atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem DElfi grafomānija
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2008.05.09 11:35:11
Delfi grafomānija. 0 Minūtēm pirms Karma: 0
Pēdējās ziņas Svētajos rakstos par Derības šķirstu ir Apokrifos. Tur skaidri teikts , ka Derības šķirstu noslēpj Jeremija. Jeremija bija tā laika pravietis, kurš pastāvīgi brīdināja, ka notiks okupācija , ja tauta neatgriezīsies pie Dieva. Neviens viņu neņēma par pilnu un notika neglābjamais - Nebukadnēcars okupē svēto zemi. Tempļa Svētlietas Nebukadnēcars izved uz Bābeli, bet Derības šķirstu neatrod, jo Jeremija pasteidzas pirms to izvest drošā vietā un noslēpj to līdz noliktam laikam līdz Dievs uzskatīs par vajadzīgu to pasaulei atkal atklāt.
Man savā laikā fascinēja kristīgā arheologa Rona Vaita atrastā vieta , kur ir iespējams noslēptais Derības šķirsts. Proti, ļoti garā alu labirintā zem tā paša kalna, kur piesita Jēzu pie krusta. Derības šķirsts atrodas precīzi zem krusta vietas. Un kad Jēzus atdeva garu, notika zemes trīce un pie krusta parādījās plaisa, un asinis un ūdens, kas iztecēja no Jēzus notecēja pa jaunizveidojušos plaisu uz Derības šķirsta. Tā apliecinot jūdu tautai, ka Jēzus asinis ir jaunā derība ar viņiem un cilvēci. Jēzus asinis pārklāj visus baušļus, ja cilvēks ir grēkojis kādā no tiem. Kaut visos. Jēzus asinis notīra visus mūsu grēkus, ja mēs tos patiesi nožēlojam un mīlestībā un uzticībā atdodam savu grēku nastu Jēzum.

Te kārtējais murgs Ahmedenikena stilā.

Etiopijā atrastas Sābas ķēniņienes pils paliekas
LETA
8. maijs 2008 16:52 Izdrukai
Nosūtīt
Ziņojums redaktoram
(25) Lasīt komentārus



Hamburgas universitātes arheologi izrakumu laikā Etiopijas Aksumā atraduši Sābas ķēniņienes pils paliekas, kā arī altāra vietu, kur glabājies jūdu derības šķirsts, trešdien pavēstīja augstskolas pārstāvji.


Pils paliekas un altārvietu vācu zinātnieki uzgājuši pavasara izrakumos, kas veikti pēdējo triju mēnešu laikā.

Sābas ķēniņiene valdīja X gadsimtā p.m.ē. Viņas pazīšanās ar jūdu ķēniņu Zālamanu aprakstīta Vecajā derībā.

Atbilstoši etiopiešu tradīcijai jūdu derības šķirstu - tajā glabājās pravieša Mozus akmens plāksnes, uz kurām bija rakstīti desmit Dieva baušļi, - Sābas ķēniņienes un Zālamana dēls Meneleks atvedis uz Etiopiju, kur šī relikvija atrodas joprojām.

Universitātes zinātnieki, kas strādāja Helmuta Cīgerta vadībā, zem kādas kristīgo valdnieka rezidences uzgājuši agrākas pils paliekas. Tās datējamas ar X gadsimtu p.m.ē., kad veikta kādas vēl senākas pils pārbūve.

Šī senā pils nojaukta, lai tās plānojumu saskaņotu ar vietu, kur pie apvāršņa uzaust Sīriuss.

Zinātnieki izvirzījuši hipotēzi, ka Meneleks pieņēmis Sīriusa pielūgšanas kultu, bet arī paturējis derības šķirstu, kas Bībelē ir aprakstīts kā ar zeltu apdarināta akācijas koka lāde.

Līdzās altārvietai atrastas vēršu upurēšanas paliekas.

Izrakumi Aksumā sākti 1999. gadā, un to mērķis bija dokumentēt Etiopijas valsts un Etiopiešu pareizticīgās baznīcas vēsturi.

"Kā liecina mūsu atklājumi, Sotisa kults Etiopijā attīstījās līdz ar jūdaisma parādīšanos un derības šķirsta atceļošanu. Kults turpinājās līdz mūsu ēras 600. gadam," norāda arheologi.

Sotisa vārdā senie grieķi, kā uzskata, dēvējuši Sīriusu.

Izrakumu vietā atrasti Sīriusa simboli un upurēšanas paliekas, turklāt celtne plānota, vērā ņemot Sīriusa uzlēkšanas vietu. Arheologi uzskata, ka šīs liecības runā par labu viņu izvirzītajai hipotēzei.
Please note, although no boardcode and smiley buttons are shown, they are still useable
Aivars Lapšāns (Moderator)

Moderator

Posts: 15
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.13 09:57:32
Dinamiska dvēsele ir daudz labāks dizains par statisko, kas nevar apgriezties.

Dinamiska kādā zonā... Ja dinamiska visos parametros, tad dvēsels un apziņas faktiski nav... ir kaut kāda šļura.

Musulmaņiem ir tāds klasisks piemērs, kur pats Muhameds veselus 20 gadus nevarēja pierunāt vienu no saviem radiniekiem pieņemt islāmu.

Kas ir 20 gadi uz mūžības fona Mirklis!


Reinkarnācija ar daļēju aizmiršanu kārtējā dzīvē ir labs mehānisms, kā sākt it kā no nulles - netraucē iepriekšējo lēmumu bagāža.


Tātad faktiski man ar jaunu apziņu jādzīvo vidē, kuru kaut kāds cits MuldersPrim manā vietā man sagādājis "jaukumus"

Ņūtona sistēmā vispār viss rullē - dvēseles iedzimtā tieksme pēc attīstības un pilnveidošanās agri vai vēlu novedīs viņu uz pareizā ceļa. Tāds ir dvēseles dizains, iedzimtā dvēseles daba.

Nu kā jau teicu... neticu es šādai "pozitīvajai attīstībai" bez ārējas pozitīvas iedarbības! Acīmredzot šis tad ir tavas/Ņūtona sistēmas ticības artikuls, kuram tu tici, bet es neticu!

No kurienes tāda zajava? Rakstos taču nekā tāda nav?
Vai nav neviena cilvēka, kurš Kristu pieņēmis sirmā vecumā?


