atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 15:29:36
Sheksna
aha, klausies vairāk manī, ne to vien uzzināsi
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.22 15:31:36
Sheksna
Ir versija, ka vāciešiem vienkārši partonas esot beigušās, tāpēc arī karu zaudējuši.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.22 16:16:48
Vēl ir versija, ka Hitleram nonakot pie PSRS robežas, planētu stāvoklis kļuva nelabvēlīgs. Pie kam ar "hitlera" rokām spēkus mēģināja slepenā pasaules valdība, nožmiegt Krieviju.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.22 16:20:12
Kundali
Grūti tā pat uzreiz pateikt, kura no versijām stulbāka.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:05:02
Man ir papildjautājums:
un kā ar antropozofisko medicīnu?
Tas ir vēl radikālāk par homeopātiju, bet neviens laikam nav nekad saskāries. Man palīdzēja, bet tā arī īsti nezinu, ko domāt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:06:18
Papucs
stāsti!
dorinda
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:18:31
vecais vācietis Hanemans, kas šito homeopātiju izstrādāja, bij baigais brūvētājs un mistiķis, un tas viss laikam nebij diezko kristīgi;(..un tā ir tā daudzkārtējo šķīdumu taisīšana. Ar aveņu tēju uz saaukstēšanos tam nav nekāda sakara:, tā ka to var droši...
Vēl kas - homeopātiskās zāles izraksta doks individuāli, ņemot vērā konkrēto cilvēku, tā ka man nav skaidrs, kas ta tur no homeopātijas, ka var nopirkt visi aptiekā kuņģa pilienus vienādus, pa manam tā ar ir tikai atblāzma no homeopātijas
Vairums homeopātiju jauc ar viennkārši dabas vielu (domāts zālīšu, puķīsu un citu blabla ne-sintētiku) llietošanu ārstniecības nolūkos. Šitāda `dabīgā ārstēšanās` manuprāt ir ok un daudz labāk par ripiņu rīšanu bezjēgā. Kā arī nav pretrunā ar kristietību (ja vien vārot kumelītes nemurmina buramvārdus pret rītiem, pret vakariem

Bet vo tā īstā homeopātija...hmm...es nez.. cik tur vairs ir no hanemana..un vai tas, ka vecis bij nekristīgs visas viņa idejas padara tādas..homeopātija jau ar attšitās pie tam...zinu cilvēkus, kam tā ir vienīgais, kas palīdz pie nopietnām kaitēm...un `mēle neceļās` tiem to ņemt nost un nosodīt...bet skaidra man tā bilde nav..paldies Dieam pašai nevajag, a to būt 7x jāpadomā...
S.Rrrrrr... [78.84.88.248]
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:26:13
ko Tu eiktu cilvēkam, kuram rozi novārdoja tantiņa - a ķirurgi gribēja griezt, un tad vēl nez kas tur būtu sanācis - iekaisums, asinssaindēšanāsu.tt. bet tā - ciki,briki - pieliek zilu papīrīti un lieta darīta.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:27:39
Es te atradu homeopātu viedokli par to spēcīgās atšķaidīšanas darbību:
"Jau mūsu dienās ir noskaidrots homeopātisko atšķaidījumu iedarbības mehānisms. Noslēpums slēpjas šķīdumu kratīšanā, kad ārstnieciskās vielas un šķīdinātāja molekulas sitas viena pret otru kā pasažieri pilnā trolejbusā. Rezultātā šķīdinātāja molekulās paliek aktīvās vielas nospiedumi jeb šķīdinātājs iegūst aktīvās vielas ārstnieciskās īpašības, bet atbrīvojas no nevēlamām blakus parādībām. " (???)
Antropozofiskā medicīna jau stipri nepārprotami lieto jēdzienu "vielas vai ķīmiskā elementa gars". Resp., arī zeltam vai dzelzij piemīt ar gara īpašībām apveltīta enerģija, ko nevar izmērīt ar materiālajā pasaulē pazīstamajām metodēm. Jo mazāk elementa atomu ir šķīdumā, jo vairāk iespējams atbrīvot šī elementa "gara spēku". Līdz ar to mūs ārstē nevis zelta, dzelzs vai nātres ķīmiskais sastāvs, bet gan tās "gars". Bez tam augšanas laikā ir iespējams ietekmēt augu "zināšanas", piemēram laistot nātres ar stipri dzelžainu ūdeni. Šāda "mācīta" nātre spēj palīdzēt cilvēkiem, kam problēmas ar dzelzs apmaiņu organismā. U.t.t.
Šito es īsumā nelielai informācijai. Varbūt kādam ir komentāri par pašu ideju?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:29:48
man ir aizdomas, ka roze u.c. līdzīgas kaites ir psihosomatiskas kaites, kuras ārstējas ar pretējo efektu...

