atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Interesanta štelle
vasara
Iesūtīts: 2008.03.26 10:35:50
Interesanta štelle, kā kādu draudzi atbrīvot no laba luteriskā mācītāja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mirga
# Iesūtīts: 2008.03.31 21:49:33
Ar ārstu Ārstu nepietiek?
Pērs Gints
# Iesūtīts: 2008.04.01 00:07:28
Merlins
Man liekas, ka pārmetumus labticīgiem lajiem un mācītājiem te izsaka Pērs Gints .
Tas ir labukas Šitādu teicienu "labticīgs lajs", vēl nebiju dzirdējis. Pērs Gints ir gana vazājies apkārt pa universu, kaut ko ir nācies sastapt, bet saprast kas ir labticīgs lajs un no tā izrietošs nelabticīgs lajs, viņš nesaprot, varbūt visugudrais Merlins, augstsirdīgi, varētu ienest gaismu šajā mijkrēslī?
Viņaprāt tie, kas sinodē balsoja citādi nekā viņš,
Un vispār vai es kaut kur esmu apgalvojis, ka esmu balsojis sinodē? Kur esmu to teicis? Šķiet Merlins būs bišku piemelojies.
bija sazombēti i-di-otiņi, kas pakļāvušies komunistu/nacistu tipa smadzeņu skalošanai.
Nu kur nu man līdz Jūsu leksikai? Da nevelk Pērs Gints, līdz tādai smeldzei, kā saka, viņam kiška tonka. Taču par smadzeņu skalošanu Merlinam ir taisnība, esmu citējis vienas draudzes priekšnieku.
Tas man šķiet zemas kvalitātes lūzerisms.
Nu atkal, a kas ir augstas kvalitātes lūzerisms? Vai lūzerismam ir vēl kādas gradācijas, teiksim vidēja, vidēji smaga, nu kā katoļiem purgatorijā, vai kā? Interesanti vai tie kas pārliecības dēļ ir gājuši bojā ir augstas vai zemas pasaules lūzeri.
Mana tēze turpretī bija tieši tā, ka sinodāļi nemaz nav tik stulbi, kā Pērs Gints domā.
Reizēm šķiet, ka Merlins ir Dievs, jo viņš zin ko Pērs Gints domā. Sasodīts, LELB foruma atteistiem būtu jāuzmanās no visugudrā un visuzinošā Merlina.
Arī viņu uzstāšanās debatēs rādīja, ka viņi gluži labi saprot, kāpēc balso tā nevis citādi.
Man prieks Ka Merlinam nav nācies sastapt cilvēkus, kuri redzēdami neredz un dzirdēdami nedzird un nesaprot.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:41:58
Pērs Gints, tas saucās ad hominem argumentācija!
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.01 10:51:06
Mirga
ak, Ārstu Ārsts tak laikam pamatā darbojas caur cilvēkiem šajā zemē, tāpēc arī nepieciešams atrast īstos katrā konkrētā kalpošanas vietā. Ir draudzes, kurās kalpošana tiek caur cilvēkiem vēl papildus ārkārtīgi sarežģīta, un es nevienam nepārmestu, ka viņš vai viņa vēlas tikt projām.

Bet, piekrītu lēnprātīgajam, citreiz mācītāji paši vēlas prom un saka, ka viņus nosūta projām, lai, nezinu, varbūt neaizvainotu draudzi vai citu iemeslu dēļ.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 34604