Bet atkal... sirmā vecumā, tas ir kā 70-80 gadu laikā... šajā Žēlastības pasaulē? Nu tas tak nekas nav... Un tieši Kristus pieņemšana un Kristietībā tēze ir, ka izmaiņas veic Dievs nevis cilvēks pats. Cilvēks neviens nevar pie Dieva nākt pirms Dievs pie viņa nav nācis! Taču PAT ja cilvēks "mainās" vecumdienās, tas ir sīkums... un pat tad cilvēks nemainās pilnīgi pa 180 grādiem... dvēsele ta paliek tā pati... tās pašas īpašības, intereses, mīlestības etc. Bet tas viss ir veidojies laika gaitā uzslāņojoties... uz to kas iepriekš bijis. Tavs nākamais solis ir visu tavu iepriekšējo soļu kontextā... Tu nevari izmainīt to, kas tu esi... to var izdarīt kaut kas no ārpuses!

Nekā - ja es paskatos atpakaļ laikā uz sevi, tad redzu dažādu uzskatu cilvēkus. Tāpēc ir pamats pieņemt, ka es varu mainīties arī nākotnē. Pie mūžīgas dzīves, pei dažādiem eksistences apstākļiem - kur ir tas likums, kas cilvēku uz mūžiem iesaldē pie vienas domas un uzskata?

Tas ir loģiski izrietošs... jo vairāk tu pieaudz, jo grūtāk tev ir mainīties... nevis neiespējami, bet grūtāk... un ja paņem mūžības kontextu, tad neiespējami! Jo tad tu būsi kaut kas cits... es nevaru paskaidrot labāk, ja neķer šo domu, tad acīmredzot jāvienojas, ka šai punktā nevaram vienoties!

Pietiek, ja es šaubos par savu tekošo uzskatu sistēmu. Ja es nejūtos laimīgs, tātad kaut kas nav kā vajag. Tātad jāmaina, jāmeklē jauni ceļi.

Šaize ir tāda, ka, tad ja tu atrodi laimes "surogātu" kas dod laimes ilūziju - piemērs būtu narkotikas - tad var pienākt brīdis, ka šo laimes narkotiku iespaidā tava dvēsele ir izmainīta tik ļoti, ka tā vairs nevar atgriezties bez citu palīdzības uz normāla ceļa. Un cilvēkam ir tendence bezizejas situāciju definēt par normālu, nevis mēģināt ar to cīnīties. To, piemēram, labi redz pie Gejpraidistiem un tamlīdzīgiem, tā vietā, lai ar grēku cīnītos, viņi grib to pasludināt par normu, ka tas ir OK un turpināt šajā garā... un tā turpinot viņi sevi iesaldē.

Un strupceļs ir tad, kad tu pie savas ne-laimes vaino citus, tu centies mūžīgi mainīt citus, apkārtējo pasauli, jo pats sevi uzskati par cukurgraudiņu... un tā tu sevi iesaldē mūžīgās elles mocībās, kur visi visus grib izmainīt, bet paši palikt tādi kā ir!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:06:33
Mulders
Ja dinamiska visos parametros, tad dvēsels un apziņas faktiski nav...
Ja statiska visos parametrs, tad tas pats!
Es tak neteicu, ka visos parametros dinamiska.
Statiskums, nemainīgums = vēlme, tieksme mācīties, attīstīties, pilnveidoties, būt laimīgam. Tas nemainīgums arī agri vai vēlu izved uz pareizā ceļa.

Mums visas nesaskaņas rodas no tā, ka tu uzskati, ka dvēsele ir dizainēta tā, ka tā laikam ritot arvien vairāk un vairāk sabojājas, kamēr beigās nonāk ŠaurajāBezizejā, bez ceļa atpakaļ. Ja vien šīs īsās dzīves laikā tai nepaveicās (te atkal paceļās jautājums par mazajiem bērniem un no tā vēl viens jautājums par šīs dzīves jēgu vispār - tā kaut kā reducējas uz fizisko ķermeņu atražošanu, kas nepieciešami, lai rastos dvēseles).
Man pieņemamāks ir uzskats, ka dvēseles dizains ir tāds, ka vienmēr tā meklē laimi, un neieciklojās vienā zarā. Esot nelaimīga, tā mēģina dažādus ceļus.

Šķiet, ka kristiešu Rakstos nekas nav teikts, ka dvēseles noteikti ir pirmā tipa.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.13 10:09:07
KarotesNav, nē dvēsele ir dizainēta kāreiz tieši tā kā tu saki, taču grēks to ir saindējis, tā ir kā narkotika, kas ietekmē gan pašu dvēseli gan visu cilvēka funktieri, viņa skats uz pasauli, laimi un personīgo stāvokli Dieva priekšā tiek deģenerēts, ka tas, ko šī dvēsele redz neatbilst īstenībai un pat tad, kad tā jūtās nelaimīga, tā vienkārši mēģina arvien jaunus kļūdainus risinājumus, pietam Vēsture liecina, ka šo risinājumu komplekts ir apbrīnojami viendabīgs... un tik pat apbrīnojami neefektīvs!

Labs piemērs ir pie Ctulhu novērojams!

Viņam ja pajautā, vai viņš gribētu, lai Dievs viņu tagad vienkārši paņem un salabo un padara to tādu kā Ctulhu bij domāc oriģināli by-design, lai Ctulhu laimīgs justos... un Ctulhu atbilde ir kāda (vari arī pac pie sevis pārbaudīt) - ka pirms šādas rīcības rīcības plāns būtu ar viņu jāsaskaņo, būtu jāsaņem no viņa akcepts par diagnozi un viņa peikrišana šai diagnozei, būtu Dievam jāpaskaidro kas un kāpēc, pietam personīgi nevis caur apkalpojošo personālu, būtu jāsaņem Ctulhu akcepts ārstēšanas metodēm un netiktu pieļautas tādas, kas neatbilst Ctulhu uzskatiem par pareizām ārstniecības metodēm... etc. etc. etc. visādas šādas iebildes! Lūk šīs visas iebildes arī ir tās, kuras bremzē un iesaldē cilvēku un ved prom no Dieva arvien tālāk, kāmēr tas ir tik tālu, ka vairs nevar atgriezties... vai kad Dievs to uzskata par tik sabojātu dvēseli, ka to actāj pašu savā grēkā!

