atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 17:05:05
Ctulhu
kāta.... varēs nemanāmi Cth pieliet pie tējas un piedzirdīt... gan, cik noprotu - būs jāpiedzirda ļoti regulāri un ilgsoši, lai novērotu vajadzīgo efektu. Un pa starpām Cth nedrīkstēs pīpēt un lietot neatšķaidītu šnabi....
Alfrēds [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.03.04 17:25:49
Patīk man šī kopējā līksmes un sadziedāšanās atmosfēra. Atrada malējo ko nospārdīt. Tikai ja tādam Ingaram, kurš šeit gudri spriež par to, kas pēc fizikas un ķīmijas likumiem ir vai nav iespējams, kādā blakustēmā pajautās, kā Jēzuliņš mazi un zivis pavairoja, no ūdens vīnu uzalķīmiķoja, vai lepriniekus dziedināja tad pretī būs viena atbilde - Dieva brīnums! Tad vismaz esiet konsekventi, un nepadariet sevi par apsmieklu.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 17:32:08
masiks [212.93.96.2]
homeopātija pēc savas teorijas nedod nekādu efektu. Un tur nav nedz enerģiju, nedz burvestību. Vienīgi mazkaitīgs pašapmāns.

Kaut nu es spētu sevi tāpat pašapmānīt ar ķīm. zālēm, kuras 2 mēn. laikā mani nespēja izārstēt, lai gan es to iedarbībai visai stipri ticēju.

Un homeop. zāles, kurām es gan vairs īpaši neticēju, ja jau reiz visstiprākā ķīmija neko neiespēja, bet kuras tomēr iedarbojās un izdziedināja mani tā, ka nebija jāiet uz OP.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 17:58:01
Alfrēds [81.198.138.50]
kādā blakustēmā pajautās, kā Jēzuliņš mazi un zivis pavairoja, no ūdens vīnu uzalķīmiķoja, vai lepriniekus dziedināja tad pretī būs viena atbilde - Dieva brīnums! Tad vismaz esiet konsekventi, un nepadariet sevi par apsmieklu.
A kurš tev teica, ka šīs vietas bībelē jāsaprot burtiski? Mums te visiem ir zināms, ka visādas tādas vietas jālasa tēlaini un kā līdzības... redzi, arī textu "pilsoņi X, izdzirdod Dieva balsi, ņēma kājas pār pleciem..." var saprast burtiski un var saprat tēlaini -tjipa aizmuka. Tad nu tā būs tava izvēle - kā tu to sapratīsi... ka pilsoņi X vai nu aizmuka, vai Dieva priekšā nolēma kopoties...
/nu, es te tā niekojos, smejos par absolūtām zajavām.../
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 21:43:26
Balss, no Tevis teiktā es sapratu, ka homeopātiskās zāles ir saudzīgākas pret organismu, jo tiek lietotas mazākās devās. Tās mīnus ir tas, ka izveseļošanās līdz ar to notiek ilgākā laika posmā. Interesantu faktu apgalvo homeopāti, proti, jo lielāks atšķaidījums, jo efekts lielāks. Es nesaprotu, kā tas iet kopā? No vienas puses saka, ka mazāka zāļu koncentrācija iedarbojās lēnāk, toties saudzīgāk, bet no otras puses, jo vairāk atšķaidām, jo zāles sanāk spēcīgākas?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 22:49:32
Ctulhu
Tu vispirms pameeginaaji klasiskaas zaales, tad 2 meen .laikaa nepaliidzeeja, tad dzeeri hom. ( Cik ilgi?)
varbuut - veeliins efekts no saakotneeji dzertajaam zaaleem?


Šis bija pirmais loģiskais skeptiķa jautājums no man tuva anti-homeopātiķa.

