atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi homeopātija
S.R...
Iesūtīts: 2008.04.22 08:25:57
vai kristietis drīkst ārstēties ar šīm metodēm?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 12:57:06
-Jona-
liekas, tu putro skaistu versiju, kura galugalā neapstiprinās, ar teorētiski un praksē pierādītu teoriju - dabas likumsakarību. Tas, ko Kalviņš pasniedza - tā bija interesanta versija, kurai nav nekāda apstiprinājuma ķīmijā, fizikā vai bioloģijā. Un Kalviņa tālākie secinājumi & versijas balstās šajā pirmajā, acīm redzami aplamajā versijā. Nav jābūt zinātnes spīdeklim, lai to saskatītu. Zato ticīgam un mazliet... khm.... lai to NEredzētu....
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:00:59
Ingars
tev nav taisnība. Tieši kristieši ir lielākie homeopātijas aiztāvji un patērētāji. Tev atjautības uzdevums - izdomā, kāpēc tā ir? /mazs špikerītis priekšā tiekšanai - kā tiek kristīti kristieši?/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:05:29
-Jona-

vai tad kristietībai gabals nokrīt, ja zinātnieki raduši lietot savus specifiskos terminus? nekas jau netiek noliegts, vnk viņi ar savām metodēm nonākuši pie Dieva, nu bet lieliski nu!


"Fizika atzīst Augstāko Saprātu" (KDZA akad. A.Akimovs)

"... esmu nākusi pie secinājuma, ka tāda brīnuma (cilvēka smadzeņu) rašanās bez Radītāja nav iespējama. Dievs ir!" (KZA un MA akad. N.Behtereva)

"Zinātnieki nonākuši pie secinājuma, ka Radītājs eksistē!" (KZA prezidents, akad. J.Osipovs)


Ļoti jauki, ka tā un es to nemaz nenoliedzu, bet runa jau nav par to, runa ir par to, ko var cilvēks ar zinātnes palīdzību un ko var tikai kāda spēcīgāka būtne par cilvēku

vai tad prof. I.Kalviņš jau neizskaidroja? mandomāt, ļoti labi un katram saprotami.
labāk pastāsti tu pats, kur tu saredzi ka ar vienkāršu mehānisku (mūsdienās - aparātu veiktu - sc!) kratīšanu tur iekratītos dēmoni?


A tu pati saprati? vai to vispār cilvēks bez speciālām zināšanām līdz galam var saprast? Tā jau tev dajebkurš pseidozinātnieks varēs sapūst miglu acīs operējot ar jēdzieniem, kurus tu tjipa saproti, bet patiesībā to īsto jēgu līdz galam neizproti. Problēma, kā jau teicu, nav pašas zāles, bet gan mērķi, kurus cenšas ar tām panākt - iejaukties mentālajā sfērā, kas ir tikai Dieva kompetence
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:09:11
masiks [212.93.96.2]

tev nav taisnība. Tieši kristieši ir lielākie homeopātijas aiztāvji un patērētāji. Tev atjautības uzdevums - izdomā, kāpēc tā ir? /mazs špikerītis priekšā tiekšanai - kā tiek kristīti kristieši?/

Uj, kristieši, starp citu, arī grēko.
Par kristībām - tā ir Dieva pavēle un apsolījums, bet par homeopātiju mums nekādas pavēles nedz apsolījuma nav.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:12:33
Ingars
a ko? Dieva kompetencē var tik viegli iejaukties? Pietiek ar vienkāršu nodomu???? Tjipa - gribu būt pasaules valdnieks, ij ar tādu nodomu apēdu desmaizi.... un viss - esmu iejaucies Dieva kompetencē, mentālajā sfērā, ij kļuvis par pasules valdnieku?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:13:38
masiks [212.93.96.2]

a ko? Dieva kompetencē var tik viegli iejaukties? Pietiek ar vienkāršu nodomu???? Tjipa - gribu būt pasaules valdnieks, ij ar tādu nodomu apēdu desmaizi.... un viss - esmu iejaucies Dieva kompetencē, mentālajā sfērā, ij kļuvis par pasules valdnieku?

Nu ir tomēr atšķirība starp cenšanos un izdošanos
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:17:14
Ingars
Par kristībām - tā ir Dieva pavēle un apsolījums, bet par homeopātiju mums nekādas pavēles nedz apsolījuma nav.
Un tas ir vienīgais, ko saskatīji kristībās? Tjipa - vienīgā saite ar homeopātiju? mja....

Nu ir tomēr atšķirība starp cenšanos un izdošanos
nu un kāda tā ir? It sevišķi, ņemot vērā, ka iespringi tieši par NODOMU.
rage against torsions [84.237.142.54]
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:19:21
jā, Latvija pavelkas uz Šipoviem, Akimoviem utt. ne ko darīt, provinciālisma& pseidozinātnes kombinācijas uzskatāms piemērs, kas cmukā iepakojumā tiek labi iemānīts lētticīgajiem
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:19:26
Ctulhu
2 punkts ir visreālākais. Exportējam tīru "venden" ūdeni, toties lietotāji, iepilinot degunā pāris pilienus, kaifu ķer uz vairākām dienām...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:25:19
masiks [212.93.96.2]

Un tas ir vienīgais, ko saskatīji kristībās? Tjipa - vienīgā saite ar homeopātiju? mja....