Nezinu kā citiem Kristiešiem, bet es gribētu, lai Dievs mani kaut tūlīt paņem un izravē no manis visu negatīvo, sastāda visu labo, kam tur bij jābūt un neprasa man atļauju, bet vienkārši kā mans Diazainers pārtaisa mani tādu kādam man ir jābūt... jo es zinu un ticu, ka tad es būšu vislaimīgākais!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:14:57
Mulders
Tātad faktiski man ar jaunu apziņu jādzīvo vidē, kuru kaut kāds cits MuldersPrim manā vietā man sagādājis "jaukumus"
Nē, tas MuldersPrim bij MuldersĪstais, kas spēlēja MuldersPrim lomu, un tagad tas pats MuldersĪstais spēlē Mulders lomu.

neticu es šādai "pozitīvajai attīstībai" bez ārējas pozitīvas iedarbības!
Bet ir taču tāda ārēja iedarbība! Laikā starp dzīvēm, kā arī dzīves laikā - kaut vai dažādas pozitīvas ideoloģijas un mācības!

Cilvēks neviens nevar pie Dieva nākt pirms Dievs pie viņa nav nācis!
Tātad cilvēks ir bandinieks Dieva rokās? Un:
A) Dievs nenāk pie visiem? Netaisnīgi un nežēlīgi!
B) Ja Dievs tomēr nāk pie visiem, tātad tas ir defaultais stāvoklis, norma, un varam uzskatīt, ka cilvēks nāk pie Dieva.

Tas ir loģiski izrietošs... jo vairāk tu pieaudz, jo grūtāk tev ir mainīties... nevis neiespējami, bet grūtāk... un ja paņem mūžības kontextu, tad neiespējami! Jo tad tu būsi kaut kas cits... es nevaru paskaidrot labāk, ja neķer šo domu, tad acīmredzot jāvienojas, ka šai punktā nevaram vienoties!
Nu, nu, visgrūtākās maiņas un spītēšanās daudziem ir pusaudža vecumā - tad ir vislielākās ilūzijas par to, ka visu zini un saproti. :-)

Vēlreiz - vai Rakstos ir tieši teikts, ka dvēsele ir dizainēta tā, ka tā laikam ritot, arvien vairāk ieslīgst bezizejā, statikā, stagnācijā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:21:12
Tātad cilvēks ir bandinieks Dieva rokās? Un:

Kāmer tu esi grēkā, tu esi grēka bandinieks! Un Dieva nākšana ir tev nepienākošās žēlastības izpausme. Dievam tas nav jādara un tas nav viņa pienākums, aiz tevis visu savākt, ko tu pats esi salauzis!

A) Dievs nenāk pie visiem? Netaisnīgi un nežēlīgi!
Ja Dievs pie kāda nenāk, tad tamdēļ, ka šis cilvēks Dievu ir atmetis... varbūt pat nepazīdams viņu! Viss ir taisnīgi, par grēku saņem nāvi, ja tu negrēko, nāvi nesaņemsi. Bet ja Dievs atnāk pie tevis grēcinieka, tad tā ir žēlastība, kura nav nekur garantēta sākotnēji, tā ir tikai Dieva nesavtīgās mīlestības izpausme, viņa mīlestība pret savu radību, kas Dievu atmetusi mēģina pati kulties un netiek... tad ja Dievs nāk pie tevis, tad nevis tavu kaut kādu nopelnu vai centienu dēļ, ne tamdēļ ka tev pēc taisnības pienāktos Dieva žēlastība, bet tieši tamdēļ, ka Dievs ir labs!

KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:28:07
Mulders
dvēsele ir dizainēta kāreiz tieši tā kā tu saki, taču grēks to ir saindējis
... un tās saindēšanas rezultātā vienkārši visi procesi notiek lēnāk.

pat tad, kad tā jūtās nelaimīga, tā vienkārši mēģina arvien jaunus kļūdainus risinājumus
Bet, ja ir ļooooti daudz laika, tad agri vai vēlu uzdursies pareizajam risinājumam. Kaut vai sastādīs sarakstu ar visiem iespējamajiem un mēģinās pēc kārtas. :-)

pietam Vēsture liecina, ka šo risinājumu komplekts ir apbrīnojami viendabīgs... un tik pat apbrīnojami neefektīvs!
Tomēr starp tiem atrodas cilvēki, kuri atrod sākumu ceļam uz laimi, pie Dieva, katrs pietam var to atrast savādāk, viens prātuļojot, cits ar spēcīgiem pārdzīvojumiem, vēl cits pat dēļ kādas nelaimes, utt.

Labs piemērs ir pie Ctulhu novērojams!
Bet pieliec klāt ļoooti daudz laika...

es gribētu, lai Dievs mani kaut tūlīt paņem un izravē no manis visu negatīvo, sastāda visu labo, kam tur bij jābūt un neprasa man atļauju, bet vienkārši kā mans Diazainers pārtaisa mani tādu kādam man ir jābūt... jo es zinu un ticu, ka tad es būšu vislaimīgākais!

Es gribētu, lai Dizainers man palīdz, bet - sakraut manī jau gatavas atziņas - nē, tā būtu programmēšana. Zināšanas tipa matemātika, bioloģija, valodas, utml, jā tās var iekopēt, bet atziņas par to, kas ir vērtība - nē.
Tiesa, ja es esmu sabojāts, tad - salabot var, bet - tikai salabot, nevis ieprogrammēt jaunu personību, tādu kā mehānisko apelsīnu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:34:08
Mulders
Un Dieva nākšana ir tev nepienākošās žēlastības izpausme.
Kāpēc nepienākas žēlastība? Dievs izstaro žēlastību uz visām pusēm, un nav neviena, kam tās nepietiktu.
Hmmm... ja tus saki "nepienākas žēlastība", tad acīmredzot uzskati, ka tomēr ir kaut kādas būtnes, kurām tā pienākas?

