atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globālo sasilšanu
Mulders
Iesūtīts: 2008.05.06 10:36:10
Atradu interesantu saitu

http://www.whatyououghttoknow.com/show/2008/04/29/global-warming/

Skat pa labi, tur var vēl daudz tēmas dabūt! Man šamais frukts patīk, kā arī ideja, mēģināt runāt objektīvi par dažādām tēmām!

Konkrētais links ir par globālo sasilšanu, un es, pilnībā piekrītu šim runātājam!

Globālā sasilšana šodien ir kaut kas līdzīgs Holokaustam, jums nedrīxt būt cits viedoklis atšķirīgs no establišotā. Tā vairs nav zinātne, bet sen jau politika, un ja zinātnieks nepūš politikas stabulē, viņa pētījums labākā gadījumā vienkārši tiek ignorēts!

Jūs jau zināt, ka attiecībā uz globālo sasilšanu es esmu skeptiķis... skeptiķis tajā, ak cilvēku darbība ir būtisks faktors un CO2 ir galvenā siltumnīcas efekta gāze... Manuprāt tas ir bullšits, jo esmu lasījis arī citus, ne tikai "pareizos" pētījumus!

Bet tiem, kas grib nopelnīt 25miljonus $ http://environment.newscientist.com/article/dn11146 Varu pačuxtēt šādu devaisu - augi!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.06 15:54:45
a_masiks, un... atmaxājas siltumsūknis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.06 16:03:54
a_masiks, paņatna! A kas ar siltuma kolektoriem?
Mirga
# Iesūtīts: 2008.05.08 22:12:22
Blakus minot: Ir lasīts par „enerģijas jumtu”, kas atsaucas ne tikai uz saules starojumu, bet arī uz vēju, lietu, sniegu, saistībā ar mājas apsildīšanu. Siltas grīdas vai labāk – apkures vadi gar grīdas līstēm (siltas sienas?). Papildus siltumu aukstā laikā iegūst ar parasto kurināmo.
Un logus plānot tā, lai telpās ielaistu iespējami daudz saules!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.13 08:28:32
Nuuuu pirms ka`da pusgada pa TV viena zinātniece skaidroja, ka globālā sasilšana ir normāls process, kas notiek reizi 10 000 gados un tad mainās planētas reljefs (vai kas tamlīdzīgs). doma bija, ka Latvijā tuvāko 50 gadu laikā būs klimats kā Itālijā, daļa patiesi būs zem ūdens, bet nāks klāt teritorijas Vidzemes jūrmalā.
Nuuu es tak blonda tāpēc visu kārtīgi nersapratu, bet tante runāja un rādīja kartes utt.

Cits jautājums ir piemēslošana. Ir patiesi lietas, ko mēs varam darīt, lai pasargātu sevi no piesārņojuma, no tā, ka dzimst beŗni ar alerģiskām slimībām (elementāra statistika, jo tagad bērniem ir ādas, plaušu un cita veida alerģiskas slimības vairāk nekā pirms 50 vai 80 vai 100 gadfiem) utt. Nu patīkamāk taču ir iet pa mežu, kur nav izgāztuve vai peldēt upē, kur pretim nepeld fekālijas (vo es jau 8 gadus Daugavā nepeldos, jo reiz man kas tāds pēkšņi pretim peldēja)
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.13 09:30:59
Sica, feklaaija tak ir dabisks produkts, daudz sliktaak, ja pretii peldeetu plastmasas maisinji.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.13 09:51:33
Nuuuuu nezinu, kas tur dabisks, ja ielaiž kanalizācijas trubu mūsu likteņupē
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.13 09:54:17
Plastmasa ir " bič čelovečestva"
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.13 09:56:26
iztulko luudzu, ko noziimee "bič čelovečestva"?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.13 09:57:56
Nu - tipa plasmasa: 1)nesadalās, 2)nedzīva matērija, no kuras nāk sliktas vibrācijas Labāk atbalstīt vietējos tautas roku darba meistarus, dabīgo materiālu ražojumus.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:04:37
a_masiks
Minēšu - cilvēces kuce?
Tādā gadījumā <bič> vietā būtu bijis jāraksta <scuko>...
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 3745