atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizsargāsim savu brīvību! Balsosim!
Balss
Iesūtīts: 2014.11.19 16:45:33
Vairs ir atlicis tikai 1 mēnesis līdz brīdim, kad Latvijas pilsoņiem praktiski tiks liegta iespēja ietekmēt likumu pieņemšanu Latvijā.

JA BALSOŠANAS LIKUMA GROZĪJUMUS PIEŅEMS, TAD SAVĀKT 155 000 PILSOŅU PARAKSTUS (UN SAMAKSĀT APM 0,5 MILJ.) NEVIENAM NEBŪS IESPĒJAMS!!!

Šis visai tautai bīstamais process ir jāapstādina, LĪDZ 31.DECEMBRIM parakstoties pie notāra!

http://balsosanasbriviba.lv/likums-jaatcel/

Notāri Rīgā: http://balsosanasbriviba.lv/notaru-saraksts-riga/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
muga34
# Iesūtīts: 2014.12.28 18:28:33
Raimonds

Ja Jūs domājat ka tikai Krievijai ir un būs slikti. Jūs dziļi maldāties… domājiet par savām ģimenēm… ejiet uz laukiem – pie zemes un lopiem. Savu trešdaļu hektāra katrs var apkopt un savu kazu izaudzēt… Es uzskatu ka tikai muļķi neko nedara un viņiem nebūs attaisnojums savu bērnu priekšā, kad nāks nākamā krīze, kas atklās Daniēla 7 ceturto zvēru – pirmos trīs jau mēs redzam. Pēdējās krīzes ir parādījušas ka katra nākamā ir smagāka un smagāka. 2008 gada krīzē sāka bankrotēt valstis (Grieķija, Islande) uz strīpas palika Itālija, Spānija, Īrija, Anglija. Ko darīja Jāzeps kad Dievs viņam atklāja faraona sapni? Tāpat Dievs mums ir atklājis lielo pārbaudījumu neizbēgamību un ne jau tamdēļ lai palepotos ar savu diženību vai kārtējo reizi pierādītu sevi – Bībelē ir neskaitāmi pareģojumi bez šiem caur kuriem Viņš sevi ir atklājis. Atklāsmes grāmata tamdēļ ir dota lai mēs zinātu kad un kas un kā būs, Kristus ir devis savu svētību tiem kas lasa, studē un dzird šo Viņa vēstījumu un ir gatavs pats un ir gatava viņa ģimene.

Demokrātija – esmu jau izteicis savu viedokli par to. Visstulbākā sistēma ko var izgudrot, kurā katrs velk deķi uz savu pusi un sabiedrība pilnībā ir zaudējusi vienotu mērķi, redzējumu un gājumu. Tieši demokrātija ar savām cilvēktiesībām ir atnesušas izvirtību, ne piesātinātību, autoritāšu zudumu visās dzīves jomās. Starp citu Krievijā bija vistīrākā monarhija kāda varēja būt un kāda tā bija Israēlā Dāvida laikā, kur monarhs pārvaldīja valsti un pār monarhu stāvēja baznīcas patriarhs, kas nesa Dieva autoritāti. Šo sistēmu izmainīja Pēteris I, kas bija lielākā kļūda valsts pārvaldē.

Cilvēktiesības – vislielākais murgs. Kādas tiesības ir kaut kādam onkulim uzspiest kaut kādas tiesības manam bērnam – ne viņš viņu ir radījis, ne devis viņam dzīvību, nedz arī es vai Dievs ar kura vēlību viņš ir nācis pasaulē viņam ir devis tādu autoritāti. Cilvēktiesībās tik ļoti skaisti tiek runāts par visādām brīvībām, bet pats galvenais absolūti netiek atrunāts – kas tad ir brīvība. Putns debesīs ir brīvs vai zivs okeānā – viņi ir pakļauti visvisādiem likumiem, piemēram gravitācija, berze, magnētisms, instinkti u.c. Tomēr viņi ir brīvi, jo nedomā par šo likumu izpildi, viņi vienkārši piepilda tos. Viņi nemētājas un netirdās tukšās alkās un kaislībās – man vajag piecas ligzdas lai būtu laimīgs, vai kā būs ja es tagad sapārošos ar ezi. Brīvība ir likums – Dieva likums, kas tiek pildīts nedomājot par to, automātiski, jo tas tāds ir… netirdot sevi kaislībās bet pilnībā paļaujoties uz Dievu un Viņa likumu. Kāpēc Dievs deva tādu likumu ka ja bērns neklausa savus vecākus un vietējos rabi tas jānomētā ar akmeņiem? Drausmīgi, nežēlīgi – pilnīgi nekādu cilvēktiesību… bet ko viens šāds nepaklausības gars ir ienesis mūsu pasaulē, cik aizvedis nebūtībā, cik noglinājis? Kas būtu bijis ja Ukrainā maidans uzreiz būtu apspiests un nolikts pie vietas – tur būtu kārtība, raža būtu novākta, kara nebūtu un ne jums būtu lemt vai tas ir labi vai slikti, jo tā nav jūsu valsts un jūsu daļa. Mēs pārāk esam pieraduši līst tur kur mūsu viedokli neviens neprasa – ja Krievija grib apspiest opozīciju, „brīvos” žurnālistus (kuriem maksā rietumi), gejparādes, oligarhus tad lai viņi tā dara un ne mums te šausmināties un vaimanāt – tā nav mūsu autoritāte… labāk veltīt visus tos spēkus vietējo izvirtuļu, korumpantu un nešķīsteņu apkarošanā. Normālas valsts pārvaldes izveidē. Kas mums liek līst Krievijā, Ukrainā, Lībijā vai vēl kur citur – nav mūsu autoritāte, nav mūsu tiesības un viss. Ja mēs vairāk cīnītos par savu valsti mēs būtu tālāk tikuši un nebūtu pārdevušies ES.

