atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globālo sasilšanu
Mulders
Iesūtīts: 2008.05.06 10:36:10
Atradu interesantu saitu

http://www.whatyououghttoknow.com/show/2008/04/29/global-warming/

Skat pa labi, tur var vēl daudz tēmas dabūt! Man šamais frukts patīk, kā arī ideja, mēģināt runāt objektīvi par dažādām tēmām!

Konkrētais links ir par globālo sasilšanu, un es, pilnībā piekrītu šim runātājam!

Globālā sasilšana šodien ir kaut kas līdzīgs Holokaustam, jums nedrīxt būt cits viedoklis atšķirīgs no establišotā. Tā vairs nav zinātne, bet sen jau politika, un ja zinātnieks nepūš politikas stabulē, viņa pētījums labākā gadījumā vienkārši tiek ignorēts!

Jūs jau zināt, ka attiecībā uz globālo sasilšanu es esmu skeptiķis... skeptiķis tajā, ak cilvēku darbība ir būtisks faktors un CO2 ir galvenā siltumnīcas efekta gāze... Manuprāt tas ir bullšits, jo esmu lasījis arī citus, ne tikai "pareizos" pētījumus!

Bet tiem, kas grib nopelnīt 25miljonus $ http://environment.newscientist.com/article/dn11146 Varu pačuxtēt šādu devaisu - augi!
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.06 10:56:10
Mulders
skeptiķis tajā, ak cilvēku darbība ir būtisks faktors un CO2 ir galvenā siltumnīcas efekta gāze...
Par CO2 nezinu, bet cilvēka darbība IR būtisks faktors. Sarēķinam, cik tonnas degvielu tiek sadedzināts katru dienu un cik tonnu uzsildītu dūmgāzu nonāk atmosfērā?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.06 10:59:35
Šexna, un kas uzsildīja Zemi, kad Grenlande bij zaļa pļava? Un pa Anarktīdu tusēja visādi zvēriņi? Viens Čīles Vulkāna izvirdums pārsit pušu visus cilvēku pūliņus kaut ko uzsildīt! Vot tu aicini parēķināt - tad arī parēķini! Cik ļoti Zemi uzsilda Saulīte, Vulkāna un Geizeru izvirdumi un cik cilvēku darbība!
Pietam "silta gāze" vēl nenozīmē nekādu siltumnīcas efektu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:05:42
Mulders
Pietam "silta gāze" vēl nenozīmē nekādu siltumnīcas efektu!
Efektu nenozīmē, bet temperatūras konsekventu pieaugumu šo termālo avotu tuvumā gan.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:10:24
Šexna, temperatūra paaugstinās, bet relatīvi šī paaugstināšanas ir mikroskopiska salīdzinot ar to kodolsintēzes reaktoru kas 8 gaismas minūšu attālumā jau n-tos miļonus gadu cepina šito lodi! Plus vēl nebūt ne vēsa lode cepina šo pašu planētu no iekšpuses!

Piesārņojums, indes - tas jā, to cilvēki pamanās kārtīgi sagāzt tur kur paši dzīvo - bet siltums - figņa! Cilvēks vēl nespēj tādu temperatūru ģenerēt, ka tas ietekmētu jelkā būtiski temperatūru uz Zemes! Ar Sauli un pašu zemi vēl nekonkurējam!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:52:51
Mulders
es nesaprotu, Mulder, par ko Tu satraucies? par to - ka globālā sasilšana ir cilvēka radīta, vai par to, ka tā nav radīta un nav bīstama? ja ir - tad labi vien ir ka cīnās, ja nav - vēllabāk. a naudu katrs pelna kā māk - citi ar falšiem pierādījumiem, citi vēlkautkā. tas viss ir štrunts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:59:42
S.R. es uztraucos par to, ka visādas Valdīabs un politiķi izmanto globālo sasilšanu kā ieganstu lai uzliktu visādas kvotas, nodokļus u.c. huiņu uz cilvēku darbību, ignorējot to, ka cilvēku darbībai nav praktiski nekādas nozīmes globālās sasilšanas procesā. Paskaties to filmiņu uz kuru links iraid... ja saproti angļu valodu!
Globālā Sasilšana IR, protams, uz Zemes siltuma/ledus periodi ir bijuši un mijušies un ir pilnīgi pa kāju vai tur cilvēki ģenerēja CO2 vai neģenerēja... cilvēku darbībai ar to nav nekāda sakara! Saule - tā milzīgā uguns bumba debesīs - ir kudī būtiskāks faktors pie Zemes temperatūras - tik ak vai... Saules siltumu nevar pakļaut nodokļiem...

Tāpat kā savā laikā 2000 gada problēma, tad Putnu gripas biedēšana un tagad Globālā Sasilšana, ir labs materiāls ar ko biedēt mazos durakus, kuri neiedziļinās lietas būtībā, bet visu atstāj "expertu" ziņā, kuri, protams, neatstās jau sevi neēdušus, un dos tādu atbildi kas VIŅIEM ir izdevīga!

