atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kur slēpjas harizmātu fenomens?
Ingars
Iesūtīts: 2007.12.11 12:46:58
pēc daudzām un garām diskusijām ar dažiem harizmatisko un pentakostu draudžu locekļiem, secināju, ka viņiem visiem ir viena kopīga sakne - sagrozīta mācība par jaunpiedzimšanu (pestīšanu, taisnošanu - sauciet, kā gribat)

un no šī tad arī izriet viss pārējais, kas savā pamatbūtībā jau ir biblisks un pareizs, bet viņu izpildījumā iegūst tādu mulsinošu formu.

cik sapratu, viņi nespēj pieņemt, ka jaunpiedzimšana ir tīri Svētā Gara darbs, bet gan kaut kas no cilvēka izvēles un akrivitātes atkarīgs.
tālāk balstoties uz šādu mācību nav grūti pamatot bērnu nekristīšanu, paša kristības sakramenta tikai simbolisku nozīmi, darīt Jēzu par savu Kungu, meklēt vēl papildus garīgus pārdzīvojumus un pārdabiskas Svētā Gara izpausmes, kā obligātas ticīga cilvēka liecinieces, bet tas viss izriet no šī - CILVĒKA IZVĒLE UN AKTIVITĀTE un Dievs viņu uztverē ir kā līdzeklis, kuru var izmantot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:47:22
kaspars, vēl jums vajag atgriezties pie tā Kristus Svētā Galda, kur viņa miesa un asinis īstās top dalītas nevis vīns/vīnogu sula un cepumiņi pliki... tad vēl vairāk iemantosi spēku savam svētceļojumam!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:47:45
Ingars, tas man jaunums ka KLB noliedz Sv. Gara manifestāciju šodien! Man liekas, ka tas nebūs taisnība!
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:50:06
bet Mulder, tieši par to arī ir bijis strīds un pat eraksti.
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:50:58
nu es runāju par šāda veida manifestāciju, kā dziedināšanas un citas pārdabiskas izpausmes
kaspars [78.84.184.199]
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:51:29
Tas, lai gan mums daudzos jautājumos ir dažāda izpratne, tad tas, kas mani "noliek vietā" ir tas, ka Dievs jau mūs nevērtēs pēc Sv.Gara dāvanām vai pēc tā pie kādas konfesijas mēs piederam vai pēc tā cik laba un pareiza teoloģiskā izglītība mums ir , bet Dievs mūs vērtēs pēc augļiem, kas ir mīlestība, prieks, miers/pēc ticības darbiem mīlestībā, cik daudz mēs esam nomierinājuši, cik daudziem esam palīdzējuši, apciemojuši utt. Tad es paskatos uz sevi, cik daudz man ir to augļu un visa augstprātība un pareizums pazūd un es saprotu, ka man daudz vairāk jādoma`par to, kā mainīt sevi un nevis citus
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:54:21
nu ko tur vēl piebilst Kaspar - man ir tieši tāpat

hmm, droši vien, ka arī kļūdos par šo - jā ir tāda herēze luterāņiem un īpaši jau konfesionālajiem (baznica.lv), ka viņi noliedz jebkādu Svētā Gara pāradbisku manifestāciju mūsdienās
kaspars [78.84.184.199]
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:55:05
Pie kuras draudzes?? Vai tad Tu nezini? Es esmu tas pats kaspars kas vienu brīdi tusējās ebaznicā(vienu brīdi jau sāku ar šausmām domāt, ka visi luterāņi, kuri ir izgājuši Lutera akadēmiju, ir tādi kā Roberto un Tālis). Es ir no "Ļedajeva" Jaunās Paaudzes.
kaspars [78.84.184.199]
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:56:56
Hm, nu būs vai nebūs "vai no galelejas var nākt kas labs"?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 12:59:59
a_masiks, stāstu vēlreiz

Ir trīs sloti

miesa, dvēsele, gars

Šo slotu saturs var atšķirties!

BTW vēl var savādāk - Dvēsele = Miesa + Gars!

Nu kā Datubāze = Hardware + DB Relāciju struktūra!