Aivar - ar cieņu… palasot tavus komentārus zinu tavu attieksmi pret pareizticību, taču uzskatu ka tu maldies, bet lai kā nebūtu aicinu būt piezemētākam… paskaties uz to pašu luterānismu kur par draudžu ganiem ordinē sievietes (es uzskatu ka tas nav pareizi) un gejus… Kristietībā ir vairāk kā 3000 konfesijas un novirzienu un izcelt tagad kādu un zākāties par to nu nav smuki – it sevišķi ja tu dziļumos to nē esi izpratis, zinu ka savā laikā tāpat esmu darījis, bet tagad atzīstu ka tas nav labi…

Ar cieņu.
mēs, bezdievji [198.23.154.14]
# Iesūtīts: 2014.12.28 22:35:28
Mēs, bezdievji, esam stāvā sajūsmā par mugas-34 tekstiem. Neviena dievticības kritika netrāpa dievticību un neparāda to īstajā gaismā labāk, kā šie teksti.

Priecīgus svētkus, Muga-34 un pārējie.

Tā turpiniet.
Raimonds
# Iesūtīts: 2014.12.29 22:24:09
muga34
Ja tu iztiec ar trešdaļu hektāra un kazas! VIsu cieņu!

Tad noteikti zināsi pastāstīt par kazkopību. Par laktācijas periodu kazai, jo diezin 12 mēnešus no vietas to var slaukt. Arī vista nedēj olas 365 dienas gadā. Lai kaza dotu pienu to vajag apsēklot. Vajag āzi. Vetārstu nesauks ar mākslīgo šprici, jo tas nav pa pravoslvaski. Atkal jautājums, kurš turēs āzi? Kur paliks kazlēni? Tā jau vajadzēs ganāmpulku, veidosies kulaki, bet kur kulaki, to padomju cilvēks ienīst, un tur nav tālu līdz kolhozam un atņems i zemi, i kaziņu. Varbūt labāk ir dzert tagad un daudz - par kazu pie kuras tā arī nekad netikt?
muga34
# Iesūtīts: 2014.12.30 10:21:51
Raimonds

- apstrādā trešdļu hektārā - domāju... to var arī bez traktora un rakšanas, ar izkapti - ir tāda thnoloģija: NO TILL vai larī vēl latviski bioloģiskā dārzkopība... protams aiziešu un te nu man būs nav - bikiņ jāpadomā, bet nedaudz...
Par kazām tavs domu gājiens ir kā īstam pilsētniekam. paņem divas kazas un āzi.... vienu aplecini augustā otru oktobrī. kazlēnus audzini līdz rudenim, ziemai tad nokauj un nokūpini un gaļa būs. Vistas olas dēj arī ziemā ja kūtiņā gaisma ir 10 - 12 stundas dienā... ja nav dēšanas laikā atliec olas uz ziemu, atliktās olas nosmērē ar eļļu vai sviestu (no kazas piena) vai vasku tā lai gaiss netiek cauri un ola bez ledusskapja stāvēs līdz 9 mēn. un būs OK...
Tu tikai atrunājies... bet nu padomā... lielākā problēma ir ganības un siens bet kaza ēd daudz mazāk un to var sakasīt kā arī grāvmales noganot domāju neviens tev neko neteiks... beztam pa lēto nopirk lauku sētu vienmēr var dabūt klāt 3 - 5 ha zemes...
Aivars
# Iesūtīts: 2014.12.30 20:42:22
mjā... REN TV tiešām spēj nozombēt dažus labus līdz neprātam

Ja vien drīkstētu bikli lūgt viszinošā lauķa kungu, tad tās deviņus mēnešus kazas sviestā marinētās olas, lūdzu, neēst cilvēku sabiedrībā, bet labāk rīt ar visu čaumalu un neelpot līdzcilvēku virzienā. Bet vislabāk - dodies uz no nabadzības un netiklības izglābto krieviju izgaismot kūtis un lecināt grāvmalās sidorkina kazas.
Pukiņš esot šnabim cenu pazeminājis, tā kā nu par lēto varēs arī kuņģi dezinficēt pirms un pēc gastronomiskajiem eksperimentiem, pie reizes uzsaucot tostus uz kremļa antikrista veselību.
muga34
# Labojis muga34: 2015.01.02 00:18:58
Aivar – vari paglaudīt sevi pa galvu skaisti pateici – tāds vārsmojums… domas lidojums…

Tikai tu kļūdies nav man tās muļķu kastītes taka nedz REN TV nedz LTV mani nezombē… mēnesī labi ja pāris reizes pie vecākiem redzu to muļķu kastīti un tad ilgāk pa 5 min. neizturu…

Nu jā laukos esmu dzimis un laukos audzis un laukos dzīvoju tad jau lauķis vien esmu un neko tur nepadarīšu, bet man ir sava zeme un sava sēta un nav jāskatās kā kaimiņš no rītiem spļauj uz manas pannas un tas ir kolosāli… Bet viss ko tu vari ir novemt internetā otru nedz sakarīgi paužot savu viedokli, nedz sakarīgi apspriežot faktus vai domas, komentārus. Doto LELB lapas sadaļu sauc diskusijas, bet tu laikam nezini ko tas nozīmē. Pie mums laukos… tie paši stulbie nozombētie lauķi saka lai cik skolas beidzis, lai cik zemes apbraukājis – tukša čaula paliek tukša čaula…

Ābrahams sēdēja pie savas telts un pie viņa pienāca trīs. Viņš nezināja vai tie ir eņģeļi vai cilvēki – viņam tas nebija svarīgi, tāpat viņam nebija svarīgi kam viņi tic, ko domā, kur iet u.t.t.. Viņš piecēlās un paklanījās līdz zemei, lika sievai sataisīt mielastu no labākā kas ir, aicināja pie galda, jo viņam pats galvenais bija cieņa. Nākamā dienā viņš atkal sēdēja pie telts un ja kāds nāca darīja pilnīgi to pašu - paklanījās līdz zemei, lika sievai sataisīt mielastu no labākā kas ir…

