atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:33:37
Jošs Mulders
Tad, OBJEKTĪVI sanāk tas, ka zāļu cena neietekmē efektu!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:35:58
EzītisMiglā
a naviens neteica ka ietekmē efektu. ietekmē attieksmi pret deklarēto efektu... pie kam katrā gadījumā tas var atšķirties. Viens saskatīs efektu pat tur kur tā nav, cits uzskatīs ka par tādu naudu efektam jābūt tādam, ka viņš pa sienām staigās, ij ja tas nenotiek - zāles ir sūc.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:38:19
Tad, OBJEKTĪVI sanāk tas, ka zāļu cena neietekmē efektu!

Bet kaa teica Dosja... nafig maxaat vairaak, ja efekts tas pats?
jugla3 [81.198.32.191]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:39:37
Jošs Mulders komforta sajūta - es varu atļauties pirkt zāles, jo neesmu tik nabags, lai nepirktu tās
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:43:41
Ctulhu
aga un suņus un zirgus ar ārstē ar hp un gadiem jau. sanāk ar princips - liec suni, zirgu mierā un pēkšņi dzīvnieks abrakadabra izārstējās, ali gan pirms tam pats nebija spējīgs uzveikt slimību?
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:49:30
Jošs Mulders
Es rakstīju: ne par vienām zēlēm nebija jāmaksā ne santima, starp citu
Biju tādā situācijā, ka visas zāles (ķīm. un homeop.) apmaksāja slimo kase. TĀPĒC tavs arguments par finansiālo aspektu manā gadījumā nav spēkā.

Par LV praktizējošo privātārstu dažādajierm izcenojumiem nevaru spriest - tie laikam ir ļoti subjektīvi.

1)Ne visi, kas sevi sauc par homeopātiem, ir ārsti un tiešām homeopāti - ar šo LV ir liels sajukums.

2) Ja šarlatānu ūdentiņi un smērītes nedarbojas, tas neattiecas uz homeopātiju.

3) Tā nav TIKAI mana personīgā pozitīvā, bet tūkstošiem citu cilvēku daudzās pasaules valstīs pieredze ar objektīviem medicīniskiem rādītājiem par to, ka ārstēšana ar homeopātiskām (protams, arī fitopātiskām) zālēm ir ļoti bieži tikpat efektīva vai pat efektīvāka, toties bez ķīm. zāļu iespējamām blaknēm un komplikācijām.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:50:01
Varbūt, kāds padalās ar savu pieredzi, vai vismaz savu tiešām labi pazīstamu cilvēku pieredzi?
Citādi Rudens rozes balss skan bezmaz viena pati.

Kam vēl ir pieredze?
Tai skaitā - kādam, kas lietoja, bet neko nepalīdzēja?
Uz dzīvniekiem?

P.S. EzītisMiglā nekad nav ārstējies, ne arī ārstējis savu suni un kaķi ar homeopātiskiem līdzekļiem, tāpēc neko nevar pateikt ne par, ne pret.
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:51:34
EzītisMiglā
es savu pieredzi saķumā rakstīju. mana pieredze ir neliela, bet es pie ārstiem eju reti.
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 15:54:09
EzītisMiglā
Es negribu te nevienu konvertēt.
Mani tikai kaitina, ka cilvēki spriež par lietām, ko nepārzina, putro jēdzienus, jauc kopā šarlatānus un ezotēriķus ar mediķiem, brīžiem runā bleķi un pat ņirgājas un iedomājas, ka ar to ir pierādījuši savu pasludināto uzskatu par vienīgo pareizo.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.04 15:58:57
Rudens rozes balss

Homeopātiskās zāles gatavo izšķīdinot aktīvo vielu tik mazā koncentrācijā, kas ir tuva nullei, un pie kuras farmaceiti zinātniski pamatoti uzskata vielu par klāt neesošu no tās iedarbības viedokļa, tā ka tās ir divas dažādas lietas. Ja ārstēšana ar ārstniecības augiem balstās uz augu vielu tiešu iedarbību, tad homeopātija balstās uz mistisku "enerģiju", ko ārstnieciska viela nodod ūdenim, kuru savukārt ūdens nodod cilvēka vai dzīvnieka šūnām. Gandrīz vai tā, ka pietiekot ar pašas vielas klātesamību un tās bioenerģija visu izdara, bet ne ārstnieciskā viela pati, principi radniecīgi alķīmijai
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:03:11

2) Ja šarlatānu ūdentiņi un smērītes nedarbojas, tas neattiecas uz homeopātiju.


Taatad pricnipaa tiek izsleegtas negatiivas atsauksmes. Homeopaatija ir tikai tas kas darbojas?

Bet tad arii KJIIMIJA darbojas. Ja tas nedarbojas, tas neattiecas uz kjiimiju!

Balss shajaa jautaajumaa tu esi ljoti pat nekonsekventa, nelogjiska un aarkaartiigi subjektiiva!

3) Tā nav TIKAI mana personīgā pozitīvā, bet tūkstošiem citu cilvēku daudzās pasaules valstīs pieredze ar objektīviem medicīniskiem rādītājiem par to, ka ārstēšana ar homeopātiskām (protams, arī fitopātiskām) zālēm ir ļoti bieži tikpat efektīva vai pat efektīvāka, toties bez ķīm. zāļu iespējamām blaknēm un komplikācijām.

