atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzīvot `atklātā grēkā`
deprofundis
Iesūtīts: 2007.02.24 12:37:43
ko nozīmē `dzīvot atklātā grēkā`? lūdzu piemērus (neskaitot homoseksuālismu un noziedzību), un definīciju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.17 12:12:50
nemilet savu laulatu draugu jau vairak tuvojas grekam.
Milet nav greks. Netikliba un laulibas parkapshana,kaut tikai sirdi domata,ta gan ir greks.
Kristus ir nacis lai uzvaretu greku. Ari muusos pashos...
Magdalena
# Labojis Magdalena: 2007.04.17 14:59:03
es pacietīgi gaidīšu un lūgšu, lai Kristus uzvar grēku manī..man spēka nav.. mīlestība nevar būt netiklība..tas nav prāta darbs, tas ir jūtu darbs..drīzāk dzīvot kopā bez mīlestības ir grēks..sākumam jābūt pareizam.., bet, ja tā nav, tad šķirties arī ir grēks..
Padoms [62.112.214.173]
# Iesūtīts: 2007.04.17 15:58:35
Magdalena , liekas, ka esi apjukusi...
Vai tas, ka Tu ielauzies citas gjimenes dzívé, párkáp laulíbu (gan savu, gan vinja) nav gréks?... Varbűt pat, ka káda gjimene tiek izpostíta?...
Sháda aizliegtá mílestíba ir seví jásavalda, lai arí cik nelaimíga Tu bűtu pati savá laulíbá. Mílestíba nav netiklíba, bet laulíbas párkápshana gan...
Péc padarítá gréka tá sekas (Tavs nelaimígums) nekur tá viegli nepazudís, tas paliks, lídz kamér Tu (vislabák gréksúdzé) búsi gatava to Dieva priekshá atzít.
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.17 22:56:05
No kurienes tik daudz informācijas ? par ģimenes izpostīšanu..
dzīvot laulībā bez mīlestības, jau no paša sākuma, ir netiklība.. un visi tie, kas izšķiras un pēc tam ir laimīgi ? ko ar tiem ? vai Dievs grib, lai cilvēks ir laimīgs ? un, ja nu nav izdarījis pareizo izvēli, tad visiem par prieku mocies visu dzīvi ? vai tikai laulības pārkāpšana ir grēks? mums katram sava grēku nasta...
bet ģimene nav izjaukta...mocos tālāk...
Padoms [62.112.214.173]
# Iesūtīts: 2007.04.17 23:10:29
Magdalena
Shádas nelegálas mílestíbas sekas biezhi ir gjimenes izjukshana. Pat ja tas nav praktiski noticis, tad tomér neuzticíba ir nopietni iedragájusi gjimeni. Pat, ja otrá puse to nekad neuzzin. Tas ísteníbá nav noslépjams.
Gréki ir visiem un visádi, nav neviena taisna. Starpíba tikai - vai més savu gréku attaisnojam un pieprasam tiesíbas to paturét jeb vai atzístam un no tá atsakámies.
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 08:26:33
man nav sajūtas, ka esmu pārkāpusi laulību, jo šādu kopdzīvi par laulību nevar nosaukt..es varu to nožēlot un atzīt, bet tas nebūs no sirds, jo tāpēc jau nesākšu mīlēt nemīlamu..nīkšu vien tālāk...
Minimālists [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.04.18 09:55:35
Magdalena, par mīlestību tu saki: "tas nav prāta darbs, tas ir jūtu darbs". Vai tiešām tā ir? Vai tu nejauc jūsmošanu ar mīlestību? Skudriņas vēderā nav tas pats kas mīlestība. Mīlestība nav tikai jūtas un emocijas. Modernie antropologi esot izštukojuši, ka tuvākajā nākotnē laulība nebūšot ilgāka par 3 gadiem - jūsma beidzas & sexā viss esot izbaudīts... Tomēr Dievs saka, ka laulība ir uz mūžu.
