atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kur slēpjas ticības spēks ?
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.16 13:35:03
Pētījums par ticības un laicīgās uztveres dotiem rezultātiem:
http://www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/mistika/article.php?id=541894
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.16 14:33:15
a_masiks Nezinu, nezinu. Pats neesmu varonis. Varu tikai atreferēt pa TV skatīto un grāmatiņās izlasīto. Jāpadomā.

Tā - iepriekšminētā "koncentrēšanās" saistās ar uzmanību - īpašu apziņas stāvokli, kas atdala būtisko no nebūtiskā. Hmm... gan jau cilvēks "eksistenciālā situācijā " pats sapratīts, kas viņam ir būtisks, un, kas nav.
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.16 15:01:45
Brīdī, kad mājā ir ugunsgrēks, uzmanība koncentrējas ne vairs uz sakārtotu frizūru, bankas kontu, teoloģisku diskusiju vai skaistiem traukiem.
Tad parādās būtiskākais - dzīvība. Kura? Pirmkārt, bērnu un tad tikai sava.
Tieši tāpat ar ticību, pārliecību.
Ctulhu
Kā Jēzus līdzībā tika atbildēts bagātajam vīram moku vietā - tie, kas netic (kas izlēmuši neticēt, nepieņemt), tie neticēs arī tad, ja mirušie celtos augšā un tiem stāstītu.
Laikam taču Jēzus zina, ko saka.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:05:53
Balss Ugunsgrēkā cilvēks ir arī iznesis no degošas telpas masīvu seifu, ko parastos apstākļos pat pakustināt nav spējis. Tas tā - par īpašām spējām ekstremālos apstākļos.

Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:10:42
a_masiks
Vai tad rakstu mācītāji un citi vadošie atgriezās un sāka ticēt mesijam Jēzum, kad mirušais Lācars tika uzmodināts no mirušajiem? Nē, viņi sprieda, ka vajadzētu to Lācaru novākt, jo tauta sāk viņam ticēt!
*Duksis
Te nu ekstrēmā situācijā skaidri parādās, kas katram ir būtiskākais - kam drēbes, kam dzīvība.
Un kas tad pastāvēs arī aiz materiālās pasaules (jeb jaunajā pasaulē)? Satrunējušās drēbes (šai gadījumā seifa saturs) vai dzīvība, kuras izcelsme un pastāvēšana sakņojas Dievā?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:13:11
Balss Un kas tad pastāvēs arī aiz materiālās pasaules (jeb jaunajā pasaulē)? Satrunējušās drēbes (šai gadījumā seifa saturs) vai dzīvība, kuras izcelsme un pastāvēšana sakņojas Dievā? Galīgi samaitāta esi, bez muldēšanas nekādi... .
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:31:29
a_masiks
Man mirušos uzmodināt pilnvaras nav dotas. Tāpēc eksperimentu atkārtot nevarēšu. Bet par liecinieku ticamību - šis jautājums ir izrunāts laiciņu atpakaļ.
*Duksis
Nu ko tu rej?! Vienkārši tev tā suņa daba tik spēcīga? Nu, ja muldu, lai taču muldu! Kas tev? Aizej man garām, cēli paceltu savu dižciltīgo galvu... Ignorē manu muldēšanu!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:33:58
Balss Nu, tu muldi, es reju! Tātad - viss kārtībā, viss notiekas!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 15:36:12
a_masiks
Tādas pilnvaras izņēmuma kārtā, iepriekš nepaziņojot, var piešķirt tikai pats Autors. Ja kāds samozvaņecs uzrodas un apgalvo, ka viņam ar štempeli tas viss ir, tad tāds ir viltvārdis.
Ticīgajiem šāds uzdevums arī nemaz nav dots. Viņiem ir cits, ko mums jācenšas katram pēc saviem talantiem pildīt.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:00:58
a_masiks
... no comment...
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:07:40
a_masiks
Talantos ietilpst blēt nepatiesību ...
Ko TE lai vairs piebilst?
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:22:40
a_masiks
Nevis ES. Tie ir Jēzus vārdi! Un, sorry, Jēzus ir MAN autoritāte.
Nav man iespējams uztaisīt fokusu un paeksperimentēt ar tevi. Kā sacīt jāsaka - take it or leave it. Visu kristietību, visu Dievu, visu mūžīgo dzīvību. Neviens arguments tev nepalīdzēs. Tu neesi nezinītiis.
Nav man lielas gudrības vāŗdu. Es varu būt tikai liecinieks = par to, ko esmu piedzīvojusi, ko zinu, par ko esmu pārliecināta. Nevis teoriju pierādītājs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:30:46
Ctulhu
Sātans visu zināja, bija klāt bijis, darbojies, runājies. Bet izdomāja kļūt par kaitnieku...
Tā ka lojalitāte laikam ir svarīga!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.16 16:31:51
a_masiks
Nezinu. Man tas IR labs. Miljoniem citu cilvēku arī. Arī TEV būtu labs...
harry [118.70.42.233]
# Iesūtīts: 2023.08.07 10:01:23
Ir interesanti, ka dažkārt cilvēki šādās situācijās sāk apzināti novērtēt, kas viņiem ir patiesi svarīgi un kādi aspekti dzīvē iegūst būtību. Tas var izraisīt personisku izaugsmi un mainīt pieeju dzīves izaicinājumiem. tunnel rush
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 35388