atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.24 10:43:04
dorinda

Tev nu gan ir fobija! Bet ir taču kristīgi svaidīt ar svētīto eļļu - rou, Domā pat notika eļļas svētīšana Zaļajā ceturtdienā! Vēl iesaku noskatīties filmu par japāņu veikto pētījumu par ūdeni. Ūdens, šī unikālā viela, bez kuras nav iespējama dzīvība, ir patiesi unikāls - tas saglabā informāciju un maina struktūru atkarībā no tā, vai to svēta, vai nolād, vai tam apkārt skan Mocarts vai Black Sabath! Kāds tur brīnums, ka ūdens molekulas vai kā citādi saglabā aktīvo vielu nospiedumu un arī n-tajos atšķaidijumos tas saglabā terapeitisko efektu!
Mūsu ģimene jau vairāk kā 10 gadus pamatā ārstējas homeopātiski un tas ir ļoti efektīvi. manu meitu 2 gadus visādi cenšas izārstēt no artrīta, bet paliek tikai aizvien sliktāk un kur nu vēl sabeigtās iekšas no zālēm. Tagad jau 3 nedēļas mēs visu to ķīmiju esam izlidinājuši ārā un tikai ar homeopātiskajām (aptiekā nopirktajām!) zālēm meitai jau vairs nav galvassāpju un notiek uzlabošanās arī locītavās un arī muskuļos.

Un rozi es pats visai sekmīgi ārstēju - man darbnīcā vēl ir bisku speciālais zilais papīrs, kuru ikdienā lieto ērģeļbūvētāji. Steidzieties - Ziemsvētku atlaides!
artos_ [78.84.154.29]
# Iesūtīts: 2008.12.24 14:08:08
vnk dassy

darīts!
vnk dassy
# Labojis vnk dassy: 2008.12.24 14:08:30
Paldies! un ir ar piebilde
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.26 11:20:14
artos

Cik saprotu, roze ir zemādas infekcija - vīrusu, vai baktēriju, to es īsti nezinu, bet štelle ir tāda, ka tā perinās starp ādu un tauku slāni, tas ir vietā, kur prakstiski nav asinsvadu un līdz ar to nav iespējams pievadīt ārstnieciskos līdzekļus.
Bet ar to zilo papīru - nezinu. Tam varbūt kāds sakars ar gaismas spektru. Interesanti, ka mušas nelien iekšā caur zilā krāsā nokrāsotiem logiem, varbūt tāpēc Baltkrievijā un daudzviet citur logus krāso zilā krāsā, par ko mēs te tā šausmināmies! Bez tam esmu ievērojis, ka koku, kurš aplīmēts ar zilo papīru, neēd ķirmis. To ļoti spilgti var redzēt Tukuma baznīcas ērģelēs. Katrā ziņā mans čoms paņēma no manis to papīru, uzbēra krītu (tas laikam tāpec, lai uzsūktu mutrumu, jo rozei nepatīk sausums, tādēļ to nedrīkst mazgāt ar ūdeni) aptina ap kāju savam puikam, un pēc dažām dienām bija kārtībā. Bez jebkādiem pesteļiem, buramvārdiem.
Starpcitu, šo ideju aizguvu no feldšeres Ugāles slimnīcā, kura man stāstīja, ka viņi akurāt tā darīja - tikai zilo papīru plēsa nost no burtnīcām.

Es domāju, ka visās lietās, kuras mēs neizprotam, tūlīt jau nav jāsaskata nelabā pirksts. Tā tagad tāda dīvaina paranoja dazās kristiešu aprindās. Un dīvainā kārtā tā sasaucas ar apgaismības laikmeta idejām un sholastiku, kad visus ticības noslēpumus mēģina izskaidrot ar prātu, saprast ar prātu. Līdzko ir kaut kas nesaprotams, tā tūlīt to pieraksta nelabajam. Mums varbūt ir arī jāsamierinās, ka visu nevar izskaidrot mne teoloģija, ne zinātne un vienkārši praksē jāpielieto lietas, kuras redzam labas esam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.26 11:57:29
Zils spektrs - tas ir ticami
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.26 12:02:44
Labi pielikām papīru. Hmm.. bet, kādā krāsā gan ir zils papīrs tumsā? Da nekādā jeb melnā. Tātad fīča nav pašā krāsā bet gan ticībā, ka tieši šī krāsa noteikti palīdz.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.26 12:13:32
duksis, zils papiirs arii tumsaa laizh cauri tikai zilo spektru, lai arii gaisma tumsaa buus maz
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.12.26 12:18:06
Mulders Padomā pats, cik gan daudz gaismas ir starp papīra loksni un to ķermeņa vietu pie kuras tā ir cieši piespiesta?