Aivar bet tev to nesaprast – tu neproti cienīt otru cilvēku, otru tautu, otru tautas vadītāju. Tu nespēj piecelties un paklanīties līdz zemei, jo redz tava vecvecmāte mežā… tava tēva brālis lēģerī… tavs tēvs čekā… un viss kas tevī spēj runāt ir dusmas – nē tas nav taisnīgums, vai pagātnes atriebe, jo tu nekad to nē esi meklējis… tu nekad nē esi paskatījies cilvēku atmiņas, faktus, uzdevis jautājumu kāpēc un centies objektīvi atbildēt uz to kā no vienas puses tā no otras puses… pat par tagad notiekošo apkārt viss ko tu spēj ir atkārtot to naidu un dusmas ko visapkārt mums sludina… Bet redz ko es tev pateikšu vai tu kaut reizi esi padomājis kāpēc Latvija ir gājusi caur represijām, kāpēc Ukrainā ir karš, kāpēc mēs slīkstam arvien lielākā geju un lesbu apskāvienā (palasi Bībeli – tas ir Dieva sods… bet par ko?)… vai tu domā ka Dievs neredz to visu, vai tu domā ka Dievs to pieļauj jo Viņš grib kādu pamocīt, vai tu domā ka Dievs nav taisns un godīgs… bet ja tu tā nedomā tad atstāj to Dieva ziņā niecīgais cilvēķeli ne tu lemsi tautu likteņus, ne to kas pār ko valdīs, nedz tavā varā dalīt tautām zemes – mazā niecība – atstāj to Dieva ziņā un mācies pieņemt un mācies cienīt – tad varbūt sapratīsi ko nozīmē mīlēt…
Aivars
# Iesūtīts: 2015.01.02 10:44:19
muga34
Tu tur ar savu spoguli sarunājies vai kā? Nez kādēļ manu vārdu tikai valkā.
Varu tikai just līdzi, ja tu tur slīksti geju un lesbu apskāvienos, bet tas nav attaisnojums lai sevi prostatētu arī slepkavniecisku nacistisku krievu imperiālistu priekšā.

Padomā gan, kāpēc Latvijai nācās piedzīvot represijas, kāpēc Ukrainā šobrīd plosās karš! Padomā!

Un beidz vienreiz saukt antikristīgo kremļa punduri par Dievu! Tev nebūs Dieva vārdu nelietīgi valkāt!

muga34
# Labojis muga34: 2015.01.02 12:03:56
Aivar (jo es tieši tevi uzrunāju) – ja tu nesaproti nē esmu nekāds Putina pielūdzējs viss ko es esmu paudis un mēģinājis parādīt ka ne viss kā tu domā ir tik viennozīmīgs kā tev liekas. Esmu centies pievest faktus, sniedzis savus skaidrojumus un savu redzējumu. Esmu centies un aicinājis Jums vispirms paskatīties pašiem uz sevi un savu vēsturi, aicinājis Jūs saprast ka Jūsu sirsniņa un arī nemaz nav kā dimanta oliņa, mēģinājis pateikt lai Jūs vispirms izraujat to baļķi no savas acs un tad meklējat skabargu cita acī.

Kad pie Kristus blakus stāvēja visnetīrākā palaistuve un visa pilsēta ar akmeņiem rokās ko viņš aicināja… ko teica, lai tas kas ir bez grēka met akmeni pirmais…

Esmu centies pateikt ka ne tev tiesāt… aicinājis nepopularizēt un nevairot to naidu, kas visapkārt tiek sludināts… esmu aicinājis būt piezemētākiem…

… bet tu nesaproti un nu vairs negaidu ka sapratīsi, jo bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem vari nozākāt citu tautu un tās vadītāju – novemt un nomētāt ar akmeņiem, līdzi paķerot savus līdzcilvēkus kas pauž kaut kādu atšķirīgu viedokli… ja nepiekrīti ja domā citādi izklāsti to civilizēti, ja nāk uz mēles lamas, dusmas, naids tad vismaz aiztaisi muti un paklusē…

Dievs visu radīja ar vārdu un viss bija labs – vārds rada… vārds veido… Ko tu esi radījis ar saviem naidpilnajiem un dusmīgajiem komentāriem – naidu un dusmas un tas ir tas ko tu nes pasaulē un tas ir tas ko tu aicini nest pasaulē citiem… žēl…

Aivar, ar cieņu.
Aivars
# Iesūtīts: 2015.01.02 12:22:36
viss zaņķis nāk no rietumiem… Tieši rietumos ir tas sātana tronis gan pārnestā gan tiešā nozīmē… Tur tik redzam zilo tiesības, sex skandāli, korupcija, kur ASV un NATO neielien mirst autoritātes (Irāka, Ēģipte, Panama, Lībija, Venecuēla, Ukraina u.t.t.) ...Viss ko Jūs varat ir atreferēt muļķu kastītes propagandu nevis pašiem ienirt jautājumā un izzināt to. ... slima kaķa stulbi murgi, bez nekādiem pamatojumiem, pierādījumiem, analīzes… Ja Jums ir pierādījumi parādiet – citādi neviriniet muti par to ... Cilvēktiesības – vislielākais murgs. Kādas tiesības ir kaut kādam onkulim uzspiest kaut kādas tiesības manam bērnam –
utt....
Tik daudz par vemstīšanos, cieņu un `argumentiem`, kuros redzams vien prokrievisks naids pret Eiropu, Ameriku, Ukrainu un visu civilizēto pasauli.
Pukiņš labs, Porošenko - maita, Staļins labs, Rietumi - sātana tronis, Muga labs - pārējie stulbeņi, kam ar akmeņiem pa pieri, un noindēt ar pūdētām olām...
Četras kājas - labi, divas kājas - slikti... bēēe
muga34
# Iesūtīts: 2015.01.02 15:41:44
Un vai tas kas tur ir pateikts ir meli?

