atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ja kaut kas zūd.
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.14 10:35:09
vai mums par to ir jāsēro?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.14 13:52:23
KarotesNav
Tagad tic, jo redz pats savam acīm. es vēl neprotu tā labi atšķirt tas ir tas oximorons vai nē?
Ja tu redzi, tad ticēt vairs nevajag. Redzēt un ticēt viens otru izslēdz
it kā Janka darītu labus darbus
vo, vo tas ir tas pats, kas masikam - kristietis ir robots.
Bet nē tak, Jankam ir dotas dāvanas, kuras viņš var izmantot, var neizmatot, vai saplēst un aizmest
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:52:26
Mulders
ja tava būtība ir šis grēks un meli, tad Dieva būtība tevi iznīcina un samaļ...
Bet pašlaik mēs pastāvam. Kādas problēmas turpināt pastāvēt, tādā pašā vidē? Kāpēc jāmet ftopkā?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:53:17
Labi, tātad sākumā Dievs visu cilvēkam tā labi izskaidro, ka cilvēks ierauga, ka ir kļūdījies, un majonēzi ēst tiešām ir slikti, tapēc, ka ... - tagad viss loģiski redzams, un pieņemams arī ar sirdi, ne tikai ar prātu?

Tu pieņem ka grēcīgs un ar majonēzi saindēts prāts spēj adekvāti izvērtēt Dieva skaidrojumus? Redz lai to saprastu, vajag majonēzi atņemt, bet tavs cilvēks negrib atteikties no majonēzes, tātad negrib saprast kamdēļ tā ir kaitīga - un turās pie tā... bet ar to sevi padara par nespējīgu saprast majonēzes kaitīgumu!
Tā majonēze definē šī cilvēka būtību un pakļauj viņu un Dievs pat nevar viņam klāt piekļūt ar argumentētu loģiku!

Jo tu jau visus argumentus tāpat interpretē un laid caur majonēzes paradigmas prizmu! Tev visa pasaule izskatās vieglā majonēzes tonī! Un ikviens arguments, kas iet pretīm tavai majonēzei, to tava sirds un prāts vienkārši nepieņem, un racionalizē pretējo!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:54:10
Rausītis
Nu, agrāk nebija peitiekoši daudz informācijas, lai ticētu Dievam. Tagad ir, jo Dievs pats atnāca.
Un kas tālāk? Nevis labosim situāciju, jo atnāca jauni dati, bet mūs iemetīs ugunīs?
Kāpēc nav iespējama labošanās?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:55:18
Mulders
oi, man tā garšo majonēze ... katrā ziņā piemērs manai uztverei, kā "kulaks uz acs"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:56:06
Bet pašlaik mēs pastāvam. Kādas problēmas turpināt pastāvēt, tādā pašā vidē? Kāpēc jāmet ftopkā?

Ftopka ir loģisks iznākusm Reality Shiftam!
Taču kāpēc neturpināties šitā mūžīgi - tamdēļ, ka tas būs netaisnīgi pret tiem, kas grib un var dzīvot saskaņā ar Dievu.
Tas ir, tu piedāvā saglabāt Sodomu un Gomoru, tikai tamdēļ, ka alternatīva ir uguns un tā tev nav pieņemama. Bet to, ka Lats cieš un mokās šādā Gomorā, tas tev nav arguments... bet Dievs tieši Latu mīl, jo tas ar viņu saskaņā dzīvo!
Kā arī... kas tas par Dievu, kas mūžīgi nesoda ļaunumu! TU taču arī cel trobeli, kad kādu noziedznieku laiž uz ielas, jo viņam vēl tiesa nav bijusi, kas viennozīmīgi viņu lix cietumā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:56:40
Mulders
OK, tad tas ir pirmais variants.
Tāpēc, ka sodīt par majonēzes ēšanu, viņaprāt, ir stulbi!
, ko es teicu atbildē Rausītim "2008.04.14 13:49:22"