Viss ir taisnīgi, par grēku saņem nāvi, ja tu negrēko, nāvi nesaņemsi.
Ja kaķis neprot lidot, tiek sodīts ar nāvi? Savukārt, kaķi lido tikai tad, ja tos pietur Kristus? ;-)

viņa mīlestība pret savu radību, kas Dievu atmetusi mēģina pati kulties un netiek...
Dievam tomēr būtu jānāk pie visiem, jo nabadziņi tak nav vainīgi pie tā, kādi viņi ir.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:37:19
Bet, ja ir ļooooti daudz laika, tad agri vai vēlu uzdursies pareizajam risinājumam. Kaut vai sastādīs sarakstu ar visiem iespējamajiem un mēģinās pēc kārtas. :-)

Tur tas prikols, ka šāda sabojāta dvēsle nav spējīga producēt pareizo risinājumu... Jo tas nozīmētu, ka šamā jau nav nemaz grēcīga... Tas ka Hitlers/Staļins pa reizei "uzmin" kādu labu darbu izdarīt, nenozīmē, ka viņi paši apzinās un redz šo darbu kā labu, viņu skatījums tāpat ir ļajunajā kontextā...
Laikam mums ir pilnīgi dažādi uzskati par to kāds un kas ir cilvēks, tamdēļ nevaram sinhronizēties... tu tici, ka cilvēks ir labs un pūkains, un ja nedaudz kļūdīgs, tad viņā tomēr ir nekļūdīga mēru sistēma, kas spēj arī tumsā saost pareizo izeju! Es tam neticu, es ticu, ka cilvēks ir grēka sabojāts un grēks ir skāris visdziļāko cilvēka būtību, ka viņš vairs nespēj atrast pareizo risinājumu principā! Un ja viņu atstāj šajā stāvoklī mūžīgi, viņš no tā nekad netiks pats laukā, lai arī mūžīgi jutīs diskomfortu, bet nekad neatradīs pareizo risinājumu!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.13 10:40:26
Kāpēc nepienākas žēlastība? Dievs izstaro žēlastību uz visām pusēm, un nav neviena, kam tās nepietiktu.
Hmmm... ja tus saki "nepienākas žēlastība", tad acīmredzot uzskati, ka tomēr ir kaut kādas būtnes, kurām tā pienākas?


Nē žēlastība pēc definīcijas nepienākas! Tas ir kaut kas labs, kas tev nepienākas, kaut kas, ko tu neesi nopelnījis, kaut kas, ko tu saņem kā balvu, kas nav atkarīgs no tava labuma, bet ir kāreiz šī devēja labuma avots!

Analoģiski pretēji žēlastībai ir netaisnība! Tas ir kaut kas, kas tev tiek atņemts, lai arī tas tev pienākās... kaut kas, kas tev tiek laupīts, lai arī ir tavs pēc likuma un kārtības... kaut kas, ko tev atņem, kas ir tavs!

Sistēmā, kur tu saņem tikai to ko pats nopelni un nekad nesaņem neko pāri, bet arī nekad par maz, nav nedz žēlastības nedz netaisnības! Tur ir tikai auksts aprēķins! Un noteikti tur nav mīlestības! Jo mīlestība kāreiz ir dot no sevis citiem, to kas viņiem nepienākas ne pēc kāda likuma, un tomēr mīlestība pēc savas būtības ir upuris!

Ja kaķis neprot lidot, tiek sodīts ar nāvi? Savukārt, kaķi lido tikai tad, ja tos pietur Kristus? ;-)

Ja kaķa dizains paredz viņam lidot, bet viņš nelido, tad tas ir defektīvs kaķis! Ja šis defekts ir paša kaķa dēļ, tad viņa salabošana ir žēlastība! Bet atstāšana tur kur viņš ir, ir tikai taisnīgi - viņš pats saņem to ko pats sev radījis ar savu rīcību - taisnīgi! Salauzi sevi, dzīvo dzīvi saualzutā pasaulē!

Dievam tomēr būtu jānāk pie visiem, jo nabadziņi tak nav vainīgi pie tā, kādi viņi ir.
Jā, bet ne visi grib... piemēram tu, Ctulhu negribat Dievu pazīt, kāmēr šis nav sevi manifestējis kaut kur kaut kādā jums pieņemamā izpausmē! Bet Dievs savu materiālo izpausmi ir izvēlējies Vārdā un Sakramentos! Tev tas nav pieņemami, tas arī viss... Tu nevari teikt, ka Dievs nenāk... Dievs nāk... arī caur sirdsapziņas balsi, runādams aicina tevi meklēt Dievu un tad kad tu viņu meklē, tu viņam garām nepaiesi... Tamdēļ man ir visai visai spēcīga pārliecība, ka agri vai vēlu tu ieraudzīsi Dievu, ka viņš tev stāv aiz muguras un jau sen gaida, kad tu pret viņu savu seju pagriezīsi un atzīsi, ka Dievs jau tevi ir pieņēmis tādu kāds tu esi, un ir laiks mainīties... pēc Dieva ieskatiem... lai tu būtu laimīgs! Tu gribi saprast, lai ticētu. Bet Dievu var saprast tikai tad, kad tic! Nevis tic, jo saprot, bet saprot, jo tic! Es ne pirmais ne pēdējais kas ir šo atziņu sapratis! Ticība ir primāra... saprašana tam seko! Un es esmu praksē redzējis, kā šī sapratne atverās jaunpiedzimušajiem... tāpat kā mazam bērnam, arī Kristietim arvien "osiņevajet" visādas lietas, kas senāk viņam nebij saprotamas!

Kaut vai šis fakts, ko bieži ateisti nespēj saprast - Grēkatziņa Dara Brīvu Neticīgajam, grēkatziņa nozīmē "mazvērtības komplex" kurš nu noteikti nesaistās ar brīvību... bet kāmēr neesi ieticējis, tieši šāda siena ir priekšā!

BTW... tu esi tajā situācijā kur līdzīgi bij Justīns Moceklis un tas pats Augustīns... svaidās pa pasauli, meklē atbildes... kāmēr vienā brīdī nokrīt uz ceļiem un saka - viss Dievs, vairs neko nesaproti, nāc tagad tu pats un visu man paskaidro!

Tevī jau sen Dieva Vārds darbojas... tik tu pats to nemani, savā ziņā maķenīt atgādini mani tīņa gados... arī fanoju par Austurmu reliģijām un to "harmonisko" sistēmu... bet tad kaut kā nemanot nezinu... nokonvertējos... man nav šis, kas ir daudziem... no rīta pamosties un viss ir mainījies, man bij pakāpeniska pāreja... pakāpeniska metamorfoze un domāju, ka tā nav apstājusies!