P.S. Mūsdienās klīnikās plaši tiek pielietota lāzeroterapija - efektīva, nesāpīga, ātra, aseptiska brūces apstrādes metode ar lāzera staru. Tā tiek pielietota arī dažādos citos gadījumos. Zilus papīrus ap kāju slimnīcās mūsdienu tumsonīgie ārsti netin.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.26 12:27:46
duksis, cauri papīram gaisma iet neatkarīgi no tā kas ir ZEM papīra

Būtībā šo teoriju var pārbaudīt vienkārši... tb vai zilā gaisma vainīga...

Apstarot rozi ar zilo lampiņu...

Tad vēl

Ja cilvēki saka, ka tas darbojas (es jau nezinu) a moš pašā papīrā ir fīčas... tur nezinu celuloze nepatīk rozes baktērijām!

Hvz... a moš placebo efekts.

*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.26 12:31:45
Mulders

> cauri papīram gaisma iet neatkarīgi no tā kas ir ZEM papīra

Tam varētu piekrist gadījumā,... ja gaisma ietu cauri papīram. Ja vēl papīrs atrodas zem apģērba, tad gaismas izredzes "tikt cauri" praktiski nepastāv. Un, ja nav gaismas,- nav arī krāsas.
filologs [87.110.32.25]
# Iesūtīts: 2008.12.26 18:43:05
Lapsa25: pilnas aptiekas ar homeopātiskiem preperātiem. piem. visiem pazīstamais Aflubīns!!!... šodien paskatos - tas ar homeopātiskais... murgs kaut kāds

Drusku nobrīnījos par šito komentāru... Ja jau daži pat no "Aflubīna" baidās, tad jau tālāk vairs nav kur.. Mūsu ģimenē gan pieaugušie, gan bērni ir no saaukstēšanās slimībām veiksmīgi ārstējušies ar "Aflubīnu", "Influcīdu", "Tonsilgonu", "Sinupretu" u.c. homeopātiskām zālēm, ko iesaka terapeits, LORs vai aptiekārs, kā arī ar dažādu minerālvielu preparātiem (graudiņu veidā), ko izraksta daktere - homeopāte.
Ne par kādu kratīšanu, enerģijām un maģijām, ko daži te piemin, neviens no šiem ārstiem nav pat ieminējies.
filologs [87.110.32.25]
# Iesūtīts: 2008.12.26 18:50:07
P.S. Starp citu, runājot par saaukstēšanos - ja jau jūs te viens otrs (no homeopātijas pretiniekiem) esat tik gudri , tad pasakiet, kādas VĒL mēdz būt pretsaaukstēšanās zāles BEZ šīm trim grupām:
1) tādi kā "Tylenol" (ko Latvijā vairs netirgo), "Coldrex" utml., kas nosit simptomus, bet neārstē, reizēm arī rada blakusefektus, un vispār ne visiem/vienmēr der;
2) antibiotikas, kas ārstē un ekstrēmos gadījumos ir vajadzīgas, bet kas bojā imunitāti un tāpēc tās nedrīkst lietot bieži;
3) homeopātiskās zāles, kas ārstē, imunitātei nekaitē un blakusefektus nerada.
Vai jums ir zināms vēl 4.variants, kas būtu vislabākais?... Man nē.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.27 16:38:14
artos
Protams, te nav nekāda sakara ar ezotēriku, bet tas, ko Olita uzrakstīja par krāsu iedarbību (Paldies par to, es to izkopēju un saglabāju savai zināšanai. Tas ir ļoti svarīgi veidojot interjerus) , sakņojas vispārējā pieredzē, kuru apstiprinās jebkurš kaut cik nopietns psihologs. Mēs nezinām, kāpēc konkrētai krāsai ir visai konkrēta ietekme, bet mēz esam novērojuši, ka tāda ir! Mēs visi esam novērojuši parādību, ka vienā telpā mēs jūtamies omulīgi, bet citā nē; viena telpa mobilizē, bet cita atslābina. Ne visi zin kāpēc tas ir tā, bet zinot elementārus kaut vai krāsu iedarbības principus, mēs jau veidojam interjeru ar noteiktu mērķi. Piemēram, lielākā daļa baznīcu ir krāsotas aukstajos toņos, jo tie cilvēku mobilizē un neļauj aimigt, savukārt guļamistabā cenšamies izvairīties no spilgtām krāsām...

Ir taču pazīstama arī tāda lieta, kā gaismas terapija. Kaut vai tā pati Bioptron lampa, kas ir visai efektīva, pats esmu pārbaudījis.

