atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Stūrgalvība vai nepietiekošs izskaidrojums?
Papucs
Iesūtīts: 2008.05.28 15:07:40
Tātad, vakarā izņēmu es laukos istabaugšā veco logu, un jau otrā rītā tur lidinās bezdelīga, meklē vietu ligzdai. Nepaspēju vēl otrā dienā ielikt jaunu logu, putniņš jau atradis draudzeni - nu šie lidinās abi divi. Pirms loga ielikšanas ar grūtībām dabūju viņus ārā. Draugs izlidoja, bet draudzene, labi neiepazinusi situāciju, sāka sisties pret otru logu. Nebija jau liels ātrums - bums, tāds spalvu vīkšķītis atsitas pret rūti un nesaprot, kas noticis. Reizes trīs. Pēc tam izlidoja. Es ieliku logu. Draugs gan pusstundu sēdēja blakus elektrības vadā un gaidīja, kad atkal tiks iekšā. Kā radības kronis, es savu iespēju robežās mēģināju paskaidrot, ka nekādas ligzdas tur nebūs, bet putniņš ne pa jokam ieņēmis galvā savu.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:08:11
Tad nu, lūk! Arī cilvēks mēdz savā prātā daudz ko izdomāt, kur Dievam pavisam citi plāni. Un par katrām varītēm cīnās, lai īstenotu savas ieceres, bet Dievs neļauj. Bet kā tad lai es zinu, vai man vienkārši nesanāk, vai Dievs ko citu paredzējis? Protams, ka man nav pietiekošu iespēju putniņam izskaidrot savus plānus attiecībā uz istabaugšu, bet Dievs taču varētu cilvēkiem dot daudz konkrētākus paskaidrojumus, nekā tas parasti notiek!?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:10:24
Tu jau arī putniņam devi konkrētus paskaidrojumus "lasies prom!", tādā valodā, kā putniņš spējīgs saprast.
Tavus plānus gan viņš saprast nespēj.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:15:11
Nu nē, tik rupji es neizturējos.
Bet ja nu putniņš izņemto logu uztvēra par "Laipni lūdzam!", bet otrā dienā es pēkšņi dzenu laukā? Kā tur maza radībiņa ko lai saprot?
Vai tad VD nav aicināts domāt ne tikai par rītdienu, bet pat par nākamiem gadiem (Jāzepa tulkotais faraona sapnis), bet JD pēkšņi kas cits?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:15:12
Papucs, par laimi Dievs mums devis savu Vārdu rakstītu cilvēkiem saprotamā valodā. Tur arī uzrakstīts... kur doties pie kā Jāiet lai Ligzdziņu uzvītu!
Pavisam cita lieta vai mēs ticam tam, ko Dievs ir teicis!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.05.28 15:16:56
Papucs Bet Dievs, sapinies augstsprieguma vados, vēroja notiekošo un skumji smaidīja... .
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:19:50
a_masiks
Vajag jau arii saprast, ko lasa. Pec Briinumsona izskataas, ka vinsh to graamatu pat no attaluma nav redzeejis.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:20:48
Tāds anekdots šajā sakarā:
Suni pārmāca par to, ka viņš pieķēzī paklāju, bet nekas nepalīdz, suns nav labojams.
Izrādās suns domā: "mani sit par to, ka es ar maz pieķēzīju".
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:21:08
Velns kājas nokarinājis sēdēja un skursteņa un priekā trīsēja viņa sirds, pilna priekšnojautas, ka jumtistabā top maza ellīte.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:21:37
Mulders
par laimi Dievs mums devis savu Vārdu rakstītu cilvēkiem saprotamā valodā.
... un ne vienu vien! ;-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:22:37
Papucs
Ak jā, reāli tu varēji izdzīt putniņus, tad aiztaisīt logus un istabā paturēt kaķi kādu laiciņu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:23:18
Mulder, es par konkrētākām lietām. Ar manu un sievas darba algu nepietiek ģimenes uzturēšanai. Šad tad rodas iespēja izmantot zināšanas un nopelnīt papildus, bet parasti tas pārvēršas milzīgās problēmās ne vien man, bet arī cilvēkiem, kuriem mēģinu palīdzēt (arī pat, ja par velti). Laikā, kad pārdevu zemi, kolēģis gatavojās dibināt firmu. Viņam vajadzēja naudu reģistrācijai, bet no manis atteicās aizņemties, jo baidījās neveiksmes.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:26:43
a_masiks, priekš Brīnumsona ir "Bībele Bērniem"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:27:06
Papucs, nu nebaidies, nevari tu nejauši Dieva Plānu sačakarēt... tikai savējos
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:28:29
Mulders
Bet varbūt man kaut kas jāmācās nevis tikai jāsitas pret logu?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:28:36
Nāve, izlaidusies pie sētas un sildot savus kaulus pēcpusdienas saulītē, vērojot Papuča rosīšanos gandarīta nodomāja, ka Papucim viņa tālu nebūs jāmeklē.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:30:51
a_masiks
Briinumam ir tikai viens efektiivs padoms...tikai viens ...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:31:53
a_masiks
Kopīgu biznesu ar mani pat mana sieva kategoriski atsakās veidot
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:37:01
Mulders
Papucs, par laimi Dievs mums devis savu Vārdu rakstītu cilvēkiem saprotamā valodā. Tur arī uzrakstīts... kur doties pie kā Jāiet lai Ligzdziņu uzvītu!
Par šo lūdzu plašāk. Kur, kas, kādā saprotamā valodā rakstīc. Pie kam tā, lai visu to tāpat vienkārši pa tupomu, no lapiņas lasot varētu izpildīt.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:37:16
a_masiks
Tu domā, ka ģimene ir tas pats bizness?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.28 15:39:28
Bezdelīgpapus staba galā sapīcis domāja: kas tas pa grebanniju kristieti te ir ievācies? Cik gan daudz iedvesmas un domu putna lidojums spēj sniegt dzejniekam! Jā tāds te mitinātos, tad mana eksistence būtu piepildītāka.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 122 , pavisam kopa bijuši: 3934