atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par miesas grēkiem
Patrcija
Iesūtīts: 2008.04.24 23:59:44
Sēžu un domāju par miesas grēkiem un nevaru saprast, vai tas, ka mīli sevi un savu ķermeni ir labi, ja tas, ka gribi izprast savu seksualitāti ir labi vai slikti. Vai mākslas kailfoto aplūkošana ir slikti un piedauzīgi un arī grēcīgi. Kā man noškirt, kur būs grēks, kur nē, kur miesas kārība, kur jūsma par skkaistumu. Es saprotu, ka mani tūlīt te noknābs, bet man gribas saprast to robežu no kuras man jāiet grēkus sūdzēt. Drusku jokaini, bet man šobrīd aktuāls ir šis jautājiens.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:00:33
a_masiks
nu, ja nebaidies riskēt - ņem. būtu vēlams būrī.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:04:13
S.R... Ceru, ka tu mani turpmāk neapgrūtināsi ar privātu saraksti.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:06:47
*Duksis
cerība ir laba lieta
jaukas Tev brīvdienas. :*
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:08:14
*Duksis
mjā... kad citu cerību naf.. tad arī tādas ir labas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:11:50
Trilobīte
nu, ja viņs tagad jūtās ar sevi ļoti apmierināts - kas tad man
bet šito izgājienu protams pierakstīsim
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:13:40
tad atāā - līdz rītdienai - gaidu!
S.Rrrrrr... [78.84.88.248]
# Iesūtīts: 2008.04.25 17:15:27
reizēm esmu, nabaga Reksis to nespēja paciest - nervi pa švakiem - neizturēja.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.25 19:08:24
Tapēc man ieteica ar latviešu dāmām nesaistīties
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.25 20:53:19
S.R...
bet vai tad nedrīkst mīlēt tā, lai nenodara nevienam ļaunumu?
Gan jau ka drīkst, bet es neesmu drošs, ka vajag.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.25 21:10:59
Man šķiet, ka ir tā. Pirms Ieva un Ādams krita grēkā, cilvēka kailums nebij kauns un cilvēki nevalkāja drēbes kailums nebij par piedauzību jo neeksistēja grēks, neeksistēja miesas kārība ārpus laulības, cilvēks bij pilnīgs šķīsts un svēts. Ja būtu Paradīzē vēl otrs kails pāris, tad Ādams pat neizjustu pret to otru sievieti neko tādu ko pret Ievu.

Pēc grēkā krišanas civlēks kļuvis nešķīsts un viņa gods kļuvis viņam par kaunu un piedauzību, pasaulē ienācis grēks un līdz ar to arī sakropļotas Dieva dāvanas, sakropļota cilvēka seksualitāte un sakropļotas seksuālās tieksmes. Tākā visos mīt grēks un samaitātība, tad apzinies to vai ne, kailums izraisa miesas kārību
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.26 01:22:47
Patrcija
Skaists ķermenis, kustības var būs īsts mākslas baudījums, pat ja tās ir ar erotisku pieskaņu kā latīņamerikas dejās. Gadījās redzēt kādā sarīkojumā dejojam populāro dziedātāju Mariju Naumovu - tā bija īsta estētiska bauda - nevarēju acis novērst !
Bet tam nebija ne mazākā sakara ar erotiku (nav man lesbiskas novirzes).
Tāpēc domāju, ka, atbildot uz sākotnējo jautājumu - šos divus aspektus iespējams nošķirt.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.26 01:38:29
Mulders
Labs mīlestības tests būtu kaut kas tāds - vai es būtu priecīgs un laimīgs, ja manas mīlestības objekta prieka un laimes avots nebūtu es?
Pastāstīšu gadījumu iz dzīves - izklausās kā lētā romānā, bet ir patiess notikums. Kāds vīrietis ap gadiem 30 iemīlējās jaunā, kārtīgā meitenē un guva viņas uzmanību, varbūt pat pretmīlestību.
Taču viņš bija precējies, ar maziem bērniem.
Šis vīrietis saprata, ka nedrīkst atstāt ģimeni, un ka nedrīkst ar bezizredžu attiecībām padarīt nelaimīgu savu mīļoto meiteni.
Vienlaikus vēl kāds cits jauneklis bija meitenē iemīlējies un cīnījās par viņas sirdi.
Tad nu vīrietis aizdeva šiem abiem kaut ko nepieciešamu viņu kopīgajam izbraucienam - neatceros - savu automašīnu vai ko citu.
Viņš ļoti gribēja, lai viņa mīļotā meitene kļūtu laimīga - ar citu...
Atvadu vēstulē viņš uzrakstījis it kā banalitāti - ka mīlēs viņu līdz mūža galam.
Šis solījums piepildījās ļoti ātri. Jaunais, trenētais, savas profesijas dēļ regulārai ārstu kontrolei pakļautais vīrietis pēkšņi bez kāda ārēja iemesla nomira - viņam apstājās sirds...
Romantiskajā laikmetā būtu teikuši - viņš mira no salauztas sirds...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.28 08:59:04
bet ko mēs no šī stāsta varam secināt? ne tas cilvēks savu mīlestību realizēja, ne bērnus izaudzināja... atdeva galus un miers - šausmīga bezatbildība un gļēvums. manuprāt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.28 09:40:04
a_masiks
tieši tā - jebkuram, pašam banālākajam ļer,ļer,ļer ir jāietver sevī kādu atziņu, racionālu kodolu - ja tāda nav - tas ir utilizējams.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:21:32
S.R...
Manis minētais notikums bija ne jau ar pašnāvību noslēgumā! Viņš vienkārši nomira.
Bet sāls jau bija tajā, ka viņš atteicās no savas mīlestības gan savas ģimenes, gan savas iemīļotās īstas laimes dēļ!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:25:26
Balss
Bet sāls jau bija tajā, ka viņš atteicās no savas mīlestības gan savas ģimenes, gan savas iemīļotās īstas laimes dēļ!
...un actāja savus bērnus bez tēva...
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:28:10
Sheksna
Izlasi taču tekstu! Viņš nomira dabīgā nāvē, nevis izvēlējās atstāt savus bērnus!
Viņš atteicās no savas mīlestības un palika ģimenē, un sponosrēja savai mīļotajai izbraucienu kopā ar citu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:29:40
Balss
Izlasi taču tekstu! Viņš nomira dabīgā nāvē, nevis izvēlējās atstāt savus bērnus!
Vai es ko rakstīju par pašnāvību? Jautājums ir par to, vai var un vajag idealizēt TĀDU mīlestību, kuras rezultātā cieš mīlētāja ģimene un bērni?
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:32:17
Sheksna
Es neidealizāju viņa jauno mīlestību. Viņš tai nebūtu drīkstējis ļaut vaļu. Es stāstu par to, kā viņš no tās atteicās savu bērnu un sievas un arī mīļotās dēļ...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.28 13:35:15
Balss
Es neidealizāju viņa jauno mīlestību.
Ne jau jauno mīlestību... mīlestību kā tādu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 15795