atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:11:08
Rudens rozes balss
Noklausies, kā to skaidro OSI direktors, zinātnieks Kalviņš.
Mani tas īpaši neintersē, kā tas notiek, jo vismaz to es zinu, ka buršanās un maģijas tur nav.


nu Kalviņš skaidroja par ūdens molekulu klasteriem. A kur viņi paliek tajos zirnīšos, ko devi savam bērnam? Tb - kur tur ir ūdens, lai veidotu virtuālos vielas klasterus?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:11:48
Jošs Mulders
Ja šarlatānu ūdentiņi un smērītes nedarbojas, tas neattiecas uz homeopātiju.
Vai tu lasīt neproti?!

Ja kādi kaktu dakteri, kas uzdosies par ārstiem un parakstīs tev ķīm. zāles, kas nedarbosies, tad tu arī piekrītīsi, ka visas ķīm. zāles un visi ārsti ir s....?!

Un pretiim ir tuukstoshiem negatiivu lieciibu! Nu un?

Lūdzu, parādi, KUR! Ir tikai lietotāji un nelietotāji.
Arī h.zāles, tieši tāpat kā ķīmiskās, NE VIENMĒR iedarbojas. Vai tas ir tik nesaprotami!?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:12:36
RRB jaa un par tiem tableshu preparaatiem... tos Kljavinjsh neizskaidroja, jo teica, ka homeopaatija attiecas tikai uz shkjiidumiem uudenii... Aciimredzot arii vinjsh Sharlataans!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:15:31
Vai tu lasīt neproti?!

Bet ja nedarbojas homeopaatu uudenitninj, tad vinji ir sharlataani!

Saproti tu pati uzkonstruee no-loose situaacijU!

Ja tas darbojas - tad ir homeopaatija
Ja nedarbojas - tad nav homeopaatija, un atticiigais frukts ir sharlataans!

Taatad... homeopaatija ir tikai tas, kas darbojas, bet kas nedarbojas, nav homeopaatija vai ir tradicionaalaa mediciina!

Ja kādi kaktu dakteri, kas uzdosies par ārstiem un parakstīs tev ķīm. zāles, kas nedarbosies, tad tu arī piekrītīsi, ka visas ķīm. zāles un visi ārsti ir s....?!

Nee bet ja man parasts dakters parakstiis parastus preparaatus kam buus 0 efekts, tad neieshu nedz pei taada aarsta nedz taadus preparaatus lietoshu!

Arī h.zāles, tieši tāpat kā ķīmiskās, NE VIENMĒR iedarbojas. Vai tas ir tik nesaprotami!?
Bet tad kad ieradbojas, tad Kjiimiskajaam zaaleem var konstateet iedarbiibas mehaanismu un noskaidrot, ka tas tieshaam iedarbojaas Kjiimiskaas zaales, nevis prosto svaigs gaiss. To nevar konstateet homoeopaatiskiem preparaatiem... Jo experimenti, kad veic "tiiru experimentu" uzraadaa neko...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:15:55
Nav jēgas maksāt dārgajiem homeopātiem, jo daudzas zintnieces iedos vajadzīgos preparātus par daudz, daudz mazāku naudas summu. Patiesība: Gribu uzsvērt, ka īstam homeopātam ir jābūt ar augstāko medicīnisko izglītību. Es to uzsveru, tāpēc, ka šodien ir ļoti daudz viltus homeopātu – dažādi dziednieki un zintnieki bez atbilstošas izglītības uz zināšanām homeopātijā. Jā, homeopāti ir ļoti dārgi speciālisti. Diemžēl cenas pie šiem speciālistiem ir tik lielas ekonomisku apsvērumu dēļ. Ārstam sākotnēji ir ļoti daudz jāiegulda sevis izglītošanā, turklāt jāuzsver, ka šie ārsti papildus izglītojas ārzemēs. Parasti pieņemšanas telpā šādam speciālistam redzamā vietā ir ārsta-homeopāta sertifikāts, ko izsniedz Latvijas Ārstu biedrība. Ja sertifikāts nav redzams, jāpalūdz uzrādīt.

Tātad šitie ārsti tomēr ir paaugstinātās cenas ārsti....
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:15:59
masiks [212.93.96.2]
Jau simto reizi saku - mani īpaši neintersē, kāpēc H.zāles darbojas. Tāpat kā man neinteresē datora uzbūve, ko es to nemaz nespētu saprast. Man pilnīgi pietiek, ka darbojas, un ka tur nav nekādas maģijas.

Es nevienu ķīm. zālu lietotāju nemēģinu pataisīt par i-d-i-o-t-u, kā to šeit cenšas daži attiecībā uz homeopātijas lietotājiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:16:10

Kaa ir ar klasteriem un kur tur ir vaajaas vietas, jau izrunaajaam.


Jaapaspeej ietempt to potenceeto uudeni paaris mikrosekundees peec kratiishanas...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:17:34
sica . [78.84.153.254]

Neņem ļaunā par to bērnudārzu, tu vienkārši mani nokaitināji Par tēmu runājot - problēma nav iekš tā procesa, problēma ir iekš skaidrojuma, vēl joprojām nav saprotams, kas tā par enerģiju, jo tikpat cik ir pozitīvu liecību, tikpat būs arī negatīvu piemēru hp zāļu lietošanas praksē

