atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Alternatīvā reliģija
Kundali
Iesūtīts: 2008.04.05 22:04:16
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:16:35
Ctulhu, nepareizi! Neesi gēdeli sapratis!

Kristietība paredz jautājumus, uz kuriem nav atbildes. Tas nemainīsies arī ja tu iziesi ārpus Kristietības!

JO, ja tava sistēma spēj kā sub-sistēmu ietvert Kristietību (kam es neticu) tad tā apriori ietver Gēdeļa nosacījumu un tātad pati ir nepilnīga, un ja vienīgais aspekts, kur tu izvelc savā sistēmā naturālos skaitļus nāks no šīs "sub-sistēmas` tad arī šis neatbildamais jautājums tavā sistēmā būs importēts no šīs pašas sub-sistēmas, kas faktiski tev endod nekādu priekšrocību!

Taču... arī metodoloģiskais naturālisms ir ar savu "blind-spot", kuru esmu neskaitāmas reizes formulējis - Faktiski šī metode ir par objektīvu realitāti pasludināt subjektīvu SB interpetāciju kopu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:18:15
KN, bet loģiski tak sanāk... ja tu esi atrauts no Patiesības Objektīvā Esības Avota, tad tu vari kaut uz ausīm stāvēt un kā Pilāts blenzt Patiesībai acīs, kas tev deguna galā stāv un jautāt tai "Kas ir Patiesība" un vienalga nespēt apjēgt to!
Tev jāsavienojas ar Patiesību, lai to redzētu... kāmēr tu neesi "Patiesības dalībnieks" tu nekad to nespēsi ieraudzīt lai kā tu pūlētos, tas ko tu dari, tu meklē šo patiesību, bet tu kaut kā gribi atrast patiesības kritērijus ārpus pašas patiesības... kā tu to vispār iedomājies?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:18:34
Mulders
Ja pēc Gēdeļa neko pārbaudīt nevar, tad kas atliek - bakstīt ar pirkstu uz dullo? Vai sajaukt visas mācības kā spēļu kārtis, pārcelt 7 reizes ar kreiso roku un izvilkt vienu - tā būs īstā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:19:55
Mulders
Tev jāsavienojas ar Patiesību, lai to redzētu...
Tu nezini, kas tieši ir patiesība, un ko tad - savienosies ar visiem pēc kārtas? Pat ja trāpīsi patiesībā, vienalga taču to nezināsi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:21:06
Taatad, ja Vils teiks, ka atbilde ir `naapslji sepulee scorgaa` un es to nesaprotu -tad pats esmu vainiigs?

Redz, bet tu jau nesaproti, ka jēdzieni un vārdi ir nereti jāpieņem intuitīvi saprotami. Tu esi izvēlējies savu subkategoriju šo jēdzienu un gribi ar tiem uzbūvēt VISU visumu un nepieņem patiesības, kuru aprakstam nepietiek ar tavu komplektu!

Nu atvaino... jā nepietiek! Tamdēļ to sauc par ticību, ticība ir tā, kas spēj papildināt šo klucīšu komplektu! Un tad snubžļi kļūst par semantiski jēgpilniem jēdzieniem! Tikai to saikne ar tavu SB nav empīriska, bet uz atklāsmi balstīta! Bet empīrisms ir tikai viena forma, kā infu iegūt... pietam visai ierobežota, jo dod faktiski tikai partikulāru bildi...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:22:34
Ja pēc Gēdeļa neko pārbaudīt nevar, tad kas atliek - bakstīt ar pirkstu uz dullo? Vai sajaukt visas mācības kā spēļu kārtis, pārcelt 7 reizes ar kreiso roku un izvilkt vienu - tā būs īstā?

Nē... Pēc Gēdeļa nevis NEKO nevar pārbaudīt, bet ir ŠIS UN TAS, ko nevar pārbaudīt! Face it, tas tevi sagaida jebkurā sistēmā, kurā ir aprakstāmi naturālie skaitļi. Ja gribi no tā izbēgt, ņem eiklīda ģeometriju, uz to, piemēram, Gēdelis neatteicas un tā ir pilnīga sistēma!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:24:37
Tu nezini, kas tieši ir patiesība, un ko tad - savienosies ar visiem pēc kārtas? Pat ja trāpīsi patiesībā, vienalga taču to nezināsi.

Tamdēļ, ka es neesmu Patiesības Avots. Bet tad kad ar Patiesības Avotu savienojas, tad gan zina, ka tā ir tā! Laigan, protams, ne visu un arī nereti samiglotu un kā caur miglu (Pāvils to arī atzīst)!!!