Nekur tu nepazudīsi, Dievs tevi ir sagrābis... nespirinies, ļaujies un viņš tev visu atklās un atbildēs... ja klausīsies! Viņš Nebļauj skaļi, stencilus uz sienām nelīmē un skaļas reklāmas filmu pārraidēs neraida... bet viņa balss ir ļoti skaļi sadzirdaa tieši nevis skaļuma bet spēka dēļ!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:49:15
Mulders
šāda sabojāta dvēsle nav spējīga producēt pareizo risinājumu...
Kā tad kristieši un vispār ticīgie rodas? Ir sabojāta dvēsele, un kaut kad, sazin kā, tāda dvēsele pēkšņi kļūst ticīga.

Laikam mums ir pilnīgi dažādi uzskati par to kāds un kas ir cilvēks, tamdēļ nevaram sinhronizēties...
Jā, no variantiem "dvēsele kļūdās, vai apmācās un aug" un "dvēsele ir sabojāta, un tai draud mūžīgi palikt tādai" man pieņemamāks ir pirmais.
Tak jautājums ir - vai Rakstos tas ir tieši pateikts, vai arī to ir izpīpējuši baznīctēvi vai kādi citi cilvēki?
Jo, loģiski domājot - tavs variants ir sliktāks, jo tur dvēselei ir iespēja mūžīgi mocīties!
Tad tev atliek vai nu atrast Rakstos nepārprotamu atbildi - tad tā ir tava ticība, un kaut arī liekas it kā nežēlīgi, tomēr ir kaut kāds likums, ka savādākā veidā dvēseles nav iespējams uztaisīt.
Vai nu tev jāpierāda, ka nav iespējama uzskatu maiņa bezgalīgi ilgā laikā, t.i. tāda tipa dvēseles nav iespējamas.

ja viņu atstāj šajā stāvoklī mūžīgi, viņš no tā nekad netiks pats laukā, lai arī mūžīgi jutīs diskomfortu, bet nekad neatradīs pareizo risinājumu!

Tāpēc jau mūžīgi no visām pusēm, visādos tiešos vai neteišos veidos Dievs piedāvā palīdzīgu roku. :-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:57:48
Mulders
Sistēmā, kur tu saņem tikai to ko pats nopelni un nekad nesaņem neko pāri, bet arī nekad par maz, nav nedz žēlastības nedz netaisnības! Tur ir tikai auksts aprēķins!
Var būt arī silts aprēķins, ja žēlastību izrāda tam, kurš to pratīs izmantot. Piem, ir divi uz nāvi notiesāti slepkavas. Dievs redz, ka viens no tiem labosies, bet otrs nē. Manuprāt, ir vērts žēlot (= palaist vaļā) tikai to vienu.
Tas ir silts aprēķins un mīlestība! Jo palaist vaļā to otru tak nav mīlestība - cietīs jauni cilvēki! Mīlestība nav izdabāšana.

Ja šis defekts ir paša kaķa dēļ, tad viņa salabošana ir žēlastība!
Defekts taisni NAV šī kaķa paša dēļ, bet gan pavisam cita kaķa - viņa senča stulbuma dēļ. Kāpēc jācieš šim kaķim?

Bet atstāšana tur kur viņš ir, ir tikai taisnīgi - viņš pats saņem to ko pats sev radījis ar savu rīcību - taisnīgi! Salauzi sevi, dzīvo dzīvi saualzutā pasaulē!
Viņš sevi nesalauza, bet tāds defektīvs jau piedzima - tātad neko nav darījis ar "savu rīcību".

Tamdēļ man ir visai visai spēcīga pārliecība, ka agri vai vēlu tu ieraudzīsi Dievu
Bet ja nepaspēšu - ķieģelis pārkritīs pāri manam ceļam? Tad kaut kā stulbi...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:59:28
Kā tad kristieši un vispār ticīgie rodas? Ir sabojāta dvēsele, un kaut kad, sazin kā, tāda dvēsele pēkšņi kļūst ticīga.

To visu paveic Jēzus Kristus pats... kristieši neko tur nedara. Arī pēc tam, kad Kristietis ir pestīts, notiek Svētdarīšana, kas ir ilgstošs process visa mūža garumā... un hvz kas ir pēc tam, nezinu!

Jā, no variantiem "dvēsele kļūdās, vai apmācās un aug" un "dvēsele ir sabojāta, un tai draud mūžīgi palikt tādai" man pieņemamāks ir pirmais.

Man arī... taču ja man jāizvēlās starp "patīkamo" un "patieso" tad tomēr es palieku pie patiesā... un patiesā dvēseles bilde ir vot tāda, kādu Dievs rāda... visi ir atkrituši no Dieva un nespējīgi viņu atrast!

vai Rakstos tas ir tieši pateikts, vai arī to ir izpīpējuši baznīctēvi vai kādi citi cilvēki?
To pašu Romiešu 3 nodaļu visu izlasi! Var arī tālāk - kur ir atbilde un risinājums! Daudziem, starp citu, Romiešiem u.c. darbu teologiem šī Rakstu vieta ir kā kauls kaklā un skabarga pakaļā! Dieva verdikts cilvēka dabai!

Jo, loģiski domājot - tavs variants ir sliktāks, jo tur dvēselei ir iespēja mūžīgi mocīties!

Kā jau teicu... mans viedoklis un patika ir visai mazs arguments pret realitāti! Par to jau bazars, ka tā realitāte ir šausmīga un briesmīga... un tieši tas norāda uz to, ka pasaulei Glābējs vajadzīgs. Taču ko dara pasaule - viņa paziņo - oi tas ir dikti briesmīgi, es tam neticu, daudz patīkamāk izklausās lūk šī sistēma... Pietam "loģiskāk" un "labāk" nav viens un tas pats! Kristietībā es nesaredzu loģiskas pretrunas, jā... tur gan ir nepatīkama bilde kādā uzzīmēta grēka pasaule, bet tā nav neloģiska!

Tāpēc jau mūžīgi no visām pusēm, visādos tiešos vai neteišos veidos Dievs piedāvā palīdzīgu roku. :-)

Pareizi, bet Cilvēks pretojas... pietam ar apbrīnojamu selektivitāti...