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 10:47:14
mīlestība nav jūtas un emocijas? kas tad tā ir? kopā būšana zem viena jumta, tā ir mīlestība? jūsmas nav bijis nekad...arī laulība var būt amorāla..un nekur Dievs nesaka par laulību, Viņš saka, ka v un s ir viena miesa, kopš kopā gulējuši..jo bērni rodas..
kas tad notiek ar tiem, kas šķiras, kas atrod citus un ir laimīgi? ja visi redz, arī bērni, ka abi vecāki mocās, vai nav pareizāk nodalīties ?
mīlestībai, eros, definējuma nav...gan skudriņas, gan jūtas, gan emocijas..ja tā visa nav, tad ir kopdzīve aiz pienākuma, ar rūgtumu, bez smaidiem...
Minimālists [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:11:27
Kas attiecas uz laulības nešķiramību, tad iesaku palasīt kau vai baušķus un to skaidrojumu. Starp citu, forumā bija arī diskusija par širtu cilvēku laulībām. Tur jau tas tika plaši apskatīts. Gribu tikai teikt, ja Raksti par laulību saka: "ko Dievs ir vienojis, to cilvēkiem nebūs šķirt", tad tā ir realitāte un Dievs to saskata iespējamu.

Par jūtām. Es nerakstīju: "mīlestība NAV jūtas un emocijas?". Es rakstīju: "Mīlestība NAV TIKAI jūtas un emocijas". Mīlestība ir arī pienākums. Vai tavuprāt, kad beidzas "eros" (grieķu vārds) piederošās jūtas un emocijas, beidzas mīlestība un laulība? Var būt ir jāsaprot, kā pie šīm jūtām atgriezties?

Katrā gadījumā savas laulības problēmu (jūtu zudums, emociju noplakšana etc) risinājums nav atrodams ārpus savas laulības. Šīs problēmas ir jārisina savas laulības ietvaros kopā ar vīru (vispirms jau runājot un
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:21:50
Magdalena
Es nācu ticībā caur laulības izjukšanu, pirms tam piedzīvojot tik daudz ko no tā, par ko raksti Tu.
Varbūt nežēlīgi savā tiešumā, bet jau ticības gados domājot par neveiksmīgajiem laulības gadiem, biju spiesta atzīt dažas elementāras lietas - mani neviens nesprieda precēties, tā bija mana labprātīga izvēle. Tā bija laulība bez Dieva un lūgšanas par to, vai izvēle ir parezā. Nebija pareizā, jo tas bija tikai cilvēku prāts un iedoma. Tad ar kādām tiesībām pēcāk varēju plosīties un vaimanāt un attaisnot sevi, kad acis lūkojās kur citur un sirds ilgojās pēc kā cita? Pati izvēlējos, pati par to maksāju. Tikai loģiski. Laulība nav veikals, kur brāķēto preci samaina pret ko citu tad un tik reižu, cik pašam labpatīk. Man ļoti negribējās atzīt, ka katrai darbībai ir sekas, jo šai gadījumā tās smagi skāra mani, liekot pārdomāt savu (bez-)atbildību. Es taču visu laiku biju brēkusi par savām mokām kā tāda, kas laulībā būtu ievesta pret savu gribu. Bezkaunīgi un caurcaurēm melīgi.
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:34:37
ja eros nav bijis nekad, tad nav arī kur atgriezties...un laulība kļūst nasta un pienākums..svešu cilvēku kopā būšana..
paldies par skaistajiem un pareizajiem padomiem..es jau arī to zināju, un domāju, ka arī mācītāji to zin, bet šķiras tik un tā...
un vai nu šis ir tas nepiedodamais nāves grēks, jeb viens no grēkiem..ne vairāk kā citu baušļu pārkāpšana..būtu jau jauki, ja izdotos negrēkot nekad un nekur, tad jau arī grēksūdze nebūtu nepieciešama..
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:38:45
tātad vienīgā kļūda, kas nav labojama dzīves laikā, ir laulība...
Minimālists [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.04.18 11:49:53
Tu prasīji, ko darīt ar grēku. Manuprāt te tika dotas atbildes, kuras Raksti dod. Vai tiešām sagaidīji, ka saņemsi atbildi: "grēko tik droši tālāk"? Tā saka pasaule, bet tajā mēs mūzīgo dzīvību neiemantosim.

Šī tava laulība esot kļūda. Bet ja nu arī ar nākamo kļūdies? Var būt jāmēģina vēl trešo reizi un tā tālāk kamēr sanāk? Starp citu, vai pati zini, kā tas būs, kad laulība "sanāk"?

