atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mantu svetīšana
Ervīns
Iesūtīts: 2008.04.28 14:55:58
Ar RKB un PB mācītājiem var sarunāt piem. apsvētīt māju, dzīvokli, automašinu, kapu utt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.29 17:43:07
Minimālists
Kāpēc tu centies sakatīt/ vai mācītājiem pierakstīt merkantilus motīvus?
aivis
# Iesūtīts: 2008.04.29 21:47:26
Vai var nosveetiit vibratoru?
Vai var nosveetiit meeslUs ? es tos lietoshu savam mazdaarzinjam , gribu lai izaug sveetiita razha,
un buus man sveetiits eediens!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.29 21:57:39
kritīšu uz nerviem un atkārtošu to, ko daudzi palaida garām

5.Mozus grāmata (Deutoronomy) 28. nodaļa

1 Un, kad tu klausīdams klausīsi Tā Kunga, sava Dieva, balsi, un turēsi visus Viņa baušļus, ko es tev šodien pavēlu, tad.....

.....Tas Kungs, tavs Dievs, tevi jo augstu cels pār visām zemes tautām,
2 un pār tevi nāks visas šīs svētības, un tās tevī piepildīsies, jo tu būsi klausījis Tā Kunga, sava Dieva, balsij:
3 svētīts tu būsi pilsētā, un svētīts tu būsi uz lauka.
4 Svētīts būs tavas miesas auglis, un svētīts būs tavas zemes auglis; svētīts būs tavu lopu auglis, tavu liellopu un tavu sīklopu pieaugums.
5 Svētīts būs tavs grozs, un svētīta būs tava abra.
6 Svētīts tu būsi ieiedams, un svētīts tu būsi iziedams.
7 Un Tas Kungs tavus ienaidniekus, kas vien pret tevi celsies, nonāvēs tavā priekšā: pa vienu ceļu tie pret tevi izies, bet pa septiņiem ceļiem tie no tevis bēgs.
8 Un Tas Kungs pavēlēs svētībai, ka tā būs ar tevi tavās klētīs un pie visa, pie kā tu liksi savu roku, un Viņš tevi svētīs tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev dos.
9 Tas Kungs tevi cels Sev par svētu tautu, kā Viņš tev to ar zvērestu ir apsolījis, ja tu turēsi Tā Kunga, sava Dieva, baušļus un staigāsi Viņa ceļus.
10 Un visas zemes tautas redzēs, ka tu esi nosaukts pēc Tā Kunga Vārda, un tās bīsies no tevis.
11 Un Tas Kungs tevi pārpilnībā vairos tavā miesas auglī, tavā lopu auglī un tavā zemes auglī tanī zemē, ko Tas Kungs, tavs Dievs, bija ar zvērestu apsolījis taviem tēviem tev dot.
12 Un Tas Kungs tev atvērs Savu labumu krātuvi, debesis, lai dotu savā laikā lietu tavai zemei un svētītu visu tavu roku darbu, un tu aizdosi daudzām tautām, bet pats neaizņemsies.
13 Un Tas Kungs tevi noliks par galvu, bet ne par asti, un tu būsi arvien augšā un nekad lejā, ja tu klausīsi Tā Kunga, sava Dieva, baušļiem, ko es tev šodien pavēlu turēt un pildīt.
14 Un nenovērsies ne no viena no šiem vārdiem, ko es jums šodien pavēlu, ne pa labi, ne pa kreisi, ka tu nesekotu citiem dieviem un tiem nekalpotu.
Minimālists
# Iesūtīts: 2008.04.30 07:36:16
Balss, pieņemu Tavus pārmetumus & izmantoju reģistrēta lietotāja tiesības mainīt ziņu...
Godzilla [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.04.30 23:40:55
Aivi, par vibratoriem nezinu, bet tev gan vēlu svētību- esi svētīts.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.05 23:54:46
Man bija tā. Klasesbiedrs palūdza iesvētīt jauno automašīnu. Es pārkāpu savam "garīgumam", sameklēju katoļu resursos iesvētīšanas kārtību, jo luterāņi ne visā atšķiras no katoļiem, un svētīju. Pēc kāda laika satieku savu paziņu, viņš saka, zini, tava svētība palīdzēja, braucu viendien un nokļuvu tādā situācijā, ka līdz šai dienai nevaru saprast, kā izglābos sveikā no avārijas.
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.05.06 00:04:13
Ēvalds Bērziņš
1) kur ir tā robeža, cik tālu mēs drīkstam kāpt pāri savam "garīgumam"? Ar "garīgumu" saprotu manu pārliecību, kas balstās tajā, ko izlasu Bībelē un ko māca Baznīca caur mācītājiem.
2) paldies Dievam, ka pasargāja Tavu klasesbiedru, bet žēl, ka viņš domā ka tava svētība palīdzēja, nevis Dievs. Varbūt šis notikums nav nemaz tik pozitīvs, kā izskatās...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 09:57:47
aivis
Vai var nosveetiit vibratoru?
Vai var nosveetiit meeslUs ? es tos lietoshu savam mazdaarzinjam , gribu lai izaug sveetiita razha,
un buus man sveetiits eediens!

