējos tikai par sevi un saviem mīļajiem, svešiniekus un ne tik tuvus cilvēkus reizēm atstājot novārtā..tātad esmu egoistisks *******s?...nu katram jau ir tiesības uz savu viedokli..tiesa gan šajā jautājumā es tev nepiekrītu bet lai nu būtu, es neņemu svešinieku agrsīvus izteikumus forumos pie sirds
Mirga
# Iesūtīts: 2008.09.22 12:54:50
Sandis:
Jēzu nav universāla panaceja visām nedienām un likstām,lai palīdzētu.

Es nezinu, kas ir panaceja (paskatīšos), bet es zinu, kas ir Jēzus Kristus.
Un reiz arī Tu to zināsi.

Sandis
# Iesūtīts: 2008.09.22 13:13:42
kā ir? [87.110.141.64]
Pasarg dievs,lai tu man piekristu
Skriet katram palīgos gluži nevajag,ja vien tas nav iekšējs aicinājums.Kaut kāds uzzēlis dvēselē mesiānisma gars.Uz visa iepriekš sacītā fona,būt egoistam,patiesībā,nenozīmē būt pretrunā ar savu dabisko uzvedību.Izsakoties Nīčes vārdiem:"Ja es gribētu šo koku savām rokām purināt,tas man nebūtu pa spēkam.Bet vējš,kuru mēs neredzam,tas moka un loka viņu,kurp gribēdams.Mēs topam visbriesmīgāk locīti un mocīti no neredzamām rokāk."
Tā mūsu dabiskā uzvedība tiek visbriesmīgāk mocīta un locīta no neredzamas rokas.
Citējot Kanta izteicienu:"no tā līkā koka, no kura taisīts cilvēks, nevar izgatavo neko pilnīgi taisnu"
Un patiesi atzīt"tātad esmu egoists"varbūt arī nav tas pats sliktākais,kas var notikt ar cilvēku.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.09.22 13:16:20
Mirga
Šī cerība,tici man,nav mani pametusi.
kā ir?
# Iesūtīts: 2008.09.22 19:03:52
sandi, nav jau tā ka es tev absolūti nekur nepiekrītu, zinu ka neesmu ideāls, mīnusi man bezšaubām arī ir....paldies par diskusiju, man bija intersanti lasīt
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.23 18:48:11
p.l.dassy
man daudzreiz liekas:
daži labi baznīcēni būtu labi mācītāji, ja būtu...
un daži labi mācītāji būtu labi baznīcēni...


Man bieži vien liekas, ka es tāāāāādu sprediķi varētu uzrakstīt un norunāt! Bet droši vien tikai vienu, nevis katru nedēļu jaunu.
Esmu pārliecināts, ka mācītājam ir ļoti grūts darbs. Vēl sliktāk kā būt par priekšnieku, jo ļaudis mācītāja darbu vērtē nepastarpināti - viņam nav aiz kā paslēpties. Tāpēc ņemam par labu un ar pateicību tos, kas ir
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.23 19:02:36
Mārtiņš
Amen!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.24 13:24:05
Mārtiņš

Nu nu...
es gan mācītāja amatu nekā nevērtēju ārpus dievkalpojuma... viņi ir tādi pasī cilvēki kā visi pārējie.. dažkārt mediķus vai pārdevējas, kuras veilakā strādā ilgas darba stundas, vērtēju augstāk kā mācītājus!

drošvien ar to es neizpelnos patikšanu no mācītājiem...
Un savā dzīvē cienu kā mācītāju tikai vienu cilvēku(protams varbūt ir vēl kādi, bet es dršvien viņus nepazīstu), jo viņš ir tik vienkāršs un vaļsirdīgs.... un var redzēt viņš kalpo Kristum un tuvākam... nevis kā daži iedomīgi savām iegribām, kārībām un egoismam un sazin kam vēl, apvainojoties un sāpinot ticīgos... un to nevar notēlot vai uzlikt svētdienas masku... Un ka viņš ar neslēpj, ka ir grēcinieks, kurš tiecas dzīvot pēc Dieva Prāta un žēlastības...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.24 13:32:40
dassy, mācītājs ir tāds amats, kas nepārstāj mācītāju saistīt, kad viņš ir nokāpis no kanceles

mācītajs ir mācītājs 24x7 un daudzi to neiztur

Mācītājs līdzīgi kā policists vai mediķis, nedrīxt paiet garām kādam kas grāvī mētājas!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.24 13:50:40
Mulders

man derdzas tie mācītāji, kuri paši sev slavu rauš... tie visbiežāk izmanto vārdus nevis "lai Dievs mūs svētī..." bet "lai Dievs jūs svētī..." un viņiem ļoti patik citēt tās rakstu vieta ar uzsvaru ar "ES" esmu vīna koks.. jūs sūtu... jo ir mācītāji, kas šos vārdus izrunā ar lielu bijību un atdodami godu Dievam, nevis tā prasti un egoistiski...


nedrīxt paiet garām kādam kas grāvī mētājas!