Tamdēļ krsitietība māca, ka iniciatīva ir no Dieva, viņš mūs 3 priedēs apmaldījušos ezīšus, spēj atrast un izvest!

Laikam te ir tā tava nelaime... tu meklē patiesību tur kur tās nav un loģiski neatrodi! Tu gribi sevī atrast drošu pamatu, be tevī tas nav, bet pieņemt citus pamatus tu baidies... sanāk mīņāšanās un faktiski manuprāt ne visai ērts kognitīvais stāvoklis!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:25:25
Mulders
ir ŠIS UN TAS, ko nevar pārbaudīt!
parasti tas ŠIS UN TAS ir svarīgākie atslēgmomenti!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:26:27
Mulders
Bet tad kad ar Patiesības Avotu savienojas, tad gan zina, ka tā ir tā!
Nuja, un šo zināšanu ar laimīgām sejām pauž kristieši, musulmaņi, krišnaīti, u.c.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:29:31
KarotesNav, prikols tajā, ka, kā jau teicu, tu no malas nespēsi objektīvi nekad to novērtēt!

Pieņemt patiesību vienmēr būs ticības lēciens... Ticība kā šī saikne starp tavu saprātu un patiesību!

Un... tā kā "patiesība" un "realitāte" nav atraujamas, tad es uzdrošinos apgalvot, ka tikai un vienīgi patiesība spēj pārdzīvot šī Visuma existenci vai vismaz dadzīvot līdz tā beigām!

Tas ir visai loģiski... ka tikai kaut kas, kas ir saskaņā ar realitāti, var pastāvēt tik ilgi, cik ir realitāte... protams, var pastāvēt arī šī oriģināla parazīti!
Kā jau reiz teicu - ateisms ir teisma parazīts, kas savu ideoloģiju smeļās noliegumā un negatīvā identitātes meklējumā, tas nav pašpietiekams!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:31:15

parasti tas ŠIS UN TAS ir svarīgākie atslēgmomenti!

To es nezinu... svarīgums ir visai subjektīvs jēdziens!

Piemēram, man ir svarīgi, kādas iespējas piedāvā sistēma MAN tapt pestītam. Un tikai pēc tam lūkoju, vai es to varu izplatīt tālāk. Tev acīmredzot ir otrādi, tu nepieņem sistēmu, kas pieļauj, ka kāds netop savas rīcības rezultātā pestīts, faktiski ieliekot sevi šo fruktu sarakstā... tātad tu noraidi sistēmas, kas pieļauj šo sistēmu nepieņemšanas iespēju
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:39:20
Mulders
man ir svarīgi, kādas iespējas piedāvā sistēma MAN tapt pestītam.
Tātad, tevi neinteresē, kādas reālas iespējas tiek piedāvātas visiem pārējiem, kas nav tu?

tu nepieņem sistēmu, kas pieļauj, ka kāds netop savas rīcības rezultātā pestīts
Apmēram. Ar svarīgu piebildi - dodot viņam daudz, daudz laika.

tātad tu noraidi sistēmas, kas pieļauj šo sistēmu nepieņemšanas iespēju
Tava sistēma jau tieši nepieļauj tās nepieņemšanu. Formāli tas izskatās pēc "vari mukt no konslāģera, tas nav aizliegts. Tikai mēs tevi nošausim." :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:47:54
Tātad, tevi neinteresē, kādas reālas iespējas tiek piedāvātas visiem pārējiem, kas nav tu?

A ja es teikšu, ka tad, kad man gribas čurāt, man interesē tikai tualete, tu teixi, ka man tātad nerūp kambodzās bērni trūkumcietēji? Vai tādu loģiku tu bīdi!
Redz ar manu Dievu ir tāda fīča, ka first things first! Jeb kā teica viens Pareizticīgs frukts - necenties izpestīt tūkstošus, topi pestīts pats, un tūkstotis tev sekos!
Kristiešu visspēcīgākais arguments (un to Mulders vēl pazemīgi mācās, jo nav vēl lāgā apguvis) ir pats kristietis... Es tev varu borēt cik foršs un ātrs ir Ferrari, bet nekas tevi par to nepārliecinās tik labi, kā reāls Ferrari uz reāla ceļa... un ja vēl viņš uz blakus slimnīcu ved slimu bērnu ātrāk par jebkuru ātro palīdzību un tādējādi glābj dzīvību... ???

Nē man rūp glābt citus, bet pirms es varu palīdzēt slīcējam, man pašam jābūt drošam par to, ka es nenoslīkšu pats... jo kas es par glābēju, ja visi, kas uz mani paļaujās, nogrimst līdz ar mani?