Nē, nebija vēlīns efekts. Pieredzējusī slimnīcas ārste, nodaļas vadītāja, pie kuras kolēģi (pati piedzīvoju) nāca konsultēties sarežģītos gadījumos, man teica - ja vēl nav iedarbojušās, metiet nost, tur nekas vairs nebūs. (Pēdējās, visstiprākās - esot bijis jāiedarbojas dažu dienu laikā)
Palūdzu atlikt OP uz nedēļu, tad uz otru. 8. dienā kopš hom.zāļu lietošanas sākuma situācija radikāli mainījās, vēl paturpināju lietot uzturošo devu kādu nedēļu, un nu esmu 100% vesela (šīs saslimšanas kontekstā, ne jau absolūti, jo tāda cilvēka praktiski nav).

P.S. Tev par prieku - es regulāri lietoju ķīmiskās zāles (neesmu homoepātijas sektante, nedz arī mana ārste homeopāte tāda ir, kas man šīs zāles paraksta), jo vienai hroniskai saslimšanai man homeopātiskās zāles neiedarbojās. Bet tieši tai pašai diagnozei tās pašas hom. zāles, kas man nelīdz, manam tuviniekam iedarbojas ļoti labi.

armilo
Nē, atkārtoju vēlreiz - homeop. zāles ir saudzīgākas nevis tāpēc, ka mazākās devās uzbruktu slimībai - to tās nekādā veidā vispār nedara, slimību tās neapkaro, tāpēc arī nav nekādu blakņu. Tās aktivizē organisma pašdziedināšanās procesus kādā specifiskā virzienā. Reizēm organisms reaģē labāk, reizēm sliktāk, reizēm nemaz. Reizēm izārstēšanai pietiek ar nelielu grūdienu, reizēm vajadzīga pacietība ilgakā laika posmā, toties viss notiek mierīgā, dabiskā, organisma paša tempā.

Jā, tā homeopāti saka, ka jo augstākas potences (atkārtota atšķaidījuma) zāles, jo efekts kumulējas. Kāpēc un vai tā ir - neesmu augsti potencētas zāles tik daudz lietojusi. Tās, ko esmu, man nav īpaši labi iedarbojušās. Mans organisms laikam labāk reaģē uz zemāka potencējuma zālēm.
jenocs
# Iesūtīts: 2010.03.05 00:37:40
Rudens rozes balss
Kad dēla spēcīgās balss sirēna, kas cēla kājās visus kaimiņus, pēc 5 minūtēm apklusa, un tā katru reizi pēc vajadzības, tad no pieredzes pārliecinājos, ka darbojas gan.
"darbojas"-tas gan kruts arguments.ēģiptes burvjiem arī kaut kas durbojās,spēja padarīt to pašu,ko Mozus ar Dievpalīgu. āfrikā šamaņiem arī kaut kas darbojās,dzīvnieki viņiem paklausa.pūšļotājiem
arī darbojās-vēzi un rozi izārstē,ne tikai zobusāpes.
bet svarīgāk par pašu darbošanos ir KAS? darbojās un kāpēc?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 00:43:01
jenocs
bet svarīgāk par pašu darbošanos ir KAS? darbojās un kāpēc?
kā rādās Ingars ir guvis kaut kādu atbildi uz šo existenciālo jautājumu. Acīm redzot tagad tava kārta?
jenocs
# Iesūtīts: 2010.03.05 00:48:48
masiks [212.93.96.2]
a ko tuneguli?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.05 00:52:16
jenocs
a tugulēdamsraksti? Tev tak acis ciet!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.05 08:33:27
vsjo, nadojela uže
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.05 12:36:34
Ingars kas ir tā mistiskā "enerģija"? ... Tas viss atgādina new age piekritēju aizraušanos ar "kosmosa enerģijām", ar kurām aizraujas arī okultisti.

no paša vārda enerģija mati gaisā ceļas? man redz, atkal mati gaisā no dinozaurismiem/herēzēm kā:

Tatad kratīšanas procesā atšķaidījumā no ārienes ieplūst spēks un energija, kas ir identiska Kosmosa spēkam... Zales nedarbojas kimiski, bet dinamiski. Dynamis ir garīgais spēks, kas valda pār vielu, pamatojoties demoniskā darbībā... Burvis Hanemans... /A.Lazdiņš/

kopš kura laika dēmoni valda pār Dieva radītu vielu? kopš kura laika Kosmosa spēks ir nevis Tā Paša spēks, kurš to visu radījis, bet kāda pavisam cita?? man lidz šim ir pazīstams tikia viens vienīgs Radītājs, kurš:

5 ... pārceļ kalnus, un tie to nemana, ka Savās dusmās Viņš tos apgāž.
6 Viņš kustina zemi no viņas vietas, ka tās balsti ļodzās.
7 Viņš pavēl saulei, tad tā neuzlec, Viņš aizzīmogo ar zīmogu zvaigznes.
8 Viņš viens pats izpleš pār zemi debesis un soļo pār jūras viļņiem.
9 Viņš ir tas, kas veidojis Lielo Lāci, Orionu un Sietiņu, un zvaigznes pret dienas vidu.
10 Viņš dara lielas lietas, ko nevar izprast, un brīnumus, ko nevar izskaitīt.
11 Redzi, Viņš pats man pāriet pāri, bet es Viņu neieraugu, Viņš paiet garām, bet es Viņu nesamanu.
/Īj.9/

tāpat Savos bērnos Dievs kopš radīšanas ir ielicis enerģijas rezerves (ko Pats arī pēc vajdzības papildina) kurām dēmoni ij tuvu netiek. vienīgais veids kā tur ko mainīt - paša cilvēka brīva apzināta izvēle, novēršoties no Dieva likumiem (melojot, nokaujot utt.)

ta ka... nāksies vien tevi (un šo Lazdiņu) apbēdināt, nez vai spēsiet apkarot visus tik baisos Kosmosa spēkus/enerģijas :
http://termini.lza.lv/term.php?term=saules%20ener%C4%A3ija&list=ene.. r%C4%A3ija&lang=LV
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:04:00
kopš kura laika dēmoni valda pār Dieva radītu vielu?

2. Tes. 2:9 Jo viņa (šī pretinieka) parādīšanās ar visu viņa viltus varu, zīmēm un brīnumiem ir sātana darbs,

Redzam, ka sātans spēj darīt brīnumus ar
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:20:08
bet Dievs spēj vēl nesalīdzināmi lielākus!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:22:29
-Jona-

Jā, jā, bet tikai Viņš to dara pēc Sava prāta
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:38:51
... aha, un pēc dēmonu prāta jau nu nepavisam ne!

(bet par tavu autoritāti A.Lazdiņu, Kunga prātu nesalīdzināmi labāk pārzin Viņa Svētie - kā MTerēze u.c., kā jau arī rakstīju)
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:43:53
-Jona-
Beidz gvelzt tukšu. Pārbīdi Gaiziņu. Tev taču būs sinepju graudiņa ticība savam Dievam?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:52:14
-Jona-

Uj, svētie mēdz arī smagi kļūdīties. Apustulis Pēteris, piemēram, parādīja pretīgu attieksmi pret nejūdu kristiešiem
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.03.05 13:53:26
masiks [212.93.96.2]

tak pārbīdīju jau un atliku atkal vietā.. bet tev jau nav ne atoma lieluma ticības lai pārbaudītu :P

Ingars

pretīgu?
nu bet lab, tak jebkurā gadījumā tādi ierindas lazdiņi kļūdīsies nesalīdzināmi vairāk.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 13:55:49
-Jona-
ja atliki vietā - tas neskaitās kā pārbīdīts.
Tad arī es jau esmu nomiris, pats sevi augšām cēlis un citu rumīti ieguvis. tik tava mazticība neļauj man noticēt.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 23637