Un vispār - vēlreiz saku, ja kaut ko nesaprotam, tūlīt jau to nevajag saistīt ar pesteļiem. Bet par to ūdens apvārdošanu - nu katrs to mājās var darīt: ielej traukā ūdeni un svētī to, kaut vai noskaitot Tēvreizi. Varbūt esi dzirdējis par Bēziņmāti, kas dzīvoja Raunā. Par viņu arī daudzi stāstīja, ka nez kāda ragana. Bet viņa bija Raunas draudzes priekšniece un mācītāja Tāļa Rēdmaņa vecmāmiņa, viņš var daudz ko pastāstīt, kas ir patiesība. Un ir pietiekoši daudzi cilvēki, kuriem vajadzīgs kaut kas materiāls, galu galā, kāpēc tas nevārētu būt cukurs, sāls vai ūdens! Mums Kristus arī ir miesā saņemams sakramentā, vai kādreiz esat aizdomājušies dziļāk, kādēļ gan tāds Sakraments mums ir dots, ja jau reiz grēcinieki top taisnoti ticībā! (tā, protams, ir maza provokācija, lūdzu nepiedauzīties!)
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.29 09:44:10
Jānis Kalniņš
man ir vesela istaba zilā krāsā (fakts ne baltkrievu zila) un mušas vasarā nejūtas nu nemaz traucētas, lidinās un dzīvojas kā vien tīk
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.29 10:53:27
Olita,

fizika, ķīmija un ezotērikas pamati ir saistīti,

Baidos, ka šis ir kārtējais ezotēriķu gramatiski pareizais teikums bez jēgas.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.29 10:57:56
Jānis Kalniņš, redzi par vakarēdienu un kristību mums ir Dieva apsolījums par to KO tieši mēs saņemam...

Tad kad cilvēki sāk uz savu roku apvārdot dajebkurus elementus, tad tam klāt tas apsolījums ir no sērijas "Mamai kļanusj - treugoļņik". Tb es divi kapeiki nedodu, ka tam cilvēciskajam labajam nodomam klāt nāk arī šī paša cilvēka sliktais... Jo kā tad tu tā... ņemies maizi mīcīt, bet rokas ta tev netīras tāpat!

Tb tēze - mēs uzticamies Dieva pavēlētām un ar apsolījumu apstiprinātām mistērijām, bet kad kāds nodarbojas ar pašdarbību, neatkarīgi kā vecmāmiņa viņš ir, to es izvēlos nedz pats lietot, nedz ļaut to darīt maniem tuvajiem!

Un tu saki, ka daudziem vajag materiālus kaut kādus "pierādījumus" - tā ir klasiskā neticība. Svētīgs ir tas, kas neredz, bet tic... Jo Dievs ļoti labi zin un visu VD to vien dolbī katrā Rakstu lapaspusē - nepieķerties šiem materiālajiem nesējiem.
Kas sanāca ar Vara čūskui tač zini... un tas ir cilvēka samaitātajā dabā pieķerties šai matērijai... zelta teļus cilvēki joprojām grib celt un kas interesanti, šķiet, arī saviem Āroniem lūdz lai viņi ceļ viņiem elkus, kurus tad pasludināt par savas labklājības iemeslu...

Dievs tāpēc deva cilvēka šai dabai arī materiālu Dieva iemiesojumu un materiālu ar Dieva Vārdu apstiprinātus elementus - sakramentus - tad kāpēc ar to cilvēkiem nepietiek?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.29 10:58:32
a_masiks, KURI kristieši?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.29 11:07:38
Vispār to ka krāsa iedabrojas psiholoģiski ir tāpat skaidrs kā tas, ka dažādas skaņas un mūzikas iedarbojas psiholoģiski!

Krāsa ir vienkārši vēl viens veids, kā strukturēt apziņu un iedarboties uz cilvēku. Tur nav nekādu mistēriju principā, mistērija slēpjas tajā, ka pilnīgi nav skaidrs, kā apziņa darbojas! Bet krāsa, mūzika, aromāti ir veids kā iedarboties uz apziņu!

Tur pat nav nedz mistērijas nedz ezotērikas!

Jo tāpat kā skaņa ir skaņas viļņi, kur, starp citu, precīza sinusoīdālā skaņa ir labs veids kā cilvēku nogādāt trako namā, tāpat krāsa ir elektromagnētiskās dažādas viļņa garumi... kas arī attiecīgi dažādas stīgas mūsu uztverē iedarbina!

Es gan nezinu vai uz visiem vienādi... bet kaut kādi vispārīgi principi ir gan! Pietam, cik saprotu, krāsu un textu, mēs uztveram ar dažādām smadzeņu puslodēm... tādējādi dažādas informatīvās iedarbības sanāk!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.29 11:08:22
a_masiks, a no kurienes secinājums?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.12.29 11:24:51
a_masiks, es te tā uz pirxtiem skaitīšu

Jānis Kalniņš, Balss, -Jona-, S.R. hmmm kuri vēl kristieši bij tie ezotēriķi
Pretī bij - Rausīts, Mārtiņš, Artos, Trilobīte, Mulders...

Jā... tevi tik pie secinājumu izdarīšanas! Saucās inženiera indukcija, pietam izpildīta nu ļoti sliktā formā!

Man ir aizdomas, ka par statistiku tev ir miglains priekšstats!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 2817