Piemēram man šķiet nu ļoti zīmīgi, ka tādas lietas kā eitanāzija, aborti, ateisms, homopropoganda, politiskais liberālisms un neiecietība pret kristietību iet vienā komplektā! Tas ir, statistiski lielākā daļa cilvēku, kuriem ir viens no šiem pazīmēm, ir arī visas pārējās. Protams IR izņēmumi un ir variācijas, bet vairumā tas ir vienots komplekts... Tas nozīmē, ka ļaunums un grēks ir visai viendabīgs, ja paskatās no putna lidojuma... Un šie komplekti izveido arī barjeru pret Dieva Vārdu... ka Dievs gan darbojas un meklē pieeju, bet dažreiz, kad gangrēna ir ielaista, Dievam nekas cic neatliek, kā griezt samaitāto locekli nost... un tas vienmēr izskatās kā ļaunums... Bet ja to palaiž, dvēsele iet bojā... Dievs cīnās par cilvēkiem līdz pēdējam... taču ir cilvēki kas tik ļoti pretojas un mūk no Dieva, ka beigās vienkārši iesaldē sevi pilnīgā Dieva noliegumā jebkurā Dieva izpausmē, un tad Dievs tādu cilvēku actāj... sasalšanai ārpusē... tie ir tie nakcpodi! Tā manuprāt ir baismīgs liktens un sods - Garīgā nāve pirms fiziskās nāves... nenovēlu nevienam, laigan šie paši cilvēki jūtās "laimīgi" jo dzīvo saskaņā ar savu samaitāto dabu un tā stulbā sirdsapziņas balss beidzot ir apklususi un netraucē! Tas nozīmē, ka Dievs šo cilvēku ir pametis un viņš pa taisno aizripo tur... lejā...

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.13 11:04:56
Defekts taisni NAV šī kaķa paša dēļ, bet gan pavisam cita kaķa - viņa senča stulbuma dēļ. Kāpēc jācieš šim kaķim?


Jo viņš ir senča kaķa turpinājums!

Var būt arī silts aprēķins, ja žēlastību izrāda tam, kurš to pratīs izmantot.

Nē tā ir alga, pirms darba! Tā pati vien ir... Redz, ir dažādas metode skā veidot tirgus attiecības, var tā, ka money first, service last, bet var otrādi, service first, money last. Būtību tas nemaina.... pirmais modelis nav nekāda žēlastība!
Žēlastība ir kad ir service, bet nav money! Ka es tev uzroku mazdārziņu varbūt pat tev nezinot, tu atnāc mājās, priecājies, bet pat fiziski nevari atmaxāt... Protams, žēlastība var būt tikai tur, kur ir netaisnība, vai arī pilnīga izpratne par labo/ļauno! Protams, ka par žēlastību mēs neuzskatīsim siltus radiatorus vasarā, pat ja par to mums neparasa apkures maxu!

Viņš sevi nesalauza, bet tāds defektīvs jau piedzima - tātad neko nav darījis ar "savu rīcību".

Jau par to runājām... cilvēka (atpakaļ pie cilvēkiem) rīcība nebeidzas ar cilvēku. Cilvēka sekas iet plašumā un kā tīkls izplešās lailā un telpā, kā atbalss, kas ietekmē visu apkārt... Tāpat tu esi savu vecāku atbalss... un tu skani tā kā viņi ir tevi nolikuši, arī ar grēku... Ja tu piedzimtu un nedarītu grēku nekad, tad tā būtu Dieva atbildība ar tevi tikt galā... bet līdzko tu sāc grēkot, tu pac esi atbildīgs par savu rīcību... Jeb, ja negribi būt atbildīgs, tad nevari pretendēt uz cilvēka privilēģijām... kā brīva būtne!

Bet ja nepaspēšu - ķieģelis pārkritīs pāri manam ceļam? Tad kaut kā stulbi...

Sartru esi lasījis... tur par vienu fruktu, kurš visu mūžu gribēja ar Dievu runāt... līdz nonāca vācu koncentrācijas nometnē un šo pie stenkas pielika, brīdī, kad atskanēja šāviens un lode jau sāka savu ceļu, Dievs apstādināja filmu un pajautāja šim - nu par ko parunāsim?

Neviens Kristietis nezin, kas notiek tur - uz robežas - bet ja Dievs ir tas, par ko uzdodas, tad viņš arī ķieģeļa brīdī var tāpat apstādināt filmu un ar tevi pabazarēt! Bet var arī tas nenotikt, ja viņam vien zināmu iemeslu dēļ viņš būs pārliecinājies, ka tu noraidi Dievu visā savā būtībā!

Pagaidām jau tavs noraidījums ir aiz nezināšanas, aiz šaubām, aiz bailēm tapt apčakarētam, faktiski - tu baidies no Dieva, jo neesi pārliecināts, vai viņš ir Patiesība - tevī ir šī tiexme pēc Patiesības... tas ir... tev ir tiexme pēc Kristus... un viss, kas tev traucē ir tavs paša kaut kāds grēks... bet to Kristus paņems uz sevīm... Meklē Patiesību un tu to atradīsi.. tā vai citādi... jo Kristus ir patiesība, un manuprāt viņš ir vienīgais zināmais "Skolotājs" visā vēsturē, kurš vispār ir atļāvies sevi identificēt ar Patiesību, nedz Buda, nedz Krišna, nedz Muhameds nekad nav sevi un savu personu identificējuši ar patiesību. Buda pat labi pateica - es esmu tikai skolnieks, kas meklē patiesību! Izrādās arī Buda meklēja Kristu, tik nepazina viņu!
Tev ir tā privilēģija - zināt Patiesību daudz tuvāk... kā inkarnētu cilvēku!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.05.13 11:14:57
Mulders
To visu paveic Jēzus Kristus pats... kristieši neko tur nedara.
Vai tad kristiešiem nav jāizdara vismaz šīs lietas: jāierauga Kristus darbošanās un tā jāpieņem?

taču ja man jāizvēlās starp "patīkamo" un "patieso" tad tomēr es palieku pie patiesā...
Vai patiesais nav arī patīkamais (ilgā laika periodā un visiem), nu saprātīgākais, un labākais?

To pašu Romiešu 3 nodaļu visu izlasi!
Tur teikts, ka visi šeit ir slikti, un bez Dieva palīdzības nevar laboties. Tur nav teikts, ka visi paliek arvien sliktāki un sliktāki, kamēr vairs viņus nevar izlabot.

Pietam "loģiskāk" un "labāk" nav viens un tas pats!
Ir spēcīga korelācija (ja ne pat visi 1,00).
Vari minēt piemērus, kur loģiskāk nav labāk?

Cilvēks pretojas... pietam ar apbrīnojamu selektivitāti...
... kamēr viņam apnīk, kā nekā bezgalīgi daudz laika.