Kur es esmu teicis ka Putins ir labs un ideāls – jā esmu parādījis dažus faktus citādā gaismā nekā tev ir ieborēts, un kas atklājas kad paskatās uz lietām dziļāk… Esmu pateicis savu skatījumu par autoritātēm un revolūcijām… Redz mīlestība nenozīmē mētāties ar glaimiem bet teikt, darīt taisnību bezkaislīgi, bez naida un dusmām. Narkomāns vēlās narkotikas – ja tu viņam dosi tās tu viņu mīlēsi? Esmu pamatojis savu viedokli par to kamdēļ Putins ir tur kur viņam jābūt un arī Staļins, arī pārējie un kāpēc uzskatu Porošenko, Ļeņinu, Trocki u.c. par neliešiem kas saceļas pret autoritātēm… labāk parādi kur esmu ķengājies necienīgi par kādas autoritātes vārdu, kādu pielīdzinājis fašistam… smējies par lētajiem šņabjiem un situāciju – atrodi un parādi… Atklāti un skaidri pateikt savu viedokli nenozīmē ķengāties atšķirībā no taviem tekstiem… Jā manī ir ļoti liela nepatika un naids pret gejiem, un ASV, NATO, ES divkosību bet tamdēļ es nevienu no viņiem nē esmu nosaucis par smerdeli vai pielīdzinājis kaut kam kas nav… Vēl atceries (lai tev gaismiņa ieslēgtos) latviešu leģionāri (nestrīdos bija kas gāja ar visu cerību un ticību par Latviju) deva zvērestu Hitleram, un kas šāva ebrejus un sargāja Salaspili… Viss ko Aivar gribu pateikt lai tu un pārējie beidzot saprotiet ka tā mūsu mīļā Latvija nemaz nav tik balta, ka rietumi nav svēti un arī tur ir propaganda un varbūt spēcīgāka kā Krievijā un pirms tu par kādu ķengājies un mēdies padomā…
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2015.01.02 18:32:28
Ja diskusija ir tik smaga, tad, Muga34, saproti - nav vērts runāt par pilnīgi pretrunīgām lietām. Tad nevajag cilāt arī vēsturi. Vismaz kādu laiku. Vienīgi, ja gribas provocēt un izaicināt. Piedod, bet Tevis sacītais tiek saprasts, ka Tu apšaubi visu, kas saistīts ar Latvijas vārdu un puikas, kas to aizstāv, luteriskais vārds arī kļuvis derdzīgs utt., utjp. Pirms kāda laika man šķiet, ka Tu aizstāvēji vairāk par visiem luterisko lietu, kur tas tagad palicis? Varbūt to Tu nejūti, varbūt to tā gribi.
Aivars
# Iesūtīts: 2015.01.02 20:26:14
Esmu pamatojis savu viedokli par to kamdēļ Putins ir tur kur viņam jābūt un arī Staļins, arī pārējie un kāpēc uzskatu Porošenko, Ļeņinu, Trocki u.c. par neliešiem kas saceļas pret autoritātēm…

Pamatojis tu pagaidām neesi neko. Tikai mu(r)gojis 34 pakāpē, citus par muļķiem iztēlodamies un nefiltrēdams, ka dusmīgi cīnies pats ar savām halucinācijām.
Jāsaka, ka tev ir ļoti paveicies, ka neesi žīds laikā, kad Hitlers "bija savā vietā", izvezdams Vāciju no nabadzības, nīdēdams homoseksuāļus un visādus citus neliešus ... Tu pat nesaproti, cik ļoti tev ir paveicies, ka dzīvo `briesmīgajā` šodienas Eiropā, nevis tādā pasaulē, par kuru tu sapņo
Rišeljē [212.93.114.83]
# Iesūtīts: 2015.01.06 03:10:54
muga34, vai Tev nav ienācis prātā, ka Putins trenkā gejus tieši tādu kā tu, (pareizticīgu) vientiešu dēļ??
Putins itkā atvēra slūžas, kas ļauj viegli izrēķināties ar jebkuru, kurš tikai iepīkstēsies ka iespējams ir homiks, vai nenosoda tos. Pie kam izrēķināsies nevis Putins bet pūlis (tiešā un pārnestā nozīmē). Atstājot Putina rokas baltas un tīras.
Taču tai pat laikā, krievijā plaši un tālu zināmi gomiķi mierīgi uzstājas estrādē. Viņi ir populāri, bet pret viņiem nav pilnīgi nekādu pretenziju. Tevi, tavā (man nesaprotamajā) kvēlē nīdēt gomiķus un atbalstīt jebkuru kurš itkā dara to pašu - tevi šī krievijas varas divkosība nemulsina un neliek aizdomāties?
Nu esi saņēmis pretimnākšanu geju dauzīšanas iespējā. Esi par to tik sajūsmināts, ka gatavs piedot jebko Putina papam?
Rišeljē [212.93.114.83]
# Iesūtīts: 2015.01.06 03:25:10
muga34
Jā manī ir ļoti liela nepatika un naids pret gejiem, un ASV, NATO, ES divkosību bet tamdēļ es nevienu no viņiem nē esmu nosaucis par smerdeli vai pielīdzinājis kaut kam kas nav…

No kurienes tev tāds naids? Kuru zupasbļodu viņi tev ir izēduši? Kuru līgavu aizvīluši?
Un kā bija ar to naidu? Tas nebija viens no nāves grēkiem? Dažus komentus augstāk tu kvēli pārmeti naida vairošanu un izplatīšanu. Bet kā tad ir ar tevi pašu? Tu tiešām vari būt tik labsirdīgs kā Uljanovonka, kurš sviestmaizes dēļ nolamāja un piesolīja mazu meitenīti uzraut laternas stabā... taču viņa acis izstarojušas tādu siltumu un labsirdību, ka nu jau sirmā meitenīte to vēl tagad atcerās.
Jeb tu varbūt nojaut ka ar Uljānovu un tevi nav gluži viss riktīgi? Nedz ar naidu, nedz naida uzliktajām "klapēm". Vai nav tā, ka tu esi sācis draudzēties ar sava ienaidnieka ienaidnieku, nepaskatoties ka varbūt viņš ir ienaidniek
Rišeljē [212.93.114.83]
# Iesūtīts: 2015.01.06 03:35:25
Vai nav tā, ka tu esi sācis draudzēties ar sava ienaidnieka ienaidnieku, nepaskatoties ka varbūt viņš ir ienaidnieks arī tev pašam? Un zinot krievijas gadsimtiem slīpēto melīgumu, viltību un nelietību, es atļaušos diezgan droši minēt, ka to pirmo ienaidnieku tev veikli piespēlēja tieši tas, kurš vēlējās lai tu viņā (tajā otrajā) saskati sev draugu. Kaut arī viņš tev nemaz nav draugs. Bet gan izmantotājs. Pie kam (varu droši paredzēt) izmantos tevi divas reizes. Pirmo reizi kā instrumentu un partneri, un tad kad būsi nodevis sevi viņa rokās - tad arī otro reizi. Kā izjemateriālu un resursu. Tātad - kā laupījumu.
Ar mums jau vienreiz (vai vairākas reizes) tā notika. PSRS laikā vienkārši mazliet pietrūka laika. Upuris līdz galam nesagremojās. Izmuka. Naivi cerēt, ka otreiz tiks pieļauta tā pati kļūda.
diletants
# Labojis diletants: 2015.01.06 10:19:53
Muga 34

1) Par Tavu jautājumu- lai izskaidroju. Pagrūti būs, ja neuztvēri jau sākotnēji. Un ne jau tikai tāpēc kā neuztvēri, bet -viss Tavs pasaules uzskats to neļauj ( un visticamāk -arī neļaus) uztvert- nu vismaz pēc tā ko raksti šajā diskusijā.