Un pretiim ir tuukstoshiem negatiivu lieciibu! Nu un?
Tur jaut aa lieta ka NAV objektiivu mediciinisku raadiitaaju! NU NAV! Uzraadi man to peetiijumu, kur tas pieraadiits!

Peetiijumus a) Paarbauda neatkariigas laboratorijas b) Var atkaartot CITI ne origjinaalaa peetiijuma autori!

Luuk shaadi peetiijum IR un tie uzraada nekaadu efektu homeopaatijai!

Placebo - jaa! Fitoterapeitiskie efekti - jaa!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.03.04 16:04:15
Varbūt, kāds padalās ar savu pieredzi, vai vismaz savu tiešām labi pazīstamu cilvēku pieredzi?

Teicu... tuvs cilveeks lieto shito, jo tradicionaalaa mediciina nepaliidz! 0 efekta! Un pie sertificeeta, pie pareiza, pie visiem shtampeljiem apziimogota daktera!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:04:33
Jošs Mulders

Kā tev šķiet, vai homeopātija nav kaut kas līdzīgs ūdens vārdošanai, kā to darīja, piemēram Zilā kalna Marta?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:05:32
es te tā padomāju... nez... a kapēc neko neesmu dzirdējis par inrtavenozajām homeopātiskajām zālēm? Viss ir tikai mikstūriņas un piesūcinātas tabletītes (kuras pēc tam izžāvētas.... )...
Viens no efektīvākajiem zāļu ievadīšanas veidiem taču ir intravenozi! vai muskulī... Pie kam - zāles tad netiek ķīmiski sagrautas kuņģa sulā...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:06:29
Kā tev šķiet, vai homeopātija nav kaut kas līdzīgs ūdens vārdošanai, kā to darīja, piemēram Zilā kalna Marta?

Nezinu... taapee jau es turos no taas taalaak, ka neviens taa arii vnjatna neizskaidroja kas tas ir... Tas ko Kljavinjsh skaidroja, tas nebij pietiekami skaidri pateikts... uudens klaasteru ilgdziivotiiba tieshaam ir iisa... neizpeetiits lauks, taapeec... hvz!

Vaardoshana arii nav izsleegta, bet, protams, neviens homeopaatijas aizstaavis to neteiks, jo visticamaak nezinaas... jo nevar jau to paarbaudiit... bet personiigaa paarlieciiba ir gana pietiekams pieraadiijums!
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:06:33
Ingars
Šos argumentus esmu atklausījusies jau nez cik sen. Klasiskā (modernā) medicīna ir greizsirdīga uz homeop. sekmēm, tāpēc cenšas pierādīt, ka tas nevar būt, jo tas nevar būt, un viss.

Noklausies, kā to skaidro OSI direktors, zinātnieks Kalviņš.
Mani tas īpaši neintersē, kā tas notiek, jo vismaz to es zinu, ka buršanās un maģijas tur nav.

Senos laikos runājoša kaste un burvju spiogulītis arī būtu paša Sātana darbs bijis, jo neviens tos nevarētu izskaidrot.
Tā nu es tev nevaru izskaidrot, kāpēc darbojas. Vai Kalviņa skaidrojums ir pietiekams, arī nezinu. Man pietiek ar praksi.
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:06:36
Ingars
es protams atvainojos, ka beŗnudārzojos, bet kā ūdeni var apvārdot mašīna - aparāts, kas masveidā ražo zāles. konveijers. Un ja apvārdo, kā aparāts to dara? un kā tad visiem der vienādi apvārdots ūdens, jo to ražo vairumā
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:07:51
Profesors Kudrjavcevs, kas ir pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē par apvārdošanu smejas. Viņš saka, ka nekad mūžā nav redzējis mašīnu, kas apvārdotu ūdeni vai kādu farmaceitu [ie mašīnas ar milzu grāmatu kaut ko burbulējot
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:07:56
Mani tikai kaitina, ka cilvēki spriež par lietām, ko nepārzina, putro jēdzienus, jauc kopā šarlatānus un ezotēriķus ar mediķiem, brīžiem runā bleķi un pat ņirgājas un iedomājas, ka ar to ir pierādījuši savu pasludināto uzskatu par vienīgo pareizo.

Tieshi tas pats man ir uz homeopaatijas aizstaavjiem, kas sevi ziimee par expertiem tradicionaalajaa mediciinaa, njirgaajas par tradicionaalo mediciinu, briizhiem jauc kopaa sharlataanus un ezoteerikjus un medikjus, runaa blekji un briizhiem pat njirgaajas iedomaajoties ka ar to ir pieraadiijushi savu pasludinaato uzskatu par vieniigo pareizo!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.04 16:09:44
Noklausies, kā to skaidro OSI direktors, zinātnieks Kalviņš.

Tak noklausiijaamies... teica jau skaidrojums bij taads pats kaa Buikjis, kad skaidro par Torsionu laukiem... Cilveekam, kursh neko nejeedz shais jautaajumos, tas viegli pavelk... bet zinaataajam paliek neatbildeeti ljoti buutiski jautaajumi! Kljavinjsh tik daudz lietoja teelainu valodu, ka reaalais process taa arii netika paskaidrots!

Uzzinaaju tikai to, ka pastaav uudens klaateri, par kuriem tieshaam maz kas ir izpeetiits... jo izpetiit gruuti, jo shamie pastaav shkjidraa uudenii tikai paaris mikrosekundes... neatakriigi cik ilgi un cik stipri to krati...
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 43 , pavisam kopa bijuši: 23909