Tava sistēma jau tieši nepieļauj tās nepieņemšanu. Formāli tas izskatās pēc "vari mukt no konslāģera, tas nav aizliegts. Tikai mēs tevi nošausim." :-)

Nu mana sistēma pieļauj existenci NE šīs sistēmas ietvaros, tiem tiek piedāvāta existence surogātīstenībā!

Tu acīmredzot nepieļauj sistēmu, kas pieļauj sistēmas noraidīšanu? Jeb kā?

Tad te jau laikam ir mūsu core atšķirība!

Kas boils down līdz "patīk/nepatīk"!

Tas ko tu meklē ir Kristietībā - garantu, ka tu drīxti kļūdīties un tomēr, pēc patiesības atskārtuma - atgriezties. Tev it kā gribās ar to Tēva mantojuu paampelēties ārpus Tēva mājām, bet tu gribi garantijas, ka vari atgreizties pie Tēva, gadījumā, ja cūku barība nešķiet garšīga!

Bet Kristietība to piedāvā - iespēju nožēlot grēkus un atgriezties pie Tēva!
Acīmredzot tev 60-70 gadi šķiet par maz... kāpēc?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 16:53:49
OK, leviteejoss, cauri sienaam ejoss, domas lasoos kristietis - tas buutu incanti....

Tas ir hinduistu lauciņš!

Kristiešiem šķiet krutākais ir spīdēt tumsā
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:00:04
Mulders
A ja es teikšu, ka tad, kad man gribas čurāt, man interesē tikai tualete, tu teixi, ka man tātad nerūp kambodzās bērni trūkumcietēji? Vai tādu loģiku tu bīdi!
Neko tamlīdzīgu. Loģika ir tāda, ka eksistē sitēma, kurā ne visi izglābjas, pie kam šie visi to nedara nevis savas vainas dēļ, bet tāpēc, ka piedzima tādā neveiksmīgā vidē.
Tev šķiet ka vienalga, kādas tur ir dažādas grupiņas, tev svarīgi, ka tik pats esi ticis ar veselu ādu cauri!

necenties izpestīt tūkstošus, topi pestīts pats, un tūkstotis tev sekos!
Praksē neizpildās.

Nē man rūp glābt citus, bet pirms es varu palīdzēt slīcējam, man pašam jābūt drošam par to, ka es nenoslīkšu pats...
Tas taisnība, bet nelaime tur, ka ir vietas jūrā, kur visi slīkst (paši to pat nemanot, turās pie iedomātiem glābšanas riņķiem un jūtas izglābti). Tas, ka tu kļūsi par MegaTurboGlābēju pie MežaEzera, nenozīmē, ka LīčaEzerā un KarpuEzerā (musl, hind) kādam no tā paliks labāk. Tev pati sistēma pieļauj vairāku ezeru eksistenci.

mana sistēma pieļauj existenci NE šīs sistēmas ietvaros, tiem tiek piedāvāta existence surogātīstenībā!
... kur viņus ftopkā moca mūžīgi mūžos?

Tu acīmredzot nepieļauj sistēmu, kas pieļauj sistēmas noraidīšanu? Jeb kā?

Es pieļauju, bet ar nosacījumu, ka vienmēr ir iespēja pārdomāt un mainīties. Zivs var pēc patikas ilgi dzīvot dubļu peļķē, ja jau viņai tā patīk. Tik upe vienmēr gatava pieņemt šo zivi.

Acīmredzot tev 60-70 gadi šķiet par maz... kāpēc?
Kuram 60, kuram 20, kuram 10?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:08:05
Praksē neizpildās.

Atgādini man šito, kad sadzersim aliņu Paradīzes dārzā

... kur viņus ftopkā moca mūžīgi mūžos?

Kā jau teicu... Kristietība pieļauj Kristietības noraidīšanu - kas izriet dabīgi no brīvās gribas realitātes! Taču Krsitietība nenodrošina, protams, ērtības tiem, kas atsakās no Kristietības ērtībām! Nu loģiski - neasprotu, kas tev tajā nepatīk?

Es pieļauju, bet ar nosacījumu, ka vienmēr ir iespēja pārdomāt un mainīties. Zivs var pēc patikas ilgi dzīvot dubļu peļķē, ja jau viņai tā patīk. Tik upe vienmēr gatava pieņemt šo zivi.

Nuja, tik tu netici, ka zivs var būt tik ļoti sapuvusi, ka dubļos tā jūtās kā mājās un viņa negrib upē atgriezties! Tava Kristietības noraidīšana tad tagad reducējas tavā neticībā absolūtam ļaunumam un tam, cik ļoti ļaunais var degradēt cilvēka pašu dziļāko būtību - tu netici, ka kāds var pats sevi tik ļoti degradēt, ka vairs nespēj atgriezties upē nekad! Vai pareizi?