Daži atskaites punkti.

Tu raksti:

... jeb tu tiešām domā ka Dievs sakot ka Viņš ir tas kas ieceļ karaļus un valdītājus tā jauki ar tevi pajokoja… parādi man to vietu kur Dievs aicina uz sacelšanos pret autoritātēm

Tā pat viņš katrai tautai ir devis savas autoritātes, un Viņš ir pateicis, ka Viņš – Dievs ieceļ valdītājus, cēzarus, karaļus, carus – un mēs esam absolūti nelgas un muļķi ja ķengājam, kādu tautu, ar tās autoritātēm un vadītājiem


Ukraina – jā Janukovičš bija Ukrainas prezidents – Dieva iecelts ko ievēlēja visa tauta (bet protams Jūs jau teiksit, ka Putins aizgāja visus ar savu džudo izmētāja salika riņķi savus tankus un raķetes un kronēja Krievijas guberņas pārvaldnieku), es nesaku, ka viss ko viņš darīja bija pareizi (tā pat nesaku to par nevienu citu valsts vadītāju, pat Dāvids – izcilākais Israēla karalis kļūdījās, visi mēs esam cilvēki un darām savas cilvēcīgās izvēles kā kļūdainās tā arī pareizās). Bez tam Janukovičš nekad nebija atteicies parakstīt ES asociatīvo līgumu, vēl jo vairāk veda sarunas ar ES, bet tikai tai mirklī galvenokārt krīzes dēļ un dažu Ukrainai nepieņemamu punktu dēļ apturēja tālākās sarunas (starp citu Jūs šo līgumu esat izlasījuši – nu protams ka nē, bet tas bija it kā strīda ābols).


# Iesūtīts: 2014.12.24 07:33:21
2. Kor. 11: 14 Nav arī brīnums; jo pats sātans izliekas par gaismas eņģeli. 15 Tad arī nav nekas sevišķs, ka viņa kalpi izliekas par taisnības kalpiem; to gals būs tāds kā viņu darbi.


Pēc kā tad var pateikt vai izliekas par gaismas eņģeli vai nē – darbiem. Skaidri un gaiši pateikts. Tad parādi man tos Putina sātana darbus – geju propagandas aizliegšana, nodokļu samazināšana, valsts stiprināšana, ģimenes institūta atjaunošana u.t.t.

Tikai pastāvīgi lietojot terminu- Dieva iecelts, Tu nevienu reizi nenorādi, kā tad tas notiek. Dievs pats kādu iezīmē un ieceļ? Janukoviču ievēlēja tauta- tātad Dieva iecelts. Hitleru arī savā ziņā ievēlēja tauta- tātad Dieva iecelts. Visi , kas "revolūcijās" nākuši pie varas- slikti, Dieva pretinieki. Ja jau vēlēšanās var notikt tas process, ko Tu sauc par "Dieva iecelts" , tad kāpēc ne revolucijā? Jeb Tu domā šķiet Pāvila rakstīto-ka jāklausa varām un tās ir Dieva ieceltas? Taču tas ir citā kontekstā un faktiski nozīmē universālo- ka neviens mats mums nenokrīt bez Dieva ziņas. Te pareizi Aivars norāda uz Hitlera režīmu- Tu būtu paklausīgs Hitlera režimām, tikai tāpēc ka nosacīti likumīgi (mazliet plaša mēroga šantāžas, demagoģijas utml., bet nu papīri kārtībā) nācis pie varas, tātad - Dieva iecelts? Dievs var lietot arī Bābeles ķēniņu saviem nodomiem, taču - nevajadzētu mums pašiem iedomāties sevi Dieva vietā- ka zinām visu statusu un autoritāti.

Rakstus it kā droši vien labi zini , bet vai tik neesi aizmirsis to, ka - Dievs vispār nekādā veidā negribēja, lai Israēls ieceļ cilvēcisko ķēniņu (Tavā izpratnē -autoritāti utt. - nu tādu kā visā labā iemiesojumu). Palasi Samuēla grāmatu , padomā par šo - piemēram, ( 1.Sam 8; 7-8) :

7 Tad Tas Kungs sacīja Samuēlam: "Paklausi tautas balsi, dari visu, ko tie tev sacīs. Nav jau viņi tevi nicinājuši, bet tie ir gan Mani atmetuši, lai Es vairs nebūtu viņu ķēniņš.
8 Tā viņi ir arvien rīkojušies, sākot ar to dienu, kad Es tos izvedu no Ēģiptes; līdz pat šai dienai tie Mani ir atstājuši un kalpojuši citiem, svešiem dieviem; tā nu viņi arī tev tagad dara.

Un arī:

18 Un, kad jūs tanī dienā brēksit sava ķēniņa dēļ, ko jūs paši būsit sev izvēlējušies , tad Tas Kungs jums tanī dienā neatbildēs."
19 Bet tauta nevēlējās paklausīt Samuēla balsij, un tie sacīja: "Nē, lai tikai ķēniņš būtu pār mums!