Rausītis teica, ka ir otrais variants - cilvēks saprot, ka majonēzi ēst nebija labi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.14 13:57:45
KarotesNav, un cilvēka saprašana par majonēzes kaitīgumu var nākt tikai tad, ja viņš spēj nebūt šis majonēzes mīlētājs - tātad faktiski nomirt majonēzei un augšāmcelties veselīgo salātiņu Mesijai! Ir jāiemanto veselīgo-salātiņu redze, lai ieraudzītu majonēzes kaitīgumu! Bet šo redzi piešķir tikai SalātuMesija!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:57:46
Nu, agrāk nebija peitiekoši daudz informācijas, lai ticētu Dievam
un no kurienes tāds apgalvojums?
Vai tu vispār lasi atbildes uz jautājumiem, kurus pats uzdod?!
nu pat pagājušajā nedēļā, manuprāt pie pasaules reliģijām šito "izmalāt"abi ar Mulderu. Visiem ir bijis pietiekami daudz informācijas. un ja tu domā, ka citiem nav bijai info par JK, tad arī to Tu esi lasījis - par sirdzapziņu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:59:01
Mulders
Taču kāpēc neturpināties šitā mūžīgi - tamdēļ, ka tas būs netaisnīgi pret tiem, kas grib un var dzīvot saskaņā ar Dievu.
A kas viņiem - lai jau tur kādā paralēlās Galaktikas nomalē vārās savā sulā riebīgie majonēzes ēdāji! Kas, žēl taču nava - majonēzes ēdāji vispār jūtas sliktāk nekā Paradīzē dzīvojošie.
Vienkārši noškirt viņus nost, nodrošināt ar max labvēlīgu vidi, ar iespējām pārdomāt un izvēlēties kaut kad majonēzi neēst.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:00:01
Rausītis
Visiem ir bijis pietiekami daudz informācijas.
Tā ir MUldera doma, ne manējā. Mans uzskats ir, ka visiem nav pietiekami daudz informācijas, bet vieniem vairāk, citiem mazāk.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.14 14:00:27
Nu, agrāk nebija peitiekoši daudz informācijas, lai ticētu Dievam

Neiet cauri... jo tu viens ar šo argumentu stāvēsi pretīm miljoniem/miljardiem, kam ne 1/10 daļa no tev dotās infas nebija, un tomēr ar to pietika, lai viņi ticētu un atgrieztos!

Būs stulbs paskats... ka visiem izņemot tevi pietika pat ar mazāk infas... a tev nē... Un tad tu tāds stulbenītis pretendē uz doktorantūru, kas Paradīzē būs?


Šito kudī labāk varēs likt pretīm kudī aktuālākiem grēkiem... Piemēram manjakiem, kam "grūta bērnība"... un tad viņi tix pretstatīti tiem cilvēkiem, kam ir bijusi 3x grūtāka bērnība un tomēr viņi izauguši par krietniem cilvēkiem!

KN, te vajag padomāt... vai ar "man bij par maz informācijas" tu neaizmālē "man vēl pagrēkot gribējās un padzīvot veco dzīvi"! Zin kā... kad kaut kas neveselīgs ir ļoti mīļš, tad vienmēr atradīsi argumentus, kamdēļ no tā vēl neatteikties, vēl vienu pēdējo reizīti... vēl mazliet... un nekādi citi argumenti nepalīdzēs...
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.14 14:03:18
KarotesNav Rausītis teica, ka ir otrais variants - cilvēks saprot, ka majonēzi ēst nebija labi
nē tā es neerakstīju gan
loģiski, ka tad, kad redzēs Realitāti, tad droši, ka neviens negribēs iet uz elli, bet tie, kas dosies uz elli, nevarēs nepiekrist tiesas spriedumam, kas nosaka, ka viņiem turp ir jādodas.
Tā ir MUldera doma, ne manējā
Tā nav TIKAI Muldera doma. Par to liecina Raksti.
Vienkārši noškirt viņus nost,
nu to jau arī izdarīs
nodrošināt ar max labvēlīgu vidi
kam labvēlīgu - grēkam un ļaunumam?!?!?!?

KN, kas ar tevi?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:17:09
Ja Tu uzzināsi par savu draugu kādu najauku lietu

Atkarībā a) No tavas paša samaitātības pakāpes, jo mēs zinām, ka prostitūtas un narkomāni visai toleranti un draudzīgi izturās pret sev līdzīgiem, bet neieredz visai godīgus likumsargus b) Atkarībā no nodarījuma smaguma!