Jo baigi daudz kaites ir tā teikt "uzsēdinātas" uz psiholoģijas serdes... Vot un kāreiz šito aspektu ārstē mūsu harizmāti!

Jo ja tev ir "iestāstīts" ka tu esi slims, tad var arī "iestāstīt" ka esi vesels! Ij ne jau visas "iestāstīšanas" mums iet caur apziņas filtriem!
S.Rrrrrr... [78.84.88.248]
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:29:54
Papucs
klausies, nu kāds gars var būt nātrei? ko viņa var mācīt? kaut kāds murgs.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.22 17:40:18
Mulder, vispār jau roze ir infekcija, protams var būt psiholoģisks cēlonis, ka organisms pēkšņi zaudē spēju pretoties konkrētam vīrusam/baktērijai, it sevišķi ņemot vērā, ka arī vesela cilvēka organismā minimālā daudzumā dzīvo visas pasaulē eksistējošās mikroskopiskās dzīvības formas.
S.Rrrrrr...
Senos laikos cilvēkiem bijušas spējas, tāpat kā vēl šodien dzīvniekiem, sajust augu (tajos esošo vielu un elementu) enerģētisko potenciālu. Tāpēc slimības gadījumā cilvēks pļavā spējis sajust, kuru zālīti tieši vajag noplūkt un apēst (izvārīt). Līdzīgi kā ar tām aļņu vēdergraizēm un mušmirēm.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.04.22 17:44:35
P.S. Informācija par tautas medicīnā izmantojamām zālītēm tieši tādā veidā arī ir iegūta. Nevis eksperimentu un pētījumu rezultātā uzkrātā pieredze, bet tieša, nepastarpināta, uz izjūtām balstīta, precīza, nekavējoša informācijas iegūšana, kas var tikt izplatīta tālāk.
dorinda
# Labojis dorinda: 2008.04.22 18:04:43
vispār. Ja skatamies pēc būtības, kas sanāk. Manuprāt nekristīgi būtu, ja vielai liekam klāt vārdu, burvestību sanāk (nu neesmu specs burvestībās, bet kaut ko tādu). Jo tajā, ka viela pati par sevi iedarbojas kaut kā uz organismu (vai tās būtu kumelītes, sāls, kāpostlapa, laboratorijā sakomponētas vielas), neredzu neko nekristīgu. Tad jau vispār nekādas zāles nevarētu lietot. ja kādam labpatīk iedarbību saukt par enerģiju vai vispār kādos poētiskos vārdos tā jau ir leksikas problēma. Nu, ja es iedzeru diļļu uzlējumu un man paaugstinās spiediens, tad, ja es to saucu, ka uz mani ir diļļu dvēsele iedarbojusies es vienkārši būtu padumji dzejiska varbūt Bet, ja es, dzerot tās dilles, murminātu kādus slepenus vārdeļus, tad es nedarītu vis kris`tigi, bet ne dilles ne pat vārdiņi nebūtu pie vainas, es pati
Zuluss [80.70.23.14]
# Labojis Mods-1: 2008.04.23 21:00:29
Lasu un brīnos- vai ku interesanti.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.04.27 20:57:26
Zuluss
Brīnīties varēsi, kad šķīdums, kurā nav aktīvo vielu, tevi izglābs no ļaunas slimības. Tagad labāk padomā, kā tas varētu būt iespējams?
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.28 02:07:09
1) šī tēma jau vieneiz šeit forumā ir izcilāta un apsūkāta - interesenti, izvelciet to dienas gaismā un palasiet!
2) man prieks par Duksi , kurš sācis rakstīt kristīgus citātus: Labāk ar Jēzu būt slimam, nekā bez Jēzus - veselam!
Zēni iepriecina ar jokiem par proletāriešiem!
3) Rozes izraisītājs esot vīruss, tādēļ ar antibiotikām piekļūt grūti.