Man šķiet, ka Tu vienkārši subjektīvi Dieva vietā pats izlem un izdomā pēc saviem ieskatiem - kurš tad ir Dieva iecelts un kurš nav- sava pasaules uzskata ietvaros . Kaut Dievs pietiekami skaidri pats ir norādījis, ka -ķēniņš ir paša Israēla iecelts un ne viņš ieceļ ķēniņus- padomā arī par Kristus vārdiem, kur viņš mācekļiem atgādina , ka pie pasaules tautām visiem tīk par valdniekiem saukties, bet- pie jums tā ne. Tik pat labi revolūcija arī var izteikt tautas gribu. Ja nu pēkšņi būtu otrādāk un Janukovičs būtu nācis pie varas tādā kā revolūcijā - vai tik arī tad viņš nebūtu Dieva iecelts? Autoritāte jau nav slikti, tik - vai tā nekļūst par elku - jau ir cits jautājums.



2) Tu pastāvīgi visiem atgādini, ka viņi ir kaut kādu iedomu varā, nav pietiekami lasījuši utt. (man jau gan šķiet, ka tur arī Tev pašam vajadzētu padomāt- vai tā nav Tava paša iedoma un tā sauktais "salmu cilvēks" - ka cīnies ar iedomu tēlu- kuru Tu pats izvirzi, bet kas nemaz neatbilst Tavu oponentu faktiskajam viedoklim.) Padomā, piemēram, par to, kāpēc Janukovičs vispār iesāka spēlītes ar Eiropu un asociācijas līgumu, tirgu ar Putina Krieviju un ES (kurš vairāk apsolīs labumus )-Putins sākumā solīja ne tik daudz kā gribējās, nolēma paspēlēties ar ES (konkurencei jābūt)- un naivā ukraiņu tauta rietumu daļā noticēja, ka Janukovičs tiešām ir gatavs sadarboties ar ES, kāpēc un kurā brīdī vienošanās ar ES "kļūst neizdevīga" (vai tik ne pēc pārrunām ar Putinu, kur solījumi naudas izteiksmē ļoti dāsni- miljardos vērti utt.) Un ja tik sirsnīgi cīnies pret naudas varu- vai tad Ukrainas rada un Janukovičs nebija ievēlēti ar Ukrainas austrumu un Krievijas oligarhu naudas varu? (kāpēc Tu uzskati, ka Latvijā ievēlētā vara ir nelikumīgi, jo it kā naudas ietekmēta, bet Ukrainā viss bija bez jebkādas naudas varas). Tā nav nedz godīga, nedz konsekventa pieeja un attieksme- noniecināt Latvijas varu , bet aizstāvēt Putina un Ukrainas oligarhu nopirkto Janukoviča ievēlēšanu.

Daudz te domu apskatīts diskusijas ietvaros, jau krietni ārpus diskusijas tēmas ietvariem un vairāk jau bez īpašas jēgas - jo redzi tikai savu lauciniecisko gudrību- ka vienīgais esi pētījis, vienīgai zini un pārējie nu tā- no sēnalām barojušies.
dāvis [78.84.177.215]
# Iesūtīts: 2015.01.06 20:07:45
skatamies LTV un komentējam forumā (Saknes debesīs):
http://www.tvnet.lv/izklaide/tv_radio/542315-ltv_raidijumu_saknes_debesis_veidos_par_.. 104_562_eiro
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2015.01.15 01:25:15
Nuja, Kaspars Dimiters . ...neviens vairs ar viņu nerunā, tad ....uznāk parunāšanas kāre un padibene atrādās LELB ar sarkanā fašisma propogandu. Bet šo nožēlojamo cilvēku presē sāk saukt par pareizticīgo komunistu.
Šo fašistisko virzienu vienādo ar agresīvo islamu.


muga34
# Iesūtīts: 2015.02.03 06:03:31
Nav jau tā ka es super iestājos par Krieviju esmu jau to teicis – tikai apzinoties rakstos teikto, zinot vēsturi, tekošos faktus neredzēt acīmredzamo… . Par Hitlera nākšanu pie varas – nav tā ka tauta ne no šā un ne notā viņu ievēlēja. Bija tur baņķieru nauda (sākotnēji NSDAP bija pilnīgi nenozīmīga un konkurēt nespējīga), bija Alus pučs, bija Reihstāga dedzināšana, viltība u.t.t. Nu jau Ukrainas ģenerālštābs atzīst ka Ukrainā nav Krievijas armijas, par pēdējiem Obamas izteikumiem vispār nerodas divu šaubu, ka ASV ir piedalījusies maidana organizēšanā… tas tā…

Krievija ir Daniēla 7 otris zvērs – lācis ar trīs ribām (lācis ir Krievijas simbols) viens plecs augstāks par otru – Krievijas impērija un PSRS, trīs ribas Krievzeme (apmēram līdz Urāliem), Baltkrievija, Ukraina (vēsturiskā Krievija), pirmais ir Anglija – lauva ar ērgļa spārniem (lauva ir Anglijas simbols), ērgļa spārni tiek izrauti – ērglis ir ASV simbols, kas atšķeļas no Anglijas, trešais zvērs Vācija leopards (citur pantera – tādi tanki vēl joprojām pastāv un ir Vācijas armijas un spēka simbols) četras galvas – trīs reihi ir bijuši būs ceturtais, četri spārni – visos savos karos Vācija likusi akcentu uz ātrumu (bliczkrīgu). Ceturtais ASV (protams) – … briesmīgs un bīstams, un ārkārtīgi stiprs; tam bija lieli un vareni dzelzs zobi, kā arī nagi no vara, tas aprija un iznīcināja visu, un, kas atlika, to tas samina ar kājām; … – aizdomājieties par šiem vārdiem, sevišķi pēdējo zvēru, kas ir ASV un kuras brīvību, demokrātiju, tiesiskumu u.t.t. Jūs slaviniet. ASV kas vazājas par pasauli un visur sēj karu, nabadzību, postažu... . Palasiet par šo zvēru arī Atklāsmes grāmatā 17, 18.