Kas Datubāzē galvenais, Hardware, Dati vai Datu struktūras?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:00:46
kaspars, tieši otrādi, priecē, ka arī starp Ļedājeviešiem ir ticīgie, lai arī šādos tādos maldos šur tur, bet kurš tad mēs esam nemaldīgs... tas tik Pāvests mums nemaldīgs
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:01:33
cik zinu Tālis jau sen pameta Lutera akadēmiju un lelb vispār. Nu tu jau zini par to šķelšanos starp luterāņiem un tagad ir tas Augsburgas institūts.

i man likās, ka tu no Gleškes "prieka vēsts" - viņi man šķiet kaut cik pieņemamāki. nu lab tas tā, bet gribu tev pateikt, ka arī starp luterāņiem ir pietiekami daudz harizmātiski domājoši un arī tās draudzes mācītājs kuru es apmeklēju, tā vismaz šķiet.

saprotu, ka tu meklē ko dzīvu un aktīvu, bet vai tiešām Ļedajevs ir tā labākā izvēle? padomā par to
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:02:36
ujjj Pāvests, nujā viš tak Dieva vietnieks zemes virsū. bučot šam roku liels gods
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:05:59
Viens iemesls, kura dēļ Ļedajeva darbību Latvijā var pieciest - tas, ka jūsamie patricina un patrobelē homikus un vispār mietpilsoņus, dīkdieņus un izlaideņus, lai jau baidās
kaspars [78.84.184.199]
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:10:09
Ingar, es taču tevi neaicinu Jp, nu nevajag. Es jau esmu izbijis luterānis, Jēzu pieņēmu no cerības 99 un pēc tam kādu gadu pusotra nogāju Jēzus draudzē, tā kā luterāņu pasauli zinu no iekšienes, Erbertu ļoti cienu, Bitānu arī ļoti patīk, man daudzi paziņas un draugi ir no luterāņiem, ar kuriem regulāri satiekamies, viens no tiem pat bērnības draugs, tagad biznesa partneris, par kuru es savulaik lūdzu, lai viņš atgriežas, kad kļuvu kristietis, un viņš kļuva kristietis, tagad ir pārliecināts luterānis, un es no Dieva saņēmu, ka tā ri viņa vieta un nevilinu viņu uz Jp.
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:11:50
anekas neraustās - paši ar esam aktīvi.

ij Luters teica, ka ja kāds fiziski aizskar tavu tuvāku, tad droši ņem un gāz ar bomi - kaut kā tā
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:13:24
a_masiks var vēl savādāk!

Gars ir Dvēsles dzīvība un Dvēsele ir Miesas dzīvība!

Ja Gars ir pasaules Gars, tad arī visa padarīšana ir norauta no Dieva, ja Gars ir no Dieva, tad tu esi "uzsēdināts" uz perpetuma mobile, citādi nākas mūžību pavadīt uzsēdinātam uz bezgalīgi dziestošas baterijas!
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:13:34
es nemaz ndomāju ka tu mani vilini vai aicini, bet lai pārdomā vai Ļedajeva darbi saskan ar Dieva pavēlēm - nu lai tas paliek DIeva un JP ziņā, kas man tur ko spriest
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:14:06
a_masiks, a kad tev bandīti uzbrūk, tu ko pac ar šiem kaujies jeb sauc policiju... pats rausites, mislītis?
kaspars [78.84.184.199]
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:16:23
Mulder, tici man, starp harizmātiem ir ļoti daudz patiesu kristiešu, kas varbūt nemācēs teoloģiski pareizi noformulēt savu ticību, bet kas patiešām tic Jēzum, kas meklē Dievu, Viņa gribu, strādā, palīdz nabagiem, ziedo. Vienkārši viņus neredz, viņi klusi dara savu darbu, redz visādus bļāvējus, kā tas guntis, ja nemaldos, ingar, tu tači biji tas, kas draugiem.lv tur komentēja viņa rakstu, nu tas ir galīgi sagājis sviestā(lai gan es arī biju viņam drusku līdzīgs kādreiz).
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.12 13:17:47
un iziet bariņā pie parka pabļaustīties - pe...i, nu gan baigā drosme vajadzīga, bet es tev pretī nolikšu liecību, ka starp luterāņiem ir arī bijušie geji, kuri ilgus gadus sevi indējuši ar netiklību, bet tagad atgriezušies un precējušies ar sievietēm un bērni arīdzan - tad nu pārdomā - kāds nu kuram mērķis
vieni grib netikli akmeņiem nomētāt, bet cits dziedina viņas dvēseli no grēka un izglābj dzīvību
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 119 , pavisam kopa bijuši: 36303