atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem nu tad, dienas kārtībā - piedošana
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.08 13:14:55
manuprāt samērā loģisks turpinājums - cīņa un samierināšanās, apvainošanās - kas tālāk? varbūt piedošana?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:58:05
S.Rrrr.... Naf tik vienkārši! Piedošana jau draņķi par ne-draņķi nepadara. Tas, ka ar draņķi var samierināties un dzīvot tālāk kājiņu piesitot gan ir tiesa, bet samierināšanās, liekas, nav piedošana.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 13:58:28
Piemēram apustulis Pēteris vēl ilgi pārdzīvoja ka Jēzu noliedza. Kad viņu sita krustā, viņš lūdza lai viņu piesit ačgārni, jo jutās necienīgs mirt tāpat kā Jēzus
Ingars
# Labojis Ingars: 2008.04.08 13:59:57
tieši otrādi - to kas tu esi nosaka tas kas tavā sirdī tagad, nevis pagātne. Ja kāds draņķis labojies, tad viņš vairs nav draņķis un otrādi - ja kāds labs cilvēks kļūst par draņķi, tad viņš vairs nav labs
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:01:28
KarotesNav
dvēselei sāp netaisnība - biežvien tā, kuru nodara tev pašam mazāk, nekā tā, kuru tu nodari kādam... šeit nevajadzētu pārmēru sevi šaustīt - ir jāpieņem savs trauslums, nepilnība, kļūdas - jāpieņem un jāaug.
neviens cilvēciņš savu dzīvi nav nodzīvojis kādu(bieži vien, tieši savu tuvāko!)nesāpinot.
kā tai tautasdziesmā
caur sidraba birzi gāju, ne zariņa nenolauzu...
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:04:13
Tava piedošana citu par labu nepataisīs...šeit es pilnībā pievienojos Duksim(atvainojos, ka iejaucos
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:04:23
Ingars No katriem 2000 tevis pateiktajiem vārdiem aptiuveni 4 ir vērtīgi. Tas ir labi. Procents normāls. Dienvidāfrikas zelta raktuves ar šādu zelta rūdas koncentrāciju būtu rentablas. ... . Kas man patika? Vai "piedošanu" var apskatīt atrauti no "labošanās"?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:04:23
*Duksis
S.Rrrr.... Naf tik vienkārši! Piedošana jau draņķi par ne-draņķi nepadara. Tas, ka ar draņķi var samierināties un dzīvot tālāk kājiņu piesitot gan ir tiesa, bet samierināšanās, liekas, nav piedošana.
>>>
tas vien, ka saproti - esmu sasodīts draņķis - jau lietu padara cerīgu , tā ir grēkatziņa.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:09:53
S.Rrrr.... Austrumos nepastāv jēdziens "grēks." Tur cilvēks var būt tikai "tīrs"vai "netīrs". Nu, nespēlēju es tās jūdu spēles! Dodu priekšroku kam saprātīgākam.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:12:09
neviens cilvēks negrib būt nelietis - pat ja viņš tāds ir. piedošana nereti patiešām spēj paveikt neticamas, pat neiespējamas lietas.
Jēzus lielā mīlestībā dziedina sava uzbrucēja, gūstītāja ausi - tas bija grandiozi! tā ir uzvara!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:13:05
S.Rrrr.... Azohenvei! Ar Tevi kaut kas patiešām nav labi!
Varbūt
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:13:55
Piedot, nepiedot, ...tā jau ir tehnika pašiedvesmai. Ja tu vari neņemt pierē otra stulbumu, tad vissOK.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:13:56
*Duksis
Austrumos nepastāv jēdziens "grēks." Tur cilvēks var būt tikai "tīrs"vai "netīrs". Nu, nespēlēju es tās jūdu spēles! Dodu priekšroku kam saprātīgākam.
>>>
ēēē... nesapratu. kas par spēlītēm?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:15:23
*Duksis
S.Rrrr.... Azohenvei! Ar Tevi kaut kas patiešām nav labi!