Kāpēc šeit nav runa par Babiloniju, Persiju, Grieķiju un Romu kā klasiski pieņemts, jo sapni Daniēls redz Beltazāra valdīšanas laikā kas ir Babilonijas pēdējais ķēniņš un tādā gadījumā pirmais zvērs pilnīgi nelien kontekstā, bez tam lauva nekad nav asociēta ar Babiloniju (drīzāk bullis), tāpat neviena nākamā zvēru līdzība neasociējas ar šīm impērijām. Ko mēs lasām tālāk Daniēla 7, ka ceturto zvēru iznīcina un pārējiem tiek ļauts palikt uz vienu dienu un vienu stundu (tūkstošgade - Kristus valdīšana uz šīs zemes)… uz ko tiek aicināts Atklāsmes grāmatā? … Izeita no viņas (ASV), Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. 5 Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus… Padomājiet par to un labi pastudējiet pravietojumus un labi salieciet tos ar mūsdienu realitāti… bez tam laiks nav tālu aiz kalniem kad nāks Dieva pārbaudījumu laiks kam sekos Deiva dusmas – pēc manām domām (analīzes) tuvākie trīs gadi (gribētos teikt pusotrs, divi, bet pielieku gadu kā delta – kļūda matemātikā).

Latvija… man vienkārši ir žēl savu zemi, jo mēs to postām ar šādu attieksmi… dzenam Dieva dusmu ugunī. Kā individuālus likteņus un individuālo tiesu Dievs ir pakļāvis saviem likumiem tā arī tautu likteņus un tiesu. Tad nu nopersonificēsim Latviju. Savā laikā mēs bijām savvaļas nepieradinātie, bez noteiktas zemes, pārvaldības tautas un kopības apziņas. Atnāca vācietis uzcēla savu pili mums blakām un sāka savu spēli kāda daļa no mums pati pieteicās kalpībā, kāda pārdevās, cita pretojās, bet tika pakļauta. Nevajag teikt ka te bija baigie krusta kari. Vācietis mums uzdāvināja un iemācīja savu kultūru – kas bija kristīgā kultūra, ko mēs arī ar laiku pieņēmām un kurā asimilējāmies, tad Zviedru onkulis pateica vācu onkam ka viņš ir stiprāks, tad vēl starp šādiem tādiem onkiem mētājāmies līdz Krievu onka paņēma mūs savā paspārnē. Katrs no šiem onkiem mums kaut ko atstāja, deva, mācīja protams apmaiņā pret daļu peļņas. Tad ASV, Vacu, Japāņu un Angļu onkām sāka nepatikt Krievu onka, jo Krievu onka palika gudrāks par pārējiem, stiprāks, bagātāks un nepiekāpās un neizgāja uz kompromisiem ar saviem ortodoksālajiem principiem, uzskatiem un kultūru. Tad starp visiem onkām izscēlās strīds kurš ir stiprāks un rezultātā sanāca ka Krievu onka ir stiprāks un ja strīds beigsie tā kā tam jābeidzas tad Krievu onka vispār būs nesasniedzams. Beidzot šitie četri onkas izdomā saindēt Krievu onku, lai tas noasiņo no iekšienes un tas arī viņiem izdevās. Vienā slimības mirklī Krievu onka paziņoja ka visas mazās onkas kas ir viņa pakļautībā var dabūt brīvību un mēs to izmantojām kaut viss nemaz negāja tik gludi viena mūsu roka sāka aktīvi plosīt un žņaugt pašu Krievu onku (Sarkanie strēlnieki), kas atstāja asiņainas rētas Krievu onkas sejā un apziņā, kādā Latviešu onkas eiforijas neprātā tā Latviešu onkas roka kas plosīja Krievu onku pat sāka dauzīt pati sevi. Bet lai kā arī nebūti Latviešu onka kļuva patstāvīgs ar savu lepnumu, apziņu, zemīti. Tikmēr ASV, Angļu un Japāņu onkas plosīja un dzīroja uz Krievu onkas asinīm Vācu onka viņu vidū nebija jo gribēja sadot pa maku pārējām onkām bet pats atrāvās – ļoti lielā mērā pateicoties Krievu onkam ko it kā viņa draudzīgie ASV un Anglijas onkas arī saindēja. Tad Krievu onka sāka atgūties un tai pietika spēka patriekt ASV, Angļu un Japāņu rijīgi zaglīgos asins suņus. ASV un Angļu onkam dikti nepatika ka deja uz Krievu onkas asinīm beigusies un šie onkas sāka kalt plānus kā atkal sašķobīt Krievu onku, kas atguvās arvien straujāk (kaut ar sakropļotu miesu un apziņu). ASV un Angļu onkas nolēma tam izmantot Vācu onku un paspieda mazo pirkstiņu uz Vācu onkas rokas kurai virsū bija gredzens ar kāršu krustu. Drīz šis spiediens tā pārņēma Vācu onku ka tas vairs nevarēja atrast sev vietu un sāka bikstīt un grūstīt visas onkas mazās un lielās kas viņama bija apkārt. ASV un Angļu onka tikai priecājās un musināja un pamudināja Vācu onku lai tas vairāk bīdās uz Krievu onkas pusi. Krievu onka saprata viņš vēl nav riktīgi atguvies no slimības un lai iegūtu lielāku vietu elpošanai pateica Somu onkam lai tas atdod Krievu onkam atpakaļ tās zemītes ko Somu onka bija piesavinājies Krievu onkas slimības laikā un lai ļauj Krievu onkam izmantot vienu no Somu onkas ostām savas pilsētiņas Ļeņingradas aizsardzībai. Somu onka vai nu Angļu onkas iedrošināta vai savā lepnībā ateicās to darīt un Krievu onka sāka vicoties ar Somu onku un rezultātā panāca ko gribēja (beigās Somu un Krievu onkam sanāca tīri labas un draudzīgas attiecības). Tad Krievu onka paprasīja Angļu onkam lai tas apliecina un garantē ka ja Vācu onka uzbruks Igauņu, Latviešu vai Leišu onkām viņš ies tiem palīgā tā pat kā viņš to ir garantējis Poļu onkam. Angļu onka atteicās to darīt un principā izlēma trīs onku likteni. Tad Krievu onka gāja pie Vācu onkas un teica ka vajadzētu sadalīt to sēžamo uz abiem, kaut pats Krievu onka ļoti labi zināja ka īsti nekādas dalīšanas nebūs, bet viņam vēl vajadzēja laiku lai atveseļotos no slimības vājuma (pēc Krievu onkas aplēsēm līdz 1943). Un Vācu, Krievu onka sadalīja zemīti starp abiem un Krievu onka atlika vicošanos uz diviem gadiem. Latviešu onka nu pat ļoti bija gatava vicoties tikai nelaime tā ka gaidīja sitienu no Vācu onkas bet uz pleca uzsita Krievu onka. Tad Latvju onka saprata ka nepagūs apgriezties ka būs gar zemi. Krievu onka lai atbrīvotos no slimības savā organismā bija ielaidis antibiotikas, kas kā mēs zinām nešķiro labās un sliktās baktērijas organismā un par cik Latvijas onka tagad bija pievienojies Krievu onkam arī uz viņu tas izplatījās un prasīja kopumā apmēram 2,5 % asiņu kaut pats Krievu onka visu nodevīgo ASV, Angļu, Vācu onku peripetiju rezultātā zaudēja 1/3 asiņu (kuru noliešanā ar savu vai pret savu gribu piedalījās arī Latviešu onkas jau pieminētā nodevīgā roka). Bet nu lai kā arī nebūtu Krievu onka beigās savicojās ar Vacu onku, bet ASV un Angļu onka tikmēr saldkāri noskatījās un iesaistījās tikai kad bija jādala uzvaras pīrāgs. Bet Latviešu onka palika ar garu degunu. Pēc vicošanās kādu laiku viss bija OK, kaut ASV onka tomēr nelikās mierā ar visādiem Maršala plāniem un citām uzkundzēšanās viltībām, bet Krievu onka no tā visa atteicās. Tad ASV un Krievu onka sāka mērīties ar krāniņiem līdz ASV onkam tas apnika un viņš atkal saindēja Krievu onku un atkal Latviešu onka kļuva patstāvīgs visu peripetiju rezultātā, bet uz neilgu laiku, jo ātri vien tika ievilināts ASV onkas vienotajā globalizācijas slazdā kurš vienotā balsī lej žulti pār Krievu onku, jo to vajag ASV onkam, par cik ASV onka ļoti labi saprot ja drīzumā atkal nebūs liela vicošanās visu onku starpā tad viņš ilgi neizvilks ar saviem parādiem un viņam steidzīgi vajag pārkārtot visu sistēmu… Un man ir ļoti žel Latvju onku, jo es esmu tās daļa, jo es apzinos šo stāstu, redzu to žulti ko mēs gāžam pār Krievu onku to 2,5% dēļ kaut Krievu onka visu peripetiju laikā zaidēja trešdaļu (neskaitot jautros 90-os), apzinoties kam cauri izgājusi un iet Krievu onka šai peripetiju pēdēja laika ritenī, un cik tad mēs izplatām ļaunuma lejot, atbalstot, vaidot propagandējot to žulti kas gāžas pār Krieviju. Mēs esam stulbi, akli, muļķi un nejēgas skrienot līdzi visām ASV mahinācijām Gruzijā, Ēgiptē, Lībijā, Irākā, Ukrainā, Palestīnā, Sīrijā, Venecuēlā, Panamā u.c. Mums kā kristiešiem jābūt kauns par šādu Latvijas nostāju un jānorobežojas no tās. Es nesaku ka Krievija ir dimants vai ka Vacija pērlē – tā ir pasaule… bet mums jālūdz par Latviju un aktīvi jāsludina lai Latvija apzinās savu vainu, savu pāri darījumu, lai beidzam ķengāties par otru valsti un tās vadītāju, lai beidzam musināt, atbalstīt kaut kāds sankcijas kas vēl vairāk vairo naidu tāpat kā draudēšana un pirksta kratīšana, bet mēs to nedarām un tiksim izdzēsti! līdz ar daudzām citām tautām un nācijām. Jūs variet slavināt Ukraiņu maidanu, bet es redzu šo:

Dan 2 21 Viņš liek mainīties laikiem un dzīvei, Viņš atceļ un ieceļ ķēniņus, Viņš dod gudriem gudrību un sapratīgiem saprašanu;

Dan 4 14 … visi, kas dzīvo, lai atzīst, ka Visuaugstajam ir vara pār cilvēku ķēniņvalstīm, ka Viņš ikvienu ķēniņvalsti dod, kam vien gribēdams, un ka Viņš var paaugstināt līdz ķēniņa godam arī pašu zemāko no cilvēkiem.

Sal. pam. 21 1 Ķēniņa sirds ir Tā Kunga rokā tāpat kā ūdens strauti, un Viņš liek tai noliekties turp, kurp Viņš grib.

Rom 13 1 Ikviens lai ir paklausīgs varām, kas valda. Jo nav valsts varas, kā vien no Dieva, un tās, kas ir, ir Dieva ieceltas. 2 Tātad tas, kas pretojas valsts varai, saceļas pret Dieva iestādījumu. Bet tie, kas saceļas pret to, paši sev sagādā sodu.


Mēs tik raudam Krievs mūs okupēja, represēja Krievs to un šo… cik tu latvieti krievus apšāvi… ebrejus… citus - jeb varbūt teiksit ka tas nav bijis… 700 gadus bijām zem vācieša, tajos karos un stīvēšanās bujāņos stabili dzīvību zaudēja daudz lielāks latviešu procents kā represijās un nu ar Vāciju dziedam vienā balsī … zem Krievijas nepilnus 200, represijās aizgāja 2,5% - lielāka ļaundara nav….

Kā mums katram jāapzinās savs grēks tā visai tautai savs – un ja tas Jums kristiešiem nav saprotams tad es nezinu… un ja manis Jūsu aicināšana uz šo apziņu ir naida kurināšana sorry…

Ar cieņu…
incognito
# Iesūtīts: 2023.12.15 10:59:18
Pārskrēju ar acīm pāri šai interesanai diskusijai, un nopriecājos: laiks tomēr palīdz noskaidrot lietas. Reku, muga34 aicināja, lai viņam piedāvā kaut vienu argumentu, ka pie tās Malaizijas lidmašīnas MH-17 notriekšanas vainojami krievi. Bet tagad argumentu ir pārpārēm, un jautājums ir noskaidrots, atskaitot vien - kurš īsti deva pavēli? Pilnīgi kā svētos rakstos teikts:"(..)nekas nav apslēpts, kas netiks atklāts, un nekas nav nezināms, kas nenāks gaismā."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 1532