Rudens rozes balss
Bet jautājums jau ar to netiek atbildēts, tik visi atkal sāk šitos "praksē tas darbojas", "zinātnieki to ir izpētījuši un tu neesi zinātnieks, tāpēc nesaproti". Runājoša kaste jeb radio un burvju spogulītis jeb televizors ir ar zinātniski izskaidrojamiem darbības principiem, bet fakts, ka matērija iedarbojas uz matēriju bez materiāla starpnieka, vedina domāt uz maģijas klātbūtni. Nu kaut arī zinātnieki pateiktu, ka telekinēze un levitācija nav saistītas ar maģiju, bet tur lūk cilvēka čī to dara, tikai problēma tā, ka buršanās jau tieši uz to balstās - kā ietekmēt matēriju bez fiziskas iejaukšanās, a pateikt jau var daudz ko, es arī varu pateikt, ka elektrodzinēja darbība nav saistīta ar elektromagnētisko lauku, bet mana pateikšana jau nemaina realitāti, tāpat arī homeopāti var mānīt sevi un citus, bet jautājumi, uz kuriem viņi nevar atbildēt, paliek atklāti. Es nesaku, ka homeopātija nedarbojas, tāpat, kā es arī nesaku, ka maģija nedarbojas - darbojas un kā vēl darbojas
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:19:10
Jošs Mulders
Taatad... homeopaatija ir tikai tas, kas darbojas, bet kas nedarbojas, nav homeopaatija vai ir tradicionaalaa mediciina!

Brīnos, kā tu tagad pavisam droši lieto tevis citiem bieži pārmesto salmu cilvēciņu!

Tu man pieraksti apgalvojumus, ko es nekur un nekad neesmu teikusi, un tad pats tos apgāz. TEVIS necienīgs paņēmiens.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:20:24
Rudens rozes balss
Hm.... labi jautājumu pagriezi... a ko - tu, piemēram, cilvēkus kas iet pie pūšlotājiem un tantiņām par ko uzskati?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:20:52
Roze to TU rakstiiji

2) Ja šarlatānu ūdentiņi un smērītes nedarbojas, tas neattiecas uz homeopātiju.

Es pajautaaju, kaa tu zini, ka tas ir sharlataans, nevis homeopaatisks liidzeklis, kas nedarbojas?
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:21:15
Ingars
tad atbildi uz jautājumu, kā tu iedomājies kā aparāts novārdo ūdeni. Un vairumā. sēriju veselu. + visi šie novārdotie ūdeni der visiem cilvēkiem.
intresanti odnako :
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:21:35
masiks [212.93.96.2]
Par maldos ieslīgušiem cilvēkiem.
Bet man ir jāstrādā, nevaru vairs spamot.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:21:41
Rudens rozes balss

Jau simto reizi saku - mani īpaši neintersē, kāpēc H.zāles darbojas. Tāpat kā man neinteresē datora uzbūve, ko es to nemaz nespētu saprast. Man pilnīgi pietiek, ka darbojas, un ka tur nav nekādas maģijas.

Tāpat, kā daudzus neinteresē, kā vārdošana un buršanās darbojas, galvenais, ka darbojas

Es nevienu ķīm. zālu lietotāju nemēģinu pataisīt par i-d-i-o-t-u, kā to šeit cenšas daži attiecībā uz homeopātijas lietotājiem.

Problēma sākas tad, kad nopietni farmaceiti un citu nozaru zinātnieki pierāda homeopātu teorijas *****ismu, arī viņiem ir savi nopietni argumenti un arī argumenti par to, kāpēc homeopātiskām zālēm ir dziedniecisks efekts, bajag tik pameklēt arī šīs puses gudro vīru viedokļus, ne tikai to, ko saka homeopāti
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:22:53
Jošs Mulders
Jaapaspeej ietempt to potenceeto uudeni paaris mikrosekundees peec kratiishanas...

ne tikai. Jāpaspēj arī no sākuma ieliet citā traukā, atšķaidīt un sakratīt. un tad nākošajā traukā.... un pēc n-tā trauka tikai var lietot dzeršanai. Bet jāiekļaujas tajās pašās mikrosekundēs....
grūti, zinies...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:25:01
Rudens rozes balss
Par maldos ieslīgušiem cilvēkiem.

Nu redzi, bet daži cilvēki te objektīvu iemeslu dēļ uzskata ka homeopātija ir kaut kas stipri līdzīgs. bet tu tad apbižojies, ka tevi sāk uzskatīt par maldos ieslīgušo...
lai gan pati citus esi gatava par tādiem uzskatīt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:27:05
masiks, a var to visu dariit etaki temperatuuraa tuvu 0... tad klaasteri ir stabilaaki...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:29:20
BTW Buikjis un tamliidziigi cilveeki parada, ka nedz sertifikaati nedz augstaakaa izgliitiiba nav nekaada panaceja pret maldiem!

Veel vairaak, ir pat speciaali peetiijumi izveikti, kas paraada, ka nav korelaacija starp izgliitiibas liimeni un pavilkshanos uz misterijaam... Prosto tie gudrie taas misteerijas maak ieteeerpt ljoti racionaalos argumentos... pashi pat sevi paarliecinot, ka tas taa ir!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:29:40
sica . [78.84.153.254]

tad atbildi uz jautājumu, kā tu iedomājies kā aparāts novārdo ūdeni. Un vairumā. sēriju veselu. + visi šie novārdotie ūdeni der visiem cilvēkiem.
intresanti odnako


Šajā gadījumā homeopāti nebalstās uz vārdošanu, bet uz to, ka konkrētajai aktīvajai vielai piemīt enerģija, kuru tā nodod ūdenim. Homeopāti tā arī nav paskaidrojuši, no kurienes rodas tā enerģija un kas tā ir par enerģiju
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:29:58
Jošs Mulders
jā, tikai ar atšķaidīšanu tad ir kā ir, ij klāsteri tad būs ledus lāstekas vai sniegpārsliņas... kuņģī baigi ātri rekombinēsies...
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 24375