Kā mēs - IT speči - smīnējām bārdā un ņirdzām (pat atklāti) par stulbajām banciņām (mazajām) un visādām firmelēm, kas maxāja lielu piķi lai šamo sistēmu "pielāgotu" 2000 gadam... Muahahā... tagad tieši tāpat ņirdz attiecīgie "experti" kad Valdības kā tādi aitu bars piķo par "globālās sasilšanas novēršanu". Da pie kājas tā novēršana, ne mēs ietekmējam to ne mēs to varam novērst!

Ij vis vis vis brīnumainākais šajā procesā ir tas, ka neviens jau netic tam, kas nav saskaņā ar viņa uzskatiem - piemēram - vārot tēju tu izmet gaisā DAUDZ vairāk GALVENO siltumnīcas efektu radošo gāzi - ūdens tvaiku! Tak kurš gan ticēs, ka tieši Ūdens Tvaiks ir galvenā (80%) siltumnīcas efektu radošā gāze. Savukārt CO2 ir augu ēdiens... iznīcini CO2 ierobežo to, un augi izmirs!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:02:42
Interesantāka tēma: klimatiskie ieroči, to veids: "skalārie ieroči" , scalar weapon. Ar kuriem var izraisīt: zemestrīces, orkānus. It kā ar skalāro ieroci , tā izmēģinājumā, tika "nejauši" notrieks ASV Shuttle tipa kosmosa kuģis "Challenger" , 1986.g. Pie kam notrieca paši amerikāņi.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:03:41
Pilnīgi piekāst par to, vienīgi darīt cik iespējams, lai atvieglotu eksistenci līdz Jēzus nāks un tāpat šito visu nīcinās ārā un radīs pa jaunu
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:05:32
nu, pieņemsi ka Tev taisnība. un kas no tā? domā, es tagad vairs ūdeni nevārīšu?!!! vārīšu!
un kāda man daļa, kuras aitas kāds cērpējs cērp? ja ir ko cirpt, lai tik cērp veseli. gan jau mani nodokļi tur arī aiziet. un ko? iesim piketēt?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:09:31
Ctulhu
Kāpēc saki "šoreiz sanāks"? Viss iet pēc plāna un ja tu uzskati pirmo nākšanu par neveiksmīgu, tad rūgti maldies, jo tā tam bij jānotiek, tas tika pravietots jau Paradīzē. Jēzum vispirms vajadzēja atrisināt vislielāko un galveno civlēces problēmu, no kā arī visas pārējās problēmas cēlušās - grēks. Lūk tas ir atrisināts, tik mums jāļauj lai DIevs mūs savieno ar šo Jēzus darbu, lai mums būtu dalība pie nākamās, pilnīgās pasaules. saspridzinātu zemūdeni neremontē, bet evakuē komandu un dod tai citu, jaunu zemūdeni - tas tāds visai aptuvens, nepilnīgs piemērs un tomēr, varbūt palīdzēs labāk saprast
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:10:25
S.R...
Nu bet loģistiski, tāpat - vāri vai nevāri ūdeni, brauc vai nebrauc ar mašīnu, tāpat pasaule ies bijā, šākātā
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:13:11
Ingars
bojā drošvien ies. bet man viņa tīri labi patīk - tā ir labākā no pasaulēm, kāda ir. un es esmu par to, lai mēs tajā nedzīvotu kā rukši vai cūkas.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:14:12
Vēl ir 2 varianti: vai nu mēs augam garīgi, notiek "mierīga" pāreja uz Kosmosa Zelta Laikmetu un 1000 gadu Miera Valstību. Vai Dievība Šiva sāk dejot deju "Tandava" - iznīcināšanas deju.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:14:53
S.R...
nu bet tāpēc es saku - nevajag pasauli mēģināt salabot, tas tikpat neizdosies, bet uzturēt to pēc iespējas labāk, lai pašiem vieglāk līdz Jēzus otrai atnākšanai
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:16:44
Pie kam cilvēces garīgājā attīstībā lielu lomu spēlēs 144.000 kādi "īpašie cilvēki", kuriem lielākas iespējas, vai ja 144.000 cilvēki sasniegs augstu līmeni apziņā, tad uz Zemes būs milzīgs uzplaukums.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:17:50
Ctulhu
elementāri - Ctulhu - lucis ir vienīgais tāds, kurš varēja šitādu sabotāžu izvest - viņš ir neitralizēts - viss iet pēc plāna.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:18:16
Kundali
putni galvā čivina?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:21:28
Ctulhu
Redz tur tavs prāts ir par īsu, tu vienkārši esi pārāk ierobežots savās saprāta spējās, lai to visu saprastu un es arī, tāpēc spriedīsim labāk par sava līmeņa lietām
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:21:51
Ctulhu, manuprāt nereti tiek putrotas divas lietas - piesārņojums ar globālo sasilšanu! Tie nav viens un tas pats! Pret piesārņojumu kā tādu es arī iestājos un atbalstu jebkuru darbību, kas vērsta uz tīrāka kurināmā radīšanu.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:27:42
Ctulhu
Cilvēks var daudz, bet ne visu

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 961