atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem palidziet Rigai!
Liene
Iesūtīts: 2008.02.16 20:48:02
nobalsojiet par Rīgu šajā adres www.monopolyworldvote.com un palidziet musu galvaspilsetai klut atpazistamai pasaulē!
AutorsZiņas teksts
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.16 21:04:21
ā, jā un pasakiet lai balso ari jusu radi, pazinas, draugi, nedraugi, visi ko pazīstat
andris
# Iesūtīts: 2008.02.17 12:25:34
spams pa shito visaas malaas.
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.17 14:44:04
a kas tad slikts aicinat patriotiem sarosities un beidzot kaut ko reali darit Latvijas un Rigas popularizesanai? sen jau zinams ka latviesi tada kūtra tauta, kamer 100 reizes nepateiks tikmer nedaris. mums takš ar beidzot jasak rikoties!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.02.17 15:20:06
Tas viss ir "mēsls", "fufelis" ko Tu Liene te piedāvā. Tā saucamās "dēmonokrātijas" izgudrotās "izklaides, lai cilvēki neaizdomātos, kādā dzīvē mēs reāli dzīvojam. Izveidoju nelielu saitiņu lai runātu par šo visu: http://baznica.lv.googlepages.com
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.17 15:34:53
Kundali
dēmonokrātijas" izgudrotās "izklaides,
Vai tu drusku nepārspīlē?
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.17 18:37:29
Nu burviga valoda Tev Kundali, lieliski parada tavu tolerances limeni, spriezot pec adreses ko piedava, Tu laikam mani turi par kaut kadas sektas harizmati, kas Tevi grib iesaistit "ļaunās" darbībās. Nezināju, ka būt patriotei ir nosodāmi. Vēlu Tev veiksmīgu dzīvi Tavā mazajā pasaulītē, pareizi, dzīvo acīm ciet! kas guļ tas negrēko...
Kundali
# Iesūtīts: 2008.02.17 21:37:14
Labs "štampu savārstījums" tad "latvijas" pseidopatriotei sanāca....Uz šitādām turās visas MLM un citas cilvēku "legālās apkrāpšanas" organizācijas. Ar labiem nodomiem mīļo Lienīt ir ceļš uz elli nobruģēts....tavai zināšanai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 00:20:58
Kundali
Nestreb karstu!
Es arī nobalsoju, Liene! Rīga jau šobrīd dala 3.-4. vietu! Laikam jāturpina? Tas ir Latvijas PR, Kundali!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.02.18 14:19:36
Ehh...būtu labak ko reālu darījuši jaunieši
vilks
# Iesūtīts: 2008.02.18 14:30:24
ko reālu?
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.18 16:52:04
1.juhu!!! paldies visiem kas balso (piemeram Balsij)! ta turpiniet!
(turpinajums special for Kundali)
2. es izmantoju visas savas iespejas lai popularizetu Latviju- arzemes stastu par musu valsti, piedalos dazados projektos, ta teikt censos iesaistities ar savu klatbutni un ricibu. tas manuprat jau ari ir reali, nevis kaut kadi tuksi vardi par to ka kkas jadara, bet talak pa vardiem netiek.
3. ja ar labiem nodomiem cels uz elli brugets, tad man nav iebildumu tur but, jo labak ir vismaz meginat kaut ko labu izdarit, nevis pazinot ka nekas nebus un neko nemainit lai uzlabotu situaciju.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.18 16:53:27
Lienei pīrādziņš pienākās... bet uz elli gan neziepējies... arī Debesīs var darīt daudz laba!
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.18 17:30:00
nju prieks ka vel kads ir reali kko gatvs darit, nevis tikai meklet iemeslus kapec nedarit un par elli (ja tada maz ir) es teicu tadel, ka, cik noprotu pec dārgās Kundali sacitā, debesis noklust tikai tadas ka vina, tad man tur nav intereses būt.
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.18 18:00:11
a_masiks
Atbrauks vairāk īstu, ne kex-tūristu, vairāk investoru, notiks interesantāka, bagātāka kultūras dzīve, atvērsies acis pašmāju bāleliņiem, ka pasaule ir lielāka par mūsu mazo nabiņu.
Garīgā ziņā nezinu, vai no tā būs kāds labums. Kā teica (kurš no Mērnieku laikiem?) labums jau būs, tik nevar vēl zināt, kāds!
Liene
# Iesūtīts: 2008.02.18 19:24:27
amasik, jā, vari jautāt, kāpēc gan ne, tātad- nju pienemam ka Tev ir šis jaunā spele,tu esi arzemnieks, tu paris reizes to paspele, ievero laucinu ar uzrakstu Riga;varianti:
1. kads tev kaut ko stasta par Latviju un tu ari teikt ka jau kko zini par so valsti, piemeram saja gadijuma galvsapilsetu
2. tu izlasi vardu Riga un tev rodas interese par so pilseta, tu mekle info un uzini kko vairak par Latviju
3.tevi neinteres kads vards uz laucina rakstits, neko neatceries, nu un? varbut tev tas liekas mazsvarigi, bet varu galvot ka nekas slikts tev nenotiks, nobalsojot par Rigu, ja kkas atgadas drosi atlauju vainot mani
un nē, štats X visticamak neskums, jo par to kas neinteres nevar pardzivot. statam X drosi vien bus vienalga. si balsosana ir viena no iespejam ka padarit Latviju mazdruscin atpazistamku, ja so iespeju neizmantos- nu neko, garam palaista izdeviba..bet kapec nedarit, ja var darit? nekads launums no ta necelsies.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 22:03:57
a_masiks
Nu, viens mazs labumiņš jau tagad ir - kopš pie mums ir braukājuši karaļi un karalienes, un prinči (kas pa muti dabūjuši no mūsu apspiestās minoritātes ), un prezidenti, tad nu tagad brauc arī populāri mūziķi, kuri vēl ne tik senos laikos Baltijai meta līkumu. Tā nu mums ir iespēja viņus dzirdēt live...
Bet citādi - es tev piekrītu. Bet man ar šito priekš piedalīšanās pietiek. Man ir apnicis dzirdēt: Lettland = Lappland? Riga - the capital of Lithuania? Jums tur visiem krieviski jārunā, vai ne?
Tā nu vismaz daži ar trūkumiem politģeogrāfijā tiks netieši izglītoti.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 14:41:37
Balss
Šai sakarā gadījums iz dzīves:
Kāds zviedrs esot prasījis latvietim, kas tā tāda Rīga un kur atrodas.
Uz ko saņēmis atbildi, ka Rīga bija XVI gadsimta lielākā Zviedrijas pilsēta.
:-)
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.07 14:16:31
Nu re, un esam atpazīstami pasaulē
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.07 15:26:52
Kāpēc atkal palīgpilsētai Rīgai jāpalīdz? Gulbenei nevar?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 2320