Kuram 60, kuram 20, kuram 10?

Īstenībā pietiek ar 20 minūtēm
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:15:20
Mulders
Taču Krsitietība nenodrošina, protams, ērtības tiem, kas atsakās no Kristietības ērtībām!
Kāpēc nenodrošina? Visi taču ir Autora radības, vajadzētu tak kaut kādu atbildību izjust!
Tā jau vairs nav brīva izvēle, bet piespiešana! Vai nu ar mums, vai mocīsim!

Nuja, tik tu netici, ka zivs var būt tik ļoti sapuvusi, ka dubļos tā jūtās kā mājās un viņa negrib upē atgriezties!
Tātad lai paliek dubļos un tur dzīvo, ja jau jūtas laimīga. Kāpēc vajag zivi no dubļiem izmest uz pannas?
Turklāt, ja zivs dzīvo ļoti ilgi, tad varbūt ka tai kādreiz dubļi apniks, un tā sāks apdomāt kādu citu variantu?

tu netici, ka kāds var pats sevi tik ļoti degradēt, ka vairs nespēj atgriezties upē nekad! Vai pareizi?
Apmēram tā. Jo tas būtu ļoti nežēlīgi, radīt tādas Zivis, kas mūžīgi mocīsies. Agri vai vēlu apniks - ja jau Zivs mūžīga.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:16:39
Ctulhu
Nav skaidrs, kaalab nevar eksisteet vairaakas, bet konstruktivas sistemas?
Vai - lai jau viena būtu tā konstruktīvā, tad vienalga varētu eksistēt citas, par kurām agri vai vēlu pārliecinās, ka tās nav konstruktīvas. Un tad tiek meklētas citas sistēmas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:18:40
Nav skaidrs, kaalab nevar eksisteet vairaakas, bet konstruktivas sistemas?

Var, kurš teica ka nevar?

Taču ja tās savstarpēji ir izslēdzošas nevis papildinošas, tad manuprāt jautājums pats par sevi atbildas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.07 17:24:16
Kāpēc nenodrošina? Visi taču ir Autora radības, vajadzētu tak kaut kādu atbildību izjust!
Tā jau vairs nav brīva izvēle, bet piespiešana! Vai nu ar mums, vai mocīsim!


Tātad tev nav iebildes, ja Kristietība tev ņem un "nodrošina" ērtības, arī ja tu no tām atsakies un pretīm spirinies? Tad tu atzīsti ka bij pareizi kristīt ar zobenu? Vai nezini, ka šādi domāja Krustneši?

Tātad lai paliek dubļos un tur dzīvo, ja jau jūtas laimīga. Kāpēc vajag zivi no dubļiem izmest uz pannas?

Tā jau ir elle un panna, būt dubļos, bet negribēt upē... kognitīvā disonanse garantēta jo "by-design" konfliktē ar "self-created-reality" kas rada elles ciešanas!

Turklāt, ja zivs dzīvo ļoti ilgi, tad varbūt ka tai kādreiz dubļi apniks, un tā sāks apdomāt kādu citu variantu?
Tātad netici, ka zivs var sevi ar savu grēku tik ļoti degradēt, ka viņa vairs nespēj ieraudzīt alternatīvu savam nožēlojamajam stāvoklim!

BTW to, ka cilvēks ir nelaimīgs un var būt laimīgāks tu vari redzēt tikai no malas! Tas ir vot daudzi bērni āfrikā moš ir laimīgi, pietiek, ka maslova piramīdas pašu bāzi tikai apmierina... jo viņi nezin, ka var būt savādāk! Tu skaties no malas un ZINI, ka var būt labāk un to vari piedāvāt, bet viņi paši nezin un nevar izrauties...
Taču tas bik neadekvāti ir... ļaunums ir tāda daba, ka viņš sevi "iekrāso stūrī" arī prāts kļūst par sava grēka slazda upuri! Acīmrezdot tu to nespēj nedz saprast, nedz ticēt...

Apmēram tā. Jo tas būtu ļoti nežēlīgi, radīt tādas Zivis, kas mūžīgi mocīsies. Agri vai vēlu apniks - ja jau Zivs mūžīga.

Tagad saproti kamdēļ Dievs ir gatavs pats nākt un pazemoties līdz pēdējai pakāpei, lai tikai dotu tev izeju no šādas absolūtā ļaunuma, ko cilvēki un Velns paši sev radījuši!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 5772