Un ko man darīt? viņus kājām nospārdīt? nedomāju viss.. ja Dievs ir pieļāvis, ka viņi kļuvuši par mācītājiem, tad Dievs ar viņus tiesās... es uzskatu man pret tādiem jāizturas kā kristietim Bībele māca Vai arī pret vājāku... Kaut gan neesmu vēl redzējusi, ka kāds mācītājs sevi atdzīst par vāju(varbūt tikai 1 vai 2) kaut gan viņi tač visi tādi ir... jo taču no viena materiāla esam "taisīti"... Un vai tēlojot kāds prezentē Kristu- tas neizskatās glīti... Kristus vienīgais ir no cita materiāla...
protams, sava stājai jābūt... bet ne jau liekulīgai, distancējošai... Protams daudzi cenšas, un uz to ar ir prieks skatīties un patīkami artasties tādu mācītāju tuvumā.... bet manuprāt labs mācītājs nekad nevainos otru un vispirms sakārto savu dzīvi ar Dievpalīgu un tad kļūst par mācītāju...

ceru,ka es te kādu neapgrēcinu... a ko darīt, ka dzīvē daudz kas pieredzēts ar mācītājiem... gan prieki un bēdas... un cik labi būt sievietei, vismaz nav atbildība kļūt vai nekļūt par mācītāju
axioma [81.198.33.180]
# Iesūtīts: 2009.08.03 19:57:13
kā jūs iztēlojieties nāves grēkus?
http://www.spoki.lv/foto-izlases/7-glazes-priekss-7-naves-grekiem/61138
dassy [91.188.37.79]
# Iesūtīts: 2009.08.03 20:03:49
nu nezin gan...
cilvēki dažkārt grēku neizprot...
grēks ir netaisnība.. un kāda netaisnība tais glāzēs?axioma [81.198.33.180]
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.03 22:02:14
axioma [81.198.33.180]
Mākslinieks patiešām centies un piedomājis. Skaudība un slinkums vien ir ko vērti!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.04 08:08:57
dassy [91.188.37.79]

grēks nav tikai mūsu darbi, vārdi un domas, tas ir kas ļaunāks, grēks ir garīga un morāla kroplība, grēcinieki ir garīgi un morāli kropļi - mēs visi tādi esam. Tā ir samaitātība līdz pat pašām dvēseles saknēm tā, ka cilvēka daba un būtība ir izmainīta. Izmainīta tādā veidā, ka tā ir pilnīgi absolūtā pretestībā Dievam, toties pilnīgā un absolūtā saskaņā ar velna gribu. Grēcinieks nespēj sekot Dievam, nedz pieņemt Jēzu, nedz kļūt ticīgs, jo attiecībā uz Dievu viņš ir garīgs mironis. Vienīgi tad, ja Svētais Gars dara grēcinieku dzīvu un svētu, tad viņš spēj ticēt un pieņemt Jēzu
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.04 08:41:31
a_masiks
Vai tu varētu izteikties konkrētāk - kas tieši tev šķiet nepareizi?
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2010.04.09 18:11:38
varbūt noder viedoklis > citāts no sarunas ar A.Sutonu, rabīnu par to, ko nozīmē grēks / ebreju valodā grēkam ir trīs vārdi. Het, kas nozīmē kļūdīties; avon , kuru var tulkot kā "pārkāpums", labu likumu pārkāpums; tas paredz, ka tā vairs nav vienkārši mana kļūda, bet, mmhm, man tas jau patīk, es zinu, ka tas ir nepareizi, bet vai nu es tur neko nespēju darīt, tas ir par stipru, es nespēju to nedarīt, vai arī es domāju, tas ir okei, tas jau nekas nav, tas nav nekas slikts. To es saucu par racionalizēšanu. Visbeidzot ir tas, ko sauc par pešā , kas ir noziegums; tad jau es saku - es to daru un man vienalga, tāds es esmu. Citiem vārdiem, es pilnībā pārvēršos par to, es idenficējos ar savu rīcību. /citāta beigas/ RL 07.2007., 47.lpp.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 3253