atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pilnmēness
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.03.20 15:17:57
Kāda ir tā iedarbība uz cilvēka psihi? varbūt ir kādi novērojumi? un! vai pilnmēness drīkt ietekmēt kristieti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:07:30
*Duksis
Nesūtīšu, nesūtīšu tev reliģisko propagandu! Tomēr tava psihe šajā lapā tiks nepārtraukti traumēta, jo te jau mēs par to vien runājam... No tā tu šeit neizvairīsies.
(Vai tad tu vēl tā kā pusaudzis būtu, ja tik vāja psihe? )
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:08:13
*Duksis
klausies, kad Tu beidzot uzņemsies kādu atbildību par savu traumējošo ietekmi uz sieviešu dzimuma pārstāvēm?nu takš kā trakas...
ēē`...
kas tur bija par bremzēm un ierosām?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.03.20 16:13:09
S.Rrrr.... Kapēc man ir jāuzņemas kāda atbildība, kad jums ir vīri mājās? Lai arī tie "atbild" par jūsu psihisko stāvokli!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:15:34
a_masiks
Meitenes ir stabilākas! Vai tad to nezini? Statistiku nezini? (Cietumi, atkarīgie, pašnāvnieki, homiķi - visur vīrieši nospiedošā vairākumā!)
S.Rrrr....
Eserīt , nesatraucies. Duksi nepazīstu un viņš mani īpaši netraumē. Viņš vienkārši pats, ienākot mūsu lapā, visai parupjā veidā sāka kasīties, nez kāpēc tieši man liedzot izteikties. Jādomā - kādi kompleksi...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:17:24
vestibulārais aparāts jūtīgāks
vai tas tiešām tā ir? jocīgi, bet pēdējo triju dienu laikam mans vestibulārais aparāts točna gļuko. es gan to norakstīju uz sab-o transportu un sastrēgumu. bet patiešām šajās dienās ir diezgan nepatīkami
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:18:07
Labi. Jātinās. Sākas stulba bļaurēšana. ... . S.R., priecīgas Lieldienas!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:19:40
Balss
labi. es savukārt viņu nedaudz pazīstu. interesants tips.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:21:27
*Duksis
kur tad nu? un ko mēs tagad aprunāsim?
Tev ar` priecīgas!
Balss
# Labojis Balss: 2008.03.20 16:22:08
S.Rrrr....
Aprunāsim Duksi! Viņš sevi apzīmē par luterāni... ļoti dīvains luterānis, man jāsaka... Ka savā ziņā interesants, to var nojaust, hm... Vismaz pantiņus raksta!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:23:19
wow! viņš Tev dzejoļus rakstīja?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:24:45
nee, bez *Rekša klātbūtnes nevar - nebūs lāga.
visiem priecīgas Lieldienas!!!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:29:23
S.Rrrr....
Nu, ne jau tieši man! Tepat Forumā ir kādas pāris divrindes - gan nerātnu dziesmiņu citāti, gan ar (C). Paej atpakaļ un palasies!
Tad Duksis ir luterānis vai ateists, kā tas ir definēts tēmas sākumā?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.03.20 16:31:39
Speciāli priekš Balss:

"Tavas ausis ir kā divas lilijas -
Visapkārt balts un iekšā dzeltens.
Tavas acis ir kā divas zvaigznītes -
Viena augstāk, otra zemāk."
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:34:21
*Duksis
Paldies par specveltījumu! Ja vēl būtu pieslīpējis atskaņas, dabūtu vēl vairāk balles! Bet arī par uzmanību - paldies!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:34:48
nevarēšu neko palīdzēt, es *Reksi uzskatu par savu draugu - un man ir gluži vienalga vai viņš sevi dēvē par ateistu,luterāni vai vēlnezinko Viņš vienkārši ir baigi foršs cilvēks!
Balss
# Iesūtīts: 2008.03.20 16:37:29
a_masiks
Jā, bet neesam jau mēs, meitenes, tomēr kazas, kam tikai jāvairojas un kam vienlga, kur tēviņš paliek pēc tam. Cilvēks tā kā ir radīts ģimenei...
Grūti zēniem izaugt par stipriem, kārtīgiem vīriešiem, ja nav tuvumā tēva, no kā mācīties. Un nav arī, uz ko orientēties...
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.03.20 17:22:02
Novērojums:
Pilnmēness laikā vīrieši vairāk iet uz baznīcu. Es pat nobrīnījos .....
Balss
# Labojis Balss: 2008.03.20 19:22:55
a_masiks
lai atvieglotu zemes aršanu - viņam uzmeikoja palīgu, ko iejūgt arklā...
Ak, tad lai iejūgtu arklā, ko?... Palasi nu vēlreiz Radīšanas stāstu!
Bet par ģimeni Marka ev.:
5 Un Jēzus tiem sacīja: "Jūsu cietās sirds dēļ viņš jums šo bausli rakstījis.
6 Bet no pasaules iesākuma Dievs viņus radījis vīru un sievu.
7 Tādēļ cilvēks atstās savu tēvu un māti,
8 un tie divi būs viena miesa. Tad nu tie nav vairs divi, bet viena miesa.
9 Tāpēc, ko Dievs savienojis, to cilvēks lai nešķir
."

Pie visa vainīga ir nevis ģimene kā tāda, bet ģimenes izjukšana. Visbiežāk jau - tēviņu nopelnu dēļ...

Tas jau nu nebūs taisnība, ka vientuļo māšu bērni biežāk izaug par homiķiem. Šiem zēniem vienkārši grūtāk aptvert, kāds ir vīrietis, kam līdzināties, kādas ir attiecības ģimenē - nav viņiem parauga... Tas pa ķēdīti iespaido aizvien nākamās paaudzes. Tieši tāpēc mēs iestājamies par ģimenes stiprināšanu, par vīriešu atbildību par savām ģimenēm un bērniem. Tu labi saproti, ka atbildība nav tikai materiāla. Un vispār - tu mani tīši kacini, jo neba jau tu tā domā, kā te raksti!
Un vispār - mēs esam offtopā!
vilks
# Iesūtīts: 2008.03.22 00:15:26
vilkam pilnmēness laikā grūtāk gulēt naktī. laikam jau loģiski.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.03.22 09:11:33
Artos
Personīgi es nekādas izmaiņas pilnmēnes laikā nenovēroju. Mans draugs, kurš strādā ar garīgi slimajiem apgalvo, ka pacientiem trīs dienas pirms un trīs dienas pēc pilnmēnes ir novērojami stāvokļa saasinājumi. Veseliem cilvēkiem nevajadzētu būt problēmām ar mēness fāžu maiņu.
>>>
ko mēs no tā varam secināt? vai garīgi nevesels cilvēks var būt kristietis? domāju, ka jā. vai būtu vērts apskatīt šo jautājumu šādā kontekstā vispār? nezinu. man tikai nāk prātā Jēzus teiktais - veseliem ārsta nevajag, bet slimajiem gan... un vēl. dīvaini, ka tieši šie "slimie`bieživien satiek Jēzu daudz ātrāk un vienkāršāk nekā tā saucamie "veselie".
.... tas tā, brīva interpretācija par tēmu

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 5757