atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Video - iesaku noskatīties!
Saulespuķe
Iesūtīts: 2007.12.07 19:38:36
Šis nav aicinājums uz diskusiju, kaut gan, ja pēc noskatīšanās rodas kādas emocijas, kāpēc gan nepadalīties.
Tik ļoti iesaku noskatīties:

http://www.godtube.com/view_video.php?viewkey=13a4a045cd290bc2ae2d
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:22:03
Ctulhu
Tad kāpēc ticīgajiem nedrīkst skolā mācīt ticības mācību? ņemot vērā, ka vismaz puse Latvijas iedzīvotāju sevi uzskata par kristiešiem?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:23:09
Mulders
Tb visbīstamākais apgalvojums ko nedrīxt nevienā skolā mācīt ir "Patiesība ir viena"?

Nē, bīstami ir mācīt "lūk, šī ir vienīgā patiesība!"
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:23:18
Ctulhu, nu un? Tas jau tikai tevi uztrauc! Muslimu tas neuztrauc!
Slaviks
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:23:20
a_masiksSlaviks
Naf tik traki, bet katra palaga izlasīšana un saprašana prasa laiku. Attiecīgi uz lielu palagu grūti atbildēt ar 3 vārdiem. Aber man ir algas darbs... ja kāds neticīgais rūķītis to darītu manā vietā - varētu te diskutēt uz bezjēgu!


To jau es saprotu, ka prasa izlasīšanu un saprašanu (Tu vismaz godīgi nelasi, nevis tēlo, ka būtu iedziļinājies). "Uz bezjēgu" jau tāpat mums sanāk padiskutēt, žēl vienīgi, ka pēc jēgas tā riktīgi vēl splēsties nav sanācis...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:24:35
a_masiks, a kur tu rāvi, ka pāris Minareti un Mošejas latvijā mani aizdzītu!

Aizdzīt varētu teixim Satversmes grozījumi, kas paredz, ka Latvija ir Islāma valsts! Un "Aizdzīt" tādā nozīmē, ka es neidentificētu sevi vairs kā Latvieti, mainītu pilsonību vai ko tamlīdzīgu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:25:12
> Nē, bīstami ir mācīt "lūk, šī ir vienīgā patiesība!"

Un vai šis apgalvojums ir patiess vai nav?

Tb šo apgalvojumu tavā skolā drīxt mācīt vai nedrīxt?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.10 17:25:49
> Noveerojumi un eksperimenti - pieraadaama saistiiba ar realitaati.

Korāna zajavas - pierādījuma saistība ar realitāti. Ja realitāte tai neabtilst - jo sūdīgāk realitātei! Pieregulēsim!

Tālāk?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:28:22
a_masiks, a kāda vaina izmantot publiskas skolas infrastruktūru lai mācītu ticības mācību? Nodokļus šai infrastruktūrai tak visi atvēl... tad kamdēļ, par maniem nodokļiem taviem un maniem bērniem gan māca Darvinismu, bet manu ticības mācību nemāca pat maniem?

Sanāk negodīgi! Tad arī balstoties uz iedzīvotāju piederību kādai ticībai viņiem tiek samazināts nodokļu slogs, vai arī nodokļi no izglītības budžeta tiek novirzīti Baznīcai!

Esi tā ar mieru?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:28:39
Ctulhu, a mēs jums galvu nocirtīsim
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:29:43
a_masiks, nē es cīnītos pret to cik vien varu... bet ja zaudētu šai cīņā, tad kamdēļ lai es maxātu nodokļus valstī, kura neatbalsta manas intereses!
Es pārceltos uz valsti, kas tās atbalsta...
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:30:07
Ctulhu
Lūdzu atbildi, kāpēc ticīgajiem nedrīkst mācīt skolā ticības mācību? Es nerunāju par izņēmumiem, bet principu.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:32:37
Ctulhu
Kāpēc kristiešiem jāmaksā nodokļi materiālisma propagandas atbalstam??
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:32:46
Mulders
Un vai šis apgalvojums ir patiess vai nav?
Vai par to jāstrīdās?
Ja vēršam šo apgalvojumu pret islāmu, tad taču tev nepatiks? Tad pirmais brēksi, ka "šito nevar mācīt kā vienīgo patiesību!"
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:33:18
EBērziņš, es pat pārformulēšu