Redz mīlestība jau nav tad, kad tu savam draugam ļauj dajebko darīt, mīlestība izpaužas arī tajā, ka tu centies pasargāt draugu un glāb no garīgas degradācijas un nelaimēm un grēka!

Tā ir mūsdienu pārprastā sekulārā mīlestība - ja tu mani mīli, tad ļauj man būt kas es gribu būt, neatkarīgi no tā kas esi tu pēc būtības!

Nē Kristīgā mīlestība ir aktīva - tā iejauksies un centīsies palīdzēt un aicinās atgriezties no grēka...

Ir atšķirība ko tu mīli - cilvēku vai viņa darbus. Kristieši mīl grēcinieku bet ienīst grēku. Pasaule - mīl grēku, bet ienīst grēcinieku!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:20:52
a_masiks
Hmmm psiholoģija dapētījusi
nu ir izpētījusi, un? bet vai tad tāpēc cilvēki vairāk mīl un mazāk grēko?!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:39:38
Mulders
Būs stulbs paskats... ka visiem izņemot tevi pietika pat ar mazāk infas... a tev nē...
Kur ta nu visiem? Citiem atkal pietika ar drusku infas par Allāhu, citiem atkal par Krišnu, citiem vēl par ko tur.
Arī - viss taču reducājas nevis uz loģiku (kas ir visciešāk saistīta ar infu), bet uz iekšējo balsi (ko vizbiežāk nevar pamatot).
Un ka tik nav stulbs paskats, kad izradījās, ka Mulders pievīlies, un tagad Allāhs viņu stiepj uz mocīšanu ellē!

"man vēl pagrēkot gribējās un padzīvot veco dzīvi"!
A vot, kad paskatos - kādus neredzu nekādus tādus grēkus ai darbības, no kā man būtu jāatsakās, un kas tik sirdij pieaudzis, ka nevar atmest!
Redz, pārejot krišnaītismā, tur sākas - neēst gaļu, atturēties no seksa, celties sazincikostur no rīta, utt. Bet kristiešiem - no kā jāatsakās?
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:40:21
Psiholoģija nevis novērš, bet izskaidro - KĀPĒC. Un tad ar šīm zināšanām vieglāk un pareizāk palīdzēt vārgdienim
un, tad? ko tu ar to gribi teikt, ja vārgdienim izskaidrosi "mīlestiības jūtu mehānismu" (vai kas nu tur tiek pētīts) viņš uzreiz spēs mīlēt un nedarīt ļaunu?! es neesmu pret psiholoģiju, bet nesaprotu, kamdēļ te tai tāda vieta atvēlēta, jo runa bija par pavisam ko citu.

Bet ja paliek pie vārgdieņa, tad no kristietības viedokļa mēs "vārgdieni" aizstājam ar grēcinieku, tad problēma ir un paliek neatrisināta, proti, cilvēki sevi neatzīst par grēciniekiem un nevēlas kļūt veseli (lasi sīkāk diskusiju par majonēzi iepriekš)
Arī ne kurš katrs vārgdienis gribēs, lai viņam psihologs ko skaidro un tad vēl nemaz neārstē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:42:26
Rausītis
loģiski, ka tad, kad redzēs Realitāti, tad droši, ka neviens negribēs iet uz elli,
Nu ja, kad redzēs, ka tuvojas dakšas, tad negribēs uz tām uzdurties, taču domas par majonēzes labumu vienalga neatmetīs!

Tā nav TIKAI Muldera doma. Par to liecina Raksti.
Varbūt Raksti arī liecina, bet ne reālā dzīve.

kam labvēlīgu - grēkam un ļaunumam?!?!?!?
Tādu, kāda ir pašlaik. Tāda, kāda ir pašlaik, tiek nodrošināta. Nezinu, vai tā skaitās "grēkam un ļaunumam".
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:43:21
KarotesNav Bet kristiešiem - no kā jāatsakās?
grēka, maldu mācībām
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 14:45:30
Rausītis
Bet kristiešiem taču nekas nesanāk ar atteikšanos no grēka- viņi nepaliek labāki.
Ja nu tik, cik apziņa, ka "šitas - nav labi, bet es esmu vājš"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 36994