Tieši šādās reizēs palīdz homeopātiskās zāles, kuras nevis gāž pa galvu slimībai kā to dara ķīmiskās zāles, pie reizes uzdauzot zilu aci slimniekam (nevēlamās blaknes), bet gan modinot organisma pašaizsardžibas spējas.
Homeopētiju lieto arī ārsti kristieši un pacienti kristieši, vajadzības gadījumā - ja organisma pašārstēšanās spējas neizdodas pietiekami efektīvi pamodināt - lieto arī ķīmisko rungu.

Homeopātiskās zāles netiek gatavotas pilnmēness naktī, samaisot saberztu krupja ādu ar kamiņienes spļaudekli, bet gan rūnieciski. Tās paraksta ārsti, un vairākās ārvalstīs slimo kases tās apmaksā tāpat kā ķīmiskās zāles. Tātad tās nav nekāda abrakadabra, nedz placebo (jo palīdz ne tikai zīdaiņiem, bet pat lopiņiem).
Un vēl - Jēzus teica, ka nevis tas cilvēku apgāna, kas viņā ieiet, bet, kas no viņa iziet - ļaunas domas u.tml. Tāpēc man nav bail no šīm zālēm, ar kurām ārstēju savu ģimeni jau kuro gadu. Visi dzīvi gan fiziski, gan garīgi.
rainars
# Iesūtīts: 2008.04.28 07:28:16
Mulders " uzsēdinātas" uz psiholoģijas serdes...
Jā tā ir tikkai dažreiz mēs paši sev ar iestāstām.Redzi biju reiz sadraudzē pie viena tantuka kam ar kāda kaite ar nedzīšanu saistīta.Zinot to ka vajadzīgo vietu Bībelē atver Svētais gars es tā arī izdarīju.Atvērās Ap.d.12 nodaļa.nevarēju sākumā saprast kāda saikne starp cietumu un iekalšanu važās.Kad bijām izlasījuši līdz galam sapratām,ka bieži galvā uzliktas važas Dievs ņem nost nost.
Vēl vienu reizi kad liecināju draugiem par šo lietu pašam bija paaugstināta temperatūra .Lasīju arī viņiem vietu no Ap.12.nod.Pēc viņu aizbraukšanas izmērīju ķermeņa temperatūru un tā bija normā un pašsajūta O.K.
Padomājiet paši vai Dievam kurš radījis pasauli,cilvēku no pīšļiem un iepūtis viņā dzīvības dvašu,tuksnesī kaulus savāc vienkopus un liek par dzīslām tecēt dzīvībai,kurš Lācera 4-tras dienas nomirušai miesai liek augšā celties,kurš spitālīgos dziedina,akliem dod acu gaišumu.Kādas tad liecības vēl vajag Dieva visvarenajam Svētā gara spēkam.Lk 11:13 Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?"
Lapsa25
# Iesūtīts: 2008.12.23 22:16:16
Sveiki! Mani arī šī problēma jau diezgan ilgi nomoka! Es arī īsti nesaprotu un neizprtu to homeopātiju.... var lietot vai nevar.
Trakakais jau ir tas , ka viņu tagad bāž priekšā un pakak...ā... pilnas aptiekas ar homeopātiskiem preperātiem.

piem. visiem pazīstamais Aflubīns!!!... šodien paskatos - tas ar homeopātiskais... murgs kaut kāds.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.23 22:29:06
Lapsa25
Ja tev bail, tad nelieto! Kāda problēma?
Pastāv jau vēl joprojām visas klasiskās ķīmiskās zāles arī.
Vnk homeopātija rosina organisma pašdziedināšanos, nevis uzbrūk slimībai ar cirvi, pa ceļam saskaldot arī kāju...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 33057