nedomāju, ka kāds priesteris tev svētīs tavu vibratoru - bet mēģināt vari.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2008.05.06 10:43:21
Eshkola
1) Es arī esmu Baznīcas mācītājs... kurš māca, ka tas, kas Bībelē tiek ielasīts dažādu iemeslu dēļ, nav īsts garīgums.
2) Kāpēc tu konfrontē "manu svētību" ar Dievu? Un kur man ņemt citu, labāku nekā tā, ko Dievs Baznīcā man caur bīskapu ir devis?
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.05.06 10:57:28
S.R...
nedomāju, ka kāds priesteris tev svētīs tavu vibratoru - bet mēģināt vari.
Nav gan īsti skaidrs, kāpēc DŽEKAM ir vajadzīgs vibrators... un pie tam - svētīts...
Godzilla [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2008.05.06 10:59:51
Tā DŽEKA celiņi ir neizdibināmi...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:55:57
Sheksna
drošvien to priesteris arī viņam pavaicātu un tad izejot no situācijas - svētītu vai nesvētītu. es domāju - nesvētītu - jo diezvai tas būtu svētīgs pasākums.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 11:58:11
Un ar tām svētīšanām vispār iet visādi, tikko izlasīju vienu ziņu, kur pareizticīgo mācītājam palūdza iesvētīt itkā baleta skolu, bet patiesībā tas bijis striptīzbārs.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:08:43
Ingars
ohoho! šitā piešņāca nabaga batjušku nu, varbūt viņam vismaz iedeva par to bezmaksas abonomentu uz izrādēm.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:12:15
šis esot lādējies un dosmojies nepajokam...eh varat izlasīt www.ebaznica.lv un parullēt uz leju, atrast šādu virsrakstu - AR VILTU PAVEDINA SVĒTĪT STRIPTĪZA KLUBU.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:15:08
Ingars
lādēties nevajadzēja - vajadzēja tur pasludināt Evaņģēliju - tad nokratīt pīšļus no savām kurpēm un mierīgi aiziet.
bet smieklīgi gan ir sanācis.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:17:42
Tas tikai pierāda, līdz kādām muļķībām nonāk tādi mācītāji, kuri tik cieši turas pie visādām muļķībām, bet bībeli tā arī kārtīgi neprot saprast. tad jau tiešām labāki ir pentakosti, šamie, gan neko nesvētītu, drīzāk uztaisītu vienu lielu ambrāžu un izsvēpētu šamos no turienes ārā ar lūgšanām un slavēšanu, ka velns kaukdams izskrietu laukā ar visām savām palaistuvēm
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:21:52
Ingars
mjā, Marija Magdalēna arī esot bijusi palaistuve....
Ingars
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:24:15
Nu lūk tāpēc svētīgāki ir nenoņemties ar bezgalīgiem cilvēku izdomātiem rituāliem un pievērst lielāku uzmanību Dieva istādījumiem - sludināšanai, lūgšanām, slavēšanai, kristīšanai, vakarēdiena saņemšanai, absolūcijas pasludināšanai, mīlestības darbiem utt.
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.05.06 12:42:30
Ēvalds Bērziņš
pats teici, ka luteriskajā Baznīcā šādas prakses nav, un kārtību ņēmi no katoļu resursiem. Vai tad sanāk, ka visi luterāņi "ielasa" kaut ko nepareizi?
Es daudz ko nezinu un nesaprotu, un tāpēc klausu, ko saka mans mācītājs. Bet mācītājam droši vien jāklausa bīskapam
Nepārproti, necenšos pierādīt, ka Tev nevajadzēja svētīt to auto, jo nezinu neko par konkrēto situāciju. Bet mani uztrauc, ka arvien biežāk mēs ejam uz kompronisiem, lai tikai cilvēkus pieturētu baznīcai. Tāpēc arī jautāju - kur ir tā robeža, cik tālu var iet?

2) Kāpēc tu konfrontē "manu svētību" ar Dievu? Un kur man ņemt citu, labāku nekā tā, ko Dievs Baznīcā man caur bīskapu ir devis?
Nekonfrontēju. Tikai Dievs saka, ka savu godu citam nedod.
Atceros stāstu par Mozu, kad viņš iedomājās, ka pats liks plūst ūdenim no klints... Protams, viņš sita pa klinti, protams, Dievs tā teica, bet tomēr tur kaut kas greizi sanāca...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 156 , pavisam kopa bijuši: 3346