šķiet nu ļoti zīmīgi, ka tādas lietas kā eitanāzija, aborti, ateisms, homopropoganda, politiskais liberālisms un neiecietība pret kristietību iet vienā komplektā!

Šeit mierīgi vari aizvietot "kristietību" ar "islāmu", "vaišnavismu" utml.

Dievs gan darbojas un meklē pieeju, bet dažreiz, kad gangrēna ir ielaista, Dievam nekas cic neatliek, kā griezt samaitāto locekli nost...
... tas ir, Dievs nevarēja dizainēt tādu būtni, kuru gangrēna nespēj ta samaitāt?

tavs noraidījums ir aiz nezināšanas, aiz šaubām, aiz bailēm tapt apčakarētam
visu cilvēku visi noraidījui pēc būtības ir tikai tādi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.13 11:24:46
Vai tad kristiešiem nav jāizdara vismaz šīs lietas: jāierauga Kristus darbošanās un tā jāpieņem?

Nē, tās jau ir sekas tam Dieva Darbam. Es jau saku... TEVĪ Dievs jau ir uzsācis darbu, bet tas, ka tu to vēl neredzi, nesaproti vai tam netici... nozīmē, ka vēl Dievs darbosies kādu laiku!
Vairusm Kristiešu var atskatīties un ieraudzīt, ka pirms "pieņemšanas" kas faktiski ir esoša fakta apzināta konstatācija, ir bijis ilgs laiks, kad Cilvēks jau faktiski ir ticējis, Dievs jau ir faktiski pie viņa galda sēdējis, tik šis dumiķītis to nav redzējis!
Zin kā ar Dievu, kad viņš darbojas saskaņā ar savu plānu, tu pat viņa darbošanos nemani. Nu kā jebkas šai pasaulē - pamana jau to tikai tad, kad tas izlec no "dabīgā fona", kāmēr viss darbojas kā nākās, tu pat to nepamani, ka tas tur darbojas!

Vai patiesais nav arī patīkamais (ilgā laika periodā un visiem), nu saprātīgākais, un labākais?
Jā tā ir. Taču skatoties no laicīga lokāla skatupunkta un vērtējot pēc miesas "patīkamības" nu pavisam nevar noteikt patieso! Jau reiz teicu, patiesību nevar pierādīt, tai var tikai ticēt, jo nav jau nekādas meta-patiesības ar kuru tu patiesību vari izmērīt!

Ir spēcīga korelācija (ja ne pat visi 1,00).
Vari minēt piemērus, kur loģiskāk nav labāk?

Atkal jau... kādā kontextā! Loģiskāk ir cilvēkam griezt kāju nost, ja ir gangrēna... Vai tas ir labāk... nu neviens nav sajūsmā par šādu ŗicību!

... kamēr viņam apnīk, kā nekā bezgalīgi daudz laika.
A tu domā, ka tad, kad apnīk viens grēks, cilvēks metās pie labā... nē, cilvēks izgudro jaunu grēku. Piemērs būtu visādi izvirtuļi... sāk jau ar parastu porņuku, un tad kad tas apnīkās un nedod vēlamo baudu, tad "pastiprina" - un tad nu tur panesās, sado mazo pedo zoo nekro...

Šeit mierīgi vari aizvietot "kristietību" ar "islāmu", "vaišnavismu" utml.

Ja pavērosi Rietumu kultūrā, kur šīs lietas kāreiz ir aktuālas, tad tieši pret kristietību... Nemēģina mūsu liberālteologi neko pret Islāmu vai Hinduismu iebilst, bet Kristietībā... tur jau šur tur cietumā sēdina un naudas sodus uzliek, ja no kanceles sludina Dieva Vārdu... īpaši tās vietas, kas nav "politkorektas"

... tas ir, Dievs nevarēja dizainēt tādu būtni, kuru gangrēna nespēj ta samaitāt?
Varēja, bet tad nebūtu brīvības un līdz ar to mīlestība!

visu cilvēku visi noraidījui pēc būtības ir tikai tādi.
Nē, daudzi noraida tamdēļ, ka Dievs ir konsekvensts bezkompromisu Dievs, kurš neļaus tev paturēt nu kaut mazliet savu mīļo grēku!

Es jau nezinu, varbūt arī TU baidies no sevis pazaudēt kaut ko, kas ir grēks, un kas ir tevi definējošs grēks... Man gan radies iespaids, ka principā tu būtu gatavs uz skaitli 3 atdoties Dievam, ja vien kaut kā iegūtu pārliecību, ka tas ir īstais Dizainers, līdz ar to, var tevi saremontēt tā, ka tu būsi laimīgs jo būsi tas kam esi paredzēts būt!
Daudzi cilvēki kāreiz noraida Dievu, jo Dievs kā jau teicu - pieņem tevi tāds kāds tu esi, bet nekad neactāj tevi tādu kāds tu esi. Cilvēki domā, ja viņi nebūs tas, kas viņi ir, viņi būs nelaimīgi! Cilvēki netic laimei, kas nav viņiem jau kabatā! Bet kabatā tikai vienai laimei vieta! Tas nozīmē neizbēgami, ka vienu mirkli tev kabata būs tukša, ja Dievs tev mainīs tavus elkus!

Vai savādāk - viņi ierauga Mulderu - kurš sakās laimīgs esam un Dievu pazīstams un šie izdomā - nē negribu būt kā Mulders - un noraida Muldear Dievu. Bet varu droši teikt, otra Muldera nav visā Visumā... neviens nekad nebūs tāds kāds ir Mulders.
Tieši otrādi, daudzi (arī RKB ar visu savu svēto svītu) iekrīt slazdā - tiekdamies pēc "uniformisma" kuru arī tu savā ziņā sludini sludinot "vienlīdzību"... Taču Krsitietībā mēs sevī esam unikāli, laigan meta-līmenī jā... vienādi - jo Viena Dieva radības!
Kristietis Mulders un Kristietis KarotesNav nebūs identiskas dvēseles, tie būs divi pilnīgi dažādi cilvēki, ar vienādu Dievišķu serdi... Jā šie visi cilvēki neieredzēs grēku, nemelos, nezags, cienīs māti/tēvu etc... Taču tas ir mūsu laikmeta perversitāte, ka, ja tu neesi savā grēkā unikāls, tad tu neesi individualitāte! Tev jābūt "atšķirīgam" morālē, tad tā ir vērtība. Bet Krsitietībā atšķirība ir nevis morālē, bet tajā kas tu esi pēc būtības! Es programmētājs, Pēcis kosmonauts, Anniņa šuvēja, Mārīte Bankas Vadītāja!!! Un tomēr visi vienoti mīlestībā un savā morālē!

