atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kustība pretstraumes
Dārta
Iesūtīts: 2007.12.08 18:42:40
Vai kāds no jums vai jūsu tuviniekiem ir iesaistīts kustībā pretstraumes. Ko jūs domājiet par šo kustību? Manī visa ši kustība rada bažas, jo man tuvs cilvēks ar to tik ļoti aizrāvies, ka vairs neko citu neredz. Manus iebildumus vai bažas par šo kustību vienkārši iztulko kā ļauno spēku petestību viņa jaukajiem centieniem.Vai tas nav kādas jaunas sektas aizsākums.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.08 19:21:32
nezinu konkrēti par pretstraumēm, man ga viens draugs rī tur iesaistījies, saka ka itkā viss normāli, bet ej nu sazin, kā i patiesībā

eh, taisni vai rokas nolaižas redzot visu to, kas notiek kristietībā - bezpridjels, totāls haoss un sajukums, nevienam vairs nevar uzticēties, bet visi šķiet ir plēsīgi vilki, kuri tik maldus vien un miglu pūš acīs, ak Kungs Jēzu atpestī
Dārta
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:10:50
Sveiks, Ingar!
Paldies par komentāru! Mani māc bažas un neziņa. Ļoti ceru, ka ar "pretstraumēm"viss ir kārtībā! `Var būt nav tik traki kā izskaās!
Dārta
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:30:59
bīstami ir tas, ka šīs dažādās kustības un straumes atsvešina tuvus cildēkus.
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:35:24
Var būt nav tik traki kā izskaās!
iespējams ir vēl trakāk, nekā tu varētu iedomāties, es vairs ne par ko nebrīnos

jāuzmanās no visām kustībām, kuras sludina cilvēka aktivitātes - mums jāuzveic ļaunums, mums jācīnās pret netaisnību, mums jāuzceļ valstība, mums jāuztisa Paradīze zemes virsū

viņi ir kā burbuļi, kuri pūšas, pūšas un tad pārsprāgst

garā iesākuši, miesā grib pabeigt. Iesākumā viņi turas pie Dieva spēka un Dieva spēks viņus atalsta, bet kad cenšas pacelties pāri Dieva gribai, tad spēks nāk vairs ne no Dieva bet no viņu sakāpinātajām emocijām. Tas gan ir ārēji iespaidīgs un var daudzus maldināt, bet kattras sistēmas izturība parādās nevis tukšgaitā, bet gan pie slodzes - nu lūk, pie attiecīgas slodzes tas burbulis neizturēs un pārsprāgs

Dievs ir alfa un omega, bet visi pārējie, kuri atrodas ārpus Viņa pavēles un aicinājuma ir viltus pravieši
Dārta
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:40:45
bībelē saka: pēc augļiem būs pazīt! Tas ir vienīgais arguments kas pārliecina. Jāskatās, kā notikumi risināsies tālāk!
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:45:11
jā, bet atceries, ka sātans iemācījies viltot augļus. kad šamie plātās ar darbiem, tad paturi prātā šo

mafijas karali Als Kapone uzturēja bāreņu namus un deva dāvanas nabadzīgajiem

Hitlers - nacistu koncentrācijas nometnēs bij kristīgi uzraksti šur un tur, tāpat arī nacisti atbalstīja baznīcas

Staļins - komunisma laikos bij arī labas lietas, pensijas un algas bij normālā līmenī

un arī sātans jau taču "negribēja neko sliktu", kā tikai atvērt acis Ādamam un Ievai
Dārta
# Iesūtīts: 2007.12.08 20:55:01
Labi - par šiem vēstures spīdekļiem - piekrītu. Bet jāsaka par "pretstraumēm" vēl neesmu dzirdējusi neko sliktu. Vienkārši ir tāda slikta priekšnojauta. Gribētos to kliedēt!
Dārta
# Iesūtīts: 2007.12.08 21:23:05
jautājums varbūt vēl tīri "svaigs", maklējot informāciju par "pretstraumēm", secināju, ka to darbība vairāk saistās ar Rīgu un Kurzemi.
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.09 13:40:06
tieši tā Dārta - vē neesi dzirdējusi, taču svarīgi neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus, bet izvērtēt pēc viņu mācības un darbiem.

