atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Izglītība un maģija.
Varbūt
Iesūtīts: 2008.04.10 18:57:25
Nezinu, varbūt šeit ir apspriests šis jautājums(slinkums meklēt), bet noskatījos krievu raidījumu "pustj gavarjat", kur runa gāja par cilvēkiem, kas nokļuvuši tā saukto dziednieku nagos...nav izārstēti un vēl aptīrīti(naudas ziņā). Protams, tur tika samesti visi dziednieki vienā čupā-gan tie, kas izmanto(vai drīzāk neizmanto)kaut kādus spēkus, gan arī tie, kas izmanto zālītes, masāžas utt. Nu lūk...un tur izskanēja tāda doma, ka tas viss ir saistīts ar zemo kultūras un izglītības līmeni krievijā. Tad nu man ir tāds jautājums- Vai izglītība tiešām spēj pasargāt no šarlatānisma?

Godīgi sakot, mani māc šaubas, jo iekrīt diezgan izglītoti cilvēki.No nabaga un neizglītota neko daudz nenoslauksi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:29:07
Dziednieku nekontrolētu darbošanos varētu raksturot tikai kā nepilnības mūsu valsts tiesību sargājošo iestāžu darbā. Likumdošanas līmenī šis jautājums, šķiet, vismaz daļēji ir atrisināts, jo "Ārstniecības likumā" viennozīmīgi ir pateikts, ka ar cilvēku ārstēšanu drīkst nodarboties tikai sertificēts ārsts, kuram ir augstskolas diploms. Principā šāds jautājums, kas, kā un cik efektīvi nodarbojas ar nesertificētu medicīnisko praksi pat nedrīkstētu pacelties, tai ir jābūt krimināli sodāmai darbībai.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:29:09
Ciešot var arī kādu nogalināt...nu varbūt sadot kādam pa purnu, jo tas necieš
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:30:34
*Duksis
Nu bet tie paši likumi izsniedz licenzes visādiem dziedniekiem...
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:31:31
Varbūt
Ciešot var arī kādu nogalināt...nu varbūt sadot kādam pa purnu, jo tas necieš
>>>
smieklīgi. tad jau Tu viņam būsi izdarījis pakalpojumu...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:31:56
Varbūt Konkrēti lūdzu, kas? Muldēt mēs visi mākam, ka nu!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:34:27
*Duksis kā var pierādīt, ka tā ir nesertificēta medicīniski/(garīga) prakse ... cilvēks aiziet parunājas ar dziednieku, dziednieks saka, ka viss notiksies, tikai jātic viņam/ai un viņa/s metodēm
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:36:06
Muldēt mēs visi mākam, ka nu!
>>>
nu, cits tomēr māk labāk, nekā visi.
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:36:22
*Duksis
Varbūt esmu gulējis ziemas miegu, bet vismaz Aizkrauklē vēl joprojām darbojas divi sertificēti ekstrasensi(vai tā viņi saucas dokumentos-nezinu)
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:36:35
Rausītis Vajag ielikt tādiem "dziedniekiem" pamatīgu kloķi vienā vietā!
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:37:52
Un vēl...arī viens otrs ārsts ir nosaucams par šarlatānu, bet likums to neatļauj.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.11 09:40:51
Varbūt Es absolūti neesmu lietas kursā par medicīnas pakalpojumu sniegšanas administrēšanas lietām, bet pieļauju, ka eksistē kādas nevalstiskas (!!!!) "netradicionālās medicīnas" organizācijas, kas arī izsniedz "licences" saviem biedriem. It kā viss ir štokos! Pūšļotājs ir sertificēts! Bet, tādiem sertifikātiem, kurus nav izsniegusi valsts, pēc būtības nav nekāda juridiska vērtība.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.11 09:42:22
a_masiks Es domāju ka pietiek saprast un pieņemt to kas notiek neizbēgami
nu tieši to ticība arī palīdz - vēsā mierā bez psihošanas vai trakas skriešanas pie šarlatāniem
a ja nav ticības mūžīgai dzīvei, tad man rodas jautājums - kāda jēga ir "samierināšanos ar "likteni"
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.11 09:48:35
nu tagad sitīšu Tev ar Tavām metodēm
Slikti ja to nevar BEZ ticības norāda uz cilvēka apziņas vājumu - kādēļ? kas to teica?
tas Tu to tā iedomājies, lai neliktos sev vājš un nebūtu "it kā ne nokā atkarīgs". Tu pats esi licis aizspriedumus/robežas un tiem kalpo
kaut kādu šoku nepieciešama virtuālā soska
nē, runa nav par laicīgo, bet mūžīgo
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.11 10:06:29
nu pārfrāzēšu "lai neliktos sev apziņā vājš un nebūtu "it kā ne no kā atkarīgs" ... aizspriedums ir "apziņā vājš", "apziņā stiprs", ja tam būtu objektīvi, ārpus Tevis esoši kritēriji, tad tas nebūtu tavs aizspriedums
Soska var būt viena un tā pati
... runa ir par to, ka man katrs mirklis ir daļa no mūžība, tev- daļa no laicīga nogriežņa .... un tava "samierināšanās ar likteni" ir tava "tāda ir dzīve" soska ...
es saku, kam man nav jāsamierinās ar likteni, bet ar Dievu, un tad man soskas nevajag vispār
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.11 10:23:55
a_masiks
Man žēl savu vecāku, bet es pieņemu viņu vecumu un tuvojošos nāvi kā objektīvu neizbēgamibu.
Tas ir nepareizi. No ateisma viedokļa, mirušos žēlot ir muļķīgi, jo viņu vairs nav un viņi nekā nejūtās.
Patiesībā tā ir sevis paša žēlošana, ka vairs nevari satikties ar saviem mīļajiem cilvēkiem.
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.04.11 10:29:26
Labs piemērs ir bērnu ārsts Pēteris Kļava, kurš iekrita uz Krievijas šarlatānu Grabovoju (tas tagad sēž cietumā, kamēr viņa radi sadala šamā impēriju naudas kāšanai)....
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.11 10:33:31
Ja jau apziņa savā būtībā ir 100% subjektīva parādība!
nu tad lūk, nepārmet man "apziņas vājumu", ja es sevi apzinos kā mūžīgu būtni.

