atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem veiksmīga biznesa noslēpumi
Ingars
Iesūtīts: 2008.04.29 22:11:08
Tātad sakarā ar augstajām cenām un zemajām algām Latvijā masu medijos ir izskanējuši tādi apgalvojumi, kā - nevar pacelt algas, jo ir zema darbinieku produktivitāte.

gribētos uzdot cienījamajiem biznesmeņiem un citiem lieliem šiškām jautājumus:
tātad visās Rietumeiropas valstīs cilvēki ir čaklāki un produktīvāki?
un kāpēc ir tā, ka Latvijā cilvēkam jāraujas melnās miesās lai pabarotu ģimeni, ta vēl jūs iedzīvojaties uz darbinieku tiesību rēķina, bet aizbraucot uz ārvalstīm tie paši darbinieki ar to pašu produktivitāti pelna trīsreiz vairāk - kā tad tā?
vai nav tā, ka nemaksājat pienācīgas algas, lai paši varētu krutāk dzīvot nahaļavu?
LAtvijā biznesa ētika ir šāda - nospļauties par klientiem, galvenais panākt lai viņi maksā pēc iespējas vairāk. Nav nozīmes kvalitātei, bet viss ir orientēts nevis uz to, lai cilvēkiem palīdzētu, bet lai uzņēmējs gūtu lielāku peļņu. Reizēm gadās arī pa ceļam uzlabot pakalpojumu un preču kvalitāti, taču mērķis nav sabiedrības labklājība bet peļņa
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.30 09:05:06
a_masiks
Vai jāsaprot ka tās ir želabainas GAUDAS pēc izbijušā sociālisma, ar plānveida ekonomiku?
Tas drīzāk jāsaprot kā izkliedētās apziņas plūsma (interesants un maz pētīts fenomens).
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.30 10:00:05
Ingars, nepretendēju uz biznesmenja statusu, bet mums ir savdabīgs "Latvijas Bizness"... tas ir tāds, ka katrs grib nopelnīt miljonus 1-2 gada laikā un pēc tam kaut zāle neaug! Nedz valdībai nedz reāli biznesmenjiem nav ilgstošas ekonomikas plāni uz nākotni 10-20-30-100 gadiem! Jo cilvēki netic rītdienai! Nu nevar jau pārmest... Taču, mūsu biznesmeņi vēl nav sapratuši, ka šitāds šmaukšanās bizness ir ļoti neizdevīgs ne tikai visiem apkārt, bet viņiem pašiem... Jo bumerangs var nākt atpakaļ
Protams, LV ir daudz biznesmeņi kas strādā nopietni un pa īstam, viņu darbinieki arī ir gan pasargāti, gan nodrošināti!

Kā arī LV valdības un ne tikai funktieris ir kupi-prodai, vai pat vienkārši "pārdod" bizness. Ražošanas nav. Bet reāli naudu taisa ražošana, ja tās nav, neko tu nepadarīsi... izpārdosi visu un viss... ar to arī beigsies!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.30 10:01:07
Trilobīte
Bet, ja valstī ir Labais Karalis? ;-)

Demokrātija:
2) utopija, tā nekad un nekur nav bijis. Tad jau visiem būtu jākļūst par profesionāliem politiķiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.30 10:22:35
Trilo, ko tirgo? Webs ir kur uzmest aci?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.30 10:31:08
Jasna... lai veicas! Web veikalu nevajag? Par dārgu naudu varu uzmargot!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 10:54:31
es šajā ziņā esmu pavisam neapzinīga - neveidoju savu biznesu, nekrāju īpašas materiālās vērtības - Dievs viņas man kaut kā piesviež klāt bez manas īpašas līdzdalības. tomēr man ir viss, kas vajadzīgs, pat vairāk.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.30 10:57:35
man pat pašas mamma ir teikusi - tev viss viegli nāk. un tā ir taisnība.
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.30 11:00:19
mums nav ražošanas, nav seguma, to i visa šaize (bet šis nu gan ir relatīvi, nav mums te nekas ārkārtēji briesmīgs)
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:23:33
Ir ļoti labas filmas (gan krievu valodā) par "SISTĒMU" - kurā mēs dzīvojam:
http://video.mail.ru/mail/marat200285/petrov/
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:38:37
Trilo !
tagad tikai saliec viskuatkur (lelb.lv delfi.lv .....baznica.lv) banerus un cilvēki pirks bariem
ir tik daudz WEB lapu
bez baneriem būs ļoti maz apmeklētāju ....
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:41:42
Briinumsons pats neko nevar nopelnīt , visu mūžu pārtiek no valsts žēlastības ...
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:42:17
Brīnum, nezini, ka ir "vispārējā ekonomiskā krīze"pasaulē. Cilvēki atsakās no tā, bez kā var iztikt.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:43:28
man nekādu extru nav ....
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.30 12:47:21
jā , jā vēl pavasarī pavasarī mājās izjaukt apkures sistēmu...
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.01 23:03:31
Ingars
Ir valstis, kurās sociālisms tīri normāli vēl šodien darbojas - Dānija piemēram.
Ne Dānijā, ne citās attīstītajās Eiropas, īpaši jau Skandināvijas valstīs t.s. sociālisma nu gan nav.
Vāciski to sauc par soziale Marktwirtschaft - sociālā tirgus saimniecība. Tas nozīmē - tā gan ir tirgus saimniecība, bet ar ļoti ciešu sociālo tīklu, kuram cauri izkrist ir diezgan grūti. Tas parasti notiek tikai ar alkoholiķiem un narkomāniem.
prikolists [87.226.83.238]
# Iesūtīts: 2008.05.05 20:54:37
Tiem kas tas interesē....

Viss ok, tik spiežot uz Piķa linka novāciet to ?r=26 jo tas ir piķa identifikators, ja gribat pelnīt JŪS, tad to r=26 jānovāc, citādi pelnīs Piķis

Klasiskā piramīda, kur augšas pelna uz apakšu muļķību, ja esat augšā, nopelnīsiet, bet ar apziņu, ka kaut kur kāds apakšā paliks mīnusos... vai tas ir kristieša cienīgi - paši spriežiet!
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 32909