redz kas par lietu - kad Jēzus sekotāji izplatīja savu mācību, sākumā arī viūs uzskaīja par sektu, taču viņi nemaz neatbilda šim vārdam, jo pretēji sektām tieši bija atvērti unstāstīja pilnīgi atklāti par visu Kristus mācību, nebij nekādu mistisku noslēpumu tikai izredzētajiem un tamlīdzīgu muļķību


šīs jaunās kustības - nav īsti skaidrs ko viņi māca, tāpat arī harizmātiem nav vienotas ticības aplicības, kas liecina par tādu nenoteiktību un "peldēšanu". katrā gadījumā - harizmātisms+katolisms=nekas labs tur nevar sanākt
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.09 21:47:40
Ingars harizmātisms+katolisms=nekas labs tur nevar sanākt
"Vai no Nācaretes var nākt kas labs?... "
neielogojies [78.84.188.93]
# Iesūtīts: 2007.12.09 23:25:12
> Balss
Nācarete nav reliģiska organizācija, bet pilsēta Galilejā
Balss
# Iesūtīts: 2007.12.10 10:31:06
neielogojies
Paldies, draugs, par norādījumu. Palasi Bībeli, tas ir citāts. Ironiju sapratīsi, kad izlasīsi.
neielogojies [87.110.133.214]
# Iesūtīts: 2007.12.10 12:06:55
Tur jau tālieta , ka ironija Bībeles tekstā ir, bet tavā interpretācijā -0
Ingars
# Iesūtīts: 2007.12.10 13:07:50
Harizmāti meklē ,pirmkārt, Svētā Gara ārēju izpausmi, un tikai tad Svētā Gara vadību.

Dīvini, ka viņi nemeklē Dieva vārda patiesību, bet zīmes un brīnumus - ups, vai tik Jēzus ko šādiem brīnummeklētājiem neaizrādīja. Bet svētīgi tie, kuri neredz, bet tomēr tic

No Nacaretes nāca Pestītājs, bet kas nāk no katoļiem un harizmātiem - kas to lai zin, tad jua redzēs, negribas jau arī pārsteidzīgus secinājumus izdarīt


un interesanti vēl kas - vienmēr kad parādījās kāda jauna garīga kustība, sekta via konfesija - visi saņēma to "kristību Svētajā Garā".

jautājums - kādēļ Mārtiņš Luters to nesaņēma, kad tik ļoti cīnījās pret katoļu elkdievību?
enģelis [195.20.126.199]
# Iesūtīts: 2008.02.13 09:38:09
Ingars, viegli ir runāt, pareizāk - aprunāt lietas , par kurām nav pašam nekādas sajēgas, aizej uz un izej šo pretstraumju kursu un tad bārsties ar asprātībām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.13 10:07:00
Dārta, lai cīnītos pret sektām un kultiem pašam ir jābūt spēcīgam savā ticībā! Lūdz Dievu un lēnām bet ar mīlestību velc laukā... Pierādi, ka mīlestība ir arī ārpus šīs sektas!
vilks
# Iesūtīts: 2008.02.13 13:20:25
Pretstraumes nav īsti sekta,bet kustība,kas nodarbojas ar palīdzību cilvēkiem. Citādi Muldera teiktajam piekrītu-ja cilvēks pārāk aizraujas un mēģina iestāstīt,ka vienīgie sakarīgie cilvēki ir tur,tad vajag parādīt,ka tā nav. Ar nomelnošanu un strīdiem neko labu tur panākt gan drīzāk nevarēs.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.02.13 13:45:44
Labāk cīnīties ar ļaunumu sevī.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.13 14:10:05
vilks, mans koments patiesi bij vispārīgs, jo neko par šo kustību nezinu... un ja labi pacenšās arī no kartupeļu biezputras var uztaisīt sektu un padarīt cilvēku atkarību un ievest elkdievībā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.14 10:42:53
vilks, tas laikam man nebūs aktuāli

Es lezbietis, apkārt tik daudz smuku puišu, bet mani tik pie meitenēm velk!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 32957