Es nesauktu kristību par homeopātiju, bet tiešām vienīgais, kas kristību padara par kristību ir Dieva pavēle un apsolījums

nu un kāda tā ir? It sevišķi, ņemot vērā, ka iespringi tieši par NODOMU.

Vai tad atšķirība nav acīmredzama? Tu vari censties pacelt sevi aiz padusēm, bet vai tev izdosies, tas cits jautājums
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:31:12
masiks, tur par tiem receptoriem un zaaleem bij savaadaak... tb Kljavinjsh runaaja par pashas shuunas mehaanismu iedarbinaashanu, nevis aarsteejoshu zaalju molekulu ievadiishanu shuunaa... Tb tas ko tu domaa, taas ir vielas, kas ielien iekshaa bakteerijaas un taas tur nogalina... Imo te runa iet par taam vielaam, kas aktivizee/deaktivizee katu kaadu shuunu darbiibu... hvz kaadu!

Bet nu vot taa fizika, kjiimija un mediciina - par maz maneejais zin par taam struktuuraam un klaasteriem!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:34:18
Ctulhu, nezinu... nesapratu! Es arii pirms tam nezinaaju un arii tagad visai miglains priekshstats man ir par shitaam lietaam un imunologjija vispaar man ir melna bilde!

Par klaasteriem es vismaz varu meegjinaat ko saprast, tik tagad laika nav raknjaaties i-netaa, darbs jaapdara!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:36:26
Jošs Mulders
Ctulhu

Lūk, esam nonākuši pie galvenā jautājuma - kas tos mehānismus iedarbina? Cik saprotu, tad šī zinātne apgalvo, ka enerģētiskā informācija projicējas no vienas vietas uz otru vietu. Tad kas ir šī "informācija" un kas ir tās nesējs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:39:05
Ingars, nu tas ko Kljavinjsh lika priekshaa ir uudens klaasteru un uudens molekulu hidrogeenaas saites (taas tieshaam ir unikaalas uudenis var exporteet un importeet 2us uudenjrazhus,t aadeejaadi veidojot 4as hidrogeenaas saites) nu un iedomaajies taadu laaciiti ar 4iem shtekeriem, to var sasleegt ar citiem laaciishiem visaadaas formaas un struktuuraas... Taadeejaadi taa proponeetaa mehaanika ir taada, ka ap konkreetas vielas molekulu veidojas shito laaciishu "musturs" kas arii ir taa struktuura, kas var iedarboties uz shuunu taa vai citaadi (kaa - es nesapratu) nu un tas musturs paliek arii tad, ja pashas origjinaalaas vielas nemaz vairs nav...

VAI taa ir realitaatee, vot nesaprotu... par maz zinaashanu lai to saprastu un noticeetu vai nu Ctulhu vai Kljavinjam jeb mosh kaut kur pa vidu ir!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:40:03
Ctulhu, ahaa... taatad uz doto momentu ticamaaks buutu kaads D2-D6 uudens veidojums, kad mees shitaas miceelijas sagjenreejam un tad shnjaucam iekshaa!???
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:42:03
Ctulhu

Pankuuka, kas ir ``energeetiskaa informaacija``?

Tas ko es sapratu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:44:54
Culthu, paskaidro kas ir tie binding speeki... ko meera kilokalorijaas uz molu! Laameru valodaa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:49:42
Ctulhu, bet reku wikipeedija (labi zinu, ka tur meedz buut spams) raskta taadu teikumu "So little is understood about water clusters in bulk water that it is considered one of the unsolved problems in chemistry."

Tur taa probleema ir taada
What is the structure of water? According to Science Magazine in 2005, one of the 100 outstanding unsolved problems in science revolves around the question of how water forms hydrogen bonds with its neighbors in bulk water.[4] See: water cluster

Tobish izraadaas, juus pat nejeedzat nemaz kaa reaali shkjidraa uudenii uudens veido hidrogeenaas saites... Tas jau tas prikols, ka uudens struktuura ir baigi neskaidrais pasaakums! To es ne tikai wikipeedijaa bet viskautkur citur esmu dzirdeejis! Un existee leerums uudens modelju http://en.wikipedia.org/wiki/Water_model
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:50:15
Ctulhu, bet pasaki ko noziimee "kilokalorija uz molu", tas ir cik hamburgeri man jaapeed, lai es vareetu vienu molu uudens saraut gabalos?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.02 13:52:33
Jošs Mulders

Tātad materiāls no dziednieciska auga kā zīmogs uzkopē savu ģeometrisko struktūru uz ūdens struktūras un šī ģeometriskā struktūra veido attiecīgu energoinformatīvo jeb torsionu lauku, kas savukārt iespaido slimās šūnas nepareizas struktūras lauku, tojestj - līdzīgi, kā magnētiskā indukcija, kaut kā tā?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 49 . 50 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 27770