Tamdēļ arī iebilstam, pret Gejpraidistu "vērtību" ko viņi sauc par "dažādību" bet tā ir dažādība morālē, nevis cilvēkā pašā. Tur jau tas prikols, ka pie grēciniekiem viss ir ačgārni - savā būtībā viņi visi ir vienādi, bet savā morālē vesela varavīxne...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 11:30:29
Mulders
Jo viņš ir senča kaķa turpinājums!
Un tad? Kur ir viņa vaina?

Nē tā ir alga, pirms darba! .... pirmais modelis nav nekāda žēlastība!
Tad palaist vaļā abus slepkavas ir žēlastība? Zinot, ka viens no tiem turpinās slepavot? Drīzāk tā ir muļķība un nelietība!

Ka es tev uzroku mazdārziņu varbūt pat tev nezinot, tu atnāc mājās, priecājies, bet pat fiziski nevari atmaxāt...

... un visiem palika labāk, jā. Bet vai tu raktu mazdārziņu marihuānas audzētājam?

nedz Buda, nedz Krišna, nedz Muhameds nekad nav sevi un savu personu identificējuši ar patiesību.
... tas arī nav iespējams, jo persona nevar būt frāze. Ja tas ir domāts simboliski, tad gan Buda, gan Krišna, gan Muhameds visi apgalvo, ka viņi saka patiesību.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.05.13 11:36:31
Pie tam Muhameda reliģija Islams tiek uzskatīta par "pagrimušās kristietības un jūdaisma" atjaunotāju.Jo Muhameds bija Dieva Pravietis.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.13 11:37:05
Tad palaist vaļā abus slepkavas ir žēlastība? Zinot, ka viens no tiem turpinās slepavot? Drīzāk tā ir muļķība un nelietība!

Tā ir žēlastība... savukārt, ja viens no viņiem turpina slepkavot, tad tas ir tikai pierādījums viņa paša ļaunumam. Jo zin kā... sēdi aiz restēm un saki, es jau labs, mani ietupināja kļūdas pēc, bet ja tu grēko arī tad, kad tev izrāda žēlastību, tas ir faktiski liecība pret tevi, ka tas cietums un elle ko tu saņem beigās ir TAISNĪGS sods!

... un visiem palika labāk, jā. Bet vai tu raktu mazdārziņu marihuānas audzētājam?
Redzi tamdēļ žēlastība ietver labā un ļaunā pazīšanu. Faktiski marihuānas audzētājam žēlastība būtu izsaukt policiju, lai viņš labāk saņem sodu šeit laikā, nekā tur mūžībā!

... tas arī nav iespējams, jo persona nevar būt frāze.
Bet varbūt tu neizproti kas ir Patiesība. Interesanti, tu to meklē, bet ļoti labi zini, kas tas nav! Nu tad jau tu to esi atradis, atmet visu to, par ko tu droši zini, ka tā nav patiesība, un tas kas paliks pāri būs patiesība un tu to būsi atradis!
Kristus ir inkarnēts Dieva Vārds... Kristus ir tas, ko Dievs grib pateikt! Kristus ir Dieva Vārds... Dieva "Frāze" Šī Frāze ir tik pilnīga un īsta, ka tā var nākt kā cilvēks, tu ar to vari sarunāties un saņemt atbildes, tā tev dod informāciju par to, ko tu nekad neesi pat aizdomājies... Tu Patiesību uzskati kā savas relfexijas rezultātu, bet īstenā Patiesība ir enatkarīga no tavas apziņas darbības - tātad Patiesība apriori ir autonoma un pilnīga... tieši kā Kristus - Dieviška Persona, Logoss! Padomā par to! Ja tu par patiesību uzskati "nedzīvu frāzi", tad esi drošs... tā nav Patiesība!

Ja tas ir domāts simboliski, tad gan Buda, gan Krišna, gan Muhameds visi apgalvo, ka viņi saka patiesību.

Bet Kristietībā... patiesības avots ir Dievs... Dievs viens ir tas, kas Runā Patiesību... Runā Logosu! Tamdēļ kristietībā arī Dēls tiek saukts par "vienpiedzimušo Dēlu". Tēvs runā Dēlu... jeb pareizāk sakot Dēls ir Tēva Logoss... brrr... sajuka, jo grūti to skaidrot
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.13 11:37:36
Pie tam Muhameda reliģija Islams tiek uzskatīta par "pagrimušās kristietības un jūdaisma" atjaunotāju.Jo Muhameds bija Dieva Pravietis.

Nu uzskatīt jau viskautko var... kāds tam sakars ar Patiesību?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.13 11:39:57
Mulders
Nē, tās jau ir sekas tam Dieva Darbam.
Bet, tad Dievs strādā pie visiem?

tad, kad apnīk viens grēks, cilvēks metās pie labā... nē, cilvēks izgudro jaunu grēku.
Nu, un to grēku skaits taču ir ierobežots, turklāt tos var sagrupēt pēc klasēm. Tās pašas izvirtības - ja apnika viens izvirtības veids, apnika otrs trešais, nu tad secinājums - izvirtības kā tādas (klase) visdrīzāk ka apniks. Jāmeklē kaut kas cits! :-)

Nemēģina mūsu liberālteologi neko pret Islāmu vai Hinduismu iebilst
Tāpēc, ka šo ir mazākums, un tiem nav varas. Kristietība dominē. Tu domā, ka ja zilos gājienus ar kakučiem apmētātu musulmanis, tad viņam par to nekas nebūtu?

Varēja, bet tad nebūtu brīvības un līdz ar to mīlestība!
Kāpēc tad nebūtu mīlestības? Būtu nevis gangrēnas bezcerīgi sabojāts un nogriežams loceklis, bet tikai slims un ārtstējams. Taisni tad mīlestības ir vairāk, ja nav mūžīgu ciešanu! Mūžīgas ciešanas vispār nesavienojās ar mīlestību!

daudzi noraida tamdēļ, ka Dievs ir konsekvensts bezkompromisu Dievs, kurš neļaus tev paturēt nu kaut mazliet savu mīļo grēku!

... un pamatā tam visam ir nezināšana, ka tavs mīļais grēks ir grēks!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 21813