BTW manas atbilde bija iz manas dzīves Kad abi ar sievu pašķīrām Rakstus, lūdzām Dievu un sākām visā dalīties, tad arī lietas nostājās savās vietās. Nevajag sekot mūsdienu pasaules labākajiem padomiem un skaistajiem žurnālu stāstiem. Pasaulē jēdziens mīlestība un laulība ir baisi degradēti un cilvēki padarīti līdzīgi trušiem...
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 14:12:26
"..kad abi ar sievu pašķīrām Rakstus.." un kā to izdarīt man, ja neko negrib pašķirt? esmu uzrunājusi visādi.., par to, kas slikti, ko gribētu citādi.. ir noklausīšanās un vienmēr klusums..ja atbilde, tad - tāds es esmu..ir jābūt kaut kam kopīgam, un, ja tev ar sievu ir kopīga Bībele, tas ir daudz..
es zinu, kā tas būtu, ja sanāk..
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.18 14:16:42
esmu secinājusi, ka pašai vien jātiek ar visu galā..pašai jāatsakās, pašai jānožēlo, pašai jāmīl nemīlamais..
"visu, ko jūs lūgsiet manā vārdā, jūs dabūsiet.." es gaidīšu...
un ne ar ļaunu sirdi lūdzu..,,, pazemīgi lūdzu......... es gaidīšu..........
Padoms [62.112.214.173]
# Iesūtīts: 2007.04.19 08:30:58
Magdalena
Gan Tava nemílestíba pret víru, gan nelegálá mílestíba ir ká sastrutojis zobs. Tu gribi atbrívoties no sápém, dzerot tabletítes. Varbút tás uz mirkli sápes atvieglos, bet céloni nenovérsís. Jáiet pie zobársta un JÁLAUJ vinjam zobu urbt un plombét vai pat izraut. Protams, tas sápés... Bet paliekot pie tabletítém (Dieva lűgshanas, lai atnjem Tavas sápes) slimíba var iet tikai dziljumá un saboját Tavu veselíbu vél tálák. Tas dziedináshanu nenesís... Atrisinájumu un padomu var dot Tev tikai Dievs pats, JA Tu atzísi, nevis slépsies aiz savám tiesíbám grékot... Es negribu Tevi ne bárt, ne nosodít, bet tomér nevaru saukt par pareizu to, ko Tu gribi... Tavas tiesíbas uz nelegálo mílestíbu...
Magdalena
# Iesūtīts: 2007.04.19 11:26:47
Paldies...es gribu arī laimīga būt.., bet tā nav mana daļa šajā dzīvē..
ja vien tā mana mīlestība būtu saukusi, lai nāku, es ietu..un nebūtu vairs krāpšanas..
Amelly
# Iesūtīts: 2007.04.19 11:39:51
Vai Rakstos ir teikts, ka laulības notiek Baznīcā? Ir teikts "kļūs viena miesa". Lūk, ja vīrs atzīst savu sievu, tad taču ir notikusi laulība viņu starpā. Protams, es neatbalstu sakarus dažādu partneru starpā un piekrītu, ka ir zināms risks pirmslaulību attiecībām. Bet kristieši, kuri viens otram solās Dieva priekšā - vai tas var notikt tikai Baznīcā oficiālās ceremonijas laikā?
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2007.04.19 11:49:51
Magdalena
Magdalēna, kurš ir teicis, ka tikai no laimīgas laulības ir atkariga laimīga dzīve kopumā? Protams, tas IR ļoti svarīgi, bet tas vēl nav viss. Jo tad iznāk, ka visu liekam uz vienas kārts - ja tur bankrots, tad bankrots visā dzīvē. Ja nebūtu līdz mielēm gadiem ilgi izbaudījusi šāda veida atkarību, neteiktu to tik pārliecināti.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.19 12:07:50
Amelly-
vai visi kam bijushi seksuali kontakti uzskatami par viru un sievu ari Dieva priekshaa ar no ta izrietosho laulibas neshkiramibu muzha garumaa?
Jums naksies pamatot shadu domu,ja jau uznematies drosmi to publicet. Rakstos tam neatrodam tik stipru pamatojumu,lai ta maaciitu.
Vienmer ir jautajums: Kapec tad nevari slegt laulibu sava draudze Dieva un liecinieku prieksha? Kas tad trauce?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 1547