Kamdēļ ticīgajiem nedrīxt mācīt ticības mācību skolā izmantojot ticīgo nodokļus, uz kuru bāzes skola dabon savus mācību līdzekļus un spēkus!

Citādi šoreiz mums uz sejas ir sekojoši!

Ticīgie uztur gan Ctulhu skolu gan savu Svētdienas skolu
Neticīgie uztur tikai Ctulhu skolu bet neuztur Svētdienas skolu!

Sanāk, ka mēs maxājam gan par sevi gan par jums, bet jūs tikai par sevi! Pietam mūsu līdzekļus izmantojat mums netīkamu mācību mācīšanā MŪSU bērniem!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:33:32
a_masiks
Labi, sadalīsim valsts budžetu uz pusēm kā minimums.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:35:37
KarotesNav, nē es norādīju uz tavu nekonsekvenci, ka tu aizliedz mācīt patiesību, bet aizliedz to bāzējoties uz nepateiktas zajavas, it kā tu zinātu patiesību!

Es nemānos, es uzskatu, ka Kristietība IR patiesība un bāzējoties šajā kategoriskajā apgalvojumā noraidu visas citas mācības kā patiesas! Es neatbalstu ka skolā jāmāca viss vai nekas, es saku - mācām to ko tagad mācām + Kristietību - Darvinismu/Materiālismu/Sekulārismu un viss ir kedās!
Tāda ir mana pozīcija!

Tava pozīcija ir mēģinājums uzkāpt eglītē un pakaļu nenodrāzt, es parādīju to skabargu uz kuru tu uzraujies!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:36:14
Ctulhu
Kāpēc materiālisti savas specifiskās lietas nevarētu mācīt paši? Tāpēc, ka sagrābuši varu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.10 17:37:22
a_masiks, tas arī ir modelis "Nauda seko skolēnam", tb vecāki nosaka to skolu kurā ies viņu atvases, un skolas nodrošina attiecīgo izglītību!

Risks gan ir paliels - tamdēļ daļējai kontrolei jābūt ir no Valsts puses!

Taču tei ir pitfāls, ja Valsts nav definējusi savu ideoloģiju un filosofiju, sanāk bardaks vai diskriminācija!
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2007.12.10 17:37:25
Ctulhu
Nē, Ctulhu, tās ir vairāk nekā pusvalsts intereses, nevis specifiskas grupas
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.10 17:38:27
Ctulhu, bēda tāda, ka par manu naudu maniem bērniem māca to ko es kategoriski negribu, lai viņam māca - t.i. Darvinismu!

Līdz ar to es daļēji atbalstu šo projektu - Nauda Seko Skolēnam!

Būtu gan jāpastrādā izdalīt Valstiski svarīgo zināšanu "minimumu" kas patiešām ir jāapgūst obligāti visiem + peldošā daļa, kuru ir tiesības kontrolēt skolēnu vecākiem vai skolēniem pašiem pēc kāda vecuma limita sasniegšanas!

Uzskatu ka MINIMUMS Darvinisms ir jāpārvieto šajā peldošajā daļā! JEB paralēli Darvinismam jāmāca ID vai vismaz Darvinisma vājās un neatbildētās lietas!

Tb tās mācības, kas ir ideoloģiski/reliģiski jūtīgas ir jāpakļauj šai pieprasījums/piedāvājums formai!

Jo apziņas brīvība Satversmē garantētā manuprāt arī nozīmē, ka man ir tiesības būt pasargātam no tādiem uzskatiem, kas man nav pieņemami!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 33219