Un nav man jālieto kāds trešais trešais faktors lai to darītu
šeit runā tavs totāli šķībais priekštats par kristieti, kurš tavā uztverē ir dārzenis un nevar pat no krēsla piecelties. manuprāt, tas ir diezgan lopiski - dzīvot un nesaprast kāpēc. tas nenozīmē, ka es nepieņemu savu, vecāku nāvi. tas taču ir loģiski.
miljardi miljardus cilvēku
starp tiem ir bijuši arī miljardi ticīgo

vispār jau tā arī ir tā soska
nē, tās ir attiecības ar Personu ... soska ir "tāds pats nenovēršams liktenis" ... es pat teiktu, ka tā ir nevis soska, bet acu klapes
Vispār ir diezgan grūti "sarunāties", jo Tu man pieraksti savus aizspriedumus/ izpratni par kristietību. Es rakstu par citām lietām, bet beigās nemitīgi nākas attaisnoties, ka neesmu kamielis, jo redz kamielis ir vienīgais, ko Tu esi redzējis un saki, ka visi kas ir brūnā krāsā ir kamieļi. mana vaina, ka es pieņēmu, ka Tu neuzskati mani par kamieli.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.11 10:34:37
a_masiks
Jo es varu daļēji iejusties viņu `ādā` un saprast ka arī viniem ir savas cerības, savi plāni, savi sapņi. Un viņiem /un attiecīgi man/ ir žēl ja kaut kas no tā nepiepildās.
Viņiem nav žēl, ja kas nepiepildās. Ļoti vienkārši tāpēc, ka viņu pašu vairs nav. Tātad neeksistē tas, kas kaut ko varētu nožēlot.
Visa tā padarīšana ir tāpec, ka cilvēks zemapziņā uzskata sevi par nemirstīgu būtni. Tad nāve viņam saistās ar kaut ko sliktu, kaut vai dēļ atrautības no saviem tuviniekiem. Taču patiesībā pats mirušais nespēj pārdzīvot šo atrautību.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.11 10:37:13
Kundali Dažreiz epizodiski esmu redzējis P. Kļavas vadītās pārraides LTV1. Paliek viņa nedaudz žēl,- grūti laiki! Grūti šodien ir locīties visiem vējiem līdz, bet jālocas! Neko nedrīkst noliegt, neko nedrīkst apgalvot. Pasarg` Dievs, ja iepīkstēsies, ka dievabūšanas tikai tādas blēņas vien ir! Tā mūsdienās taču nedara! Katram dīvainim ir jāiztop! Bet, tas nu tā... ko darīt, ja tu neesi tik bagāts, lai varētu atļauties sev pasūtīt visus uz vienu vietiņu?

Ko tad tādu P. Kļava tādu ir sastrādājis saistībā ar Grabovoju?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.11 11:21:48
Naļetaiķe, tovarišķi! Bezmaksas reklāma:

"Dziedināšana, telpu attīrīšana, lāsta noņemšana, aizsardzība, apmācības. Lic. nr. 39."
T. 26532363.

Citi sludinājumi uz šo tālruni (4)

- 1-2-ISTABU DZĪVOKLIS Rīgā, mēb. Izskat. visus piedāv.
- Vajadzīgs kredīts 1000 Ls uz 36, 5% gadā.
- Pašpilnveidošanās kursos tiek pieņemti dalībnieki un dalībnieces.
- Veselības, skaistuma, ilga mūža un jaunības vingrošana.

http://www.reklama.lv/lv/data/contacts/astrology/other/2770.. 2292.html

Tas tā, ko padomāt... .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 8713