>>>
un Tu tikai tagad to saprati?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:17:08
Varbūt - mana piedošana nē, bet Dieva piedošana gan.

Duksi, a varbūt tu esi tas, kurš te sēnalas bārsta? Nav te ko tik daudz filozofēt - tava apcere neko nemaina, bet Dievs ir tas kurš izmaina. Acīmredzot Dieva vārds tev ir nevērtīgs.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:18:41
piedošana nav atkarīga no labošanās, taču kristīgajā izpratnē tā ir cieši un nesaraujami saistīta ar labošanos
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:19:15
Ingars Acīmredzot Dieva vārds tev ir nevērtīgs. Ko tur daudz ko spriest: vērtīgs vai nevērtīgs! Pagaidām tāds nav atskanējis.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:20:27
mmja. Un kas tavuprāt tieši bij nepareizi manis teiktajā?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:22:20
starp citu, ja ievēroji - es citēju tādu diezgan pagaru rakstuvietu, kas IR DIEVA VĀRDS. Nav slinkums, varu atkārtot

21 Tad Pēteris, piegājis pie Viņa, sacīja: "Kungs, cikkārt man būs piedot savam brālim, kas pret mani grēko? Vai ir diezgan septiņas reizes?"
22 Jēzus saka uz to: "Es tev nesaku septiņas reizes, bet septiņdesmit reiz septiņas.
23 Tāpēc Debesu valstība ir līdzīga ķēniņam, kas ar saviem kalpiem gribēja norēķināties.
24 Un, kad viņš iesāka norēķinu, viņam pieveda parādnieku, kas tam bija parādā desmit tūkstošu talentu.
25 Bet, kad tas nespēja samaksāt, tad kungs pavēlēja to pārdot ar sievu un bērniem un visu, kas tam bija, un samaksāt.
26 Tad kalps krita pie zemes un viņu gauži lūdza, sacīdams: cieties ar mani, es tev visu nomaksāšu.
27 Tad kungam palika kalpa žēl, un viņš to palaida un parādu tam arī atlaida.
28 Bet šis pats kalps, izgājis ārā, sastapa vienu no saviem darba biedriem, kas tam bija simts denāriju parādā; viņš to satvēra, žņaudza un sacīja: maksā, ko esi parādā!
29 Tad viņa darba biedrs krita tam pie kājām, lūdzās un sacīja: cieties ar mani, es tev samaksāšu.
30 Bet viņš negribēja un nogājis to iemeta cietumā, tiekāms tas savu parādu samaksā.
31 Kad nu viņa darba biedri to redzēja, tad tie ļoti noskuma, tie aizgāja un izstāstīja savam kungam visu, kas bija noticis.
32 Tad viņa kungs to pasauca un tam sacīja: tu nekrietnais kalps! Visu šo parādu es tev atlaidu, kad tu mani lūdzi.
33 Vai tad tev arīdzan nebija apžēloties par savu darba biedru, kā es par tevi esmu apžēlojies?
34 Un viņa kungs apskaitās un nodeva to mocītājiem, kamēr tas samaksā visu, ko viņš tam bija parādā.
35 Tā arī Mans Debesu Tēvs jums darīs, ja jūs ikviens savam brālim no sirds nepiedosit."
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:26:46
Un kas tavuprāt tieši bij nepareizi manis teiktajā? Ja gadījumā šis jautājums tika uzdots man. Lieta nav "pareizībā- nepareizībā". Vienkārši uzmanība ir selektīva. Kaut kas pelna noteikta subjekta uzmanību, kaut kas nepelna. Manu uzmanību izpelnījās tas un tas, tik un tik - par cik man radās skaidrība par to, kuras man nebija iepriekš, bet atradu tavā tekstā. Konkrēti saistību strap "piedošanu" un "labošanos"
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.08 14:32:49
Konkrēti saistību strap "piedošanu" un "labošanos"
es piedevu šim cilvēkam un atklāju cik viņš ir labs. attieksme, visu nosaka tas, ko mēs vēlamies redzēt - kādām acīm skatāmies.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 34897